Ubezpieczenie zdrowotne
z najniższą składką miesięczną!

Ubezpieczenia na życie i zdrowie

W ofercie ubezpieczenie na życie i zdrowie
19 ubezpieczycieli.

Platinum Insurance - obniżamy ubezpieczenia
Zapytaj eksperta o szczegóły lub nie czekaj i zadzwoń
(+48) 509 868 826 dni robocze w godzinach 8:00-16:00

Ubezpieczenie na życie i zdrowie kogo i co obejmuje?

Dlaczego Platinum Insurance?

Sprawdź, co zyskasz z naszymi ekspertami

Porozmawiaj z ekspertem i dowiedz się, czy Twoje aktualne polisy dobrze Cię chronią. Jak ubezpieczyć się mądrze i niedrogo? Od czego warto się ubezpieczyć? Jak zarządzać swoją polisą?

Takie warunki uzyskasz tylko dzięki Platinum Eye

Ubezpiecz w 5 minut przez telefon

Zamów rozmowę

Nasza pomoc jest całkowicie bezpłatna

(+48) 509 868 826

Korzystaj ze zniżek Platinum Eye dla naszych klientów 

Sprawdź, które ubezpieczenia dostaniesz taniej:

Jak wygląda proces ubezpieczenia z Platinum Eye?

Zrobimy wszystko, aby ten proces był szybki i łatwy

Platinum Insurance
74% polis ubezpieczeniowych zamieniamy na tańsze!

Średnio o 762 zł
tańsze polisy

19 towarzystw
ubezpieczeniowych

172 oferty
ubezpieczeniowe

22 nagrody i wyróżnienia
otrzymali nasi eksperci

Zobacz co najczęściej wybierają inni:

Najtańsze ubezpieczenie OC i AC

Średnio 746 zł oszczędności po konsultacji z ekspertem!

Zapytaj eksperta

Ubezpieczenie życia i zdrowia

Ponad 172 oferty w jednym miejscu.

Zapytaj eksperta

Zmiana polisy na tańszą

74% polisy ubezpieczeniowych zamieniamy na tańsze!

Zapytaj eksperta

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami

Zamów rozmowę oddzwonimy!

Zamów eksperta

Jeśli wolisz...Zadzwoń do nas

(+48) 509 868 826 dni robocze w godzinach 8:00-16:00

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Czy współpraca z ekspertem ubezpieczeniowym jest darmowa?

Tak, współpraca z ekspertem ubezpieczeniowym Platinum Eye jest darmowa. Za naszą pracę zapłacą towarzystwa ubezpieczeniowe. Dlaczego? Nasze rozwiązanie zmniejsza koszty obsługi po ich stronie. Dodatkowo wynegocjujemy dla Ciebie zniżki. Wykorzystujemy sprawdzone, wypracowane przez lata strategie negocjacyjne.

Eksperci finansowi - Porady - Platinum eye

Ubezpieczenie życia i zdrowia - porady ekspertów ubezpieczeniowych

Jak wybrać najlepsze ubezpieczenie na życie?

Towarzystwa ubezpieczeniowe mają w swojej ofercie bardzo szeroką gamę rozwiązań, którą łatwo dopasować do sytuacji zarówno życiowej, jak i finansowej. Możemy wybrać podstawową polisę na życie, ale również rozbudować jej zakres ochrony zakupując odpowiednie rozszerzenie ubezpieczenia. Świetnym przykładem takiego rozszerzenia jest ubezpieczenie na raka. Na co powinniśmy zwrócić uwagę wybierając ubezpieczenie na życie? Przede wszystkim na realną pomoc na wypadek śmierci, poważnego zachorowania, pobytu w szpitalu i urodzenia się dziecka. W określonych sytuacjach powinniśmy mieć dostęp do lekarzy specjalistów, badań i rehabilitacji ubezpieczenie życia i zdrowia pokrycie kosztów leczenia nawet do 2 mln euro. Zwróćmy też uwagę na opiekę wysokiej klasy specjalistów, organizacje leczenia, podróży i zakwaterowania za granicą. Najważniejszy w tych czasach jednak jest dostęp do prywatnej opieki medycznej. Jeżeli chcesz wybrać nie najtańsze, a najlepsze ubezpieczenie na życie, skonsultuj się z ekspertem Platinum Eye.

Ubezpieczenie na życie składka miesięczna, ile kosztuje?

