Połącz kredyty
w jedną, niższą ratę

Kredyt konsolidacyjny

Przeanalizujemy Twoje umowy i wynegocjujemy z bankiem jeden lepszy, tańszy kredyt. Czy wiesz, że 7 na 10 umów kredytowych jest zawyżonych?

Zapytaj eksperta o szczegóły lub nie czekaj i zadzwoń
(+48) 509 868 826 dni robocze w godzinach 8:00-16:00

Dlaczego kredyt konsolidacyjny z Platinum Eye? Korzyści dla Ciebie

Optymalizacja spłaty

Nasz ekspert przejrzy zawarte przez Ciebie umowy kredytowe i przedstawi plan działania. Zamiast płacić odsetki za każdy kredyt, który masz, zapłać za jeden.

Oszczędność pieniędzy

Kredyt konsolidacyjny to jedna niska rata zamiast kilku. Pomożemy odzyskać część kosztów ze spłaconych rat. Zobacz, czy rata Twojego kredytu może być niższa.

Wygoda

Dzięki temu, że nasi eksperci są mobilni to Ty decydujesz, kiedy i gdzie porozmawiamy o finansach. Zagwarantujemy Ci łatwe i szybkie dopełnienie wszelkich formalności. Oszczędność czasu i wygoda.

Wynegocjuj z ekspertem najtańszy kredyt konsolidacyjny

Porównując oferty najlepszych banków w Polsce

Jakiej kwoty potrzebujesz?
Na jaki okres rozłożyć spłatę?

Oto 3 najlepsze oferty kredytów konsolidacyjnych

Najniższa rata wynosi-,-- zł

Wyniki wyszukiwania

Nie zwlekaj!
Uzyskaj najkorzystniejszy kredyt z ekspertami Platinum Eye!

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Zapytaj eksperta

Bezpłatne sprawdzenie zdolności kredytowej

Sprawdź zdolność

Jak wygląda proces otrzymania kredytu z Platinum Eye?

Zrobimy wszystko, aby ten proces był szybki i łatwy

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami

Zamów rozmowę oddzwonimy!

Zamów eksperta

Jeśli wolisz...Zadzwoń do nas

(+48) 509 868 826 dni robocze w godzinach 8:00-16:00

Sukcesy Platinum Eye

nr 1 w Polsce w
Kredytach gotówkowych

2016, 2017, 2018
Expander

700 000 000 zł
uruchomionych kredytów

dzięki doświadczeniu ekspertów

130 000 000 zł
zaoszczędzili klienci

dzięki negocjacjom ekspertów

Ponad 35 000
zadowolonych klientów 

obsłużonych przez ekspertów

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Czy współpraca z ekspertem kredytowym jest darmowa?

Tak, współpraca z ekspertem kredytowym Platinum Eye jest darmowa. Za naszą pracę zapłaci bank. Dlaczego? Nasze rozwiązanie zmniejsza koszty obsługi kredytu po stronie banku. Dodatkowo wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki kredytu. Wykorzystujemy sprawdzone, wypracowane przez lata strategie negocjacyjne.

RRSO co to jest?

RRSO jest to rzeczywista roczna stopa oprocentowania. Wskaźnik mający charakteryzować kredyt - jest to wyrażony w procentach całkowity koszt kredytu uwzględniający wszystkie koszty (odsetki, prowizje i inne opłaty), które konsument jest zobowiązany zapłacić za kredyt, jak również zmianę wartości pieniądza w czasie Co składa się na RRSO? Oprocentowanie nominalne, prowizja dla banku, ubezpieczenie kredytu.

Kredyt konsolidacyjny co to jest?

Co to jest kredyt konsolidacyjny? To połączenie kilku kredytów w jeden i zamiast płacić wiele rat w różnych terminach możesz płacić jedną. Możesz scalić w jedno rozwiązanie kredyt na raty, kartę kredytową, limit w koncie i kredyt gotówkowy. Taka opcja jest przede wszystkim tańsza, ponieważ nie musisz płacić kilku opłat dodatkowych, jednocześnie możesz odzyskać część pieniędzy z poprzednich kredytów, pod warunkiem, że zrobisz to z odpowiednim ekspertem. Kredyt konsolidacyjny to inaczej kredyt oddłużeniowy, a co najważniejsze bez obciążenia Twojej hipoteki. Masz wpływ na obniżenie prowizji, marży i ubezpieczenia. Kredyt konsolidacyjny jest możliwy do przygotowania za pomocą spotkania online lub konsultacji telefonicznej z ekspertem Platinum Eye. Nie zwlekaj, ponieważ nie opłaca się przepłacać.

Kredyt konsolidacyjny korzyści

Przede wszystkim wygoda, ponieważ nie trzeba pamiętać o spłacie wielu zobowiązań w różnych terminach. Poprawa Twojej zdolności kredytowej. Jedno miejsce i termin spłaty – oszczędzasz swój czas i pieniądze. Spłata rozłożona na dłuższy czas zdecydowanie zmniejszy Twoje raty. Oprocentowanie niższe niż przy kredycie gotówkowym na dowolny cel. Co najważniejsze będziesz mieć do dyspozycji więcej gotówki.

