Porównaj ofertę 21 banków, wynegocjuj najlepszy

Kredyt gotówkowy z Platinum Eye

Obniżamy 7 na 10 kredytów! Wykorzystujemy sprawdzone, wypracowane przez lata strategie negocjacyjne.

Zapytaj eksperta o szczegóły lub nie czekaj i zadzwoń
(+48) 509 868 826 dni robocze w godzinach 8:00-16:00

Dlaczego kredyt z Platinum Eye? Korzyści dla Ciebie

Oszczędność pieniędzy

Współpraca z ekspertem finansowym jest darmowa. Za naszą pracę zapłaci bank. Dlaczego? Nasze rozwiązanie zmniejsza koszty obsługi kredytu po stronie banku. Dodatkowo wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki kredytu. Wykorzystujemy sprawdzone, wypracowane przez lata strategie negocjacyjne.

Oszczędność czasu i wygoda

Nie musisz już biegać po bankach i porównywać ofert. Dzięki temu, że nasi eksperci są mobilni to Ty decydujesz, kiedy i gdzie porozmawiamy o finansach. Zagwarantujemy Ci łatwe i szybkie dopełnienie wszelkich formalności. Oszczędność czasu i wygoda.
NOWOŚĆ! Możliwość rozmowy wideo online bez wychodzenia z domu.

Wynegocjuj z ekspertem najtańszy kredyt gotówkowy

Porównując oferty najlepszych banków w Polsce

Jakiej kwoty potrzebujesz?
Na jaki okres rozłożyć spłatę?

Oto 4 najlepsze oferty kredytów gotówkowych

Najniższa rata wynosi-,-- zł

Wyniki wyszukiwania

2149 osób wybrało tą ofertę
+ Bank nr 1
Opr. -,--%
RRSO -,--%
Prowizja -,--%
Kwota do spłaty -,-- zł
Wysokość raty -,-- zł
Rozwiń
1854 osób wybrało tą ofertę
+ Bank nr 2
Opr. -,--%
RRSO -,--%
Prowizja -,--%
Kwota do spłaty -,-- zł
Wysokość raty -,-- zł
Rozwiń
1161 osób wybrało tą ofertę
+ Bank nr 3
Opr. -,--%
RRSO -,--%
Prowizja -,--%
Kwota do spłaty -,-- zł
Wysokość raty -,-- zł
Rozwiń
768 osób wybrało tą ofertę
+ Bank nr 4
Opr. -,--%
RRSO -,--%
Prowizja -,--%
Kwota do spłaty -,-- zł
Wysokość raty -,-- zł
Rozwiń

Nie zwlekaj!
Uzyskaj najkorzystniejszy kredyt z ekspertami Platinum Eye!

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Zapytaj eksperta

Bezpłatne sprawdzenie zdolności kredytowej

Sprawdź zdolność

Jak wygląda proces otrzymania kredytu z Platinum Eye?

Zrobimy wszystko, aby ten proces był szybki i łatwy

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami

Zamów rozmowę oddzwonimy!

Zamów eksperta

Jeśli wolisz...Zadzwoń do nas

(+48) 509 868 826 dni robocze w godzinach 8:00-16:00

Sukcesy Platinum Eye

nr 1 w Polsce w
Kredytach gotówkowych

2016, 2017, 2018
Expander

700 000 000 zł
uruchomionych kredytów

dzięki doświadczeniu ekspertów

130 000 000 zł
zaoszczędzili klienci

dzięki negocjacjom ekspertów

Ponad 35 000
zadowolonych klientów 

obsłużonych przez ekspertów

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Czy współpraca z ekspertem kredytowym jest darmowa?

Tak, współpraca z ekspertem kredytowym Platinum Eye jest darmowa. Za naszą pracę zapłaci bank. Dlaczego? Nasze rozwiązanie zmniejsza koszty obsługi kredytu po stronie banku. Dodatkowo wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki kredytu. Wykorzystujemy sprawdzone, wypracowane przez lata strategie negocjacyjne.

Kredyt gotówkowy jakie warunki trzeba spełniać?

