Porównaj ofertę najlepszych banków wynegocjuj najtańszy

Kredyt hipoteczny z Platinum Eye

Razem wynegocjujemy najtańszy kredyt.
Przy pomocy naszych ekspertów możesz zaoszczędzić
nawet do 72 tys. zł na odsetkach, jak?

Zapytaj eksperta o szczegóły lub nie czekaj i zadzwoń
(+48) 509 868 826 dni robocze w godzinach 8:00-16:00

Dlaczego kredyt hipoteczny z Platinum Eye? Korzyści dla Ciebie

Analiza rynku

Przy kredycie hipotecznym na 200 tys. zł, różnica między kosztami najtańszego, a najdroższego kredytu może wynieść nawet 72 tys. zł. Dzięki ekspertowi Platinum Eye możesz zaoszczędzić te pieniądze.

Oszczędność pieniędzy

Współpraca z ekspertem finansowym jest darmowa. Za naszą pracę zapłaci bank. Dlaczego? Nasze rozwiązanie zmniejsza koszty obsługi kredytu po stronie banku. Dodatkowo wynegocjujemy Ci najlepsze warunki kredytu. Wykorzystujemy sprawdzone, wypracowane przez lata strategie negocjacyjne.

Wygoda

Wiemy, że masz wiele obowiązków dlatego nasi eksperci są mobilni i pomogą wypełnić wszelkie formalności. Porozmawiamy o kredycie gdziekolwiek chcesz i kiedykolwiek chcesz, wygodne, prawda?

Masz już ofertę kredytu hipotecznego od banku lub pośrednika?

Sprawdź czy możemy ją przebić

Prześlij ją na cok@platinumeye.pl

Wynegocjuj z ekspertem najtańszy kredyt hipoteczny

Porównując oferty najlepszych banków w Polsce

Jakiej kwoty potrzebujesz?
Na jaki okres rozłożyć spłatę?

Oto 3 najlepsze oferty kredytów hipotecznych

Najniższa rata wynosi-,-- zł

Wyniki wyszukiwania

2149 osób wybrało tą ofertę
+ Bank nr 1
Opr. -,--%
RRSO -,--%
Prowizja -,--%
Kwota do spłaty -,-- zł
Wysokość raty -,-- zł
Rozwiń
1854 osób wybrało tą ofertę
+ Bank nr 2
Opr. -,--%
RRSO -,--%
Prowizja -,--%
Kwota do spłaty -,-- zł
Wysokość raty -,-- zł
Rozwiń
1161 osób wybrało tą ofertę
+ Bank nr 3
Opr. -,--%
RRSO -,--%
Prowizja -,--%
Kwota do spłaty -,-- zł
Wysokość raty -,-- zł
Rozwiń

Nie zwlekaj!
Uzyskaj najkorzystniejszy kredyt z ekspertami Platinum Eye!

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Zapytaj eksperta

Bezpłatne sprawdzenie zdolności kredytowej

Sprawdź zdolność

Jak wygląda proces otrzymania kredytu z Platinum Eye?

Zrobimy wszystko, aby ten proces był szybki i łatwy

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami

Zamów rozmowę oddzwonimy!

Zamów eksperta

Jeśli wolisz...Zadzwoń do nas

(+48) 509 868 826 dni robocze w godzinach 8:00-16:00

Sukcesy Platinum Eye

nr 1 w Polsce w
Kredytach gotówkowych

2016, 2017, 2018
Expander

700 000 000 zł
uruchomionych kredytów

dzięki doświadczeniu ekspertów

130 000 000 zł
zaoszczędzili klienci

dzięki negocjacjom ekspertów

Ponad 35 000
zadowolonych klientów 

obsłużonych przez ekspertów

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Czy współpraca z ekspertem kredytowym jest darmowa?

Tak, współpraca z ekspertem kredytowym Platinum Eye jest darmowa. Za naszą pracę zapłaci bank. Dlaczego? Nasze rozwiązanie zmniejsza koszty obsługi kredytu po stronie banku. Dodatkowo wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki kredytu. Wykorzystujemy sprawdzone, wypracowane przez lata strategie negocjacyjne.

RRSO co to jest?

RRSO jest to rzeczywista roczna stopa oprocentowania. Wskaźnik mający charakteryzować kredyt - jest to wyrażony w procentach całkowity koszt kredytu uwzględniający wszystkie koszty (odsetki, prowizje i inne opłaty), które konsument jest zobowiązany zapłacić za kredyt, jak również zmianę wartości pieniądza w czasie Co składa się na RRSO? Oprocentowanie nominalne, prowizja dla banku, ubezpieczenie kredytu.

