Porównaj ofertę 21 banków, wynegocjuj najlepszy

Kredyt gotówkowy z Platinum Eye

Obniżamy 7 na 10 kredytów! Wykorzystujemy sprawdzone, wypracowane przez lata strategie negocjacyjne.

Zapytaj eksperta o szczegóły lub nie czekaj i zadzwoń
(+48) 509 868 826 dni robocze w godzinach 8:00-16:00

Dlaczego kredyt z Platinum Eye? Korzyści dla Ciebie

Oszczędność pieniędzy

Współpraca z ekspertem finansowym jest darmowa. Za naszą pracę zapłaci bank. Dlaczego? Nasze rozwiązanie zmniejsza koszty obsługi kredytu po stronie banku. Dodatkowo wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki kredytu. Wykorzystujemy sprawdzone, wypracowane przez lata strategie negocjacyjne.

Oszczędność czasu i wygoda

Nie musisz już biegać po bankach i porównywać ofert. Dzięki temu, że nasi eksperci są mobilni to Ty decydujesz, kiedy i gdzie porozmawiamy o finansach. Zagwarantujemy Ci łatwe i szybkie dopełnienie wszelkich formalności. Oszczędność czasu i wygoda.
NOWOŚĆ! Możliwość rozmowy wideo online bez wychodzenia z domu.

Wynegocjuj z ekspertem najtańszy kredyt gotówkowy

Porównując oferty najlepszych banków w Polsce

Jakiej kwoty potrzebujesz?
Na jaki okres rozłożyć spłatę?

Oto 4 najlepsze oferty kredytów gotówkowych

Najniższa rata wynosi-,-- zł

Wyniki wyszukiwania

Nie zwlekaj!
Uzyskaj najkorzystniejszy kredyt z ekspertami Platinum Eye!

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Zapytaj eksperta

Bezpłatne sprawdzenie zdolności kredytowej

Sprawdź zdolność

Jak wygląda proces otrzymania kredytu z Platinum Eye?

Zrobimy wszystko, aby ten proces był szybki i łatwy

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami

Zamów rozmowę oddzwonimy!

Zamów eksperta

Jeśli wolisz...Zadzwoń do nas

(+48) 509 868 826 dni robocze w godzinach 8:00-16:00

Sukcesy Platinum Eye

nr 1 w Polsce w
Kredytach gotówkowych

2016, 2017, 2018
Expander

700 000 000 zł
uruchomionych kredytów

dzięki doświadczeniu ekspertów

130 000 000 zł
zaoszczędzili klienci

dzięki negocjacjom ekspertów

Ponad 35 000
zadowolonych klientów 

obsłużonych przez ekspertów

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Czy współpraca z ekspertem kredytowym jest darmowa?

Tak, współpraca z ekspertem kredytowym Platinum Eye jest darmowa. Za naszą pracę zapłaci bank. Dlaczego? Nasze rozwiązanie zmniejsza koszty obsługi kredytu po stronie banku. Dodatkowo wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki kredytu. Wykorzystujemy sprawdzone, wypracowane przez lata strategie negocjacyjne.

Co to jest RRSO?

RRSO to faktyczny koszt kredytu w ujęciu rocznym (rzeczywista roczna stopa oprocentowania). Uwzględnia wszelkie koszty ponoszone przez kredytobiorcę: odsetki, prowizje oraz inne opłaty, które wpływają na całkowity koszt kredytu. Porównywanie ofert kredytowych nie jest proste. Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania wprowadzono właśnie po to, aby ułatwić kredytobiorcy sprawdzenie kosztu kredytu i porównanie wielu ofert. Pamiętaj! Zawsze pytaj o RRSO. Na tej podstawie możesz porównać koszty różnych kredytów. Każdy bank ma obowiązek przedstawić wartość RRSO w przypadku kredytów konsumpcyjnych do 255 500 zł.

Co to jest BIK?

