Porównaj ofertę najlepszych banków wynegocjuj najtańszy

Kredyt hipoteczny z Platinum Eye

Razem wynegocjujemy najtańszy kredyt.
Przy pomocy naszych ekspertów możesz zaoszczędzić
nawet do 72 tys. zł na odsetkach, jak?

Zapytaj eksperta o szczegóły lub nie czekaj i zadzwoń
(+48) 509 868 826 dni robocze w godzinach 8:00-16:00

Dlaczego kredyt hipoteczny z Platinum Eye? Korzyści dla Ciebie

Analiza rynku

Przy kredycie hipotecznym na 200 tys. zł, różnica między kosztami najtańszego, a najdroższego kredytu może wynieść nawet 72 tys. zł. Dzięki ekspertowi Platinum Eye możesz zaoszczędzić te pieniądze.

Oszczędność pieniędzy

Współpraca z ekspertem finansowym jest darmowa. Za naszą pracę zapłaci bank. Dlaczego? Nasze rozwiązanie zmniejsza koszty obsługi kredytu po stronie banku. Dodatkowo wynegocjujemy Ci najlepsze warunki kredytu. Wykorzystujemy sprawdzone, wypracowane przez lata strategie negocjacyjne.

Wygoda

Wiemy, że masz wiele obowiązków dlatego nasi eksperci są mobilni i pomogą wypełnić wszelkie formalności. Porozmawiamy o kredycie gdziekolwiek chcesz i kiedykolwiek chcesz, wygodne, prawda?

Masz już ofertę kredytu hipotecznego od banku lub pośrednika?

Sprawdź czy możemy ją przebić

Prześlij ją na cok@platinumeye.pl

Wynegocjuj z ekspertem najtańszy kredyt hipoteczny

Porównując oferty najlepszych banków w Polsce

Jakiej kwoty potrzebujesz?
Na jaki okres rozłożyć spłatę?

Oto 3 najlepsze oferty kredytów hipotecznych

Najniższa rata wynosi-,-- zł

Wyniki wyszukiwania

Nie zwlekaj!
Uzyskaj najkorzystniejszy kredyt z ekspertami Platinum Eye!

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Zapytaj eksperta

Bezpłatne sprawdzenie zdolności kredytowej

Sprawdź zdolność

Jak wygląda proces otrzymania kredytu z Platinum Eye?

Zrobimy wszystko, aby ten proces był szybki i łatwy

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami

Zamów rozmowę oddzwonimy!

Zamów eksperta

Jeśli wolisz...Zadzwoń do nas

(+48) 509 868 826 dni robocze w godzinach 8:00-16:00

Sukcesy Platinum Eye

nr 1 w Polsce w
Kredytach gotówkowych

2016, 2017, 2018
Expander

700 000 000 zł
uruchomionych kredytów

dzięki doświadczeniu ekspertów

130 000 000 zł
zaoszczędzili klienci

dzięki negocjacjom ekspertów

Ponad 35 000
zadowolonych klientów 

obsłużonych przez ekspertów

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Czy współpraca z ekspertem kredytowym jest darmowa?

Tak, współpraca z ekspertem kredytowym Platinum Eye jest darmowa. Za naszą pracę zapłaci bank. Dlaczego? Nasze rozwiązanie zmniejsza koszty obsługi kredytu po stronie banku. Dodatkowo wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki kredytu. Wykorzystujemy sprawdzone, wypracowane przez lata strategie negocjacyjne.

Raty równe czy raty malejące?

Raty równe – jak sama nazwa wskazuje – płacisz w tej samej wysokości. Z każdą ratą maleją odsetki, a rośnie kapitał, który spłacasz – zatem rata jest taka sama. Raty malejące są na początku są wyższe od rat stałych, ale wraz z upływem czasu maleją. W każdej racie jest taka sama część spłacanego kapitału. Do tego dodajemy odsetki, a te wraz ze spłatą kredytu są coraz mniejsze.

RRSO co to jest?

RRSO jest to rzeczywista roczna stopa oprocentowania. Wskaźnik mający charakteryzować kredyt - jest to wyrażony w procentach całkowity koszt kredytu uwzględniający wszystkie koszty (odsetki, prowizje i inne opłaty), które konsument jest zobowiązany zapłacić za kredyt, jak również zmianę wartości pieniądza w czasie Co składa się na RRSO? Oprocentowanie nominalne, prowizja dla banku, ubezpieczenie kredytu.

Czy dostanę kredyt, jak jestem obcokrajowcem pracującym w Polsce?

