Ekspert kredytowy Wałbrzych Doradca Kredytowy - Pośrednik - Platinum Eye

Darmowe porady finansowe Platinum Eye

Ekspert kredytowy Wałbrzych Doradca Kredytowy - Pośrednik - Platinum Eye Ekspert kredytowy Wałbrzych Doradca Kredytowy - Pośrednik - Platinum Eye

Ekspert finansowy z Wałbrzycha – jak szybko i sprawnie załatwić kredyt hipoteczny

Być może ceny nieruchomości w samym Wałbrzychu są niższe niż na przykład w sąsiednim Wrocławiu. Jednak są na tyle wysokie, że w większości przypadków zakup nieruchomości wymaga kredytowania. Jak do tego podejść? Najlepiej skorzystaj z pomocy eksperta kredytowego z Wałbrzycha. Poszukiwania najlepszego kredytu hipotecznego na własną rękę niekonieczni muszą zakończyć się sukcesem. Proponujemy takie rozwiązanie, ponieważ:

 • Ekspert kredytowy ma wiedzę, narzędzia i doświadczenie, które pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę.
 • Kredyt hipoteczny to trudny produkt finansowy, który będziemy spłacać przez wiele następnych lat.

Dlatego warto znaleźć najtańsze opcje. Poniżej szczegółowo wyjaśnimy Ci, jakie zalety ma współpraca z ekspertem kredytowym.

Przeczytaj również: Ile trzeba zarabiać, żeby dostać kredyt hipoteczny w 2021 roku?

Ekspert kredytowy a doradca kredytowy z Wałbrzycha – poznaj zasadnicze różnice

Krótko mówiąc, doradca kredytowy to osoba, która otrzymuje wynagrodzenie od banków. Zasady funkcjonowania tego zawodu określiła ustawa o kredycie hipotecznym z 2017 r. Żeby zostać doradcą kredytowym, należy zdać egzamin przed Komisją Nadzoru Finansowego (KNF) i otrzymać licencję. Oznacza to, że zawód doradcy kredytowego stał się od 2017 r. zawodem regulowanym. 

Ekspert kredytowy może pobierać wynagrodzenie wyłącznie od banków. Oznacza to, że klient nie ponosi kosztów związanych z obsługą. Ekspert finansowy zawsze okazuje ogólny formularz informacyjny, w którym każdy klient może zobaczyć, z jakimi bankami firma pośrednicząca współpracuje. Dzięki temu działanie specjalisty jest przejrzyste, a Tobie łatwiej zaufać.

Zmiany wprowadzone ustawą są korzystne zarówno dla ekspertów, jak i klientów.

Podsumowując:

 • Doradca kredytowy, jest to specjalista, który musi wykazać się odpowiednią wiedzą z dziedziny finansów i zdać egzamin. Działa niezależnie od banków czy instytucji finansowych. W związku z tym należy pamiętać, że wynagrodzenie za jego pracę pobierane jest od bezpośrednio od klienta, a nie kredytodawcy.
 • Ekspert kredytowy - ekspert finansowy otrzymuje swoje wynagrodzenie od banku kiedy kredyt zostanie uruchomiony, może poinformować Cię, w jakich widełkach jest jego wynagrodzenie. Wiedza doświadczonego eksperta kredytowego niczym nie obiega od wiedzy doradcy kredytowego. 

Pamiętaj! Nie używa się już nazwy „doradca”. Ustawa o kredycie hipotecznym z 2017 r. zabrania używania tej nazwy w stosunku do osób, które pobierają wynagrodzenie od banków.