Biuro Informacji Kredytowej, które gromadzi, przechowuje, przetwarza i udostępnia informacje związane z historią kredytową klientów banków, ze szczególnym uwzględnieniem terminowości ich spłat. W BIK znajdują się wszelkie niezbędne informacje i dane, z których korzystają udzielający kredytów.

Czym jest karencja?

Czasowe zawieszenie spłaty całej raty kredytu, bądź jego części. W okresie karencji kredytobiorca spłaca odsetki, lub jest zwolniony z obowiązku spłaty kredytu. Zakończenie okresu karencji wiąże się z tym, że kredytobiorca ma obowiązek do regularnej spłaty kredytu. Karencja może trwać od 1 do 3 miesięcy.

Co to marża?

Dochód banku, określony przez cały okres kredytowania, który zazwyczaj zależy od sumy przyznanego kredytu, wysokości stopy procentowej oraz dodatkowych elementów pożyczkowych. Do zmiany wysokości marży wymagany jest aneks do umowy kredytowej.

Kredyt gotówkowy jakie warunki trzeba spełniać?

Zdolność kredytowa to podstawa. Nasz ekspert rozpoczyna współpracę od badania Twoich możliwości. Wpływ na to mają Twoje zarobki, forma zatrudnienia, umowa o pracę, umowa o zlecenie, umowa o dzieło, działalność gospodarcza. Na bazie Twoich wpływów miesięcznych bank określa, ile pieniędzy jest w stanie Tobie pożyczyć. Aby otrzymać kredyt gotówkowy klient będzie musiał przedstawić nie tylko umowy o zarobkach, ale także pokazać dokument tożsamości. Dodatkowo bank sprawdza Twoje miesięczne zobowiązania w innych instytucjach. W tej sytuacji warto pomyśleć o konsolidacji kredytów. Pomniejszy to koszty kredytowe, raty i skróci okres spłaty. Jednocześnie ma to pozytywny wpływ na ocenę zdolności kredytowej. Kolejnym krokiem jest sprawdzenie historii klienta w BIK. Wszelkie informacje zawarte w Biurze Informacji Kredytowej dają odpowiedź na to o jaki kredyt klient może się ubiegać. Możemy tam sprawdzić dane dotyczące spłacania obecnych i ówczesnych zobowiązań. Im wyższa ocena w BIK tym lepsze warunki kredytowe może wynegocjować dla Ciebie Ekspert Platinum Eye.

Całkowity koszt kredytu

To suma wszystkich kosztów związanych z kredytem, jaką kredytobiorca zobowiązuje się spłacić zgodnie z zawartą umową kredytową. Kosztami są np. odsetki, czy prowizja za udzielenie kredytu lub ubezpieczenie.

Jaki dochód do kredytu gotówkowego?

Ile trzeba zarabiać, żeby dostać kredyt gotówkowy? Minimalne dochody, które mogą określać niektóre banki w Polsce to nawet 500 zł. Bank weźmie pod uwagę koszty utrzymania, inne zobowiązania finansowe oraz alimenty. Banki kierują się specjalnymi wskaźnikami przy obliczaniu zdolności kredytowej, minimalny dochód może się więc od siebie różnić w zależności od instytucji oraz oferty. Klient, który posiada bardzo niskie zarobki, ale nie posiada zobowiązań i do tej pory spłacał wszystkie raty w terminie ma większe szanse na otrzymanie kredytu niż klient zarabiający znacznie więcej, ale mający problemy ze spłatą innych rat. ile trzeba zarabiać, żeby dostać kredyt 100 000? W tej sytuacji jest to uzależnione od rodzaju umowy, wkładu własnego oraz historii kredytowej klienta. Więcej szczegółów i dokładnych wyliczeń uzyskasz podczas rozmowy z naszym ekspertem.

Jak negocjować kredyt gotówkowy?

