Zmień ubezpieczenie
na tańsze!

Obniżanie ubezpieczenia samochodu

74% Polis ubezpieczeniowych zamieniamy na tańsze!

Platinum Insurance - obniżamy ubezpieczenia
Zapytaj eksperta o szczegóły lub nie czekaj i zadzwoń
(+48) 509 868 826 dni robocze w godzinach 8:00-16:00

Masz ubezpieczenie? Szukasz ubezpieczenia? Jeżeli chcesz:

Porozmawiaj z ekspertem i dowiedz się, czy Twoje aktualne polisy dobrze Cię chronią. Jak ubezpieczyć się mądrze i niedrogo? Od czego warto się ubezpieczyć? Jak zarządzać swoją polisą?

Ubezpiecz w 5 minut przez telefon

Zamów rozmowę

Nasza pomoc jest całkowicie bezpłatna

(+48) 509 868 826

Korzystaj ze zniżek Platinum Eye dla naszych klientów 

Sprawdź, które ubezpieczenia dostaniesz taniej:

Jak wygląda proces ubezpieczenia z Platinum Eye?

Zrobimy wszystko, aby ten proces był szybki i łatwy

Dlaczego Platinum Insurance

Średnio o 762 zł
tańsze polisy

19 towarzystw
ubezpieczeniowych

172 oferty
ubezpieczeniowe

22 nagrody i wyróżnienia
otrzymali nasi eksperci

Zobacz co najczęściej wybierają inni:

Najtańsze ubezpieczenie OC i AC

Średnio 746 zł oszczędności po konsultacji z ekspertem!

Zapytaj eksperta

Ubezpieczenie życia i zdrowia

Ponad 172 oferty w jednym miejscu.

Zapytaj eksperta

Zmiana polisy na tańszą

74% polisy ubezpieczeniowych zamieniamy na tańsze!

Zapytaj eksperta

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami

Zamów rozmowę oddzwonimy!

Zamów eksperta

Jeśli wolisz...Zadzwoń do nas

(+48) 509 868 826 dni robocze w godzinach 8:00-16:00

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Jak obniżamy ubezpieczenia?

Nasi eksperci z racji na jakość usług i bardzo dużą ilość klientów po latach pracy wypracowała sobie wyższy pakiet zniżek u ubezpieczalni niż konkurencja. Dodatkowo naszym atutem jest doświadczenie oraz wiedza. Dzięki znajomościom kalkulatorów ubezpieczeniowych oraz wyrobionym kontaktom w towarzystwach mamy możliwość załatwić rzeczy niemożliwe. Jeżeli zależy Tobie na tańszym ubezpieczeniu w tym roku sprawdź koniecznie usługę Platinum Insurance - obniżamy ubezpieczenia. Zapoznaj się z historiami naszych klientów pod adresem strony www.obnizamyubezpieczenia.pl

Ile kosztuje nasza usługa?

Współpraca z ekspertem finansowym nic nie kosztuje. Za naszą pracę zapłaci towarzystwo, w którym wspólnie wynegocjujemy najlepszą ofertę. Dlaczego? Nasze rozwiązanie zmniejsza koszty obsługi ubezpieczenia po stronie ​ towarzystwa. Wykorzystujemy sprawdzone, wypracowane przez lata strategie negocjacyjne.

Eksperci finansowi - Porady - Platinum eye

Obniżenie ubezpieczenia - porady ekspertów ubezpieczeniowych

Jak tanio przedłużyć ubezpieczenie?