Tak otrzymasz, ale pod warunkiem, że posiadasz uregulowany status pobytu w Polsce tj.: karta czasowego pobytu, karta stałego pobytu, zaświadczenie o zarejestrowaniu obywatela UE.

Kredyt hipoteczny na co uważać?

Nie zawsze pozornie najtańszy kredyt hipoteczny w rzeczywistości taki będzie. Z tego względu należy uważnie przyglądać się umowom i dokładnie je czytać. Banki mogą mieć szereg dodatkowych zabezpieczeń i opłat, których nie pokaże kalkulator kredytowy. Warto sprawdzić czy płatne są na przykład monity przypominające o spłatach, kiedy kredytobiorca nie wywiąże się ze zobowiązań na czas. Bywa też, że płatna może okazać się usługa wcześniejszej spłaty całego kredytu. Podczas podpisywania umowy w banku należy dopytywać o takie szczegóły, by zdecydować się na korzystną dla siebie ofertę.

Brak środków co wkład własny co zrobić?

Jak udokumentować wkład własny do kredytu? Brakujący wkład własny mogą uzupełnić środki uzyskane od najbliższych. Zgodnie ze zmianami w ustawie banki mogą zaakceptować niższy 10% wkład własny pod warunkiem, że kredytobiorca wykupi dodatkowe ubezpieczenie. Kolejnym sposobem pozwalającym nawet o połowę zmniejszyć 20% wkład własny jest zastaw na obligacjach skarbowych lub innych papierach wartościowych. niektóre banki są skłonne zaakceptować pieniądze odkładane na emeryturę w ramach IKE oraz IKZE. Niektóre instytucje finansowe są skłonne przyjąć jako wkład własny różnicę pomiędzy wyceną nieruchomości a ceną jej zakupu. Zabezpieczenie w postaci innej nieruchomości. Środki odłożone na remont.

Ile trzeba zarabiać, aby dostać kredyt hipoteczny?

Banki biorą pod uwagę bardzo wiele czynników, które nie zawsze są zależne od kredytobiorcy. Zdarza się, że instytucje finansowe dają negatywną decyzje na wnioski klientów, którzy osiągają bardzo duże zarobki. Często otrzymujemy pytania: Kredyt na 350 tyś. jakie zarobki? W tej sytuacji jest to uzależnione od takich czynników jak: zdolność kredytowa, rodzaj umowy, wysokość zarobków, wkład własny, wiek kredytobiorców (rekomendacja S) oraz historia kredytowa w BIK klienta. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą najważniejsze dla banku jest to abyś wykazywał dochody. Są wyjątkowe sytuacje, gdy masz odpowiednio wysokie dochody w obecnym okresie rozliczeniowym lub jeśli strata spowodowana była dużymi nakładami inwestycyjnymi. Rozwiązaniem na takie sytuacje może być dodatkowy kredytobiorca lub dodatkowe źródła dochodów. Więcej szczegółów i dokładnych wyliczeń uzyskasz podczas rozmowy z naszym ekspertem.

Ile trzeba pracować, żeby dostać kredyt hipoteczny?

Wszystko jest uzależnione od rodzaju umowy z pracodawcą. Minimalny okres akceptowany przez banki to 3 miesiące, jednak, jeżeli chcemy mieć większy wybór korzystnych ofert to bierzemy pod uwagę od 6 do 12 miesięcy. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą działalność, którą prowadzisz musi mieć minimum 12 miesięcy. Więcej szczegółów otrzymasz podczas bezpłatnych konsultacji z ekspertem Platinum Eye.

Kredyt na mieszkanie jaki wkład własny?

Banki wymagają obowiązkowego wkładu własnego, jeżeli chcesz wziąć mieszkanie na kredyt hipoteczny. Od 2017 roku banki wymagają 20% wkładu własnego, ale w sytuacji, gdy konsument zgodzi się na opłaty związane z dodatkowym ubezpieczeniem. Minimalny wkład własny może wynieść 10%. Im większy wkład własny tym mniejsze koszta odsetkowe poniesiesz oraz otrzymasz lepsze warunki finansowania nieruchomości. Jeżeli chcesz poznać szczegóły jakie są różnice między 10% a 20% wkładu własnego zapraszamy na darmowe konsultacje z naszymi ekspertami.

Jaki kredyt na dom?

