Ekspert kredytowy Legnica Doradca Kredytowy - Pośrednik - Platinum Eye

Darmowe porady finansowe Platinum Eye

Ekspert kredytowy Legnica Doradca Kredytowy - Pośrednik - Platinum Eye	Ekspert kredytowy Legnica Doradca Kredytowy - Pośrednik - Platinum Eye

Ekspert kredytowy z Legnicy – gwarancja udanej współpracy

Legnica to dobry wybór, jeśli chodzi o miejsce zamieszkania. Po pierwsze znajduje się niedaleko Wrocławia, po drugie ceny mieszkań są dużo niższe niż w stolicy Dolnego Śląska. Może to być dobra opcja zarówno dla tych, którzy chcą mieszkać i pracować w Legnicy, jak i dla tych osób, które chcą dojeżdżać do pracy we Wrocławiu. Dlatego warto zastanowić się nad zakupem nieruchomości właśnie w tym mieście. Jeżeli musisz w tym celu skorzystać z kredytu hipotecznego, poszukaj eksperta kredytowego z Legnicy. Korzystając z jego wiedzy i doświadczenia, szybko znajdziesz najlepszy kredyt i bezboleśnie przejdziesz przez procedury bankowe. Zapoznaj się z zaletami współpracy z ekspertem kredytowym.

Przeczytaj również: Ile trzeba zarabiać, żeby dostać kredyt hipoteczny w 2021 roku?

Doradca kredytowy Legnica czy ekspert kredytowy - jakie są różnice?

Są dwie zasadnicze różnice między ekspertem kredytowym a doradcą kredytowym. Jasne zasady funkcjonowania zawodu doradcy kredytowego usankcjonowała ustawa o kredycie hipotecznym z 2017 r. Przede wszystkim, żeby zostać doradcą kredytowym, należy zdać egzamin organizowany przez Komisję Nadzoru Finansowego i otrzymać licencję. Doradca kredytowy to zawód regulowany. Druga różnica między ekspertem kredytowym a doradcą kredytowym to sposób wynagradzania. Doradca kredytowy otrzymuje pieniądze bezpośrednio od klienta, ekspert kredytowy pobiera wynagrodzenie od banków.

Eksperta kredytowego i doradcę kredytowego łączy natomiast duża wiedza dotycząca rynku finansowego i produktów finansowych.

Podsumujmy:

 • Doradca kredytowy - to zawód regulowany, a zasady jego działania określa ustawa o kredycie hipotecznym z 2017 r. Jeżeli chcesz zostać doradcą kredytowym, musisz zdać egzamin i otrzymać licencję. Doradca kredytowy jest niezależny od banków, czy innych instytucji finansowych. Swoje wynagrodzenie pobiera bezpośrednio od klienta.
 • Ekspert kredytowy – działa na innych zasadach, a swoje wynagrodzenie otrzymuje od banku. Jednak podobnie jak doradca działa przede wszystkim w interesie swojego klienta. Jeżeli sobie tego zażyczysz, ekspert kredytowy udzieli Ci informacji, w jakich widełkach płacowych znajduje się jego wynagrodzenie. Jasne zasady to podstawa współpracy. Ekspert nie ustępuje wiedzą ani kompetencjami doradcy kredytowemu.

Ważne! Ustawa o kredycie hipotecznym z 2017 r. zabrania używania nazwy „doradca” w stosunku do osób, które pobierają wynagrodzenie od banków.

Przeczytaj również: Wszystko, co musisz wiedzieć o zdolności kredytowej w 2021 roku

Eksperci finansowi Legnica Platinum Eye - współpracuj z najlepszymi 

 • 15 lat doświadczenia - pomagamy Klientom w realizacji ich planów i marzeń
 • 0zł - bez prowizji - Ty nic nie płacisz, to banki ponoszą koszty
 • Porównanie wielu ofert w jednym miejscu - zaoszczędzony czas i pieniądze
 • Do 50 % mniejsza rata przy współpracy z ekspertem

Szybka decyzja - Minimum formalności - Bezpłatne usługi - Zostaw kontakt lub zadzwoń >

