Porównaj ofertę 21 banków, wynegocjuj najlepsze

Kredyty gotówkowe

Obniżamy 7 na 10 kredytów! Wykorzystujemy sprawdzone, wypracowane przez lata strategie negocjacyjne.

Zapytaj eksperta o szczegóły lub nie czekaj i zadzwoń
(+48) 509 868 826 dni robocze w godzinach 8:00-16:00

Dlaczego kredyt z Platinum Eye? Korzyści dla Ciebie

Oszczędność pieniędzy

Współpraca z ekspertem finansowym jest darmowa. Za naszą pracę zapłaci bank. Dlaczego? Nasze rozwiązanie zmniejsza koszty obsługi kredytu po stronie banku. Dodatkowo wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki kredytu. Wykorzystujemy sprawdzone, wypracowane przez lata strategie negocjacyjne.

Oszczędność czasu i wygoda

Nie musisz już biegać po bankach i porównywać ofert. Dzięki temu, że nasi eksperci są mobilni to Ty decydujesz, kiedy i gdzie porozmawiamy o finansach. Zagwarantujemy Ci łatwe i szybkie dopełnienie wszelkich formalności. Oszczędność czasu i wygoda.
NOWOŚĆ! Możliwość rozmowy wideo online bez wychodzenia z domu.

Wynegocjuj z ekspertem najtańszy kredyt gotówkowy

Porównując oferty najlepszych banków w Polsce

Jakiej kwoty potrzebujesz?
Na jaki okres rozłożyć spłatę?

Oto 4 najlepsze oferty kredytów gotówkowych

Najniższa rata wynosi-,-- zł

Wyniki wyszukiwania

Nie zwlekaj!
Uzyskaj najkorzystniejszy kredyt z ekspertami Platinum Eye!

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Zapytaj eksperta

Bezpłatne sprawdzenie zdolności kredytowej

Sprawdź zdolność

Jak wygląda proces otrzymania kredytu z Platinum Eye?

Zrobimy wszystko, aby ten proces był szybki i łatwy

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami

Zamów rozmowę oddzwonimy!

Zamów eksperta

Jeśli wolisz...Zadzwoń do nas

(+48) 509 868 826 dni robocze w godzinach 8:00-16:00

Sukcesy Platinum Eye

nr 1 w Polsce w
Kredytach gotówkowych

2016, 2017, 2018
Expander

700 000 000 zł
uruchomionych kredytów

dzięki doświadczeniu ekspertów

130 000 000 zł
zaoszczędzili klienci

dzięki negocjacjom ekspertów

Ponad 35 000
zadowolonych klientów 

obsłużonych przez ekspertów

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Gdzie najlepiej wziąć kredyt gotówkowy?

Oferty banków, są bardzo dynamiczne, ponieważ, są zależne od wielu czynników np. od gospodarki. Aby dowiedzieć się, który banków ma najkorzystniejszą ofertę kredytów gotówkowych, warto skorzystać z porównywarek internetowych lub bezpłatnej pomocy eksperta kredytowego, który porówna dla Ciebie ofertę bankowe kilkunastu banków, wytłumaczy wszelkie niejasności oraz pomoże skompletować dokumenty.

Ile trzeba zarabiać, żeby dostać kredyt gotówkowy?

Większość banków w Polsce udzieli kredyt gotówkowy przy przychodach rzędu 650 zł. Wyliczając Twoją zdolność kredytową, weźmie pod uwagę koszty utrzymania oraz inne zobowiązania finansowe. Oprócz sprawdzenia Twoich dochodów bank przejrzy również Twoją historię kredytową w Biurze Informacji Kredytowej. Klient, który posiada bardzo niskie zarobki, ale nie posiada zobowiązań i do tej pory spłacał wszystkie raty w terminie ma większe szanse na otrzymanie kredytu niż klient zarabiający znacznie więcej, ale mający problemy ze spłatą innych rat.

Ile czeka się na kredyt gotówkowy?

Po podpisaniu umowy otrzymasz harmonogram z terminami spłat poszczególnych rat oraz ich wysokością, a środki znajdą się na Twoim koncie nawet w kilka minut, niezależnie od tego, czy podpisałeś umowę w placówce, czy wybrałeś kredyt gotówkowy online.

Jak obliczyć ratę kredytu gotówkowego?

Na ratę kredytu składa się wiele czynników, są to: kwota kredytu, okres kredytowania, wysokość oprocentowania, prowizja, rodzaj rat. Można ja wyliczyć za pomocą wzoru, który znajdziemy w umowie bankowej lub narzędzi dostępnych w Internecie - kalkulatorów rat kredytu gotówkowego. Jednak najwygodniej jest skorzystać z bezpłatnej pomocy eksperta kredytowego.