Zdolność kredytowa to podstawa. Nasz ekspert rozpoczyna współpracę od badania Twoich możliwości. Wpływ na to mają Twoje zarobki, forma zatrudnienia, umowa o pracę, umowa o zlecenie, umowa o dzieło, działalność gospodarcza. Na bazie Twoich wpływów miesięcznych bank określa, ile pieniędzy jest w stanie Tobie pożyczyć. Aby otrzymać kredyt gotówkowy klient będzie musiał przedstawić nie tylko umowy o zarobkach, ale także pokazać dokument tożsamości. Dodatkowo bank sprawdza Twoje miesięczne zobowiązania w innych instytucjach. W tej sytuacji warto pomyśleć o konsolidacji kredytów. Pomniejszy to koszty kredytowe, raty i skróci okres spłaty. Jednocześnie ma to pozytywny wpływ na ocenę zdolności kredytowej. Kolejnym krokiem jest sprawdzenie historii klienta w BIK. Wszelkie informacje zawarte w Biurze Informacji Kredytowej dają odpowiedź na to o jaki kredyt klient może się ubiegać. Możemy tam sprawdzić dane dotyczące spłacania obecnych i ówczesnych zobowiązań. Im wyższa ocena w BIK tym lepsze warunki kredytowe może wynegocjować dla Ciebie Ekspert Platinum Eye.

Jaki dochód do kredytu gotówkowego?

Ile trzeba zarabiać, żeby dostać kredyt gotówkowy? Minimalne dochody, które mogą określać niektóre banki w Polsce to nawet 500 zł. Bank weźmie pod uwagę koszty utrzymania, inne zobowiązania finansowe oraz alimenty. Banki kierują się specjalnymi wskaźnikami przy obliczaniu zdolności kredytowej, minimalny dochód może się więc od siebie różnić w zależności od instytucji oraz oferty. Klient, który posiada bardzo niskie zarobki, ale nie posiada zobowiązań i do tej pory spłacał wszystkie raty w terminie ma większe szanse na otrzymanie kredytu niż klient zarabiający znacznie więcej, ale mający problemy ze spłatą innych rat. ile trzeba zarabiać, żeby dostać kredyt 100 000? W tej sytuacji jest to uzależnione od rodzaju umowy, wkładu własnego oraz historii kredytowej klienta. Więcej szczegółów i dokładnych wyliczeń uzyskasz podczas rozmowy z naszym ekspertem.

Jak negocjować kredyt gotówkowy?

Dzięki współpracy z ekspertem Platinum Eye będziesz miał możliwości negocjacji wszystkich dodatkowych kosztów, ponieważ to my reprezentujemy Ciebie przed rynkiem finansowym i bankami. Firma Platinum Eye jest w 100% niezależna więc będzie sugerowała się interesem klienta, a nie banku czy innej instytucji finansowej jak to często bywa u konkurencji. Oferty, które zobaczysz w kalkulatorze są możliwe do uzyskania dzięki wieloletniemu doświadczeniu ekspertów i wypracowanemu modelowi negocjacji z analitykami bankowymi.

Czy kredyt gotówkowy to dobre rozwiązanie?

Jeżeli planujesz zakup mieszkania i zastanawiasz się, czy wziąć kredyt gotówkowy, czy hipoteczny, to koniecznie zapoznaj się z obydwoma tymi produktami finansowymi. Decydując się na zakup nieruchomości, zwykle potrzebna jest większa suma. Biorąc pod uwagę ten fakt, warto wybrać kredyt hipoteczny, który cechuje się niższym oprocentowaniem oraz umożliwia uzyskanie wysokich kwot. A co z zakupem auta? Lepiej zdecydować się na kredyt samochodowy czy gotówkowy? Wszystko zależy od Twojej indywidualnej sytuacji finansowej. Kredyt samochodowy jest korzystny, ale posiada też kilka ograniczeń, z którymi warto się zapoznać przed podjęciem ostatecznej decyzji. Kredyt gotówkowy pozwala na zdecydowanie większą swobodę, ale może wiązać się z wyższymi opłatami. W związku z tym przeglądnij dostępne oferty banków, by móc sprawdzić, które rozwiązanie będzie dla Ciebie najkorzystniejsze. Czy wcześniejsza spłata kredytu gotówkowego się opłaca? Jeżeli chcesz przed upływem określonego terminu spłacić swój dług, uważnie przeczytaj umowę z wybranym bankiem. To w niej zawarta jest informacja o ewentualnych, dodatkowych kosztach za wcześniejszą spłatę kredytu.

