Nawet do 3 mln złotych dla firm

Kredyty konsolidacyjne dla firm

Połącz kilka kredytów firmowych w jeden tańszy

Zapytaj eksperta o szczegóły lub nie czekaj i zadzwoń
(+48) 509 868 826 dni robocze w godzinach 8:00-16:00

Dlaczego kredyt firmowy Platinum Eye? Korzyści dla Ciebie

Analiza rynku

Nie musisz już biegać po bankach i porównywać ofert. W jednym miejscu porównasz ofertę czołowych banków w Polsce, wskażemy Ci najlepszy kredyt dopasowany do możliwości Twojej firmy. Czy wiesz, że 7 na 10 kredytów jest zawyżonych?!

Oszczędność pieniędzy

Współpraca z ekspertem finansowym nic nie kosztuje. Za naszą pracę zapłaci bank, w którym wspólnie wynegocjujemy najlepszą ofertę. Dlaczego? Nasze rozwiązanie zmniejsza koszty obsługi kredytu po stronie banku. Wykorzystujemy sprawdzone, wypracowane przez lata strategie negocjacyjne.

Wygoda

Dzięki temu, że nasi eksperci są mobilni to Ty decydujesz, kiedy i gdzie porozmawiamy o finansach. Zagwarantujemy Ci łatwe i szybkie dopełnienie wszelkich formalności. Oszczędność czasu i wygoda.

Wynegocjuj z ekspertem najtańszy kredyt firmowy

Porównując oferty najlepszych banków w Polsce

Takie warunki uzyskasz tylko dzięki Platinum Eye

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Zapytaj eksperta

Bezpłatne sprawdzenie zdolności kredytowej

Sprawdź zdolność

Sukcesy z Platinum Eye?

nr 1 w Polsce w
Kredytach gotówkowych

2016, 2017, 2018
Expander

700 000 000 zł
uruchomionych kredytów

dzięki doświadczeniu ekspertów

130 000 000 zł
zaoszczędzili klienci

dzięki negocjacjom ekspertów

Ponad 35 000
zadowolonych klientów 

obsłużonych przez ekspertów

Jak działamy:

Zobacz co najczęściej wybierają inni:

Kredyt i leasing dla firm

Porównamy i wynegocjujemy najlepsze oferty.

Zapytaj eksperta

Pakiet zniżek na ubezpieczenia

do 50% na samochód,
do 40% na dom i mieszkanie
do 30% w Twojej firmie!

Zapytaj eksperta

Ubezpieczenie grupowe i PPK

Zadbaj o ludzi, zwiększ
zakres i obniż cenę.

Zapytaj eksperta

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami

Zamów rozmowę oddzwonimy!

Zamów eksperta

Jeśli wolisz...Zadzwoń do nas

(+48) 509 868 826 dni robocze w godzinach 8:00-16:00

Eksperci finansowi - Porady - Platinum eye

Kredyt konsolidacyjny dla firm - skuteczne rozwiązanie dla finansów Twojej firmy

Los polskiego przedsiębiorcy nie należy do najłatwiejszych. Żeby zapewnić płynność finansową swojej firmy, muszą nierzadko korzystać z różnego rodzaju kredytów, leasingu, czy też pożyczek. Oprócz tego dochodzą koszty związane z prowadzeniem działalności gospodarczej, tj. ZUS, wypłaty dla pracowników, koszty najmu, czy zakupu towaru i niezbędnego wyposażenia. Co zrobić, gdy spłacasz kilka kredytów naraz i coraz trudniej regulować Ci opłaty? Gdy pracujesz coraz ciężej, lecz Twoja praca nie przynosi spodziewanych efektów? Dobrym rozwiązaniem może być kredyt konsolidacyjny dla firm.

Kredyt konsolidacyjny dla firm - od czego zacząć?

Przede wszystkim powinieneś dokonać chłodnej i rzeczowej analizy sytuacji w firmie. Zastanów się, czy Twoja działalność ma perspektywy, czy jest lub może będzie opłacalna w najbliższej przyszłości. Pomyśl, jakie działania należy podjąć np. w polityce cenowej, działaniach marketingowych itd. Czasami wystarczy zmienić niewiele, by przyciągnąć klientów, wytwarzać lepsze produkty, czy lepiej wykonywać usługi. Możesz niestety również dojść do wniosku, że działalność nie rokuje zbyt dobrze i się przebranżowić. Pocieszeniem dla Ciebie może być to, że większość przedsiębiorców miała problemy z płynnością finansową, zwłaszcza na samym początku prowadzenia działalności. Często ratunkiem są właśnie kredyty, pożyczki, czy leasing.