Jak szybko spłacić kredyt gotówkowy?

Kiedy myślisz o tym, żeby wcześniej spłacić kredyt gotówkowy, a nie masz możliwości spłaty całości zadłużenia, pomyśl o opcji spłaty np. podwójnych rat. Płacąc co miesiąc więcej niż jedną ratę, szybciej pozbędziesz się kredytu i obciążenia z nim związanego.

Czy można zrezygnować z ubezpieczenia kredytu gotówkowego?

Obecnie większość banków wymaga, żeby kredyt gotówkowy był ubezpieczony, ale nie jest to wymóg konieczny we wszystkich instytucjach finansowych działających w Polsce. Jeżeli chcesz szybko sprawdzić listę banków, wystarczy skorzystać z bezpłatnej pomocy eksperta finansowego.

Jak negocjować warunki kredytu gotówkowego?

Negocjacje z bankiem bez znajomości rynku finansowego oraz aktualnych ofert, są bardzo ciężkie wręcz niemożliwe. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z bezpłatnej pomocy eksperta finansowego, który jest na bieżąco z ofertami, zna wszelkie procedury oraz ma wypracowany model negocjacyjny.

Czy kredyt gotówkowy to dobre rozwiązanie?

Jeżeli planujesz zakup mieszkania i zastanawiasz się, czy wziąć kredyt gotówkowy, czy hipoteczny, to koniecznie zapoznaj się z obydwoma tymi produktami finansowymi. Decydując się na zakup nieruchomości, zwykle potrzebna jest większa suma. Biorąc pod uwagę ten fakt, warto wybrać kredyt hipoteczny, który cechuje się niższym oprocentowaniem oraz umożliwia uzyskanie wysokich kwot. A co z zakupem auta? Lepiej zdecydować się na kredyt samochodowy czy gotówkowy? Wszystko zależy od Twojej indywidualnej sytuacji finansowej. Kredyt samochodowy jest korzystny, ale posiada też kilka ograniczeń, z którymi warto się zapoznać przed podjęciem ostatecznej decyzji. Kredyt gotówkowy pozwala na zdecydowanie większą swobodę, ale może wiązać się z wyższymi opłatami. W związku z tym przeglądnij dostępne oferty banków, by móc sprawdzić, które rozwiązanie będzie dla Ciebie najkorzystniejsze. Czy wcześniejsza spłata kredytu gotówkowego się opłaca? Jeżeli chcesz przed upływem określonego terminu spłacić swój dług, uważnie przeczytaj umowę z wybranym bankiem. To w niej zawarta jest informacja o ewentualnych, dodatkowych kosztach za wcześniejszą spłatę kredytu.

Czy współpraca z ekspertem kredytowym jest darmowa?

Tak, współpraca z ekspertem kredytowym Platinum Eye jest darmowa. Za naszą pracę zapłaci bank. Dlaczego? Nasze rozwiązanie zmniejsza koszty obsługi kredytu po stronie banku. Dodatkowo wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki kredytu. Wykorzystujemy sprawdzone, wypracowane przez lata strategie negocjacyjne.

Eksperci finansowi - Porady - Platinum eye

Kredyty gotówkowe - porady ekspertów finansowych

Kredyt gotówkowy – najważniejsze informacje

Kredyt gotówkowy to obecnie najpopularniejszy produkt bankowy, zaraz obok konta osobistego. Kredyt gotówkowy może być tylko i wyłącznie udzielany przez banki. Do innych instytucji możemy udać się po pożyczkę.

Kredyty gotówkowe swoją popularność zawdzięczają dostępności, prostej procedurze i szybkości wnioskowania. Jeżeli zdecydujesz się na kredyt gotówkowy online, pieniądze znajdą się na Twoim koncie nawet w kilka minut. W obecnych czasach szybki kredyt gotówkowy to kredyt gotówkowy przez Internet.

Kredyt gotówkowy możesz przeznaczyć na dowolny cel. Klienci najczęściej decydują się na kredyt gotówkowy, ponieważ poszukują pieniędzy na remont, wakacje, zakup samochodu, czy też na zakup sprzętu do domu. Niektóre banki, które mają w swojej ofercie kredyty gotówkowe, wymagają określenia przez klienta celu, na jaki wyda pozyskaną kwotę.

Kredyt gotówkowy to dobre rozwiązanie dla osób, które poszukują dostępu do szybkiej gotówki.