Kredyt bez zaświadczenia o zarobkach

Banki są w stanie wyjść naprzeciw klientom i udzielić kredytów także osobom zatrudnionym na umowę o dzieło i umowę o zlecenie. Innym korzystnym rozwiązaniem dla osób o niskich dochodach jest kredyt bez zaświadczeń o zarobkach. Niestety kwota takiego kredytu bywa niższa, jednak wymaga tez mniejszej liczby formalności. Jeżeli masz niewielkie dochody zgłoś się do firmy Platinum Eye.

Kredyt gotówkowy online

Jak znaleźć najlepszy kredyt gotówkowy online? Ilość ofert na rynku finansowym jest ogromna. Doradca bankowy nie jest najlepszym ekspertem, ponieważ nie jest niezależny. Porównywarka kredytowa to za mało, dlaczego? Zdarza się, że wytypowana propozycja skierowana jest wyłącznie do grupy osób spełniającej określone kryteria lub rygorystyczne procedury banku zamykają drogę do wymarzonego finansowania. Ekspert jest w stanie wskazać realne oferty, pomóc przy formalnościach i wynegocjować tańszą ofertę dla danego klienta. Jest to bardzo indywidualna kwestia, więc warto jest zaufać ekspertom z wieloletnim doświadczeniem. Największym atutem Platinum Eye jest 100% niezależności przy wyborze oferty. Nie sugerujemy się interesem banku, a interesem klienta. Jak zaciągnąć kredyt gotówkowy online? Procedura ograniczyliśmy do minimum. Wystarczy wybrać odpowiednią ofertę i kliknąć przycisk „Zapytaj Eksperta o szczegóły”. Następnie należy podać imię i numer telefonu. Nasz ekspert skontaktuje się w przeciągu 24h i w 5 minut przedstawi całą procedurę i sprawdzi wstępne możliwości dla Państwa. Nie ważne w której części Polski mieszkasz. Pokażemy wszystkie szczegóły wybranej oferty, sprawdzimy zdolność kredytową oraz odpowiemy na wszelkie pytania. Proszę nie bać się o jakikolwiek SPAM, firma Platinum Eye dba o Twoją prywatność i Twoje finanse.

Ranking kredytów gotówkowych

Jest oparty na ofertach najlepszych banków w Polsce świadczących usługi kredytów gotówkowych. Informacje są oparte o analizy naszych doradców oraz ekspertów współpracujących z Platinum Eye. Kwoty i koszta, które są wyświetlane są przypuszczalne i zależą w dużej mierze od indywidualnej sytuacji finansowej klienta. Wpływ na zdolność kredytową, koszta kredytowe i wybór banków ma bardzo wiele czynników, które przeanalizuje z Tobą nasz ekspert. Dzięki współpracy z Platinum Eye masz większe możliwości otrzymania korzystnej oferty dopasowanej do Twoich potrzeb i możliwości.