(Przykład) Przedłużenie ubezpieczenia u zaufanego agenta miało kosztować Pana Zbigniewa około 1800,00 zł. Oferta przedstawiona przez nas opiewała na kwotę 1467,00 zł. Cena nie była jedyną różnicą. Wybierając naszą ofertę klient nie tylko zaoszczędził prawie 350,00 zł , dodatkowo w pakiecie dobraliśmy pełną ochronę zniżek dla OC i AC, rozszerzony zakres assistance a także rozszerzenie pakietu AC o nieredukcyjną sumę ubezpieczenia i gwarancję wypłaty 100% wartości pojazdu. Pan Zbigniew wybrał najlepszą ofertę na rynku, my zyskaliśmy zaufanego klienta. Jak tego dokonaliśmy? Magia, pomyłka, a może sami dopłaciliśmy do ubezpieczenia? Nic z tego. To po prostu kompleksowe porównanie wszystkich dostępnych ofert na rynku i wybranie tej najkorzystniejszej. Zawsze dla klienta. A Ty na co wydasz zaoszczędzone pieniądze? Przekonaj się z ekspertem Platinum Eye. 

Zniżki na ubezpieczenie samochodu

Jeżeli chcesz skorzystać ze zniżek na ubezpieczenie OC i AC to przede wszystkim sprawdź dokładniej swojego eksperta. Jeżeli potrafi się dobre targować to będzie w stanie uzyskać dla Ciebie dobry pakiet zniżek. Dodatkowym wariantem jest ​skorzystanie z wielopaka, czyli skorzystaniu z ubezpieczenia nieruchomości i auta w jednym towarzystwie. Duży wpływ ma też forma płatności, jeżeli zmienisz miesięczną na roczną również możesz liczyć na dodatkowe zniżki. Wraz ze wzrostem Twojego doświadczenia za kółkiem rosną Twoje możliwości skorzystania ze zniżek. Jeżeli jesteś młodym kierowcą warto abyś rozważył wzięcie ubezpieczenia z kimś bardziej doświadczonym z Twojej rodziny.

Jak obniżyć ubezpieczenie samochodu?

Taniej nie zawsze znaczy lepiej. Istnieją małe towarzystwa, które mają problem z wypłatą środków za kolizję. Być może zaoszczędzisz kilkadziesiąt złotych przy zawieraniu polisy, ale nerwy i ewentualne wizyty w sądzie będą Cię kosztować znacznie więcej. Niestety, takie sytuacje są ostatnio coraz częstsze. Nie przywiązuj się również do danej marki, pozwól ekspertowi na sprawdzenie oferty całego rynku. - chcesz obniżyć swoje ubezpieczenie? Reklamy prześcigają się z ofertami różnych kalkulatorów, które pomogą Ci obniżyć kwotę polisy nawet o połowę. Jednak, czy to faktycznie tak działa? Większość kalkulatorów nie bierze pod uwagę Twoich zniżek. Część z nich ma również problem z weryfikacją Twojej szkodowości i historii ubezpieczeń w bazie UFG (Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego). Oznacza to, że otrzymasz wspaniałą cenę na przygotowanej kalkulacji. Jednak, gdy przejdziesz do finalizacji zamówienia system sprawdzi Twoje dane a cena wzrośnie o kilkaset złotych. Chcesz obniżyć ubezpieczenie o połowę i dodatkowo zyskać wsparcie i fachowe doradztwo? Zaufaj ekspertom, nie kalkulatorom. a co, jeżeli jesteś młodym kierowcą i już w tej chwili rozglądasz się za swoim wymarzonym, pierwszym samochodem? Ubezpieczenie takiego pojazdu może Cię kosztować nawet kilka tysięcy złotych. Zaoszczędzić znaczną część tej kwoty, jeżeli zakupisz samochód ze współwłaścicielem. ubezpieczyłeś mieszkanie w towarzystwie A? Posiadasz ubezpieczenie na życie w towarzystwie B? Poinformuj o tym swojego eksperta. Gdy korzystasz z produktów finansowych sprawdź, czy w zamian za współpracę nie otrzymujesz od danej marki dodatkowych zniżek. 

Zamów
bezpłatny kontakt

Ekspert oddzwoni do Ciebie z najlepszą ofertą

Połączenie jest zabezpieczone certyfikatem SSL
  • 0 zł - Nasza usługa nic Cię nie kosztuje

  • 19 firm ubezpieczeniowych w jednym miejscu

  • Do 50% tańsze ubezpieczenia