Ważne! Banki podlegają Komisji Nadzoru Finansowego. KNF dba o prawidłowe funkcjonowanie rynku finansowego, bezpieczeństwo jego uczestników i ochronę ich interesów. Banki muszą spełniać bardzo wysokie standardy, w tym związane z udzielaniem kredytów i oceną ryzyka.  W związku z tym kredyty gotówkowe udzielane są ostrożnie i tylko wiarygodnym klientom, którzy mają zdolność kredytową.

Kredyt gotówkowy - dla kogo?

Zgodnie z przepisami prawa każda pełnoletnia osoba o stałych dochodach może starać się o kredyt gotówkowy. Jeśli regularnie otrzymujesz wypłatę, emeryturę, czy też wynagrodzenie z tytułu umowy cywilno-prawnej, powinieneś otrzymać kredyt bez problemu. Oczywiście bank będzie wymagał od Ciebie oświadczenia o dochodach lub dowodu wpływu wynagrodzenia, czy innych regularnych dochodów na Twoje konto. Istotną rolę będzie odgrywać również Twoja zdolność kredytowa oraz Twoja wiarygodność. Bank, zanim udzieli Ci kredytu, sprawdzi Twoją historię w BIK, KRD, czy innych instytucjach, które zbierają informacje o kredytobiorcach. Im wyższy scoring, tym wyższa będzie Twoja zdolność kredytowa. Pamiętaj, żeby złożyć wnioski do maksymalnie 2 -3 banków. Im więcej zapytań, tym niższa będzie Twoja zdolność kredytowa. W BIK znajduje się rejestr zapytań, a bank bez wątpienia sprawdzi dokładnie wszystkie wpisy. Klient, który wysyła dużo wniosków, staje się dla banku niewiarygodny i może w efekcie nie otrzymać kredytu gotówkowego lub kredyt gotówkowy, który otrzyma, będzie miał niekorzystne warunki.

W przypadku odmowy masz prawo wymagać od banku informacji na temat swojej zdolności kredytowej i dowiedzieć się, w jakich rejestrach ją sprawdzono.

Natomiast kiedy otrzymasz pozytywną decyzję, kredyt gotówkowy zostanie wypłacony Ci na wskazane przez Ciebie konto.

Kredyty gotówkowe - rodzaje i opis

Kredyty gotówkowe dzielimy na trzy rodzaje:

 • kredyt gotówkowy konsumpcyjny – środki pozyskane za pośrednictwem umowy kredytu, możesz przeznaczyć na dowolny cel konsumpcyjny.
 • kredyt w ROR – jest to kredyt gotówkowy, który możemy nazwać limitem w koncie. Masz do dyspozycji więcej środków, niż wynika to z kwoty dostępnych środków. Jest to kredyt odnawialny, a każda wpłata zmniejsza zadłużenie. Po każdej wpłacie środki możesz wykorzystać ponownie do kwoty limitu.
 • kredyt na karcie kredytowej – jest wyżej oprocentowany niż inne kredyty gotówkowe. Działa na podobnych zasadach, co kredyt w rachunku. Jeśli zdecydujesz się na kartę kredytową, będziesz zobowiązany co miesiąc do uregulowania kwoty minimalnej określonej przez bank.

Możesz wybrać jeden z tych produktów. Wszystko zależy od Ciebie, czy ważny jest dla Ciebie tani kredyt gotówkowy, czy preferujesz limit w koncie lub kartę kredytową, którą masz zawsze pod ręką.

Kredyt gotówkowy ubezpieczenie - zabezpieczenia wymagane przez bank

Kredyt gotówkowy możesz otrzymać łatwo i szybko. Nie oznacza to jednak, że bank nie będzie chciał się zabezpieczyć. Jako zabezpieczenia spłaty kredytów gotówkowych, banki wymagają najczęściej ubezpieczenia. Jest to rodzaj zabezpieczenia dla banku, w przypadku gdy nie będziesz w stanie spłacać kredytu. Obecnie większość banków wymaga, żeby kredyt gotówkowy był ubezpieczony. Innego rodzaju zabezpieczenia to:

 • oświadczenie klienta o dobrowolnym poddaniu się egzekucji,
 • poręczenie osoby trzeciej, czyli poręczyciela,
 • weksel in blanco,
 • blokada środków na rachunku bankowym.

Najpopularniejszą formą zabezpieczania kredytów gotówkowych jest jednak ubezpieczenie. Pozostałe rodzaje zabezpieczeń występują zdecydowanie rzadziej.