Kredyt hipoteczny na co uważać?

Nie zawsze pozornie najtańszy kredyt hipoteczny w rzeczywistości taki będzie. Z tego względu należy uważnie przyglądać się umowom i dokładnie je czytać. Banki mogą mieć szereg dodatkowych zabezpieczeń i opłat, których nie pokaże kalkulator kredytowy. Warto sprawdzić czy płatne są na przykład monity przypominające o spłatach, kiedy kredytobiorca nie wywiąże się ze zobowiązań na czas. Bywa też, że płatna może okazać się usługa wcześniejszej spłaty całego kredytu. Podczas podpisywania umowy w banku należy dopytywać o takie szczegóły, by zdecydować się na korzystną dla siebie ofertę.

Brak środków co wkład własny co zrobić?

Jak udokumentować wkład własny do kredytu? Brakujący wkład własny mogą uzupełnić środki uzyskane od najbliższych. Zgodnie ze zmianami w ustawie banki mogą zaakceptować niższy 10% wkład własny pod warunkiem, że kredytobiorca wykupi dodatkowe ubezpieczenie. Kolejnym sposobem pozwalającym nawet o połowę zmniejszyć 20% wkład własny jest zastaw na obligacjach skarbowych lub innych papierach wartościowych. niektóre banki są skłonne zaakceptować pieniądze odkładane na emeryturę w ramach IKE oraz IKZE. Niektóre instytucje finansowe są skłonne przyjąć jako wkład własny różnicę pomiędzy wyceną nieruchomości a ceną jej zakupu. Zabezpieczenie w postaci innej nieruchomości. Środki odłożone na remont.

Ile trzeba zarabiać, aby dostać kredyt hipoteczny?

Banki biorą pod uwagę bardzo wiele czynników, które nie zawsze są zależne od kredytobiorcy. Zdarza się, że instytucje finansowe dają negatywną decyzje na wnioski klientów, którzy osiągają bardzo duże zarobki. Często otrzymujemy pytania: Kredyt na 350 tyś. jakie zarobki? W tej sytuacji jest to uzależnione od takich czynników jak: zdolność kredytowa, rodzaj umowy, wysokość zarobków, wkład własny, wiek kredytobiorców (rekomendacja S) oraz historia kredytowa w BIK klienta. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą najważniejsze dla banku jest to abyś wykazywał dochody. Są wyjątkowe sytuacje, gdy masz odpowiednio wysokie dochody w obecnym okresie rozliczeniowym lub jeśli strata spowodowana była dużymi nakładami inwestycyjnymi. Rozwiązaniem na takie sytuacje może być dodatkowy kredytobiorca lub dodatkowe źródła dochodów. Więcej szczegółów i dokładnych wyliczeń uzyskasz podczas rozmowy z naszym ekspertem.

Ile trzeba pracować, żeby dostać kredyt hipoteczny?

Wszystko jest uzależnione od rodzaju umowy z pracodawcą. Minimalny okres akceptowany przez banki to 3 miesiące, jednak, jeżeli chcemy mieć większy wybór korzystnych ofert to bierzemy pod uwagę od 6 do 12 miesięcy. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą działalność, którą prowadzisz musi mieć minimum 12 miesięcy. Więcej szczegółów otrzymasz podczas bezpłatnych konsultacji z ekspertem Platinum Eye.

Raty równe czy raty malejące?

Która z tych opcji jest korzystniejsza? To zależy. Rata kredytowa składa się z dwóch części, pierwszej kapitałowej oraz odsetkowej, która stanowi koszt, na którym zarabia bank. Najpopularniejszym wariantem spłaty kredytu jest rata równa, ponieważ ma mniejszy wpływ na zdolność kredytową. Raty malejące to wyższe kwoty miesięczne w pierwszych latach spłaty, jednak jest to rozwiązanie tańsze od rat równych w perspektywie całego okresu kredytowania. Raty malejące są korzystniejsze dla osób planujących spłatę kredytu przed czasem lub tych którzy planują nadpłacać kredyt. Więcej szczegółów otrzymasz podczas bezpłatnych konsultacji z ekspertem Platinum Eye.

Kredyt na mieszkanie jaki wkład własny?

