Do 1 000 000 zł na dowolny cel

Pożyczka hipoteczna z Platinum Eye

do 80% wartości nieruchomości z ekspertem Platinum Eye.

Zapytaj eksperta o szczegóły lub nie czekaj i zadzwoń
(+48) 509 868 826 dni robocze w godzinach 8:00-16:00

Dlaczego pożyczka hipoteczna z Platinum Eye? Korzyści dla Ciebie

Analiza rynku

Razem porównamy i wybierzemy najkorzystniejszą ofertę pożyczki hipotecznej spośród najlepszych banków. Czy wiesz, że z pozoru podobne oferty mogą się różnić nawet o kilkadziesiąt tysięcy złotych?

Oszczędność pieniędzy

Współpraca z ekspertem finansowym jest darmowa. Za naszą pracę zapłaci bank. Dlaczego? Nasze rozwiązanie zmniejsza koszty obsługi kredytu po stronie banku. Dodatkowo wynegocjujemy Ci najlepsze warunki kredytu. Wykorzystujemy sprawdzone, wypracowane przez lata strategie negocjacyjne.

Wygoda

Wiemy, że masz wiele obowiązków dlatego nasi eksperci są mobilni i pomogą wypełnić wszelkie formalności. Porozmawiamy o kredycie gdziekolwiek chcesz i kiedykolwiek chcesz, wygodne, prawda?

Wynegocjuj z ekspertem najtańszą pożyczkę hipoteczną

Porównując oferty najlepszych banków w Polsce

Jakiej kwoty potrzebujesz?
Na jaki okres rozłożyć spłatę?

Oto 3 najlepsze oferty pożyczek hipotecznych

Najniższa rata wynosi-,-- zł

Wyniki wyszukiwania

2149 osób wybrało tą ofertę
+ Bank nr 1
Opr. -,--%
RRSO -,--%
Prowizja -,--%
Kwota do spłaty -,-- zł
Wysokość raty -,-- zł
Rozwiń
1854 osób wybrało tą ofertę
+ Bank nr 2
Opr. -,--%
RRSO -,--%
Prowizja -,--%
Kwota do spłaty -,-- zł
Wysokość raty -,-- zł
Rozwiń
1161 osób wybrało tą ofertę
+ Bank nr 3
Opr. -,--%
RRSO -,--%
Prowizja -,--%
Kwota do spłaty -,-- zł
Wysokość raty -,-- zł
Rozwiń

Nie zwlekaj!
Uzyskaj najkorzystniejszy kredyt z ekspertami Platinum Eye!

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Zapytaj eksperta

Bezpłatne sprawdzenie zdolności kredytowej

Sprawdź zdolność

Jak wygląda proces otrzymania kredytu z Platinum Eye?

Zrobimy wszystko, aby ten proces był szybki i łatwy

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami

Zamów rozmowę oddzwonimy!

Zamów eksperta

Jeśli wolisz...Zadzwoń do nas

(+48) 509 868 826 dni robocze w godzinach 8:00-16:00

Sukcesy Platinum Eye

nr 1 w Polsce w
Kredytach gotówkowych

2016, 2017, 2018
Expander

700 000 000 zł
uruchomionych kredytów

dzięki doświadczeniu ekspertów

130 000 000 zł
zaoszczędzili klienci

dzięki negocjacjom ekspertów

Ponad 35 000
zadowolonych klientów 

obsłużonych przez ekspertów

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Czy współpraca z ekspertem kredytowym jest darmowa?

Tak, współpraca z ekspertem kredytowym Platinum Eye jest darmowa. Za naszą pracę zapłaci bank. Dlaczego? Nasze rozwiązanie zmniejsza koszty obsługi kredytu po stronie banku. Dodatkowo wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki kredytu. Wykorzystujemy sprawdzone, wypracowane przez lata strategie negocjacyjne.

RRSO co to jest?