Ekspert kredytowy z Legnicy – interes klienta jest najważniejszy

Współpraca z ekspertem kredytowym niesie za sobą same korzyści. Zacznijmy od tego, że ekspert finansowy dba przede wszystkim o interes swojego klienta. Zaufanie klientów to klucz do sukcesu w tym zawodzie. Ekspert kredytowy ma również dużą wiedzę z dziedziny finansów i produktów finansowych, nawet tych najbardziej złożonych. Kredyt hipoteczny bez wątpienia należy do tych produktów, które mogą być trudne do zrozumienia dla klienta. Oto kilka powodów, dla których warto współpracować z ekspertem kredytowym z Legnicy.

 • Podpisując umowę kredytu hipotecznego, decydujesz się na wieloletnie zobowiązanie wobec banku. Warto zadbać o to, żeby kredyt hipoteczny nie obciążał nadmiernie Twojej kieszeni. Jeśli dokonasz złego wyboru, możesz nadpłacić przez cały okres trwania kredytu nawet kilkadziesiąt tysięcy odsetek.
 • Na koszt kredytu składa się wiele elementów. Wiele osób utożsamia koszt kredytu z odsetkami. Nie jest to do końca prawda. Na koszt kredytu składają się m.in.: marża, odsetki, prowizje, ubezpieczenie. Warto uważać, bo niewysokie oprocentowanie nie zawsze oznacza, że kredyt hipoteczny jest tani.

Przeczytaj również: Koszty kredytu i koszty okołokredytowe - wszystko, co musisz wiedzieć!

 • Każdej instytucji finansowej zależy na pozyskiwaniu nowych klientów. Na rynku wciąż pojawiają się nowe promocje i oferty. Niekoniecznie bank, w którym masz konto, zaoferuje Ci najlepsze warunki. Zdarza się, że udając się do innego banku, uzyskasz korzystniejsze finansowanie.
 • Rynek finansowy podlega ciągłym zmianom. Warto wybrać moment najkorzystniejszy na zaciągnięcie kredytu hipotecznego.

  Ekspert kredytowy ma odpowiednią wiedzę i doświadczenie, żeby skutecznie wyszukiwać najlepsze oferty dla Ciebie.

Eksperci Platinum Eye to wiele możliwości - współpracujemy z kilkunastoma dużymi bankami w Polsce. Dzięki czemu prezentujemy wiele możliwości finansowania. Możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście tysięcy złotych na swoim kredycie! Zapraszamy do kontaktu >

Kredyt hipoteczny szybko i sprawnie? Dzięki ekspertowi kredytowemu z Legnicy jest to możliwe

To, co najbardziej przeraża każdego klienta, który poszukuje kredytu hipotecznego, to chodzenie od placówki do placówki i stanie w długich kolejkach w oczekiwaniu na prezentację oferty. Ofert na rynku jest bardzo dużo. Która z nich jest najkorzystniejsza? Żeby odpowiedzieć sobie na to pytanie, warto skorzystać z pomocy eksperta finansowego.

 1. Ekspert kredytowy to osoba, która nie tylko ma dużą wiedzę, ale w swoich działaniach stawia etykę zawodową i interes klienta na pierwszym miejscu. Jest to osoba, której możesz zaufać. Doradca bankowy ma przede wszystkim wypełniać swoje zobowiązania wobec pracodawcy i zrealizować swoje plany sprzedażowe.
 2. Gdy współpracujesz z ekspertem kredytowym, wszystko załatwisz w jednym miejscu. Razem z ekspertem przeanalizujecie oferty i wybierzecie te najkorzystniejsze.
 3. U eksperta finansowego możesz złożyć nawet kilka wniosków. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla Ciebie, ponieważ od momentu złożenia wniosku, bank będzie kontaktował się bezpośrednio z ekspertem.
 4. Ekspert kredytowy pomoże Ci w zorganizowaniu wszystkich dokumentów dla banku, a także pomoże Ci wypełnić wniosek.

Wybierz eksperta kredytowego z Legnicy, bo warto!

 • Ekspert kredytowy ma dużą wiedzę i doświadczenie. 
 • Jest kompetentny, lojalny wobec swoich klientów i niezależny. 
 • Razem z ekspertem kredytowym wybierzecie najlepszą ofertę dla Ciebie.