Kredyt gotówkowy - jakie koszty ponosi klient

 • Głównym koszem kredytu gotówkowego są odsetki. Oprocentowanie, na podstawie którego naliczane są odsetki, jest podawane przez banki w skali roku. Górna wysokość oprocentowania jest określona w Kodeksie Cywilnym i jest równa dwukrotności odsetek ustawowych, które oblicza się, dodając 3,5% do stopy referencyjnej NBP.
 • Dodatkowym kosztem ustalanym przez bank jest prowizja, która jest pobierana w momencie uruchamiania kredytu lub jest doliczana do kwoty kredytu. Możesz też sprawdzić oferty promocyjne i znaleźć kredyt gotówkowy bez prowizji.
 • Kolejnym kosztem dla klienta może być ubezpieczenie. Większość banków wymaga wykupu ubezpieczenia, które jest dla banku zabezpieczeniem spłaty kredytu gotówkowego. Towarzystwo ubezpieczeniowe spłaci kredyt gotówkowy za kredytobiorcę w przypadku śmierci lub trwałego kalectwa. Czasami bank oferuje kredyt gotówkowy bez prowizji, w zamian za nabycie ubezpieczenia. Może to być jednak mylące dla klienta, ponieważ składka może być wtedy dużo wyższa.

Jak w takim razie znaleźć tani kredyt gotówkowy? Czy tanie kredyty gotówkowe są w ogóle dostępne? Czy można znaleźć kredyt gotówkowy bez prowizji? Najczęstszy błąd polega na tym, że sugerujemy się tylko samymi odsetkami. Zachęceni promocją wybieramy kredyt z niskim oprocentowaniem, tymczasem inne opłaty mogą poważnie obciążyć naszą kieszeń. Dlatego zawsze warto sprawdzić RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa), która zawiera wszystkie opłaty, tj. oprocentowanie, prowizja ubezpieczenie. Im niższe RRSO, tym oferta jest korzystniejsza. Analizując RRSO każdej oferty, znajdziemy najtańszy kredyt gotówkowy. Warto również sprawdzić, które banki oferują kredyt gotówkowy bez prowizji, co znacząco zmniejsza koszty kredytu.

Kredyty gotówkowe - raty i harmonogram spłat

Decydując się na kredyt gotówkowy, bierzemy na siebie zobowiązanie, że co miesiąc będziemy wpłacać do banku określoną ratę. Kredyt gotówkowy spłacamy najczęściej w równych ratach annuitetowych, których wysokość jest niezmienna przez cały okres trwania umowy. Na każdą ratę składa się kapitał oraz odsetki. Na początku samym początku odsetki stanowią większą część raty, im dalej od podpisania umowy, tym więcej spłaconego kapitału w każdej racie.

Na rynku są dostępne kredyty gotówkowe z ratą malejącą. W skład raty malejącej wchodzi stała część kapitałowa oraz odsetki. Korzystając z takiej opcji, szybciej spłacisz swoje zobowiązanie.

Kredyty gotówkowe mogą mieć oprocentowanie stałe lub zmienne. Stała stopa procentowa chroni nas przed podwyżkami stóp procentowych przez NBP. Zaletą takiego rozwiązania jest to, że wiesz, jaką dokładnie będziesz płacił ratę do końca trwania kredytu i wszystko możesz sobie zaplanować. Po podpisaniu umowy otrzymasz harmonogram z terminami spłat poszczególnych rat oraz ich wysokością. Harmonogram spłaty kredytu gotówkowego powinien również zawierać podział raty na kapitał i odsetki.

Oprocentowanie zmienne może być korzystne, gdy spodziewane są obniżki stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej. W przypadku, gdy stopy procentowe, w tym stopa referencyjna ulegnie zmniejszeniu, zmniejszy się również Twoja rata. Kredyty gotówkowe ze stałym oprocentowaniem są obecne w ofercie banków i dotyczą umów podpisywanych na krótki termin.

Kredyty gotówkowe - sprawy formalne

Proces wnioskowania o kredyt gotówkowy jest bardzo prosty i wymaga niewielkiego nakładu czasu. Jeżeli starasz się o kredyt online, cała procedura może potrwać kilkanaście minut. Proces przedłuży się, gdy nieprawidłowo wypełnisz wniosek lub nie złożysz wszystkich wymaganych przez bank dokumentów.

Kredyt gotówkowy jest zazwyczaj zaciągany na niewielkie kwoty, nie wymaga zabezpieczenia rzeczowego i dlatego procedura jest uproszczona i nie trwa długo.

Żeby otrzymać kredyt, musisz okazać w banku dowód osobisty oraz udzielić informacji o wysokości swoich dochodów i źródle ich pochodzenia. Banki faworyzują zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony. Jeśli masz umowę na czas określony, musisz podać termin końca umowy. W przypadku obcokrajowców wymagane jest okazanie paszportu i karty stałego pobytu.

