Ekspert kredytowy Jelenia Góra Doradca Kredytowy - Pośrednik - Platinum Eye

Darmowe porady finansowe Platinum Eye

Ekspert kredytowy Jelenia Góra Doradca Kredytowy - Pośrednik - Platinum Eye Ekspert kredytowy Jelenia Góra Doradca Kredytowy - Pośrednik - Platinum Eye

Chcesz kupić nieruchomość w Jeleniej Górze? Skorzystaj z pomocy ekspert kredytowego

Niezależnie od tego, czy poszukujesz mieszkania, czy nieruchomości komercyjnej w Jeleniej Górze, zapewne będziesz potrzebował kredytu hipotecznego i wsparcia eksperta kredytowego. Rynek nieruchomości i rynek finansowy są bardzo wymagające, dlatego potrzebna jest specjalistyczna wiedza. Większość z nas zajmuje się na co dzień czymś innym i nie ma potrzebnego zasobu informacji i orientacji w tej tematyce. Dlatego polecamy skorzystanie z wiedzy i doświadczenia eksperta kredytowego z Jeleniej Góry. Ma on niezbędne kwalifikacje do pomocy przy pozyskiwaniu kredytów hipotecznych na jak najlepszych warunkach. W niniejszym artykule wyjaśnimy, dlaczego warto znaleźć specjalistę kredytowego i skorzystać z jego wsparcia.

Przeczytaj również: Wszystko, co musisz wiedzieć o zdolności kredytowej w 2021 roku

Doradca kredytowy Jelenia Góra a ekspert kredytowy - poznaj różnice

Rynek kredytów konsumenckich oraz pośredników finansowych został uregulowany ustawą z 2017 r. Ustawa przyjęła przejrzyste zasady pracy eksperta kredytowego, które okazały się dobre zarówno dla pośredników finansowych, jak i dla klientów. Od tego momentu pośrednik kredytowy stał się zawodem regulowanym, do którego niezbędne są zarówno odpowiednia wiedza, jak i kompetencje. Jeśli ktoś wiąże swoją przyszłość z tym zawodem i chce otrzymać licencję, musi zdać egzamin przed Komisją Nadzoru finansowego.

Co zatem m.in. wprowadziła ww. ustawa:

 • ekspert kredytowy, jest specjalista, który pobiera wynagrodzenie od banków,
 • jeżeli chcesz wziąć kredyt hipoteczny i korzystasz z usług eksperta kredytowego, masz prawo zapytać, jaki jest zakres jego wynagrodzenia.

Nazwa "doradca" powoli wychodzi z użycia. Ustawa o kredycie konsumenckim wyraźnie zakazuje używać tej nazwy pośrednikom kredytowym, którzy pobierają wynagrodzenie od banków.

Przeczytaj również: Ile trzeba zarabiać, żeby dostać kredyt hipoteczny w 2021 roku?

Eksperci finansowi Jelenia Góra Platinum Eye - współpracuj z najlepszymi 

 • 15 lat doświadczenia - pomagamy Klientom w realizacji ich planów i marzeń
 • 0zł - bez prowizji - Ty nic nie płacisz, to banki ponoszą koszty
 • Porównanie wielu ofert w jednym miejscu - zaoszczędzony czas i pieniądze
 • Do 50 % mniejsza rata przy współpracy z ekspertem

Szybka decyzja - Minimum formalności - Bezpłatne usługi - Zostaw kontakt lub zadzwoń >

Ekspert kredytowy z Jeleniej Góry – skorzystaj z jego pomocy i znajdź najlepsze dla siebie rozwiązanie

Nie musimy chyba nikogo specjalnie przekonywać, co do tego, że kredyt hipoteczny to jeden z najmniej zrozumiałych dla zwykłego Kowalskiego produktów finansowych. Oczywiście nie każdy musi się znać na finansach, tak samo, jak nie każdy przeprowadza operacje na otwartym sercu, czy projektuje samoloty. Skoro nasze zdrowie i bezpieczeństwo powierzamy specjalistom, dlaczego by nie postąpić podobnie w przypadku naszych finansów i kredytu hipotecznego, który będziemy spłacać przez kilkanaście do kilkudziesięciu lat. Dlaczego kredyt hipoteczny jest skomplikowany:

 • na koszt kredytu hipotecznego składa się wiele składników: prowizja, marża, ubezpieczenie;
 • każdy bank ma inną ofertę i różnicuje ją wg rodzaju klienta, np. klient nowy, klient obecny;
 • na rynku wciąż pojawiają się nowe promocje, nowe przepisy dotyczące kredytów, dochodzi też do zmian stóp procentowych. Chcesz wybrać najlepszą ofertę – znajdź eksperta kredytowego w Jeleniej Górze.

Przeczytaj również: Koszty kredytu i koszty okołokredytowe - wszystko, co musisz wiedzieć!