Przeczytaj również: Wszystko, co musisz wiedzieć o zdolności kredytowej w 2021 roku

Eksperci finansowi Wałbrzych Platinum Eye - współpracuj z najlepszymi 

 • 15 lat doświadczenia - pomagamy Klientom w realizacji ich planów i marzeń
 • 0zł - bez prowizji - Ty nic nie płacisz, to banki ponoszą koszty
 • Porównanie wielu ofert w jednym miejscu - zaoszczędzony czas i pieniądze
 • Do 50 % mniejsza rata przy współpracy z ekspertem

Szybka decyzja - Minimum formalności - Bezpłatne usługi - Zostaw kontakt lub zadzwoń >

Ekspert kredytowy z Wałbrzycha – najlepsze rozwiązania kredytowe dla Ciebie

Do swoich finansów podchodź z największą ostrożnością. Bardzo łatwo jest popełnić błąd i ponieść duże koszty, które mogą się okazać niepotrzebne. Powierz swoje finanse i poszukiwanie najlepszego kredytu hipotecznego ekspertom finansowym, którzy mają odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Przez kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat spłacania kredytu hipotecznego możesz przepłacić wiele tysięcy złotych, jeśli wybierzesz ofertę niekorzystną dla siebie.

Sama umowa kredytu hipotecznego jest trudna i skomplikowana. Zanim ją podpiszesz, koniecznie skorzystaj z porady specjalisty kredytowego z Wałbrzycha. Umowa może zawierać wiele zapisów, które mogą być dla Ciebie niezrozumiałe.

Ważne!

 1. Koszt kredytu hipotecznego kształtują nie tylko odsetki i marża banku, ale również prowizja, czy też dodatkowe produkty.
 2. Banki mają różną politykę udzielania kredytów hipotecznych i mogą różnicować ofertę w zależności od klienta.
 3. Rynek kredytów hipotecznych jest dynamiczny i podlega zmianom. Jeżeli chcesz być na bieżąco z najlepszymi ofertami, koniecznie skontaktuj się z ekspertem kredytowym z Wałbrzycha.

Przeczytaj również: Koszty kredytu i koszty okołokredytowe - wszystko, co musisz wiedzieć!

Doradcy finansowi Wałbrzych – ceń swój czas i tnij koszty!

Bieganie od placówki do placówki i stanie w długich kolejkach to nie najlepszy pomysł. Większości z nas wciąż brakuje czasu, dlatego warto poszukiwania kredytu hipotecznego zoptymalizować. Doradca finansowy Wałbrzych skorzystaj ze wsparcia, a oszczędzisz swój czas i pieniądze.

Zalety wsparcia eksperta kredytowego z Wałbrzycha:

 1. Wszystkie oferty bankowe znajdziesz w jednym miejscu. Przeanalizuj je wraz z wybranym specjalistą i wybierzcie wspólnie najlepsze propozycje kredytów hipotecznych.
 2. U eksperta kredytowego możesz złożyć kilka wniosków jednocześnie. Co więcej, od tej pory bank będzie kontaktował się z ekspertem w sprawie Twojego kredytu hipotecznego.
 3. Wypełnienie wniosków i załączników wspólnie z pośrednikiem finansowym będzie dużo prostsze i szybsze. Możesz ustrzec się błędów i odsyłania przez bank dokumentów do poprawki.

Zadania eksperta finansowego:

 • Dbałość o interesy i finanse klienta. 
 • Prezentacja ofert zgodnie ze swoją najlepszą wiedzą i doświadczeniem.
 • Monitorowanie rynku na bieżąco i szybkie reagowanie na wszelkie zmiany.

Pamiętaj! Doradca bankowy będzie głównie dbał o interesy banku i realizację swoich planów sprzedażowych. Ekspert finansowy będzie dbał o interesy swojego klienta.