RRSO jest to rzeczywista roczna stopa oprocentowania. Wskaźnik mający charakteryzować kredyt - jest to wyrażony w procentach całkowity koszt kredytu uwzględniający wszystkie koszty (odsetki, prowizje i inne opłaty), które konsument jest zobowiązany zapłacić za kredyt, jak również zmianę wartości pieniądza w czasie Co składa się na RRSO? Oprocentowanie nominalne, prowizja dla banku, ubezpieczenie kredytu.

Pożyczka hipoteczna co to?

Potrzeba sfinansowania dowolnego celu za pośrednictwem banku kojarzy się z kredytem gotówkowym, natomiast jest też rozwiązanie tańsze, które nazywa się pożyczką hipoteczną. Trzeba jednak spełnić do niego dodatkowe warunki. Należy pamiętać, że jej podstawowym zabezpieczeniem musi być wolna od obciążeń nieruchomość. Pożyczka hipoteczna, jeżeli chodzi o proces i formalności jest bardzo podobna do kredytu hipotecznego. Jest to bardzo popularne rozwiązanie, jeżeli chodzi o kredyt na remont. Chcesz sprawdzić więcej szczegółów? Zgłoś się do naszego eksperta.

Pożyczka hipoteczna a kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny jest rozwiązaniem celowym, związanym z konkretną nieruchomością i konkretnym kosztorysem. Kredytobiorca zostaje pełnoprawnym właścicielem działki, mieszkania czy domu, dopiero po spłacie całego zobowiązania w banku. Pożyczka hipoteczna to rozwiązanie dedykowane osobom z nieobciążoną nieruchomością. Dużą zaletą tej opcji jest dowolność w wydatkowaniu otrzymanych środków przez bank.

Pożyczka hipoteczna kto może ją otrzymać?

Pożyczkę hipoteczną może otrzymać każdy kto dysponuje nieobciążoną nieruchomością. Dodatkowo trzeba spełnić podstawowe kwestie związane z procedurą kredytową w banku. Będzie badana zdolność kredytowa, historia w BIK, obecne zobowiązania, zarobki, forma umowy lub działalności gospodarczej Banki przy współpracy z Platinum Eye oferują rozwiązania nawet do 80% wartości nieruchomości. Jeżeli nieruchomość jest warta 200 tys. zł, możesz liczyć nawet na 160 tys. zł pożyczki.

Pożyczka hipoteczna ranking

Ranking, który został przedstawiony przez firmą Platinum Eye jest oparty o dane przy współpracy z najlepszymi bankami w Polsce. Dzięki naszemu doświadczeniu i kontaktom jesteśmy w stanie przedstawić najkorzystniejsze rozwiązania dopasowane w 100% do potrzeb, możliwości i oczekiwań.

Pożyczka hipoteczna kalkulator

Kalkulator ma za zadanie przedstawić przybliżone wyliczenia ofert bankowych dostępnych na rynku. Przy współpracy z ekspertem Platinum Eye, masz gwarancję otrzymania niskiej raty i płynnego przejścia przez cały proces pożyczki hipotecznej. W Polsce możemy otrzymać rozwiązanie nawet do 1 000 000 zł. Niższe koszty pożyczki hipotecznej obarczone są koniecznością poddania się bardziej wnikliwej weryfikacji ze strony banku i obowiązkiem zgromadzenia pokaźnej listy dokumentów. Największą przeszkodą jest jednak wymóg przedstawienia zabezpieczenia w postaci wolnej od obciążeń nieruchomości.

Darmowe porady finansowe Platinum Eye

Zamów
bezpłatny kontakt

Ekspert oddzwoni do Ciebie z najlepszą ofertą

Połączenie jest zabezpieczone certyfikatem SSL
  • 0 zł - Nasza usługa nic Cię nie kosztuje

  • Negocjacje oferty w 4 bankach jednocześnie

  • Do 50 % mniejsza rata przy współpracy z ekspertem