Ile kosztuje polisa na życie? Jaki jest cennik ubezpieczenia na życie? Jeśli masz zamiar wybrać ubezpieczenie tylko jednego ryzyka (np. na wypadek śmierci) miesięczny koszt ochrony jest minimalny i może wynosić zaledwie kilkanaście złotych. Jeżeli rozważasz rozszerzenie pakietu o NNW (następstwa nieszczęśliwego wypadku) czy o opiekę medyczną, składka sukcesywnie będzie rosła. Jeżeli zależy Ci na bardziej uniwersalnym ubezpieczeniu, w którym masz wiele dodatkowych wariantów i dopłat z tytułu różnych okoliczności (narodziny dziecka, śmierć osoby bliskiej, choroba) warto skorzystać z wariantu grupy otwartej ze stałą opłatą bez względu na wiek. Składka miesięczna jest mocno uzależniona przede wszystkim od wieku ubezpieczonego i jego historii związanej ze zdrowiem. Im bardziej zaawansowany wiek tym wyższa składka, im wyższa suma ubezpieczenia i większy zakres tym analogicznie wyższa składka. Jeżeli chcesz porównać kilka wariantów i dobrać najkorzystniejszy dla siebie tak aby stosunek ceny do jakości był bardzo wysoki skontaktuj się z ekspertem Platinum Eye.

Ubezpieczenie na życie kalkulator składek

Jak policzyć składki ubezpieczenia? Przede wszystkim nie warto sugerować się tylko i wyłącznie składką jak robi to większość Polaków. Najważniejsze w ubezpieczeniu na życie jest to, aby skutecznie chroniło ubezpieczonego. Ubezpieczenie na życie ma na celu przede wszystkim zabezpieczenie finansowe osób wskazanych przez ubezpieczonego w wyniku wypadku lub jego śmierci oraz umożliwia rozszerzenie zakresu ubezpieczenia na wypadek pogorszenia stanu zdrowia ubezpieczonego zarówno z powodu chorób, jak i nieszczęśliwych wypadków. Jeżeli jednak zależy Tobie na cenie warto jest skorzystać z gotowych wariantów otwartego ubezpieczenia. Jeżeli chcesz sprawdzić, jak może wyglądać Twoja ochrona i Twoich najbliższych skonsultuj się z ekspertem Platinum Eye.

Ubezpieczenie na życie ranking 2020

Towarzystwa ubezpieczeniowe w trosce o najwyższą jakość usług, coraz częściej prześcigają się w rankingach branżowych. Pytanie, czy klient ma sugerować się miejscem na liście, czy swoim bezpieczeństwem w razie potrzeby skorzystania z rozwiązania jakie zaoferuje mu dana firma, agent, porównywarka? Kluczowe jest to, aby ubezpieczenie na życie było skrojone na miarę jak dobry, włoski garnitur. Jeżeli chcesz skorzystać z możliwości stworzenia własnego rankingu dopasowanego do Twoich możliwości i Twoich najbliższych skonsultuj się z ekspertem Platinum Eye zanim cokolwiek podpiszesz. Polacy najczęściej korzystają z ubezpieczeń grupowych, które zaoferuje im pracodawca. Jednakże bardzo często okazuje się, że to za mało i w razie jakichkolwiek życiowych zakrętów klienci przekonują się o tym, że oszczędność rzędu 50 gorszy dziennie zaważyła na ich pokryciu ich długoterminowych zobowiązań związanych z leczeniem. Wielokrotnie nie u kawałka blachy, jakim jest samochód, a zapominamy, że najważniejsze jest nasze zdrowie i życie.

Ubezpieczenie raka, które wybrać?

Znane bardziej jako ubezpieczenie nowotworowe. Postanowiłeś zakupić ubezpieczenie? Świetna decyzja, ale nie wybieraj pierwszego lepszego, ponieważ każde z towarzystw przewiduje inne warianty i inny pakiet ochronny. Kluczowe jest zdiagnozowanie ryzyka jakie wiąże się z zachorowaniem i prześwietlenie historii choroby wśród Twoich krewnych. Podczas wyboru ubezpieczenia na raka warto zwrócić uwagę na zakres ochrony, sieć placówek na wypadek leczenia, sumę ubezpieczenia i co najważniejsze wykluczenia od odpowiedzialności. Jakie korzyści płyną z posiadania takiego rozwiązania? Szybki dostęp do specjalistycznych poradni. Dostęp do zagranicznych placówek medycznych. Dodatkowe usługi assistance (pomoc psychologa, pielęgniarki itp.). Możesz również dostać możliwość weryfikacji diagnozy u innego lekarza.

Zamów
bezpłatny kontakt

Ekspert oddzwoni do Ciebie z najlepszą ofertą

Połączenie jest zabezpieczone certyfikatem SSL
  • 0 zł - Nasza usługa nic Cię nie kosztuje

  • 19 firm ubezpieczeniowych w jednym miejscu

  • Do 50% tańsze ubezpieczenia