Ubezpieczenie samochodu
już od 321 zł/rok

Ubezpieczenie samochodu OC

Porównamy ofertę 19 ubezpieczycieli i wynegocjujemy zniżki.

Platinum Insurance - obniżamy ubezpieczenia
Zapytaj eksperta o szczegóły lub nie czekaj i zadzwoń
(+48) 509 868 826 dni robocze w godzinach 8:00-16:00

Dlaczego Platinum Insurance?

Sprawdź, co zyskasz z naszymi ekspertami

Porozmawiaj z ekspertem i dowiedz się, czy Twoje aktualne polisy dobrze Cię chronią. Jak ubezpieczyć się mądrze i niedrogo? Od czego warto się ubezpieczyć? Jak zarządzać swoją polisą?

Takie warunki uzyskasz tylko dzięki Platinum Eye

Ubezpiecz w 5 minut przez telefon

Zamów rozmowę

Nasza pomoc jest całkowicie bezpłatna

(+48) 509 868 826

Korzystaj ze zniżek Platinum Eye dla naszych klientów 

Sprawdź, które ubezpieczenia dostaniesz taniej:

Jak wygląda proces ubezpieczenia z Platinum Eye?

Zrobimy wszystko ,aby ten proces był szybki i łatwy

Dlaczego Platinum Insurance

Średnio o 762 zł
tańsze polisy

19 towarzystw
ubezpieczeniowych

172 oferty
ubezpieczeniowe

22 nagrody i wyróżnienia
otrzymali nasi eksperci

Zobacz co najczęściej wybierają inni:

Najtańsze ubezpieczenie OC i AC

Średnio 746 zł oszczędności po konsultacji z ekspertem!

Zapytaj eksperta

Ubezpieczenie życia i zdrowia

Ponad 172 oferty w jednym miejscu.

Zapytaj eksperta

Zmiana polisy na tańszą

74% polisy ubezpieczeniowych zamieniamy na tańsze!

Zapytaj eksperta

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami

Zamów rozmowę oddzwonimy!

Zamów eksperta

Jeśli wolisz...Zadzwoń do nas

(+48) 509 868 826 dni robocze w godzinach 8:00-16:00

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Czy współpraca z ekspertem ubezpieczeniowym jest darmowa?

Tak, współpraca z ekspertem ubezpieczeniowym Platinum Eye jest darmowa. Za naszą pracę zapłacą towarzystwa ubezpieczeniowe. Dlaczego? Nasze rozwiązanie zmniejsza koszty obsługi po ich stronie. Dodatkowo wynegocjujemy dla Ciebie zniżki. Wykorzystujemy sprawdzone, wypracowane przez lata strategie negocjacyjne.

Eksperci finansowi - Porady - Platinum eye

Najtańsze ubezpieczenie OC

Najtańsze ubezpieczenie OC jesteś w stanie uzyskać, jeżeli spełnisz kilka kluczowych kryteriów. Dla każdego z klientów będą one zgoła odmienne. W dużej mierze jest to uzależnione od tego, jakim jesteś kierowcą i jaki pojazd chcesz ubezpieczyć. Jeżeli chcesz mieć najtańsze ubezpieczenie OC warto, aby Twój ekspert skorzystał z maksymalnych zniżek. Firma Platinum Eye ma przygotowany specjalny pakiet dla Ciebie. Jeżeli wybierzesz formę zapłaty za rok z góry, możesz liczyć na tańszą opcje niż wariant płatności miesięcznej. Aby otrzymać najtańsze ubezpieczenie OC warto jest porównać je w kilku towarzystwach zanim zdecydujemy się na jedno konkretne. Nie zawsze najtańsze znaczy najlepsze. W wielu przypadkach możemy za niewielką dopłatą uzyskać pakiet assistance, który pomoże nam w trudnych dla nas sytuacjach i powoli zaoszczędzić na dodatkowych kosztach związanych np. z lawetą. Przed podpisaniem dokumentów dokładnie zapoznaj się z zakresem polis oraz wysokością ich składek. Jest to bardzo ważne, ponieważ oprócz kosztów istotny jest zakres Twojej nowej polisy.

Ile kosztuje ubezpieczenie OC samochodu?

Co ma wpływ na różnice w cenie OC i co wpływa na ostateczną wysokość składki? Z czego wynikają różnice w ubezpieczeniu tego samego auta przez różne osoby? Miejsce zamieszkania, wiek kierowcy, wykonywany zawód, doświadczenie posiadanie dzieci, szkodowość (wypadki) w ostatnim roku czy stan cywilny to jedne ze składowych branych pod uwagę podczas kalkulacji ubezpieczenia. Cena OC zależy od informacji dotyczących właściciela samochodu i parametrów auta. Jeżeli chodzi o parametry brane są pod uwagę: rocznik auta, model, stan techniczny, przebieg i pojemność silnika. Ubezpieczyciele mają możliwość samodzielnego ustalania cen OC. Jeżeli porównasz ubezpieczenia w kilku towarzystwach, a Twój ekspert zastosuje zniżki możesz liczyć na polisę tańszą o kilkaset złotych. Skorzystaj z eksperta Platinum Insurance, aby obniżyć swoje ubezpieczenia. Najtańsze ubezpieczenie OC tylko z Platinum Eye.

