Sprawdź o ile obniżymy Twój kredyt, zaoszczędź nawet do 72 tys. zł

Obniżenie kredytu

Zmień kredyt na tańszy.

Zapytaj eksperta o szczegóły lub nie czekaj i zadzwoń
(+48) 509 868 826 dni robocze w godzinach 8:00-16:00

Spłacasz aktualnie kredyt? Jeżeli chcesz:

Obniżyć raty kredytu

aby stanowiły mniejsze obciążenie dla Twojego miesięcznego budżetu

Spłacić szybciej kredyt

aby zmniejszyć koszt odsetek i szybciej pozbyć się zobowiązania

Uzyskać lepsze warunki

dzięki znalezieniu przez ekspertów kredytu na tańszych warunkach

Oddać do banku mniej pieniędzy

niż wskazuje na to Twoja obecna umowa kredytowa, dzięki optymalizacji ekspertów

Odzyskać pieniądze z obecnie spłacanego kredytu

dzięki rezygnacji z nieobowiązkowych dodatków

Wynegocjuj z ekspertem najtańszy kredyt

Porównując oferty najlepszych banków w Polsce

Jak wygląda proces otrzymania kredytu z Platinum Eye?

Zrobimy wszystko, aby ten proces był szybki i łatwy

Aby obniżyć kredyt musisz spełnić następujące warunki

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami

Zamów rozmowę oddzwonimy!

Zamów eksperta

Jeśli wolisz...Zadzwoń do nas

(+48) 509 868 826 dni robocze w godzinach 8:00-16:00

Dlaczego kredyt z Platinum Eye? Korzyści dla Ciebie

Analiza rynku

Pomożemy Ci zamienić Twój dotychczasowy kredyt na tańszy w innym banku. Przeanalizujemy Twoje umowy kredytowe, porównamy ofertę 21 banków i wybierzemy tą najkorzystniejszą. Czy wiesz, że 7 na 10 kredytów jest zawyżonych?!

Oszczędność pieniędzy

Współpraca z ekspertem finansowym jest darmowa. Za naszą pracę zapłaci bank. Dlaczego? Nasze rozwiązanie zmniejsza koszty obsługi kredytu po stronie banku. Dodatkowo wynegocjujemy Ci najlepsze warunki kredytu. Wykorzystujemy sprawdzone, wypracowane przez lata strategie negocjacyjne.

Wygoda

Dzięki temu, że nasi eksperci są mobilni to Ty decydujesz, kiedy i gdzie porozmawiamy o finansach. Zagwarantujemy Ci łatwe i szybkie dopełnienie wszelkich formalności. Oszczędność czasu i wygoda.

Sukcesy Platinum Eye

nr 1 w Polsce w
Kredytach gotówkowych

2016, 2017, 2018
Expander

700 000 000 zł
uruchomionych kredytów

dzięki doświadczeniu ekspertów

130 000 000 zł
zaoszczędzili klienci

dzięki negocjacjom ekspertów

Ponad 35 000
zadowolonych klientów 

obsłużonych przez ekspertów

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Czy współpraca z ekspertem kredytowym jest darmowa?

Tak, współpraca z ekspertem kredytowym Platinum Eye jest darmowa. Za naszą pracę zapłaci bank. Dlaczego? Nasze rozwiązanie zmniejsza koszty obsługi kredytu po stronie banku. Dodatkowo wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki kredytu. Wykorzystujemy sprawdzone, wypracowane przez lata strategie negocjacyjne.

RRSO co to jest?

RRSO jest to rzeczywista roczna stopa oprocentowania. Wskaźnik mający charakteryzować kredyt - jest to wyrażony w procentach całkowity koszt kredytu uwzględniający wszystkie koszty (odsetki, prowizje i inne opłaty), które konsument jest zobowiązany zapłacić za kredyt, jak również zmianę wartości pieniądza w czasie Co składa się na RRSO? Oprocentowanie nominalne, prowizja dla banku, ubezpieczenie kredytu.