Dzięki współpracy z ekspertem Platinum Eye będziesz miał możliwości negocjacji wszystkich dodatkowych kosztów, ponieważ to my reprezentujemy Ciebie przed rynkiem finansowym i bankami. Firma Platinum Eye jest w 100% niezależna więc będzie sugerowała się interesem klienta, a nie banku czy innej instytucji finansowej jak to często bywa u konkurencji. Oferty, które zobaczysz w kalkulatorze są możliwe do uzyskania dzięki wieloletniemu doświadczeniu ekspertów i wypracowanemu modelowi negocjacji z analitykami bankowymi.

Czy kredyt gotówkowy to dobre rozwiązanie?

Jeżeli planujesz zakup mieszkania i zastanawiasz się, czy wziąć kredyt gotówkowy, czy hipoteczny, to koniecznie zapoznaj się z obydwoma tymi produktami finansowymi. Decydując się na zakup nieruchomości, zwykle potrzebna jest większa suma. Biorąc pod uwagę ten fakt, warto wybrać kredyt hipoteczny, który cechuje się niższym oprocentowaniem oraz umożliwia uzyskanie wysokich kwot. A co z zakupem auta? Lepiej zdecydować się na kredyt samochodowy czy gotówkowy? Wszystko zależy od Twojej indywidualnej sytuacji finansowej. Kredyt samochodowy jest korzystny, ale posiada też kilka ograniczeń, z którymi warto się zapoznać przed podjęciem ostatecznej decyzji. Kredyt gotówkowy pozwala na zdecydowanie większą swobodę, ale może wiązać się z wyższymi opłatami. W związku z tym przeglądnij dostępne oferty banków, by móc sprawdzić, które rozwiązanie będzie dla Ciebie najkorzystniejsze. Czy wcześniejsza spłata kredytu gotówkowego się opłaca? Jeżeli chcesz przed upływem określonego terminu spłacić swój dług, uważnie przeczytaj umowę z wybranym bankiem. To w niej zawarta jest informacja o ewentualnych, dodatkowych kosztach za wcześniejszą spłatę kredytu.

Kredyt bez zaświadczenia o zarobkach

Banki są w stanie wyjść naprzeciw klientom i udzielić kredytów także osobom zatrudnionym na umowę o dzieło i umowę o zlecenie. Innym korzystnym rozwiązaniem dla osób o niskich dochodach jest kredyt bez zaświadczeń o zarobkach. Niestety kwota takiego kredytu bywa niższa, jednak wymaga tez mniejszej liczby formalności. Jeżeli masz niewielkie dochody zgłoś się do firmy Platinum Eye.

Kredyt gotówkowy online

Jak znaleźć najlepszy kredyt gotówkowy online? Ilość ofert na rynku finansowym jest ogromna. Doradca bankowy nie jest najlepszym ekspertem, ponieważ nie jest niezależny. Porównywarka kredytowa to za mało, dlaczego? Zdarza się, że wytypowana propozycja skierowana jest wyłącznie do grupy osób spełniającej określone kryteria lub rygorystyczne procedury banku zamykają drogę do wymarzonego finansowania. Ekspert jest w stanie wskazać realne oferty, pomóc przy formalnościach i wynegocjować tańszą ofertę dla danego klienta. Jest to bardzo indywidualna kwestia, więc warto jest zaufać ekspertom z wieloletnim doświadczeniem. Największym atutem Platinum Eye jest 100% niezależności przy wyborze oferty. Nie sugerujemy się interesem banku, a interesem klienta. Jak zaciągnąć kredyt gotówkowy online? Procedura ograniczyliśmy do minimum. Wystarczy wybrać odpowiednią ofertę i kliknąć przycisk „Zapytaj Eksperta o szczegóły”. Następnie należy podać imię i numer telefonu. Nasz ekspert skontaktuje się w przeciągu 24h i w 5 minut przedstawi całą procedurę i sprawdzi wstępne możliwości dla Państwa. Nie ważne w której części Polski mieszkasz. Pokażemy wszystkie szczegóły wybranej oferty, sprawdzimy zdolność kredytową oraz odpowiemy na wszelkie pytania. Proszę nie bać się o jakikolwiek SPAM, firma Platinum Eye dba o Twoją prywatność i Twoje finanse.