Jaki kredyt na budowę domu? Jeżeli chcesz zawnioskować o finansowanie swojego przyszłego wymarzonego domu na zasadach kredytu na budowę domu to wpierw musisz mieć działkę budowlaną. Bez tego bank nie wyrazi zgody na kredyt hipoteczny na budowę domu. Działka może posłużyć Tobie jako wkład własny co korzystnie wpłynie na Twoją zdolność kredytową na której zostanie wybudowana inwestycja, może zostać potraktowana przez bank jako wkład własny, a to zwiększy Twoje szanse na uzyskanie kwoty, która Cię interesuje. Drugą możliwością jest klasyczny kredyt hipoteczny z bardziej uproszczoną procedurą, nie musisz posiadać działki oraz kredyt nie będzie wypłacany transzami. Więcej szczegółów otrzymasz podczas bezpłatnych konsultacji z ekspertem Platinum Eye.

Ranking kredytów hipotecznych, dlaczego nie ma nazw banków?

Dlaczego nie pokazujemy nazw banków? Powodów jest kilka, ale najważniejszym jest profesjonalizm. Zależy nam na tym abyś otrzymał rzetelne informacje dobrane do Twoich możliwości. Kalkulatory internetowe pokazują najlepsze możliwe rozwiązania danych banków dla idealnych klientów, którzy spełniają wszystkie niezbędne kryteria takie jak: wysoki wkład własny, dobra umowa o pracę, czysta i dobra historia w BIK, wysoka zdolność kredytowa, odpowiedni wykonywany zawód. Pokazujemy Państwu możliwości jakie mogą Państwo wynegocjować przy pomocy ekspertów Platinum Eye, nie najważniejsza jest nazwa banku, a osoba, z która się procesuje wniosek i wybiera odpowiednią instytucję. Wszystkie banki są w Polsce dobre, ale nie dla każdego. Na bazie wypracowanych strategii negocjacyjnych i wysoko wykwalifikowanych ekspertów jesteśmy w stanie wybrać najtańszy i najkorzystniejszy kredyt hipoteczny dla Ciebie.

Kredyt hipoteczny na co uważać?

Nie zawsze pozornie najtańszy kredyt hipoteczny w rzeczywistości taki będzie. Z tego względu należy uważnie przyglądać się umowom i dokładnie je czytać. Banki mogą mieć szereg dodatkowych zabezpieczeń i opłat, których nie pokaże kalkulator kredytowy. Warto sprawdzić czy płatne są na przykład monity przypominające o spłatach, kiedy kredytobiorca nie wywiąże się ze zobowiązań na czas. Bywa też, że płatna może okazać się usługa wcześniejszej spłaty całego kredytu. Podczas podpisywania umowy w banku należy dopytywać o takie szczegóły, by zdecydować się na korzystną dla siebie ofertę.

Kredyt hipoteczny na co można wziąć?

Bogata oferta banków, umożliwia zaciągnięcie kredytu hipotecznego na różne cele. Zobowiązanie można wykorzystać jako: kredyt mieszkaniowy, kredyt hipoteczny na budowę domu, kredyt na działkę budowlaną, kredyt na zakup mieszkania lokatorskiego, kredyt na remont lub rozbudowę domu, czy kredyt na budowę lub zakup domu rekreacyjnego. Jak widać, banki dają możliwość zaciągnięcie kredytu hipotecznego na wiele celów. Nie może dziwić więc fakt, że tego rodzaju zobowiązania finansowe są jednymi z najczęściej zaciąganych kredytów na cele mieszkaniowe. Wysoka dostępność kredytów hipotecznych pozwala kupić wymarzone mieszkania lub domu.

Darmowe porady finansowe Platinum Eye

Kalkulator kredytowy, kredyt hipoteczny, zdolność kredytowa, ranking kredytów 2019!

Kredyt mieszkaniowy – czy stać mnie na kupno mieszkania

Własne mieszkanie to marzenie każdego z nas. Daje nam poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Zanim jednak kupimy mieszkanie, musimy znaleźć odpowiedni dla nas kredyt hipoteczny. Jest to bardzo istotne, ponieważ decydując się na kredyt hipoteczny, wiążemy się z bankiem na kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat. Obecnie mamy o wiele więcej możliwości, żeby bez większych problemów wybrać korzystny kredyt mieszkaniowy. Są to m.in. kalkulatory kredytowe oraz bezpłatne porady doradców finansowych. Dzięki nowoczesnym narzędziom szybko zbadasz swoją zdolność kredytową oraz poznasz oferty banków wraz ze wszystkimi parametrami kredytu mieszkaniowego. Kredyt mieszkaniowy to szansa na własny własny kąt.