Eksperci Platinum Eye to wiele możliwości - współpracujemy z kilkunastoma dużymi bankami w Polsce. Dzięki czemu prezentujemy wiele możliwości finansowania. Możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście tysięcy złotych, na swoim kredycie! Zapraszamy do kontaktu >

Wniosek i dokumenty do kredytu hipotecznego – skorzystaj z pomocy eksperta hipotecznego z Wałbrzycha

Większość klientów z całej procedury pozyskiwania kredytu hipotecznego najbardziej nie lubi kompletowania i wypełniania dokumentów. Tym bardziej że dokumenty, które musimy dostarczyć, zależą od rodzaju nieruchomości (mieszkaniowa lub komercyjna) lub od rodzaju rynku (pierwotny lub wtórny). Samo wypełnienie wniosku również nie należy do najłatwiejszych.

Pośrednik kredytowy z Wałbrzycha nie tylko pomoże Ci go wypełnić, ale przygotuję Ci listę dokumentów, którą należy dostarczyć do banku. Każdy bank może żądać różnych dokumentów. Zadaniem eksperta kredytowego jest również ustalenie stanu prawnego nieruchomości. Jest to podstawowa informacja, której zażąda bank. W tym celu pośrednik skontaktuje się z deweloperem, właścicielem nieruchomości lub agencją nieruchomości. Dzięki pomocy eksperta kredytowego wszystko pójdzie szybciej i sprawniej, a dokumenty i wniosek będą prawidłowo przygotowane.

Przeczytaj również: Kupno domu na kredyt w 7 prostych krokach

Minimum formalności z ekspertami Platinum Eye - Pomagamy w załatwieniu formalności związanych z kredytem, dzięki czemu oszczędzasz czas i energię, którą możesz poświęcić na codzienne przyjemności. Umów się na spotkanie z ekspertem finansowym >

Umowa przedwstępna – konsultacje z ekspertem z Wałbrzycha

Zarówno deweloper, od którego kupujesz mieszkanie, jak i bank, gdzie bierzesz kredyt myślą tylko o swoim zysku. Dlatego dobrze jest mieć po swojej stronie osobę, która dzięki swojemu wiedzy i doświadczeniu zadba o Twoje interesy. Ekspert finansowy nie tylko znajdzie Ci najlepszy kredyt, ale również zadba o to, żeby w umowie przedwstępnej, czy też w umowie o kredyt hipoteczny nie znalazły się zapisy, które mogłyby Ci w przyszłości zaszkodzić.

Kupując mieszkanie na kredyt, bierzesz na siebie wieloletnie zobowiązanie finansowe, dlatego ekspert finansowy pomoże Ci się odpowiednio przygotować i zabezpieczyć. Poproś swojego pośrednika finansowego, żeby razem z Tobą przeanalizował umowę przedwstępną. Znajdźcie wszystkie zapisy, które mogą działać na Twoją niekorzyść i postarajcie się o zmiany. Najważniejsze jest Twoje bezpieczeństwo finansowe.

Przeczytaj również: Fakty i mity na temat kredytu hipotecznego - poznaj 15 największych

Ekspert hipoteczny Wałbrzych – gwarancja kontaktu również w trakcie trwania umowy kredytu hipotecznego

Możliwe, że już po tym, jak otrzymałeś kredyt hipoteczny w banku, będziesz miał możliwość zoptymalizowania swoich kosztów. Może Ci w tym pomóc ekspert finansowy z Wałbrzycha, który jest na bieżąco ze wszystkimi ofertami banków.

Optymalizacja może polegać na:

 • konsolidacji kredytu,
 • wcześniejszej spłacie całości lub części kredytu,
 • skróceniu lub wydłużeniu umowy,
 • refinansowaniu kredytu.

W takich wypadkach warto mieć wsparcie swojego eksperta finansowego, który nie tylko podpowie Ci, jak zmniejszyć koszty, ale również pomoże przejść przez całą procedurę.