Eksperci finansowi - Porady - Platinum eye

Co zrobić, aby obniżyć ratę kredytu gotówkowego?

Pierwszym etapem jest zweryfikowanie umowy przez eksperta. W zależności od umowy kredytowej, klient ma możliwość negocjacji i odzyskania części środków. Prowizja za udzielenie kredytu to jedna z części zobowiązania, którą można obniżyć lub odzyskać na konto. Kolejnym elementem, na którym klienci najczęściej przepłacają są ubezpieczenia. Część z nich jest obowiązkowych, natomiast większość jest niepotrzebnie dodana do kredytu. Można się ich pozbyć lub odzyskać część kwoty na konto. Jak obniżyć kredyt? Przede wszystkim mądrze i skutecznie, pod okiem specjalisty. Niektóre zabiegi wykonane we własnym zakresie mogą wpłynąć negatywnie na ogólne koszta kredytu i automatycznie podnieść marże. Czasami się to opłaca, a czasami jest to niepotrzebne zwiększenie koszów. Kolejną metodą jest dołączenie kredytobiorcy i otrzymanie kredytu na korzystniejszych warunkach. W momencie, gdy klient posiada chwilówki, najkorzystniejszym rozwiązaniem jest wzięcie taniego kredytu gotówkowego i spłacenie starych zobowiązań. I tak załatwia się tani kredyt gotówkowy.

Jak negocjować kredyt hipoteczny?

Mamy wpływ na cztery czynniki. Możemy negocjować marżę kredytu z analitykiem banku podczas procedury kredytowej. Mamy wpływ na prowizje końcową, jest ona uzależniona od kilku czynników. Sprawdzony ekspert hipoteczny będzie w stanie sprostać temu zadaniu. Opłata za wcześniejszą spłatę od momentu wejścia nowej ustawy dotyczącej kredytów hipotecznych, wszystkie banki po 3 roku od wzięcia kredytu umożliwiają szybszą, bezpłatną spłatę kredytu mieszkaniowego. Ostatnim parametrem, ale jednym z najważniejszych jest ubezpieczenie na życie. Można je negocjować, a w niektórych bankach ominąć wymóg obowiązkowych ubezpieczeń dodatkowych. Dodatkowym rozwiązaniem jest zwiększenie wkładu własnego, wtedy otwierają się większe możliwości negocjacyjne w większej ilości banków. I tak wygląda tani kredyt hipoteczny.

Zwrot prowizji bankowej

Spłaciłeś wcześniej kredyt? Żądaj zwrotu prowizji. Bankowi jesteś winien koszty tylko za faktyczny okres korzystania z kredytu. Przykładowo, jeśli koszty początkowe (opłaty, prowizje, koszty ubezpieczenia) związane z rocznym kredytem wyniosły 2000 zł, a został on spłacony po 6 miesiącach, to konsument powinien otrzymać z powrotem 1000 zł.

Zmiana warunków kredytu

Jedną z najpopularniejszych metod jest wydłużenie płatności nawet do 144 miesięcy (kredyt gotówkowy) czy 420 miesięcy (kredyt hipoteczny) co automatycznie podniesie ogólny koszt, ale znacznie obniży miesięczne raty. Druga najpopularniejszą metodą jest refinansowanie kredytu. Przeniesienie zobowiązania z banku a do banku b na lepszych warunkach, efektem końcowym jest tani kredyt i niska rata. Kolejną możliwością jest konsolidacja obecnych zobowiązań i zamianie kilku rat w jedną tańszą. Ostatecznością jest wniosek o obniżenie raty kredytu gotówkowego w swoim banku.

Obniżenie raty kredytu gotówkowego

Obniżenie oprocentowania kredytu

Zamów
bezpłatny kontakt

Ekspert oddzwoni do Ciebie z najlepszą ofertą

Połączenie jest zabezpieczone certyfikatem SSL
  • 0 zł - Nasza usługa nic Cię nie kosztuje

  • Negocjacje oferty w 4 bankach jednocześnie

  • Do 50 % mniejsza rata przy współpracy z ekspertem