Wniosek i załączniki – razem z ekspertem kredytowym skompletujesz dokumenty do kredytu hipotecznego

Żeby przystąpić do ubiegania się o kredyt hipoteczny, musisz przede wszystkim skompletować wszystkie dokumenty i prawidłowo wypełnić wniosek. Jest to jeden z ważniejszych etapów procedury ubiegania się o kredyt hipoteczny. Nie wahaj się skorzystać z pomocy eksperta kredytowego. Już samo zorganizowanie wszystkich dokumentów na własną rękę może być uciążliwe. Rodzaj załączników może się różnić, w zależności od tego, czy kupujesz nieruchomość na rynku pierwotnym, czy wtórnym i od tego, jaki jest rodzaj wybranej przez Ciebie nieruchomości.

Ekspert kredytowy nie tylko pomoże Ci skompletować i uzupełnić wszystkie dokumenty, ale również ustali w Twoim imieniu stan prawny nieruchomości. Bez tej informacji nie będziesz mógł się ubiegać o kredyt hipoteczny.

Minimum formalności z ekspertami Platinum Eye - Pomagamy w załatwieniu formalności związanych z kredytem, dzięki czemu oszczędzasz czas i energię, którą możesz poświęcić na codzienne przyjemności. Umów się na spotkanie z ekspertem finansowym >

Przeczytaj również: Kupno domu na kredyt w 7 prostych krokach

Umowa przedwstępna – zadbaj z ekspertem kredytowym z Legnicy o swój interes

Zanim podpiszesz umowę – przeczytaj ją dokładnie. Gdy w grę wchodzą duże pieniądze, etyka schodzi na drugi plan. Deweloper, właściciel nieruchomości mogą wykorzystać Twoją niewiedzę i dobrą wolę, żeby przemycić niekorzystne dla Ciebie zapisy. Koniecznie skorzystaj ze wsparcia eksperta finansowego i poproś o sprawdzenie umowy. Ekspert kredytowy będzie dbał przede wszystkim o Twoje bezpieczeństwo finansowe. Mając duże doświadczenie, będzie znał wszystkie triki, jakie są stosowane przez deweloperów.

Przeczytaj również: Fakty i mity na temat kredytu hipotecznego - poznaj 15 największych

Uruchomienie kredytu i co dalej? Jak wygląda dalsza współpraca z ekspertem kredytowym z Legnicy

Profesjonalny ekspert kredytowy będzie do dyspozycji nawet wtedy, gdy Twój kredyt zostanie uruchomiony, a Ty staniesz się szczęśliwym właścicielem nieruchomości. Jednak już od samego początku możesz założyć, że biorąc wieloletni kredyt, będziesz chciał wcześniej czy później dokonać zmian. W takiej sytuacji ekspert kredytowy zawsze będzie w stanie zaoferować Ci swoją pomoc. Zwłaszcza wtedy, gdy będziesz chciał zoptymalizować koszty. Ekspert kredytowy może Ci pomóc, gdy:

 • chcesz wydłużyć lub skrócić okres spłaty kredytu hipotecznego,
 • chcesz skonsolidować swoje zobowiązania lub przenieść je do innego banku,
 • chcesz skorzystać z refinansowania kredytu,
 • chcesz dokonać wcześniejszej spłaty lub częściowo spłacić kredyt.

Przeczytaj również: Wcześniejsza spłata kredytu hipotecznego

Z ekspertem kredytowym zawsze znajdziesz najkorzystniejsze dla siebie rozwiązania w trakcie staranie się o kredyt i już po jego otrzymaniu. Ekspert finansowy podpowie Ci, w jaki sposób przejść przez procedury bankowe i uzyskać niższe koszty. Ekspert kredytowy będzie Cię wspierał nawet wtedy, gdy już otrzymasz swój kredyt.

