Sprawdź o ile obniżymy Twój kredyt, zaoszczędź nawet do 72 tys. zł

Obniż kredyt z Platinum Eye

Zmień kredyt na tańszy.

Zapytaj eksperta o szczegóły lub nie czekaj i zadzwoń
(+48) 509 868 826 dni robocze w godzinach 8:00-16:00

Spłacasz aktualnie kredyt? Jeżeli chcesz:

Obniżyć raty kredytu

aby stanowiły mniejsze obciążenie dla Twojego miesięcznego budżetu

Spłacić szybciej kredyt

aby zmniejszyć koszt odsetek i szybciej pozbyć się zobowiązania

Uzyskać lepsze warunki

dzięki znalezieniu przez ekspertów kredytu na tańszych warunkach

Oddać do banku mniej pieniędzy

niż wskazuje na to Twoja obecna umowa kredytowa, dzięki optymalizacji ekspertów

Odzyskać pieniądze z obecnie spłacanego kredytu

dzięki rezygnacji z nieobowiązkowych dodatków

Wynegocjuj z ekspertem najtańszy kredyt

Porównując oferty najlepszych banków w Polsce

Jak wygląda proces otrzymania kredytu z Platinum Eye?

Zrobimy wszystko, aby ten proces był szybki i łatwy

Aby obniżyć kredyt musisz spełnić następujące warunki

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami

Zamów rozmowę oddzwonimy!

Zamów eksperta

Jeśli wolisz...Zadzwoń do nas

(+48) 509 868 826 dni robocze w godzinach 8:00-16:00

Dlaczego kredyt z Platinum Eye? Korzyści dla Ciebie

Analiza rynku

Pomożemy Ci zamienić Twój dotychczasowy kredyt na tańszy w innym banku. Przeanalizujemy Twoje umowy kredytowe, porównamy ofertę 21 banków i wybierzemy tą najkorzystniejszą. Czy wiesz, że 7 na 10 kredytów jest zawyżonych?!

Oszczędność pieniędzy

Współpraca z ekspertem finansowym jest darmowa. Za naszą pracę zapłaci bank. Dlaczego? Nasze rozwiązanie zmniejsza koszty obsługi kredytu po stronie banku. Dodatkowo wynegocjujemy Ci najlepsze warunki kredytu. Wykorzystujemy sprawdzone, wypracowane przez lata strategie negocjacyjne.

Wygoda

Dzięki temu, że nasi eksperci są mobilni to Ty decydujesz, kiedy i gdzie porozmawiamy o finansach. Zagwarantujemy Ci łatwe i szybkie dopełnienie wszelkich formalności. Oszczędność czasu i wygoda.

Sukcesy Platinum Eye

nr 1 w Polsce w
Kredytach gotówkowych

2016, 2017, 2018
Expander

700 000 000 zł
uruchomionych kredytów

dzięki doświadczeniu ekspertów

130 000 000 zł
zaoszczędzili klienci

dzięki negocjacjom ekspertów

Ponad 35 000
zadowolonych klientów 

obsłużonych przez ekspertów

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Czy współpraca z ekspertem kredytowym jest darmowa?

Tak, współpraca z ekspertem kredytowym Platinum Eye jest darmowa. Za naszą pracę zapłaci bank. Dlaczego? Nasze rozwiązanie zmniejsza koszty obsługi kredytu po stronie banku. Dodatkowo wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki kredytu. Wykorzystujemy sprawdzone, wypracowane przez lata strategie negocjacyjne.

RRSO co to jest?

RRSO jest to rzeczywista roczna stopa oprocentowania. Wskaźnik mający charakteryzować kredyt - jest to wyrażony w procentach całkowity koszt kredytu uwzględniający wszystkie koszty (odsetki, prowizje i inne opłaty), które konsument jest zobowiązany zapłacić za kredyt, jak również zmianę wartości pieniądza w czasie Co składa się na RRSO? Oprocentowanie nominalne, prowizja dla banku, ubezpieczenie kredytu.

Co zrobić, aby obniżyć ratę kredytu gotówkowego?

Pierwszym etapem jest zweryfikowanie umowy przez eksperta. W zależności od umowy kredytowej, klient ma możliwość negocjacji i odzyskania części środków. Prowizja za udzielenie kredytu to jedna z części zobowiązania, którą można obniżyć lub odzyskać na konto. Kolejnym elementem, na którym klienci najczęściej przepłacają są ubezpieczenia. Część z nich jest obowiązkowych, natomiast większość jest niepotrzebnie dodana do kredytu. Można się ich pozbyć lub odzyskać część kwoty na konto. Jak obniżyć kredyt? Przede wszystkim mądrze i skutecznie, pod okiem specjalisty. Niektóre zabiegi wykonane we własnym zakresie mogą wpłynąć negatywnie na ogólne koszta kredytu i automatycznie podnieść marże. Czasami się to opłaca, a czasami jest to niepotrzebne zwiększenie koszów. Kolejną metodą jest dołączenie kredytobiorcy i otrzymanie kredytu na korzystniejszych warunkach. W momencie, gdy klient posiada chwilówki, najkorzystniejszym rozwiązaniem jest wzięcie taniego kredytu gotówkowego i spłacenie starych zobowiązań. I tak załatwia się tani kredyt gotówkowy.

Jak negocjować kredyt hipoteczny?