Ranking kredytów gotówkowych

Jest oparty na ofertach najlepszych banków w Polsce świadczących usługi kredytów gotówkowych. Informacje są oparte o analizy naszych doradców oraz ekspertów współpracujących z Platinum Eye. Kwoty i koszta, które są wyświetlane są przypuszczalne i zależą w dużej mierze od indywidualnej sytuacji finansowej klienta. Wpływ na zdolność kredytową, koszta kredytowe i wybór banków ma bardzo wiele czynników, które przeanalizuje z Tobą nasz ekspert. Dzięki współpracy z Platinum Eye masz większe możliwości otrzymania korzystnej oferty dopasowanej do Twoich potrzeb i możliwości.

Kalkulator kredytowy

Kalkulator kredytowy to świetne narzędzie do sprawdzenia, który bank może zaoferować Tobie najlepszy kredyt gotówkowy. Dzięki naszemu zespołowi ekspertów masz możliwość negocjowania ofert tak aby otrzymać najtańszy kredyt gotówkowy. Kalkulator pokaże Tobie nie tylko raty kredytu, ale również będziesz mógł sprawdzić prawdopodobne oprocentowanie, prowizję i RRSO. Wystarczy, że zaznaczysz dwie dane: kwotę kredytu oraz okres spłaty, resztą zajmą się już eksperci z wieloletnim doświadczeniem. Co to jest RRSO? Roczna rzeczywista stopa oprocentowania. RRSO 178? tyle wynosi całkowite oprocentowanie w parabankach (np. provident), których warto unikać. Platinum Eye ma w ofercie tylko Banki, które są pod nadzorem NBP i KNF. Dzięki nam będziesz mógł sprawdzić najtańszą ofertę kredytu gotówkowego w Polsce. Nasz kalkulator kredytu gotówkowego jest bardzo prosty w obsłudze, dlatego nie musisz posiadać wiedzy na temat finansów, by móc w jasny sposób określić, w którym banku czeka na Ciebie najlepszy kredyt gotówkowy. Pamiętaj, że ofertę rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania można negocjować, a oferty, które się wyświetlają są możliwe przy współpracy z Platinum Eye. Oferta jak i cała obsługa wniosku jest bezpłatna. Całą procedurę możesz rozpocząć online lub za pośrednictwem telefonu.

Porównywarka, ranking kredytów hipotecznych. Jakie oferty banków pokazujemy?

Tworząc porównywarkę i ranking kredytów gotówkowych, zawsze wybieramy tylko te oferty, które dla kredytobiorców są najkorzystniejsze. Co miesiąc bierzemy pod uwagę nie tylko najtańsze oferty kredytów gotówkowych, ale także banki, które udzielają największej ilości tego rodzaju kredytów konsumpcyjnych. W rankingach kredytów hipotecznych, bardzo często możesz spotkać:
 • Kredyt hipoteczny PKO BP
 • Kredyt hipoteczny ING
 • mBank kredyt hipoteczny
 • Alior Bank kredyt hipoteczny
 • BZ WBK kredyt hipoteczny
 • Millennium kredyt hipoteczny
 • Kredyt hipoteczny w Pekao SA
 • Deutsche Bank – kredyt hipoteczny
 • Credit Agricole – kredyt hipoteczny
Kredytu hipotecznego w BGŻ BNP Paribas a także kredytu hipotecznego w banku Citi Handlowym