Ekspert Platinum Eye to gwarancja stałego kontaktu po uruchomieniu kredytu. Gdy będziesz chciał wydłużyć lub skrócić okres spały, skonsolidować kredyty, czy też przenieść kredyt do innego banku w celu obniżenia kosztów skontaktuj się z ekspertem >

Umowa kredytu hipotecznego – pomoc ze strony eksperta kredytowego

Poproś eksperta kredytowego o przeanalizowanie Twojej umowy o kredyt hipoteczny. Poproś również o wyjaśnienie wszystkich jej zapisów. Powinieneś wiedzieć, jakie są Twoje prawa i obowiązki, jaki jest całkowity koszt kredytu i jakie mogą być powody rozwiązania umowy. Umowa kredytu hipotecznego to trudny dokument i może być niezrozumiały dla Ciebie, jeżeli nie jesteś finansistą lub prawnikiem. Ekspert kredytowy ma dużą wiedzę, wskaże Ci zapisy, które mogą być kontrowersyjne i zachęci do negocjacji umowy. Pamiętaj, że Twoje bezpieczeństwo finansowe jest najważniejsze.

Ekspert finansowy z Legnica - wynagrodzenie

Ekspert finansowyjest wynagradzany przez bank. Otrzymuje swoje wynagrodzenie, kiedy Twój kredyt zostaje uruchomiony. Jest to dobra wiadomość dla Ciebie, ponieważ w związku z pomocą eksperta kredytowego nie ponosisz żadnych kosztów. Musisz przyznać, że jest to rozwiązanie niezwykle korzystne dla Ciebie. Nie tylko otrzymujesz bardzo duże wsparcie ze strony profesjonalisty, ale też nie musisz za nie płacić. Dla banku ta sytuacja również jest opłacalna. Ekspert kredytowy dostarcza do banku klientów ze zdolnością kredytową i prawidłowo wypełnione wnioski.

0 zł - Spotkanie z ekspertem kredytowym Platinum Eye jest całkowicie bezpłatne. Koszty pokrywają banki, z którymi współpracujemy. Umów się na bezpłatne spotkanie >

Doradca finansowy Legnica - jak znajdę najlepszego 

Pierwszy i zarazem najlepszy sposób to rekomendacje przyjaciół i rodziny. Bardzo prawdopodobne, że ktoś z kręgu Twojej rodziny lub znajomych korzystał z usług eksperta kredytowego. Profesjonalnego eksperta kredytowego znajdziesz również, przeglądając wpisy w Internecie, blogi tematyczne i fora branżowe. Jest to doskonałe źródło informacji i wiedzy. Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarkę frazę ”ekspert kredytowy Legnica”. Możesz również poprosić dewelopera lub agenta nieruchomości o polecenie dobrego specjalisty kredytowego.

Eksperci kredytowi z Platinum Eye Legnica

Zachęcamy osoby, które poszukują kredytu hipotecznego do kontaktu i skorzystania z usług ekspertów finansowych z Platinum Eye. Służymy swoją wiedzą i doświadczeniem. Gwarantujemy pełen profesjonalizm. Zawsze staramy się znaleźć dla klientów najlepsze rozwiązania, dzięki którym zaoszczędzą swój czas i pieniądze.

Masz więcej pytań? Bezpłatnie udzielimy Ci fachowej porady. Każdego miesiąca pomagamy, uzyskać kredyty hipoteczne na kwotę kilkunastu milionów złotych. Zapraszamy do kontaktu lub do naszego biura ul.Chojnowska 3, 59-220 Legnica. 

Przeczytaj również pozostałe nasze publikacje: 

to nie wszystko! Tutaj znajdziesz więcej >>>

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy gotowi do pomocy codziennie, wybierz najdogoniejszą formę kontaktu i zaufaj naszym ekspertom

Masz pytanie? Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zamów bezpłatny kontakt! Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zobacz także:

Zostaw swój
numer telefonu

Nasz ekspert oddzwoni
w wybranym przez Ciebie czasie

Zamów
bezpłatny kontakt

Ekspert oddzwoni do Ciebie z najlepszą ofertą

Połączenie jest zabezpieczone certyfikatem SSL
 • 0 zł - Nasza usługa nic Cię nie kosztuje

 • Negocjacje oferty w 4 bankach jednocześnie

 • Do 50 % mniejsza rata przy współpracy z ekspertem