Kalkulator kredytu hipotecznego online – szybka symulacja rat

Bardzo użytecznym narzędziem dla osób poszukujących najtańszego kredytu hipotecznego jest kalkulator kredytowy. Dodatkowo jest to narzędzie bardzo proste w użyciu. Kalkulator kredytu hipotecznego znajdujący się na stronie www.platinumeye.pl to bardzo przejrzysta aplikacja, które ułatwi Ci odszukanie najtańszego kredytu mieszkaniowego. Nie musisz chodzić od placówki do placówki, dzięki naszemu kalkulatorowi zaoszczędzisz czas i szybko znajdziesz najkorzystniejsze oferty dla siebie. Wystarczy, że wpiszesz kwotę kredytu oraz okres przez jaki chcesz spłacać kredyt i od razu pojawią się najlepsze oferty banków dla wybranych parametrów.

Przykładowo: dla kredytu w wysokości 200 000 zł oraz przy okresie spłaty wynoszącym 25 lat najlepszą ofertę ma Bank PKO BP, gdzie rata miesięczna wyniesie 937 zł, na drugim miejscu uplasował się BNP Paribas z ratą w wysokości 950,50 zł, a na trzecim Citi Handlowy z ratą 991,62 zł. 

Ile kosztuje kredyt hipoteczny? Koszt kredytu.

Żeby znaleźć najtańszy kredyt hipoteczny, trzeba sprawdzić, jakie są jego koszty. Co na nie wpływa? Nie tylko ubezpieczenie kredytu hipotecznego, prowizja banku, opłata przygotowawcza, ale również wakacje kredytowe (możliwość zawieszenia spłaty rat na określony czas), karencja (w tym czasie spłacane są tylko odsetki, nie kapitał główny) oraz okres spłaty kredytu. Dodatkowo oprocentowanie będzie uzależnione od zmian stóp procentowych oraz marży. Aby sprawdzić całkowity koszt zobowiązania, można skorzystać z kalkulatorów kredytów hipotecznych lub z kalkulatorów rat kredytu hipotecznego, gdzie często publikowane są takie informacje.

Symulacja kredytu hipotecznego – dlaczego warto?

Często wybór odpowiedniego kredytu hipotecznego to żmudna przeprawa i wycieczki od banku do banku. Oferta banków jest bardzo szeroka. Którą z nich wybrać? Która z nich okaże się dla nas najkorzystniejsza? Dla naszych klientów mamy dwa rozwiązania. Najprościej i najłatwiej będzie skorzystać z kalkulatora kredytów mieszkaniowych znajdującego się na stronie www.platinumeye.pl. Szybko sprawdzisz, jaką ratę będziesz płacić, a także który bank ma najkorzystniejszą ofertę. Dowiesz się, jak wysoki kredyt hipoteczny możesz wziąć i na jaki okres, tak żeby swobodnie co miesiąc spłacać ratę. Korzystając z naszego kalkulatora, dowiesz się, jaki będzie wskaźnik RSSO danego kredytu hipotecznego, a także, jaki będzie całkowity koszt naszego zobowiązania. Będziesz mógł sprawdzić w krótkim czasie wiele wariantów kredytu. Samodzielne liczenie rat jest dość trudne i zabrałoby dużo czasu.

Druga opcja to darmowe spotkanie z naszym doradcą kredytowym, który zaprezentuje Ci oferty kilku, a nawet kilkunastu banków i pomoże w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania.

Kredyt hipoteczny - ranking

Ranking kredytów hipotecznych to znakomita możliwość, aby zaznajmoić się z aktualną ofertą polskich banków. Ranking banków, które udzielają tego rodzaju zobowiązań jest oparty na przydatnych dla przyszłego kredytobiorcy założeniach. Tworząc ranking kredytów hipotecznych, bierzemy pod uwagę:

 • najniższe RRSO kredytu hipotecznego
 • najniższy koszt całkowity kredytu 
 • oprocentowanie kredytu hipotecznego
 • najniższą prowizję

Dzięki temu, sprawdzając nasz ranking kredytów hipotecznych, jesteś pewny, że zapoznałeś się z najlepszymi ofertami kredytów. Korzystajać z naszych kalkulatorów i wiedzy naszych doradców kredytowych masz pewnosć, że oferta najtańszego kredytu hipotecznego na rynku zostanie Ci przedstawiona.

Jak działa nasz kalkulator kredytu hipotecznego?