Kredyt gotówkowy na firmę

Zastanawiasz się od kiedy jest realna możliwość na otrzymanie kredytowania na Twoją firmę? 6 miesięcy to optymalny okres, który umożliwi Tobie otrzymanie dobrego oprocentowania i niższych kosztów. Brak doświadczenia i zbyt krótka historia prowadzenia działalności zwiększa ryzyko w oczach banku. Kredyt firmowy to bardzo ważna sprawa dla Ciebie i Twojej firmy stąd warto poczekać i nie pakować się zbyt szybko w duże zobowiązania. Zbadaniu zdolności kredytowej służy analiza kredytowa. W zależności od tego, jaką formę działalności prowadzi klient: jednoosobowa działalność gospodarcza, spółka z.o.o., spółka jawna taki ma to wpływ na rodzaj i kwotę kredytu. Kredyt na start, kredyt obrotowy, linia kredytowa, faktoring, leasing to wszystko może pomóc Tobie załatwić ekspert Platinum Eye.

Darmowe porady finansowe Platinum Eye

Kredyt gotówkowy poradnik - ranking banków online mBank, PKO, ING, Pekao SA, Alior Bank, Citi Handlowy - porównywarka, dla firm.

Kalkulator kredytowy

Kalkulator kredytowy Platinum Eye wskaże Tobie wszystkie najtańsze kredyty gotówkowe na wskazany przez Ciebie okres oraz wysokość. Możesz przebierać w wielu ofertach i znaleźć najlepsze rozwiązanie. Kalkulator kredytowy dostępny na naszej stronie uwzględnia wszystkie koszty kredytu, takie jak prowizja banku, oprocentowanie oraz wszystkie inne opłaty, podając ich sumaryczną kwotę, jako Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania. Dzięki naszym ekspertom kredytowym i kalkulatorowi kredytowemu Platinum Eye, podejmujesz bezpieczne i pewne decyzje dotyczące Twoich finansów.

Ranking kredytów gotówkowych 2019

Jeśli interesuję Cię najlepszy kredyt gotówkowy, ranking kredytów gotówkowych 2019, tworzony przez naszych ekspertów kredytowych, będzie dla Ciebie jednym z najlepszych rozwiązań. W ramach rankingu kredytów gotówkowych na bierząco sprawdzamy wszystkie dostępne oferty w polskich bankach i wybieramy tylko te najtańsze i najkorzystniejsze dla naszych klientów. Sprawdzając ranking kredytów gotówkowych 2019 masz pewność, że za każdym razem analizujesz aktualne oferty wszystkich banków w Polsce.

Ranking kredytów gotówkowych 2019 to wynik rezultat analizy specjalistów ds. kredytów Platinum Eye. Ranking kredytów gotówkowych składa się z najtańszych ofert dostępnych na rynku, dzięki czemu nie musisz kontaktować się z pracownikami kilku banków, by otrzymać najtańszą ofertę kredytu gotówkowego. Nasze zestawienie pokazuje w czasie rzeczywistym cały wachlarz ofert dostępnych ofert bankowych.

Ranking kredytów gotówkowych online to profesjonalna przegląd produktów bankowych przygotowana przez ekspertów Paltinum Eye w zakresie finansów. Na podstawie wybranych kryteriów porównywane są oferty różnych banków. Ponadto w rankingu szczegółowo przedstawiane są trzy najkorzystniejsze kredyty gotówkowe.

Kalkulator rat kredytu gotówkowego

Kalkulator rat kredytu gotówkowego Platinum Eye w znacznej mierze ułatwia orientacyjne wyliczenie regularnych spłat. W większości takich narzędzi wystarczy wpisać kwotę kredytu, okres kredytowania i oprocentowanie. Po chwili zaprezentowany zostanie cały harmonogram rat kredytu gotówkowego. Cześć kalkulatory bierze pod uwagę także rodzaj rat, czyli równe lub malejące. Przy wyliczonych spłatach ukazują się także najlepsze oferty banków. Zazwyczaj posiadają one takie informacje jak prowizja, kwota całkowita do spłaty, oprocentowanie, RRSO oraz wysokość rat. Dzięki kalkulatorowi kredytu online przyszły kredytobiorca wie, do których banków pwoienien się wybrać w celu ustalenia szczegółów umowy. Niektóre kalkulatory rat kredytu gotówkowego umożliwiają kontakt z przedstawicielami banku poprzez stronę internetową.