Przeczytaj również: Wcześniejsza spłata kredytu hipotecznego

Ekspert Platinum Eye to gwarancja stałego kontaktu po uruchomieniu kredytu. Gdy będziesz chciał wydłużyć lub skrócić okres spały, skonsolidować kredyty, czy też przenieść kredyt do innego banku w celu obniżenia kosztów. Skontaktuj się z ekspertem >

Umowa kredytu hipotecznego – pomoc eksperta finansowego

Umowa kredytu hipotecznego ma skomplikowaną konstrukcję, która będzie w pełni zrozumiała tylko dla finansistów lub prawników. To jest kolejna rola dla eksperta kredytowego. Powinien zapoznać się z umową kredytu hipotecznego, zanim ją podpiszesz i wytłumaczyć Ci Twoje prawa i obowiązki, bądź wskazać warunki, które możesz negocjować. Powinieneś również znać wszystkie koszty związane z kredytem.

Jak się wynagradza eksperta kredytowego z Wałbrzycha

Zgodnie z ustawą z 2017 r. ekspert kredytowy może być wynagradzany tylko przez banki. Ty, jako klient nie ponosisz żadnych kosztów. Pomoc eksperta kredytowego jest dla Ciebie darmowa. Kiedy Twój kredyt zostanie uruchomiony, pośrednik finansowy otrzyma wynagrodzenie. Prowizja dla eksperta kredytowego nie jest ukryta w kosztach kredytu. Wszystkie koszty muszą Ci być jasno zaprezentowane. Dlaczego banki chcą płacić ekspertom kredytowym? Jest to współpraca bardzo korzystna dla banków. Przynajmniej połowa klientów, jest przekazywana do banków przez ekspertów kredytowych. Dodatkowo wnioski przygotowane z pomocą eksperta hipotecznego są dokładne i nie zawierają błędów.

0 zł - Spotkanie z ekspertem kredytowym Platinum Eye jest całkowicie darmowe. Koszty pokrywają banki, z którymi współpracujemy. Umów się na bezpłatne spotkanie >

Doradca finansowy Wałbrzych - jak znaleźć profesjonalnego eksperta 

Zacznij od rozmów ze znajomymi i rodziną. Rekomendacje to najlepsze źródło informacji o godnych zaufania ekspertach finansowych. Blogi i fora Internetowe to również wartościowe źródło informacji o profesjonalnych ekspertach finansowych. Warto opinie o specjalistach znaleźć również na FB. Wystarczy wpisać frazę „ekspert kredytowy Wałbrzych”. Pośrednicy mogą być też polecani przez agencje nieruchomości i deweloperów.

Eksperci finansowi z Platinum Eye - Wałbrzych

Zachęcamy osoby, które poszukują kredytu hipotecznego do kontaktu i skorzystania z usług ekspertów finansowych z Platinum Eye. Służymy swoją wiedzą i doświadczeniem. Gwarantujemy pełen profesjonalizm. Zawsze staramy się znaleźć dla klientów najlepsze rozwiązania, dzięki którym zaoszczędzą swój czas i pieniądze.

Masz więcej pytania? Bezpłatnie udzielimy Ci fachowej porady. Każdego miesiąca pomagamy, uzyskać kredyty hipoteczne na kwotę kilkunastu milionów złotych. Zapraszamy do kontaktu lub do naszej placówki ul. Stanisława Moniuszki 3/7, 58-300 Wałbrzych.

Przeczytaj również pozostałe nasze publikacje: 

to nie wszystko! Tutaj znajdziesz więcej >>>

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy gotowi do pomocy codziennie, wybierz najdogoniejszą formę kontaktu i zaufaj naszym ekspertom

Masz pytanie? Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zamów bezpłatny kontakt! Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zobacz także:

Zostaw swój
numer telefonu

Nasz ekspert oddzwoni
w wybranym przez Ciebie czasie

Zamów
bezpłatny kontakt

Ekspert oddzwoni do Ciebie z najlepszą ofertą

Połączenie jest zabezpieczone certyfikatem SSL
 • 0 zł - Nasza usługa nic Cię nie kosztuje

 • Negocjacje oferty w 4 bankach jednocześnie

 • Do 50 % mniejsza rata przy współpracy z ekspertem