Zdolność kredytowa kredyt gotówkowy

Większość banków udzieli kredytu gotówkowego przy przychodach rzędu 650 zł. Niektóre banki mają nieco ostrzejsze wymogi i żądają przychodów na poziomie co najmniej 1000 zł. Oprócz sprawdzenia Twoich dochodów bank przejrzy również Twoją historię kredytową w Biurze Informacji Kredytowej. Twoja wiarygodność jest często ważniejsza niż Twoje przychody. Bank weźmie pod uwagę wysokość Twoich zobowiązań, to czy spłacasz raty w terminie, Twoje limity kredytowe i wszystkie wcześniejsze zobowiązania. Dobrze jest mieć pozytywną historię w BIK i wysoki scoring, który świadczy o tym, że jesteś wiarygodnym klientem. Podsumowując: zdolność kredytowa kredyt gotówkowy idą ze sobą w parze. Im lepsza historia kredytowa, tym masz większą szansę, że otrzymasz kredyt gotówkowy. Oblicz zdolność kredytową z ekspertem finansowym.

Kredyt gotówkowy krok po kroku - procedura

Nawet tani kredyt gotówkowy może być poważnym obciążeniem dla naszego budżetu domowego. Zanim zdecydujesz się na kredyt gotówkowy, dokładnie przemyśl, czy rzeczywiście jest Ci on potrzebny i czy stać Cię na spłatę comiesięcznych rat. Sprawdź swoje wydatki i zobowiązania, ponieważ wydatek w postaci raty kredytu może poważnie nadszarpnąć Twój budżet. Oto co musisz zrobić, zanim weźmiesz kredyt.

Określ cel, na jaki chcesz wziąć kredyt gotówkowy – jak już wiesz, kredyt gotówkowy możesz wziąć na dowolny cel. Jest to duża zaleta tego produktu. Określenie celu jest bardzo ważne. Po pierwsze będziesz wiedział ile dokładnie pieniędzy potrzebujesz, a po drugie skonfrontujesz to ze swoimi możliwościami finansowymi. Ocenisz, czy stać Cię na kredyt gotówkowy, czy też nie.

Przeanalizuj oferty i wybierz najlepszy kredyt gotówkowy – warto przede wszystkim sprawdzić najtańsze kredyty gotówkowe. Chociaż niektórzy klienci preferują szybki kredyt gotówkowy z minimum formalności. Jak znaleźć najlepsze kredyty gotówkowe? Skorzystaj z porównywarek dla produktów kredyty gotówkowe. Korzystając z tego narzędzia, możesz znaleźć: tani kredyt gotówkowy, szybki kredyt gotówkowy, najlepszy kredyt gotówkowy online. Jak znaleźć dobrą porównywarkę? Wystarczy, że wpiszesz w przeglądarkę „kredyt gotówkowy porównywarka” i pojawią Ci się wyniki z najpopularniejszymi porównywarkami.

Jeżeli nie chcesz tracić czasu na porównanie ofert w porównywarce. Skorzystaj z pomocy eksperta kredytowego. Bezpłatnie porówna dla Ciebie oferty kilkunastu banków. Wytłumaczy wszelkie niejasności oraz skompletuje dokumenty. 

Złóż wniosek o kredyt gotówkowy – możesz to zrobić na trzy sposoby. Możesz udać się do placówki wybranego banku i tam wypełnić i złożyć wniosek. Jeśli zależy Ci na czasie i nie chcesz tracić czasu na chodzenie po placówkach, zdecyduj się na kredyt gotówkowy online lub na bezpłatną pomoc eksperta kredytowego, który porówna dla Ciebie ofertę kilkunastu banków oraz zajmie się wszelkimi formalnościami. 

Oczekuj spokojnie na decyzję kredytową – kiedy bank pozytywnie rozpatrzy Twój wniosek o kredyt gotówkowy, poinformuje Cię wtedy o kwocie, jaką możesz otrzymać i na jaki termin podpiszecie umowę.

Przeczytaj dokładnie i podpisz umowę kredytową – po otrzymaniu pozytywnej decyzji, pozostaje już tylko podpisać umowę kredytową. Zanim jednak to zrobisz, przeczytaj ją dokładnie. Jeżeli niektóre zapisy są dla Ciebie niezrozumiałe, poproś eksperta kredytowego o ich wyjaśnienie. Umowa o kredyt gotówkowy zawiera informacje o sposobie uruchomienia środków, kosztach kredytu, czasu, na jaki zawierana jest umowa i o sposobie spłaty kredytu.