Eksperci Platinum Eye to wiele możliwości - współpracujemy z kilkunastoma dużymi bankami w Polsce. Dzięki czemu prezentujemy wiele możliwości finansowania. Możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście tysięcy złotych na swoim kredycie! Zapraszamy do kontaktu >

Eksperci finansowi Jelenia Góra – komfort i oszczędność czasu

Oczywiście nikt z nas nie wyobraża sobie biegania od placówki do placówki, szukania i porównywania wszystkich ofert kredytów hipotecznych. Tak naprawdę jest to strata Twojego czasu i nerwów. Czy do końca wiarygodni mogą być też doradcy w placówkach bankowych, którzy mają przed sobą ustalone cele sprzedażowe? Oczywiste jest, że każdy z nich przedstawi swój produkt jako najlepszy. Dlatego zdecyduj się na eksperta kredytowego z Jeleniej Góry.

 1. Oszczędzasz w ten sposób swój czas i pieniądze przeznaczone na dojazdy. Spotykając się z ekspertem hipotecznym, wszystkie oferty poznasz u niego. Możecie się nad nimi wspólnie zastanowić w jednym miejscu i w tym samym czasie.
 2. Możesz wybrać nawet kilka ofert i złożyć kilka wniosków kredytowych w jednym miejscu. Pośrednik zajmie się całą resztą. Od tej pory bank będzie się kontaktował bezpośrednio z nim.
 3. Ekspert kredytowy pomoże Ci wypełnić Twoje wnioski i przygotuje listę niezbędnych dokumentów.

Ważne! Ekspert finansowy to niezależny profesjonalista. Pracuje na swój rachunek i jest niezależny od banków i planów sprzedażowych. Dlatego zasługuje na dużo większy kredyt zaufania. Ekspert hipoteczny pośród wielu ofert wskaże Ci te najlepsze dla Ciebie, a także na bieżąco będzie obserwował zmiany na rynku nieruchomości i kredytów hipotecznych. Dzięki temu będziecie mogli modyfikować plany związane z nabywaniem nieruchomości i kredytów hipotecznych.

Dokumenty do wniosku o kredyt hipoteczny – ekspert hipoteczny z Jeleniej Góry pomoże Ci wszystko zorganizować

Niezależnie od tego, czy kupujesz nieruchomość na rynku wtórnym, czy pierwotnym musisz dostarczyć bankowi wszystkie niezbędne dokumenty. To samo tyczy rynku nieruchomości mieszkaniowych, także komercyjnych. Inne dokumenty będą potrzebne dla mieszkaniówki, inne dla lokalu usługowego. Do tego istnieje podział na wyżej wspomniany rynek wtórny i pierwotny. Pośrednik finansowy jest od tego, żeby Ci pomóc skompletować dokumenty w zależności od rodzaju nieruchomości, rynku, czy też wymagań poszczególnych banków. Do kredytu możesz przystąpić tylko po ustaleniu faktycznego stanu prawnego nieruchomości. Ekspert finansowy skontaktuje się z deweloperem lub agencją w Twoim imieniu, tak aby jasno określić stan prawny wybranego lokum. Jeśli wybierzesz profesjonalnego eksperta, wszystko pójdzie łatwo i sprawnie.

Minimum formalności z ekspertami Platinum Eye - Pomagamy w załatwieniu formalności związanych z kredytem, dzięki czemu oszczędzasz czas i energię, którą możesz poświęcić na codzienne przyjemności. Umów się na spotkanie z ekspertem finansowym >

Przeczytaj również: Kupno domu na kredyt w 7 prostych krokach

Doradcy finansowi - jak ominąć pułapki. Umowa przedwstępna.

Nikt nie zadba o Twój interes, jeśli Ty tego nie zrobisz. Gdy kupujesz nieruchomość, czy korzystasz z kredytu hipotecznego, chodzi o bardzo duże pieniądze. Dlatego podejdź do umowy przedwstępnej jak i umowy kredytu z dużą ostrożnością. Pomoże Ci w tym doradca finansowy. Bez wątpienia będzie znał wszystkie triki, które stosują banki, oraz deweloperzy, a które mogą działać na Twoją niekorzyść. Pamiętaj, że ekspert hipoteczny ma za zadanie zadbać głównie o Twoje interesy.