Ubezpieczenie samochodu - jak wybrać najlepsze OC?

Przy poszukiwaniu najlepszego OC  porównuj nie tylko ceny, ale i inne parametry. Nie trzeba jednak samemu przeglądać wykresów i tabelek, można skorzystać z konsultacji telefonicznej z ekspertem Platinum Eye. Dobry ekspert ds. ubezpieczeń pomoże Ci nie tylko znaleźć tanie OC, ale też wybrać najlepsze AC, czyli o takim zakresie, jaki będzie dla Ciebie odpowiedni. Dobre ubezpieczenie AC powinno zawierać przede wszystkim ochronę pojazdu wskutek zdarzenia drogowego. Jeżeli cokolwiek wydarzy się z Twoim autem, ubezpieczyciel wypłaci Ci należne odszkodowanie i pokryje koszta związane z naprawą oraz podstawi na miejsce dobre auto zastępcze, tak abyś mógł bez problemu dalej funkcjonować podczas codziennych obowiązków. Ważne jest też to, aby w razie kradzieży auta lub poszczególnych elementów ubezpieczyciel wypłacił Ci pełną wartość, a nie tylko część. Dlatego podczas wyboru ubezpieczenia nie najważniejsza jest składka, a jakość polisy. Bardzo często przekonujemy się o tym dopiero po fakcie. Jak mawia stare polskie porzekadło Polak mądry po szkodzie. Jeżeli chcesz mieć pewność i gwarancję, że masz najlepsze ubezpieczenie OC i AC skorzystaj z porady eksperta Platinum Eye. Przygotujemy Ci twój prywatny Ranking ubezpieczeń OC.

Gdzie kupić ubezpieczenie OC samochodu?

Najlepiej u sprawdzonego eksperta, który przygotuje Tobie najlepsze oferty i zastosuje Tobie pakiet zniżek. Dobierze ubezpieczenie tak abyś mógł się w pełni czuć bezpiecznie. Skonsultuj się bezpłatnie z ekspertem Platinum Eye, a dobierzemy tobie najlepsze ubezpieczenie OC.

Ubezpieczenie samochodu OC kalkulator online

Najlepszym kalkulatorem ubezpieczeń online jest sprawdzony ekspert, który zajmuję się tym na co dzień. Dlaczego? Ponieważ dzięki sprawdzonym metodom negocjacyjnym jest w stanie uzyskać najkorzystniejsze warunki w najlepszym dla Ciebie towarzystwie ubezpieczeń. Jeżeli chcesz, aby ekspert wyliczył Tobie realną wartość składki za ubezpieczenie Twojego samochodu to przygotuj przed rozmową prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny pojazdu. Dzięki kompletnym danym przygotujemy dla Ciebie dokładnie porównane oferty z maksymalnymi zniżkami. Polisę jesteś w stanie załatwić online lub u doradcy Platinum EYE. W razie pytań możemy skontaktować się z Tobą telefonicznie.

Ubezpieczenie samochodu porównywarka OC ranking

Jak porównać ubezpieczenie samochodu? Najprostszą metodą jest porównanie cen. Najniższa składka OC, które jest obowiązkowe ma na celu ochronę osoby, która podczas kolizji lub wypadku ucierpi z Twojego powodu. Stąd bardzo często kierowcy nie przykuwają uwagi do tego co zawiera pakiet OC. Jeżeli chcesz jednak posiadać dobre ubezpieczenie, podczas porównywania zwróć uwagę na: ochronę zniżek, dodatkowy assistance, ochronę szyb czy opcję lawety. Za niewielką opłatą jesteś w stanie rozbudować sobie znacznie podstawowy wariant ubezpieczenia samochodu, który zagwarantuje Tobie bezpieczeństwo w różnych okolicznościach. Jeżeli chodzi o ranking, najważniejsze, aby ubezpieczenie było najlepsze i dopasowane dla Ciebie, a nie zajmowało pierwsze miejsce na liście ubezpieczeń. Jeżeli chcesz sprawdzić swój prywatny ranking to skontaktuj się z ekspertem Platinum Insurance - obniżamy ubezpieczenia.

Zamów
bezpłatny kontakt

Ekspert oddzwoni do Ciebie z najlepszą ofertą

Połączenie jest zabezpieczone certyfikatem SSL
  • 0 zł - Nasza usługa nic Cię nie kosztuje

  • 19 firm ubezpieczeniowych w jednym miejscu

  • Do 50% tańsze ubezpieczenia