Wypłata środków – jak już podpiszesz umowę, środki znajdą się na Twoim koncie nawet w kilka minut, niezależnie od tego, czy podpisałeś umowę w placówce, czy wybrałeś kredyt gotówkowy online.

Czy kredyt gotówkowy bez zaświadczeń jest możliwy?

Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń nie jest możliwy do uzyskania w banku. Rozwiązaniem jest skorzystanie z parabanku, w którym możesz otrzymać pożyczkę na dowód. Z usług pozabankowych instytucji finansowych korzystają osoby z negatywną historią w BIK. Parabanki mają w swojej ofercie kredyt gotówkowy bez zaświadczeń i dla osób, których historia w BIK jest nie do przyjęcia przez banki. Proponujemy, żebyś korzystał z tej opcji rozważnie, tak aby nie wpaść w spiralę zadłużenia.

Kredyt gotówkowy - jak złożyć wniosek?

Procedura kredytu gotówkowego zaczyna się od złożenia wniosku. Składając wniosek o kredyt gotówkowy, informujesz bank, że jesteś zainteresowany tym konkretnym produktem i zamierzasz zaciągnąć zobowiązanie. Jak już wspominaliśmy, możesz złożyć wniosek z ekspertem kredytowym, w placówce lub zaciągnąć kredyt gotówkowy przez Internet.

Kiedy wypełniasz wniosek, musisz podać podstawowe informacje o sobie, do tego będzie potrzebny Twój dowód osobisty. Na podstawie podanych przez Ciebie danych osobowych, bank zweryfikuje Twoją tożsamość, zanim przystąpi do procedowania wniosku. Dlatego powinieneś mieć dowód osobisty przy sobie.

Podstawowym załącznikiem do wniosku o kredyt gotówkowy jest zaświadczenie o dochodach, najczęściej z ostatnich 3 miesięcy. O zaświadczenie o dochodach poproś swojego pracodawcę. Część klientów jest zatrudniona na podstawie umów cywilnoprawnych lub jest na tzw. samozatrudnieniu, dlatego przed przystąpieniem do procedury wnioskowania o kredyt gotówkowy, zapoznaj się z regulaminem banku i dowiedz się, jakie źródła dochodu akceptuje.

Kredyt gotówkowy online - jak go otrzymam?

Kredyt gotówkowy online to obecnie najwygodniejsza forma starania się o kredyt gotówkowy. Kredyt gotówkowy przez Internet to gwarancja szybkiej decyzji kredytowej i wypłaty środków nawet w kilka minut. Wniosek wypełniasz i wysyłasz z domu. Jeśli korzystasz z oferty banku, w którym masz konto, wszystko będzie załatwione online. W innym przypadku oczekuj na telefon doradcy bankowego, który udzieli Ci dalszych informacji i dokończy procedurę. Sam wniosek o kredyt gotówkowy online jest prosty i jego wypełnienie nie sprawi Ci żadnych problemów. Kredyty gotówkowe przez Internet są coraz popularniejsze wśród klientów, ze względu na szybkość decyzji i szybki przelew środków na konto.

Kredyty gotówkowe - o jaką kwotę mogę się starać?

Kredyt gotówkowy możesz przeznaczyć na dowolny cel, a rozpiętość kwoty kredytu jest bardzo duża i wynosi od 500 zł do 220 000 zł. To, o jak wysoki kredyt gotówkowy możesz się starać, zależy od Twoich dochodów i od Twojej zdolności kredytowej.

I tak w przypadku kwoty 220 000 zł musisz wykazać bardzo wysokie dochody, a Twoja zdolność kredytowa i wiarygodność musi być bez zarzutu. O tym, ile środków ostatecznie otrzymasz, decyduje właśnie zdolność kredytowa i suma wszystkich Twoich dochodów.

Kredyty gotówkowe - jak wygląda spłata?

Załącznikiem do umowy kredytu gotówkowego jest harmonogram spłat. Jest to zestawienie terminów spłat, najczęściej w trybie miesięcznym oraz kwot poszczególnych rat. Raty zazwyczaj są regulowane co miesiąc, chyba że decydujesz się na kredyt gotówkowy z ratą malejącą. Na kwotę raty składają się odsetki oraz kapitał. Im dalej, tym niższa kwota odsetek i tym więcej spłacasz kapitału.