Mamy wpływ na cztery czynniki. Możemy negocjować marżę kredytu z analitykiem banku podczas procedury kredytowej. Mamy wpływ na prowizje końcową, jest ona uzależniona od kilku czynników. Sprawdzony ekspert hipoteczny będzie w stanie sprostać temu zadaniu. Opłata za wcześniejszą spłatę od momentu wejścia nowej ustawy dotyczącej kredytów hipotecznych, wszystkie banki po 3 roku od wzięcia kredytu umożliwiają szybszą, bezpłatną spłatę kredytu mieszkaniowego. Ostatnim parametrem, ale jednym z najważniejszych jest ubezpieczenie na życie. Można je negocjować, a w niektórych bankach ominąć wymóg obowiązkowych ubezpieczeń dodatkowych. Dodatkowym rozwiązaniem jest zwiększenie wkładu własnego, wtedy otwierają się większe możliwości negocjacyjne w większej ilości banków. I tak wygląda tani kredyt hipoteczny.

Zmiana warunków kredytu.

Jedną z najpopularniejszych metod jest wydłużenie płatności nawet do 144 miesięcy (kredyt gotówkowy) czy 420 miesięcy (kredyt hipoteczny) co automatycznie podniesie ogólny koszt, ale znacznie obniży miesięczne raty. Druga najpopularniejszą metodą jest refinansowanie kredytu. Przeniesienie zobowiązania z banku a do banku b na lepszych warunkach, efektem końcowym jest tani kredyt i niska rata. Kolejną możliwością jest konsolidacja obecnych zobowiązań i zamianie kilku rat w jedną tańszą. Ostatecznością jest wniosek o obniżenie raty kredytu gotówkowego w swoim banku.

Refinansowanie kredytu hipotecznego

Refinansowanie kredytu hipotecznego jest jednym ze sposobów na obniżenie wysokości dotychczasowej raty. Kredyt refinansowy skierowany jest do osób, które zaciągnęły i są w trakcie spłaty kredytu hipotecznego. Rozwiązanie to opiera się na zamianie bieżącego zobowiązania na kredyt o korzystniejszych warunkach spłaty. W skrócie polega to na tym, że nowy bank spłaca zobowiązanie ​ widniejące w banku, w którym dotychczas były płacone raty. Ta procedura jest w pełni legalna, a co najważniejsze bardzo opłacalna. Aby nie dać się zaskoczyć i uniknąć niepotrzebnych kosztów, warto także zwrócić uwagę na prowizję za wcześniejszą spłatę, ofertę nowego kredytu i wszystkie nowe opłaty około kredytowe. Nie chcesz przepłacać to najlepiej jest to zrobić z ekspertem hipotecznym Platinum Eye.

Refinansowanie kredytu gotówkowego

Refinansowanie kredytu gotówkowego to bardzo popularny zabieg stosowany przez nowe banki na rynku finansowym. Jest to procedura podobna do zmiany operatora telefonów komórkowych. Ekspert analizuje warunki obecnie spłacanego kredytu i weryfikuje go z obecnymi realiami rynków finansowych. Sprawdzamy o ile można zmniejszyć raty i pozbyć się zbędnych kosztów. Następnie jest rozpoczynana nowa procedura kredytowa w nowym banku. Weryfikowana jest historia w BIK, zdolność kredytowa i obecne dochody. Potrzebujesz upewnić się czy można Twój kredyt zamienić na tańszy? Skorzystaj z rozwiązań firmy Platinum Eye.

Kredyt konsolidacyjny online

Co to jest kredyt konsolidacyjny? To połączenie kilku kredytów w jeden i zamiast płacić wiele rat w różnych terminach możesz płacić jedną. Możesz scalić w jedno rozwiązanie kredyt na raty, kartę kredytową, limit w koncie i kredyt gotówkowy. Taka opcja jest przede wszystkim tańsza, ponieważ nie musisz płacić kilku opłat dodatkowych, jednocześnie możesz odzyskać część pieniędzy z poprzednich kredytów, pod warunkiem, że zrobisz to z odpowiednim ekspertem. Kredyt konsolidacyjny to inaczej kredyt oddłużeniowy, a co najważniejsze bez obciążenia Twojej hipoteki. Masz wpływ na obniżenie prowizji, marży i ubezpieczenia. Kredyt konsolidacyjny jest możliwy do przygotowania za pomocą spotkania online lub konsultacji telefonicznej z ekspertem Platinum Eye. Nie zwlekaj, ponieważ nie opłaca się przepłacać.

Dodatkowe produkty bankowe

Zazwyczaj warunkiem otrzymania kredytu lub pożyczki jest konieczność skorzystania z dodatkowych produktów banku. Może być to np. konto osobiste, lokata terminowa, ubezpieczenie czy karta kredytowa. Informację o tym znajdziesz w szczegółach danej oferty kredytowej. Sprawdź przed podjęciem decyzji, jakie koszty czekają Cię w wyniku skorzystania z proponowanych rozwiązań.

Zwrot prowizji bankowej

Spłaciłeś wcześniej kredyt? Żądaj zwrotu prowizji. Bankowi jesteś winien koszty tylko za faktyczny okres korzystania z kredytu. Przykładowo, jeśli koszty początkowe (opłaty, prowizje, koszty ubezpieczenia) związane z rocznym kredytem wyniosły 2000 zł, a został on spłacony po 6 miesiącach, to konsument powinien otrzymać z powrotem 1000 zł.

Darmowe porady finansowe Platinum Eye

Obniżenie raty kredytu hipotecznego

Obniżenie raty kredytu gotówkowego

Obniżenie oprocentowania kredytu

Kredyt konsolidacyjny

Zamów
bezpłatny kontakt

Ekspert oddzwoni do Ciebie z najlepszą ofertą

Połączenie jest zabezpieczone certyfikatem SSL
  • 0 zł - Nasza usługa nic Cię nie kosztuje

  • Negocjacje oferty w 4 bankach jednocześnie

  • Do 50 % mniejsza rata przy współpracy z ekspertem