Banki wymagają obowiązkowego wkładu własnego, jeżeli chcesz wziąć mieszkanie na kredyt hipoteczny. Od 2017 roku banki wymagają 20% wkładu własnego, ale w sytuacji, gdy konsument zgodzi się na opłaty związane z dodatkowym ubezpieczeniem. Minimalny wkład własny może wynieść 10%. Im większy wkład własny tym mniejsze koszta odsetkowe poniesiesz oraz otrzymasz lepsze warunki finansowania nieruchomości. Jeżeli chcesz poznać szczegóły jakie są różnice między 10% a 20% wkładu własnego zapraszamy na darmowe konsultacje z naszymi ekspertami.

Jaki kredyt na dom?

Jaki kredyt na budowę domu? Jeżeli chcesz zawnioskować o finansowanie swojego przyszłego wymarzonego domu na zasadach kredytu na budowę domu to wpierw musisz mieć działkę budowlaną. Bez tego bank nie wyrazi zgody na kredyt hipoteczny na budowę domu. Działka może posłużyć Tobie jako wkład własny co korzystnie wpłynie na Twoją zdolność kredytową na której zostanie wybudowana inwestycja, może zostać potraktowana przez bank jako wkład własny, a to zwiększy Twoje szanse na uzyskanie kwoty, która Cię interesuje. Drugą możliwością jest klasyczny kredyt hipoteczny z bardziej uproszczoną procedurą, nie musisz posiadać działki oraz kredyt nie będzie wypłacany transzami. Więcej szczegółów otrzymasz podczas bezpłatnych konsultacji z ekspertem Platinum Eye.

Ranking kredytów hipotecznych, dlaczego nie ma nazw banków?

Dlaczego nie pokazujemy nazw banków? Powodów jest kilka, ale najważniejszym jest profesjonalizm. Zależy nam na tym abyś otrzymał rzetelne informacje dobrane do Twoich możliwości. Kalkulatory internetowe pokazują najlepsze możliwe rozwiązania danych banków dla idealnych klientów, którzy spełniają wszystkie niezbędne kryteria takie jak: wysoki wkład własny, dobra umowa o pracę, czysta i dobra historia w BIK, wysoka zdolność kredytowa, odpowiedni wykonywany zawód. Pokazujemy Państwu możliwości jakie mogą Państwo wynegocjować przy pomocy ekspertów Platinum Eye, nie najważniejsza jest nazwa banku, a osoba, z która się procesuje wniosek i wybiera odpowiednią instytucję. Wszystkie banki są w Polsce dobre, ale nie dla każdego. Na bazie wypracowanych strategii negocjacyjnych i wysoko wykwalifikowanych ekspertów jesteśmy w stanie wybrać najtańszy i najkorzystniejszy kredyt hipoteczny dla Ciebie.

Kredyt hipoteczny na co uważać?

Nie zawsze pozornie najtańszy kredyt hipoteczny w rzeczywistości taki będzie. Z tego względu należy uważnie przyglądać się umowom i dokładnie je czytać. Banki mogą mieć szereg dodatkowych zabezpieczeń i opłat, których nie pokaże kalkulator kredytowy. Warto sprawdzić czy płatne są na przykład monity przypominające o spłatach, kiedy kredytobiorca nie wywiąże się ze zobowiązań na czas. Bywa też, że płatna może okazać się usługa wcześniejszej spłaty całego kredytu. Podczas podpisywania umowy w banku należy dopytywać o takie szczegóły, by zdecydować się na korzystną dla siebie ofertę.

Kredyt hipoteczny na co można wziąć?

Bogata oferta banków, umożliwia zaciągnięcie kredytu hipotecznego na różne cele. Zobowiązanie można wykorzystać jako: kredyt mieszkaniowy, kredyt hipoteczny na budowę domu, kredyt na działkę budowlaną, kredyt na zakup mieszkania lokatorskiego, kredyt na remont lub rozbudowę domu, czy kredyt na budowę lub zakup domu rekreacyjnego. Jak widać, banki dają możliwość zaciągnięcie kredytu hipotecznego na wiele celów. Nie może dziwić więc fakt, że tego rodzaju zobowiązania finansowe są jednymi z najczęściej zaciąganych kredytów na cele mieszkaniowe. Wysoka dostępność kredytów hipotecznych pozwala kupić wymarzone mieszkania lub domu.

Darmowe porady finansowe Platinum Eye

Zamów
bezpłatny kontakt

Ekspert oddzwoni do Ciebie z najlepszą ofertą

Połączenie jest zabezpieczone certyfikatem SSL
  • 0 zł - Nasza usługa nic Cię nie kosztuje

  • Negocjacje oferty w 4 bankach jednocześnie

  • Do 50 % mniejsza rata przy współpracy z ekspertem