Kredyty gotówkowe - niezbędne formalności

Wnioskowania o kredyt gotówkowy w banku to nic skomplikowanego, jednak o decyzj jego przyznaniu bank może poświęcić kilka dni – najcześćiej w przypadki kiedy klient źle wypełni wniosek lub nie dostarczy wymaganych dokumentów.

Zazwyczaj tego typu pożyczka jest zaciągana na niewielką kwotę i nie wymaga również żadnego zabezpieczenia rzeczowego, które ma zmniejszyć ryzyko kredytowe (dzięki zabezpieczeniu rzeczowemu bank jest w stanie odzyskać należną sumę kredytową, wraz ze wszystkimi odsetkami i prowizjami). Z tego względu procedura przyznawania kredytu gotówkowego różni się od pozostałych rodzajów kredytów. 

Głownym dokumentem jaki musisz posiadać, aby ubiegać się o kredyt gotówkowy jest dowód osobisty. Dzięki niemu banki mogą potwierdzić twoją tożsamość, wiek oraz narodowość. Jeżeli jesteś obcokrajowcem i starasz się o pożyczkę tego typu musisz okazać paszport lub kartę pobytu.

Aby dostać szybki kredyt gotókowy musisz dostarczyć bankowi informacje o sowich zarobkach oraz ich źródle pochodzenia. Jeżeli jest to umowa o pracę na czas określony, będziesz musiał podac temin jej końca.

Ile trzeba zarabiać, żeby dostać kredyt gotówkowy? W dużej mierze banki udzielają kredytu osobom, które osiągają przychody na poziomie 500 zł. Zdarza się także, że niektóre z instytucji mają większe wymogi i kwota dochodów może przekroczyć nawet 1000 zł. Na podstawie tych danych, również badana jest zdolność kredytowa. 

Każdy, kto starał się kiedyś o kredyt, wie jak ważna jest zdolność kredytowa. Po złożeniu wniosku oraz innych dokumentów bank bardzo dokładnie sprawdzi Twoją historię kredytową w Biurze Informacji Kredytowej.

Jak działa nasz kalkulator kredytu gotówkowego?

Kalkulator kredytu gotówkowego, który znajduje się na stronie www.platinumeye.pl, jest bardzo prosty w obsłudze i przejrzysty. Wystarczy, że wpiszesz kwotę kredytu i planowany okres spłat, a pojawią się najlepsze oferty banków wraz z wysokością raty, oprocentowaniem i RSSO. Parametry możesz dowolnie zmieniać, aż pojawią się oferty zgodne z Twoimi oczekiwaniami. Dzięki możliwościm jakie daje kalkulator gotówkowy z pewnością znajdziesz najtańszy kredyt gotówkowy. Kalkulator Platinum Eye zbiera oferty kredytowe z:

 • kalkulatora kredytu gotówkowego PKO Bank Polski
 • kalkulatora kredytu gotówkowego Santander Bank Polska
 • kalkulatora kredytu gotówkowego mBank
 • kalkulatora kredytu gotówkowego ING Bank Śląski
 • kalkulatora kredytu gotówkowego Bank Millennium
 • kalkulatora kredytu gotówkowego Bank Pekao SA
 • kalkulatora kredytu gotówkowego Bank BNP Paribas
 • kalkulatora kredytu gotówkowego Alior Bank
 • kalkulatora kredytu gotówkowego Getin Noble Bank
 • kalkulatora kredytu gotówkowego Citi Handlowy
 • kalkulatora kredytu gotówkowego Idea Bank
 • kalkulatora kredytu gotówkowego Bank BPS
 • kalkulatora kredytu gotówkowego Bank Pocztowy
 • kalkulatora kredytu gotówkowego BOŚ Bank
 • kalkulatora kredytu gotówkowego Nest Bank