Kalkulator kredytu hipotecznego, który znajduje się na stronie www.platinumeye.pl, jest bardzo prosty w obsłudze i przejrzysty. Wystarczy, że wpiszesz kwotę kredytu i planowany okres spłat, a pojawią się najlepsze oferty banków wraz z wysokością raty, oprocentowaniem i RSSO. Parametry możesz dowolnie zmieniać, aż pojawią się oferty zgodne z Twoimi oczekiwaniami. Dzięki możliwościm jakie daje kalkulator hipoteczny z pewnością znajdziesz najtańszy kredyt hipoteczny. Kalkulator Platinum Eye zbiera oferty kredytowe z:

 • kalkulator hipoteczny PKO Bank Polski
 • kalkulator hipoteczny Santander Bank Polska
 • kalkulator hipoteczny mBank
 • kalkulator hipoteczny ING Bank Śląski
 • kalkulator hipoteczny Bank Millennium
 • kalkulator hipoteczny Bank Pekao SA
 • kalkulator hipoteczny Bank BNP Paribas
 • kalkulator hipoteczny Alior Bank
 • kalkulator hipoteczny Getin Noble Bank
 • kalkulator hipoteczny Citi Handlowy
 • kalkulator hipoteczny Idea Bank
 • kalkulator hipoteczny Bank BPS
 • kalkulator hipoteczny Bank Pocztowy
 • kalkulator hipoteczny Nest Bank

Dlaczego warto skorzystać z kalkulatora hipotecznego Platinum Eye?

Kalkulator kredytu hipotecznego znajdujący się na stronie www.platinumeye.pl jest dostępny całkowicie za darmo. Jest prosty w obsłudze i dzięki niemu szybko znajdziesz najlepsze oferty kredytów mieszkaniowych. Jest to użyteczne narzędzie, które zaoszczędzi Twój czas i pomoże w wyborze najlepszego wariantu. Kalkulator jest prosty w obsłudze i dzięki niemu szybko znajdziesz najlepsze oferty kredytów mieszkaniowych. Oprócz kalkulatora kredytów hipotecznych możesz skorzystać również z kalkulatora zdolności kredytowej, kalkulatora rat kredytu samochodowego, kalkulatora pożyczki gotówkowej, czy też kalkulatora produktów oszczędnościowych i inwestycyjnych.

Pamiętaj, że wyniki wskazane przez nasz kalkulator to symulacja kredytu hipotecznego. Na podstawie wpisanych parametrów uzyskasz następujące informacje:

 • wysokość Twojej miesięcznej raty kredytu hipotecznego,
 • wysokość RSSO,
 • wysokość najważniejszych kosztów Twojego kredytu hipotecznego tj. prowizja, czy całkowity koszt zobowiązania.

Kalkulator kredytów hipotecznych – prezentacja oferty banków.

Po wpisaniu wysokości kredytu i okresu spłaty pojawią się oferty poszczególnych banków. Dzięki temu poznasz ofertę m.in.:

 • kredytu hipotecznego PKO,
 • kredytu hipotecznego Alior Banku,
 • kredytu mieszkaniowego ING Banku Śląskiego,
 • kredytu mieszkaniowego Banku Pekao,
 • kredytu hipotecznego mBanku,
 • kredytu hipoteczny Banku Pocztowego,
 • kredytu hipotecznego Credit Agricole,
 • kredytu hipotecznego Santander Bank Polska,
 • kredytu hipotecznego Bank Millennium,
 • kredytu hipotecznego Bank Pekao SA,
 • kredytu hipotecznego Bank BNP Paribas,
 • kredytu hipotecznego Citi Handlowy,
 • kredytu hipotecznego Banku BPS.

Kalkulator kredytu hipotecznego to szybka symulacja rat i prezentacja oferty. Jeżeli chcesz dowiedzieć się również, jaka jest Twoja zdolność kredytowa, zapraszamy do skorzystania z kalkulatora zdolności kredytowej.

Kredyt hipoteczny ekspert kredytowy - darmowa porada

Masz wątpliwości? Nie wszystko jest dla Ciebie zrozumiałe? Skorzystaj z darmowej porady eksperta kredytowego Platinum Eye. Na Twoje pytania odpowiedzą doradcy kredytowi z kilkunastoletnim doświadczeniem. Sprawdzimy Twoją zdolność kredytową. Wybierzemy najkorzystniejszy kredyt hipoteczny. Zajmiemy się formalnościami. Przyspieszymy proces decyzyjny. Wynegocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Zapraszamy do kontaktu napisz lub zadzwoń.

Zamów
bezpłatny kontakt

Ekspert oddzwoni do Ciebie z najlepszą ofertą

Połączenie jest zabezpieczone certyfikatem SSL
 • 0 zł - Nasza usługa nic Cię nie kosztuje

 • Negocjacje oferty w 4 bankach jednocześnie

 • Do 50 % mniejsza rata przy współpracy z ekspertem