Jeżeli masz oszczędności i nie zaciągasz kredytu gotówkowego na wysokie kwoty, to z pewnością spłata zobowiązania nie będzie dla Ciebie wyzwaniem. Zaciągając zobowiązanie, otrzymasz od banku harmonogram spłat, w którym znajdziesz zestawienie terminów spłaty rat oraz kwot, jakie co miesiąc należy wpłacić na rachunek wybranej instytucji.

Wcześniejsza spłata kredytu gotówkowego, czy jest możliwa?

Wcześniejsza spłata kredytu gotówkowego jest oczywiście możliwa. Większość banków oferuje taką opcję. Jeżeli w Twoich planach jest wcześniejsza spłata kredytu gotówkowego, sprawdź regulamin banku lub dopytaj doradcę, czy taka opcja jest dostępna w ofercie banku.

Jeżeli w Twoim zasięgu jest wcześniejsza spłata kredytu gotówkowego, przeanalizuj dokładnie taką możliwość. Dowiedz się, jakie warunki musisz spełnić, czy wiąże się to z dodatkowymi kosztami i czy rzeczywiście masz środki na pokrycie całego zobowiązania. Może się okazać, że prowizja za wcześniejszą spłatę kredytu gotówkowego, jest wyższa niż oszczędności na odsetkach. Dlatego, zanim podejmiesz taką decyzję, sprawdź dokładnie, czy wcześniejsza spłata kredytu gotówkowego się opłaca.

Kiedy myślisz o tym, żeby wcześniej spłacić kredyt gotówkowy, a nie masz możliwości spłaty całości zadłużenia, pomyśl o opcji spłaty np. podwójnych rat. Płacąc co miesiąc więcej niż jedną ratę, szybciej pozbędziesz się kredytu i obciążenia z nim związanego.

Może się też zdarzyć, że znajdziesz się w złej sytuacji finansowej i nie będzie Cię stać na spłatę kredytu gotówkowego. Możesz się wtedy zwrócić pisemnie o umorzenie części bądź całości kredytu. Jednak banki niechętnie godzą się na takie rozwiązanie. Przeczytaj więcej o wcześniejszej spłacie kredytu gotówkowego

Kredyt gotówkowy - czy warto skorzystać?

Skorzystanie z oferty kredytu gotówkowego, powinno być poprzedzone dokładną analizą. Zanim zdecydujesz się na kredyt gotówkowy, zastanów się, jaki masz cel i czy rzeczywiście potrzebujesz go zrealizować. Zestaw swoje dochody i zobowiązania i sprawdź, czy będziesz w stanie spłacać co miesiąc ratę kredytu.

Nawet jeśli wybierzesz najtańszy kredyt gotówkowy, może to być poważne obciążenie dla Twojego budżetu. Jeśli już jednak podejmiesz taką decyzję, sprawdź dokładnie warunki kredytu i przeczytaj umowę z bankiem. Nawet z pozoru tani kredyt gotówkowy, nie musi być najlepszą opcją ze względu na ukryte koszty. Najlepsze kredyty gotówkowe mają najniższe RRSO i na ten wskaźnik zwróć uwagę w pierwszej kolejności.

Obecnie jest dobry okres na kredyty gotówkowe z powodu obniżenia stóp procentowych.. Tanie kredyty gotówkowe są teraz w zasięgu ręki.

Warto się również zastanowić, na jaki cel wziąć kredyt gotówkowy. W przypadku zakupu mieszkania możesz wybrać między kredytem gotówkowym a kredytem hipotecznym. W tym przypadku polecamy jednak kredyt hipoteczny, który jest dużo niżej oprocentowany, co w przypadku wieloletnich spłat ma bardzo duże znaczenie.

A jak to wygląda w przypadku zakupu samochodu? Tu już musisz wybrać, czy zależy Ci na niższym koszcie, czy na swobodzie dysponowania samochodem i kredytem. Kredyt samochodowy jest tańszy, ale ma swoje ograniczenia. Kredyt gotówkowy jest wyżej oprocentowany, ale masz pełną swobodę działania. Sam musisz zdecydować, co jest dla Ciebie korzystniejsze.

Kredyt gotówkowy porównywarka i inne narzędzia

Najlepsze kredyty gotówkowe możesz znaleźć, korzystając z porównywarek finansowych oraz kalkulatora finansowego. Najtańszy kredyt gotówkowy znajdziesz, gdy będziesz mógł sprawdzić wszystkie koszty kredytu, a następnie porównać je z innymi ofertami. Przypominamy, że koszt kredytu to nie tylko oprocentowanie, ale również prowizja, czy ubezpieczenie. Chcesz znaleźć najlepszy kredyt gotówkowy? Skorzystaj z popularnych narzędzi, tj. kalkulator kredytowy, ranking kredytów gotówkowych, czy też narzędzia „kredyt gotówkowy porównywarka”.