Kalkulator kredytowy

Kalkulator kredytowy to świetne narzędzie do sprawdzenia, który bank może zaoferować Tobie najlepszy kredyt gotówkowy. Dzięki naszemu zespołowi ekspertów masz możliwość negocjowania ofert tak aby otrzymać najtańszy kredyt gotówkowy. Kalkulator pokaże Tobie nie tylko raty kredytu, ale również będziesz mógł sprawdzić prawdopodobne oprocentowanie, prowizję i RRSO. Wystarczy, że zaznaczysz dwie dane: kwotę kredytu oraz okres spłaty, resztą zajmą się już eksperci z wieloletnim doświadczeniem. Co to jest RRSO? Roczna rzeczywista stopa oprocentowania. RRSO 178? tyle wynosi całkowite oprocentowanie w parabankach (np. provident), których warto unikać. Platinum Eye ma w ofercie tylko Banki, które są pod nadzorem NBP i KNF. Dzięki nam będziesz mógł sprawdzić najtańszą ofertę kredytu gotówkowego w Polsce. Nasz kalkulator kredytu gotówkowego jest bardzo prosty w obsłudze, dlatego nie musisz posiadać wiedzy na temat finansów, by móc w jasny sposób określić, w którym banku czeka na Ciebie najlepszy kredyt gotówkowy. Pamiętaj, że ofertę rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania można negocjować, a oferty, które się wyświetlają są możliwe przy współpracy z Platinum Eye. Oferta jak i cała obsługa wniosku jest bezpłatna. Całą procedurę możesz rozpocząć online lub za pośrednictwem telefonu.

Co to jest RRSO?

RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania uwzględnia wszystkie koszty kredytu. Oprocentowanie to nie wszystko jak myśli większość klientów przed spotkaniem z Platinum Eye, może być to prowizja, opłata za rozpatrzenie wniosku, marża, koszt ubezpieczenia lub inne dodatkowe koszta, których bank oczekuje w zamian za udzielenie kredytu. RRSO znacznie wyższe od oprocentowania nominalnego kredytu najczęściej oznacza, że duża część kosztów przypada na opłaty dodatkowe. Dlatego warto jest składać wnioski w bankach z ekspertem Platinum Eye, ponieważ będziesz miał możliwość negocjowania oferty i dodatkowych kosztów.

Kredyt gotówkowy na firmę

Zastanawiasz się od kiedy jest realna możliwość na otrzymanie kredytowania na Twoją firmę? 6 miesięcy to optymalny okres, który umożliwi Tobie otrzymanie dobrego oprocentowania i niższych kosztów. Brak doświadczenia i zbyt krótka historia prowadzenia działalności zwiększa ryzyko w oczach banku. Kredyt firmowy to bardzo ważna sprawa dla Ciebie i Twojej firmy stąd warto poczekać i nie pakować się zbyt szybko w duże zobowiązania. Zbadaniu zdolności kredytowej służy analiza kredytowa. W zależności od tego, jaką formę działalności prowadzi klient: jednoosobowa działalność gospodarcza, spółka z.o.o., spółka jawna taki ma to wpływ na rodzaj i kwotę kredytu. Kredyt na start, kredyt obrotowy, linia kredytowa, faktoring, leasing to wszystko może pomóc Tobie załatwić ekspert Platinum Eye.

Porównywarka, ranking kredytów hipotecznych. Jakie oferty banków pokazujemy?

Tworząc porównywarkę i ranking kredytów gotówkowych, zawsze wybieramy tylko te oferty, które dla kredytobiorców są najkorzystniejsze. Co miesiąc bierzemy pod uwagę nie tylko najtańsze oferty kredytów gotówkowych, ale także banki, które udzielają największej ilości tego rodzaju kredytów konsumpcyjnych. W rankingach kredytów hipotecznych, bardzo często możesz spotkać:
 • Kredyt hipoteczny PKO BP
 • Kredyt hipoteczny ING
 • mBank kredyt hipoteczny
 • Alior Bank kredyt hipoteczny
 • BZ WBK kredyt hipoteczny
 • Millennium kredyt hipoteczny
 • Kredyt hipoteczny w Pekao SA
 • Deutsche Bank – kredyt hipoteczny
 • Credit Agricole – kredyt hipoteczny
Kredytu hipotecznego w BGŻ BNP Paribas a także kredytu hipotecznego w banku Citi Handlowym

Darmowe porady finansowe Platinum Eye

Zamów
bezpłatny kontakt

Ekspert oddzwoni do Ciebie z najlepszą ofertą

Połączenie jest zabezpieczone certyfikatem SSL
 • 0 zł - Nasza usługa nic Cię nie kosztuje

 • Negocjacje oferty w 4 bankach jednocześnie

 • Do 50 % mniejsza rata przy współpracy z ekspertem