Rata kredytu hipotecznego 2021 - jak obliczyć?

Darmowe porady finansowe Platinum Eye

Rata kredytu hipotecznego 2021 - jak obliczyć? Rata kredytu hipotecznego 2021 - jak obliczyć?

Rata kredytu hipotecznego - jak ją obliczyć

Marzysz o swoim mieszkaniu? A może chcesz wybudować dom dla swojej rodziny? Zapewne, jak większość klientów potrzebujesz zaciągnąć na ten cel kredyt hipoteczny. Pierwsze, o czym pomyślisz, to rata kredytu, którą będziesz musiał spłacać, co miesiąc i to, czy będzie Cię na spłatę raty stać. Kredyt hipoteczny to bardzo poważna decyzja i zobowiązanie na długie lata. Dlatego, zanim zaczniesz starać się o kredyt hipoteczny, sprawdź, jak wysoka będzie rata kredytu hipotecznego. Możesz to zrobić na dwa sposoby: korzystając z kalkulatora kredytów hipotecznych lub spotykając się z ekspertem kredytowym. Obydwa sposoby są dobre, jednak kalkulator pokaże Ci wartość w dużym przybliżeniu, a ekspert kredytowy podejdzie do Twojej sprawy bardziej indywidualnie i wyliczy ratę z większą dokładnością. 

Kalkulator kredyt hipoteczny - dlaczego warto z niego skorzystać?

Możesz samodzielnie wyliczyć ratę kredytu hipotecznego, ale będzie to żmudna, trudna i dość czasochłonna praca. Należy liczyć się również z możliwością popełnienia błędu. Warto zatem skorzystać ze sprawdzonych i szybkich metod. Korzystając z kalkulatora kredytu hipotecznego, dowiesz się w prosty sposób, jak wysokie będzie Twoje zobowiązanie wobec banku. Sprawdzisz, jakie będą koszty zakupu mieszkania, budowy domu, czy też zakupu działki budowlanej. Pamiętaj, że na ratę kredytu składa się kapitał, który pożyczyłeś od banki i naliczane co miesiąc odsetki. Bardzo trudno wyliczyć ratę samemu, nie mając odpowiedniej wiedzy, czy też narzędzi. Dlatego zachęcamy Cię do wypróbowania narzędzia, jakim jest kalkulator kredytu hipotecznego, który znajdziesz na stronie. Bezpłatne i skuteczne narzędzie masz na wyciągnięcie ręki. Sprawdź swoją ratę kredytu, upewnij się, że będziesz w stanie ją spłacać i zacznij starać się o kredyt. Wymarzone mieszkanie jest tuż, tuż!

Kalkulator raty kredytu hipotecznego

Chcesz wiedzieć, w jaki sposób korzystać z kalkulatora kredytowego? Kalkulator kredytu hipotecznego na www.platinumeye.pl to proste i sprawdzone narzędzie. Wystarczy, że podasz:

  • Kwotę, której potrzebujesz,
  • Okres spłaty kredytu hipotecznego.

Kalkulator na podstawie tych danych zaprezentuje Ci wysokość raty w różnych bankach. Dowiesz się nie tylko, jak będzie wyglądać Twoja rata, ale również, który bank zaoferuje Ci najlepszą ofertę.

Oblicz ratę kredytu hipotecznego, za pomocą eksperta kredytowego

Kalkulator kredytu hipotecznego pokazuje Ci orientacyjną ratę kredytu hipotecznego. Jednak żaden kalkulator kredytów hipotecznych nie uwzględni Twojej indywidualnej sytuacji. Tak samo nie dowiesz się, korzystając z kalkulatora kredytów hipotecznych, jakie są wszystkie koszty kredytu hipotecznego, albo jakiego wkładu własnego wymaga bank.

W tym momencie zaczyna się rola doradcy kredytowego z Platinum Eye. Jak skontaktować się z profesjonalnym ekspertem kredytowym? Możesz spotkać się z doradcą osobiście lub on-line. Doświadczony ekspert kredytowy z Platinum Eye zada Ci kilka pytań, które pozwolą na ocenę Twoje sytuacji finansowej. Następnie ekspert kredytowy sprawdzi Twoją zdolność kredytową. Będziesz wiedział, na jaki kredyt Cię stać. Kolejny krok to wyliczenie raty. Ekspert kredytowy znając realia polskich instytucji finansowych i procedury bankowe, będzie w stanie bardzo dokładnie wyliczyć ratę dla wybranych ofert bankowych. Wskaże Ci również inne koszty kredytu. Dzięki temu dowiesz się, jak mogą kształtować się Twoje zobowiązania wobec kredytodawcy.

Ważne! Rata kredytu hipotecznego to jeden z najważniejszych parametrów, o który pytamy zawsze w pierwszej kolejności. Jednak na koszt kredytu hipotecznego składa się również prowizja i inne opłaty wymagane przez bank.

Dzięki doradcy kredytowemu z Platinum Eye poznasz wszystkie koszty, a także warunki otrzymania kredytu hipotecznego w danym banku. Zachęcamy do kontaktu z naszymi profesjonalnymi ekspertami kredytowymi już dziś!

Przeczytaj również pozostałe nasze publikacje: 

to nie wszystko! Tutaj znajdziesz więcej >>>

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy gotowi do pomocy codziennie, wybierz najdogoniejszą formę kontaktu i zaufaj naszym ekspertom

Masz pytanie? Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zamów bezpłatny kontakt! Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zobacz także:

Zostaw swój
numer telefonu

Nasz ekspert oddzwoni
w wybranym przez Ciebie czasie

Zamów
bezpłatny kontakt

Ekspert oddzwoni do Ciebie z najlepszą ofertą

Połączenie jest zabezpieczone certyfikatem SSL
  • 0 zł - Nasza usługa nic Cię nie kosztuje

  • Negocjacje oferty w 4 bankach jednocześnie

  • Do 50 % mniejsza rata przy współpracy z ekspertem