Przeczytaj również: Fakty i mity na temat kredytu hipotecznego - poznaj 15 największych

Ekspert hipoteczny Jelenia Góra – współpraca na dłużej

Nasza historia z kredytem hipotecznym niekoniecznie musi zakończyć się po jego uruchomieniu. Każdy profesjonalny ekspert kredytowy wie, że najprawdopodobniej będzie ze swoim klientem w kontakcie na dłużej. Wielu klientów chce dokonywać konsolidacji kredytów, skrócić lub wydłużyć okres kredytowania, a nawet przenieść kredyt mieszkaniowy do innego banku. Każdemu z nas zależy przecież na obniżaniu kosztów. Dlatego tak ważna jest rola eksperta hipotecznego, który ma odpowiednią wiedzę i doświadczenie, żeby pokierować naszymi finansami, jak najlepiej. Najważniejsze jednak jest to, że specjalista kredytowy ma na celu głównie interes swojego klienta, a doradca bankowy swojego pracodawcy. Dlatego rola eksperta finansowego jest nie do przecenienia. Pamiętaj, że kredyt hipoteczny to trudny produkt i niekoniecznie możesz wybrać dla siebie najlepszą opcję.

Gwarancja stałego kontaktu – Ekspert w stałym kontakcie po uruchomieniu kredytu. Gdy będziesz chciał wydłużyć lub skrócić okres spały, skonsolidować kredyty, czy też przenieść kredyt do innego banku w celu obniżenia kosztów skontaktuj się z ekspertem >

Umowa kredytu hipotecznego a rola doradcy kredytowego z Jeleniej Góry

Umowa kredytu hipotecznego jest niezrozumiała dla większości z nas. Terminologia bankowa i prawna może nam przysporzyć nie lada kłopotów. Chodzi jednak o Twoje pieniądze, dlatego tak ważne jest, żebyś znał swoje prawa i obowiązki. Powinieneś wiedzieć, jaki jest koszt kredytu hipotecznego i co jest konieczne do jego uruchomienia.

Wynagrodzenie eksperta kredytowego z Jeleniej Góry

Przede wszystkim ekspert finansowy nie pobierze żadnego wynagrodzenia od Ciebie. Oczywiście ekspert kredytowy nie pracuje za darmo. Opłaca go bank za każdy uruchomiony kredyt. To, co ważne – opłata dla eksperta finansowego nie jest ukryta w kosztach kredytu. Jest to i tak korzystne dla banku, bo eksperci kredytowi dostarczają mu co najmniej połowę klientów. Eksperci dostarczają do banków prawidłowo wypełnione, skompletowane wnioski i klientów, którzy mają zdolność kredytową.

0 zł - Spotkanie z ekspertem kredytowym Platinum Eye jest całkowicie darmowe. Koszty pokrywają banki, z którymi współpracujemy. Umów się na bezpłatne spotkanie >

Przeczytaj również: Kredyt hipoteczny – ile trwa uzyskanie?

Profesjonalny doradca finansowy Jelenia Góra – jak go znaleźć?

W tym przypadku polegaj przede wszystkim na rekomendacjach. Pytaj rodzinę, znajomych i przyjaciół. Takie rekomendacje to najrzetelniejsze źródło informacji o dobrych specjalistach. Kolejne dobre źródło informacji to Internet. Na blogach i forach na Facebooku znajdziesz dużo opinii o specjalistach. Wpisując frazę „Ekspert finansowy Jelenia Góra”, z pewnością znajdziesz wiele merytorycznych i cennych wypowiedzi i ocen. Nie do końca polecamy korzystać z rekomendacji deweloperów i agencji nieruchomości, ale jeśli chcesz może wybrać również tę opcję.

Eksperci kredytowi z Platinum Eye Jelenia Góra

Zachęcamy osoby, które poszukują kredytu hipotecznego do kontaktu i skorzystania z usług ekspertów finansowych z Platinum Eye. Służymy swoją wiedzą i doświadczeniem. Gwarantujemy pełen profesjonalizm. Zawsze staramy się znaleźć dla klientów najlepsze rozwiązania, dzięki którym zaoszczędzą swój czas i pieniądze.

Masz więcej pytań? Bezpłatnie udzielimy Ci fachowej porady. Każdego miesiąca pomagamy uzyskać kredyty hipoteczne na kwotę kilkunastu milionów złotych. Zapraszamy do kontaktu lub do naszej placówki ul. 1 Maja 14, 58-500 Jelenia Góra.

Przeczytaj również pozostałe nasze publikacje: 

to nie wszystko! Tutaj znajdziesz więcej >>>

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy gotowi do pomocy codziennie, wybierz najdogoniejszą formę kontaktu i zaufaj naszym ekspertom

Masz pytanie? Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zamów bezpłatny kontakt! Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zobacz także:

Zostaw swój
numer telefonu

Nasz ekspert oddzwoni
w wybranym przez Ciebie czasie

Zamów
bezpłatny kontakt

Ekspert oddzwoni do Ciebie z najlepszą ofertą

Połączenie jest zabezpieczone certyfikatem SSL
 • 0 zł - Nasza usługa nic Cię nie kosztuje

 • Negocjacje oferty w 4 bankach jednocześnie

 • Do 50 % mniejsza rata przy współpracy z ekspertem