Kredyt gotówkowy warunki otrzymania

Głównym warunkiem, jaki należy spełnić, aby otrzymać kredyt gotówkowy, jest posiadanie odpowiedniej zdolności kredytowej. Warto ją zwiększyć planując zaciągnięcie kredytu gotówkowego. Przede wszystkim należy uporządkować sprawy finansowe.  Nastepnym czynnikiem, jest twoja wiarygodność kredytowa, czyli historia spłaty zaciągniętych  zobowiązań. Bank sprawdzi, czy dotychczas spłacałeś raty w terminie oraz jaka jest łączna suma twoich zadłużeń. Jeśli wszystkie zobowiązania spłacałeś na czas i nie masz na swoim koncie żadnych opóźnień, możesz być spokojny.

Musisz wiedzieć, że banki sprawdzają także BIK, czyli informacje zawarte w Biurze Informacji Kredytowej. Są tam dane negatywne, ale i pozytywne. Te pierwsze dotyczą zazwyczaj problemów ze spłatą zobowiązań, natomiast drugie  informują o terminowym spłacaniu kredytu, co jest na korzyść dla banku, bo uwiarygadnia to przyszłego klienta. 

Kredyt bez zaświadczeń o zarobkach

Banki dostosowują się do klientów i udzielają kredytów także osobom zatrudnionym na umowę zlecenie lub dzieło. Innym korzystnym rozwiązaniem dla osób o niskich dochodach jest kredyt bez zaświadczeń o zarobkach. Co prawda kwota takiego zobowiązania zazwyczaj jest niższa, jednak wymaga też mniejszej liczby formalności. Koniecznie zapoznaj się ze szczegółami kredytu, o który zamierzasz pozyskać. Porównaj produkty w różnych bankach, by najzwyczajniej w świecie nie przepłacić. Zamiast biegać po bankach skorzystaj z naszego kalkluatora rat kredytu gotókowego Platinum Eye. Również możesz skorzystać z pomocy doświadczonego doradcy kredytowego. 

Okres kredytowania

Zmiana okresu kredytowania na pewno pomoże:

 • szybciej spłacenić zobowiązanie (skrócenie okresu)
 • obniżyć koszty odsetek (skrócenie okresu)
 • obniżyć raty kredytu (wydłużenie okresu)
 • podnieść zdolność kredytową (wydłużenie okresu)

Warto dostosować warunki umowy do własnych potrzeb. Dzięki temu będziesz mieć szansę nie tylko na zdobycie potrzebnych pieniędzy, ale przede wszystkim gwarancję, że spłata zobowiązania nie pochłonie większości twojego budżetu, uniemożliwiając ci przyzwoite życie.

Ekspert kredytowy - darmowa porada

Masz wątpliwości? Nie wszystko jest dla Ciebie zrozumiałe? Skorzystaj z darmowej porady eksperta kredytowego Platinum Eye. Na Twoje pytania odpowiedzą doradcy kredytowi z kilkunastoletnim doświadczeniem. Sprawdzimy Twoją zdolność kredytową. Wybierzemy najkorzystniejszy kredyt. Zajmiemy się formalnościami. Przyspieszymy proces decyzyjny. Wynegocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Zapraszamy do kontaktu napisz lub zadzwoń.

Zamów
bezpłatny kontakt

Ekspert oddzwoni do Ciebie z najlepszą ofertą

Połączenie jest zabezpieczone certyfikatem SSL
 • 0 zł - Nasza usługa nic Cię nie kosztuje

 • Negocjacje oferty w 4 bankach jednocześnie

 • Do 50 % mniejsza rata przy współpracy z ekspertem