Jeżeli Twoja działalność ma perspektywy i się rozwija, możesz poprawić swoją sytuację i wybrać kredyt konsolidacyjny dla firm. Korzystając z kredytu konsolidacyjnego dla firm, możesz poprawić swoją sytuację finansową i płacić co miesiąc niższe raty.

Co to jest kredyt konsolidacyjny dla firm?

Kredyt konsolidacyjny jest to kredyt, za pomocą którego spłacamy wszystkie nasze zobowiązania. Bank, który udzieli Ci kredytu konsolidacyjnego, spłaci Twoje kredyty, czy też pożyczki w innych instytucjach finansowych. Dzięki temu będziesz płacił co miesiąc jedną, niższą ratę do banku. Pamiętaj o tym, że nie można konsolidować zobowiązań prywatnych razem z firmowymi. W takim przypadku będziesz musiał skorzystać z dwóch kredytów konsolidacyjnych.

Dla firm, które mają zdolność kredytową i są w dobrej sytuacji finansowej, banki mają czasami ofertę dodatkowych środków, które można przeznaczyć na dowolny cel związany z działalnością gospodarczą. Może to być kilka do nawet kilkuset tysięcy złotych.

Kredyt konsolidacyjny dla firm - kiedy skorzystać?

  • Kiedy nasze zobowiązania finansowe są drogie, kiedy korzystamy z wysoko oprocentowanych kart kredytowych, czy pożyczek. Dzięki kredytowi konsolidacyjnemu obniżamy miesięczne koszty naszego zadłużenia.
  • Kiedy nasza płynność finansowa jest zagrożona.
  • Kiedy zaczynamy odczuwać brak środków finansowych. Konsolidacja może wiązać się z pozyskaniem dodatkowego wsparcia finansowego.
  • Kiedy zależy nam na podreperowaniu budżetu firmowego, zwiększeniu kontroli nad finansami firmy i zmniejszeniu ryzyka, że nie będziemy w stanie płacić swoich zobowiązań.

Kredyt konsolidacyjny dla firm - koszty

Kredyt konsolidacyjny dla firm może być bardzo dobrym i korzystnym rozwiązaniem dla Twojej firmy. Musisz się jednak liczyć z kosztami, jakie będziesz musiał ponieść w związku ze skorzystaniem z oferty kredytu konsolidacyjnego.

Oprócz oczywiście odsetek takim kosztem jest prowizja za udzielenie kredytu, która może sięgać 2%-3% zadłużenia, co w przypadku wysokich kwot może być dość dużym dodatkowym obciążeniem.

Kolejny koszt to konieczność skorzystania z ubezpieczenia, a w przypadku kredytu konsolidacyjnego hipotecznego wycena nieruchomości i koszty związane  z ustanowieniem hipoteki.

Dlatego, zanim skorzystasz z kredytu konsolidacyjnego, sprawdź, jakie koszty generuje takie rozwiązanie i czy na pewno będzie dla Ciebie opłacalne.

Kredyt konsolidacyjny dla firm - korzyści

Kredyt konsolidacyjny dla firm niesie oczywiście za sobą określone korzyści. Są to:

  • Jedna, niższa rata zamiast kilku rat.
  • Obniżenie marży dzięki zabezpieczeniu na hipotece.
  • Większa zdolność kredytowa.

Jeżeli masz dodatkowe pytania związane z kredytem konsolidacyjnym dla firm albo nie wiesz gdzie szukać korzystnych ofert, skontaktuj się z ekspertami kredytowymi z Platinum Eye. Dzięki doświadczeniu i profesjonalizmowi naszych ekspertów nie tylko uzyskasz odpowiedź na nurtujące Cię pytania, ale również znajdziesz najlepsze rozwiązania finansowe dla Twojej firmy.

Zamów
bezpłatny kontakt

Ekspert oddzwoni do Ciebie z najlepszą ofertą

Połączenie jest zabezpieczone certyfikatem SSL
  • 0 zł - Nasza usługa nic Cię nie kosztuje

  • Negocjacje oferty w 4 bankach jednocześnie

  • Do 50 % mniejsza rata przy współpracy z ekspertem