Porównywarka kredytów gotówkowych

Porównywarkę kredytów gotówkowych znajdziesz na stronie www.platinumeye.pl. Jest to proste i intuicyjne w obsłudze narzędzie, stworzone przez profesjonalnych ekspertów kredytowych. Dzięki porównywarce możesz szybko porównać oferty kredytów gotówkowych dostępnych na rynku i wybrać najlepszy kredyt gotówkowy dla siebie. To, co musisz zrobić, to wpisać kwotę kredytu i termin spłaty. Pojawi Ci się lista ofert, w tym tanie kredyty gotówkowe. Wystarczy, że określisz kwotę, na jaką chcesz zaciągnąć kredyt oraz podasz termin, w którym możesz go spłacić. Na podstawie tych danych uzyskasz listę ofert, dzięki której wybierzesz najkorzystniejszy kredyt gotówkowy. Dzięki porównywarce kredytów gotówkowych możesz zaoszczędzić czas, a nawet pieniądze, które wydasz, jeżdżąc od placówki do placówki. Możesz dokonać analizy na własną rękę i znaleźć wszystkie informacje, jakie będą Ci potrzebne. Dokładna i samodzielna analiza poszczególnych ofert jest zdecydowanie wygodniejszą opcją niż odwiedzanie każdej z placówek w celu uzyskania potrzebnych informacji. Z porównywarką finansową sam możesz naleźć najlepszy kredyt gotówkowy.

Ranking kredytów gotówkowych

Ranking pomoże znaleźć Ci najlepszy kredyt gotówkowy. Ranking kredytów gotówkowych to narzędzie, które aktualizujemy na bieżąco. Zawiera informacje o najlepszych ofertach kredytów gotówkowych na rynku. Ranking przygotowany przez ekspertów kredytowych z Platinum Eye daje Ci gwarancję, że znajdziesz tani kredyt gotówkowy. Dzięki naszemu rankingowi jesteś na bieżąco ze wszystkimi promocjami. W naszym profesjonalnie przygotowanym rankingu możesz porównać oferty na podstawie oprocentowania kredytu gotówkowego i na podstawie RRSO, czyli Rzeczywistej Stopy Oprocentowania. Ten drugi wskaźnik zawiera w sobie wszystkie koszty związane z kredytem gotówkowym i jest najbardziej miarodajny. Dzięki RRSO będziesz mógł wybrać najtańszy kredyt gotówkowy.

Kalkulator kredytowy

Chcesz sprawdzić, jak wysoka będzie rata Twojego kredytu gotówkowego? Nic prostszego. Wystarczy, że wejdziesz na stronę www.platinumeye.pl i skorzystasz z naszego kalkulatora kredytowego. Jest to proste w obsłudze narzędzie, dzięki któremu z łatwością sprawdzisz przybliżoną ratę Twojego kredytu gotówkowego.

Kredyt gotówkowy a pandemia koronawirusa

Obecnie tylko część banków przyjmuje nowe wnioski kredytowe. Skontaktuj się z ekspertami kredytowymi z Platinum Eye, a pomożemy Ci, złożyć wniosek o kredyt gotówkowy przez Internet. Wszystko możesz załatwić bez wychodzenia z domu, a dane potwierdzisz podczas videorozmowy lub za pośrednictwem kuriera.

Umowę można podpisać za pośrednictwem e-maila. Eksperci z Platinum Eye pracują cały czas zdalnie i są w kontakcie z bankami, dlatego cały czas aktualizujemy ofertę banków na bieżąco i informujemy, które placówki są otarte, a które zamknięte.

Ekspert kredytów gotówkowych - darmowa porada

Masz wątpliwości? Nie wszystko jest dla Ciebie zrozumiałe? Skorzystaj z darmowej porady eksperta kredytowego Platinum Eye. Na Twoje pytania odpowiedzą eksoeci kredytowi z kilkunastoletnim doświadczeniem. Sprawdzimy Twoją zdolność kredytową. Wybierzemy najkorzystniejszy kredyt. Zajmiemy się formalnościami. Przyspieszymy proces decyzyjny. Wynegocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Zapraszamy do kontaktu napisz lub zadzwoń.

Zamów
bezpłatny kontakt

Ekspert oddzwoni do Ciebie z najlepszą ofertą

Połączenie jest zabezpieczone certyfikatem SSL
 • 0 zł - Nasza usługa nic Cię nie kosztuje

 • Negocjacje oferty w 4 bankach jednocześnie

 • Do 50 % mniejsza rata przy współpracy z ekspertem