Kredyt konsolidacyjny czy kredyt gotówkowy?

Na rynku pojawiły się oferty kredytów gotówkowych, które poza spłatą Twoich zadłużeń i zapewnieniu niższej raty, gwarantują dostęp do dodatkowych pieniędzy, wypłacanych na dowolny cel. To ogromne ułatwienie dla osób, które są w sytuacji pozornie bez wyjścia. Kredyt konsolidacyjny nie pozwoli Tobie na spłacenie każdego zadłużenia, oferta związana jest z usługami bankowymi, co oznacza, że dla większości niemożliwe jest skonsolidowanie zadłużeń zaciągniętych w parabankach. Jednak są oferty banków, które są w stanie temu sprostać pod warunkiem, że wybierzesz współpracę z odpowiednim ekspertem finansowym. Która opcja jest zatem lepsza? Odpowiedź brzmi, to zależy. Zależy od tego na jakich warunkach zawarłeś obecne zobowiązania oraz jak wygląda Twoja obecna sytuacja finansowa. Kluczowe podczas wyboru jest też obranie konkretnego celu, na co są potrzebne te pieniądze i jaka kwota dokładnie. Więcej szczegółów otrzymasz podczas bezpłatnych konsultacji z ekspertem Platinum Eye.

Jaki kredyt konsolidacyjny wybrać?

Znalezienie najtańszego kredytu konsolidacyjnego na własną rękę jest bardzo wymagającym zadaniem dla osoby, która na co dzień nie ma styczności z rynkiem finansowym. Porównanie wszystkich banków i branie pod uwagę najkorzystniejszej oferty dla nas na bazie reklam lub ofert internetowych to za mało. Jaki kredyt wybrać? Kredyt konsolidacyjny Alior banku? Kredyt konsolidacyjny Santander banku? Kredyt konsolidacyjny PKO? Wszystkie z tych ofert są bardzo dobre, ale nie dla każdego.

Kredyt konsolidacyjny jakie dokumenty?

Najważniejsze dokumenty jakie są potrzebne dla eksperta na start do sprawdzenia oferty to dowód osobisty, zaświadczenie o dochodach oraz umowy kredytowe z harmonogramem płatności.

Kredyt konsolidacyjny jakie warunki trzeba spełniać?

Najistotniejszymi warunkami jakie musimy spełnić jest posiadanie zdolności kredytowej oraz dobrej historii kredytowej. Konsolidacja jest bardzo atrakcyjną opcją dla osób zadłużonych niestety bank musi mieć pewność, że udźwigniemy comiesięczne raty. Dokładnie zostanie również sprawdzona nasza historia terminowych spłat dotychczasowych zadłużeń w BIK. Tutaj obowiązuje zasada podobna jak przy kredytach hipotecznych - nie należy składać wniosków o kredyt w zbyt dużej liczbie banków. Każde takie zapytanie zostanie odnotowane w BIK i spowoduje obniżenie zdolności kredytowej.

Kredyt konsolidacyjny jakie zarobki?

Wszystko jest uzależnione od tego jaki jest stosunek Twoich miesięcznych zobowiązań do dochodów. Jeżeli chodzi o formę umowy, to banki akceptują umowę o pracę, umowę o dzieło, umowę o zlecenie, kontrakt menadżerski oraz działalność gospodarczą. Konsolidacja kredytu ma pozytywny wpływ na Twoją zdolność kredytową. Minimalny dochód akceptowany przez banki na kredyt gotówkowy to 500 zł.

Rodzaje kredytu konsolidacyjnego

Kredyt konsolidacyjny gotówkowy – czyli pożyczana przez bank gotówka na spłatę dotychczasowych zadłużeń. To kredyt droższy, choć prostszy do uzyskania: decyzja zapada nawet w kilka minut, a liczba wymaganych dokumentów jest niewielka (dowody tożsamości, zaświadczenie o zarobkach i zawarte do tej pory umowy kredytowe). Banki udzielające gotówkowych kredytów konsolidacyjnych zazwyczaj nie wymagają też dodatkowych zabezpieczeń czy poręczycieli. Warunkiem uzyskania jest jednak odpowiednia zdolność kredytowa, a sama pożyczka konsolidacyjna ograniczona jest również do niewielkiej sumy skonsolidowanych kredytów – najczęściej do 80 tys. zł, rzadziej do 150 tys. zł. Co więcej, kredyt udzielany jest na stosunkowo krótki okres, od 6 do maksymalnie 8 lub 10 lat. Kredyt konsolidacyjny hipoteczny – czyli kredyt konsolidacyjny wymagający zabezpieczenia w postaci nieruchomości z wolną hipoteką (należącej do kredytobiorcy lub poręczającej osoby trzeciej). Udzielany jest nawet na 30 lat, a jego maksymalna kwota jest znacznie wyższa niż w przypadku gotówkowego kredytu konsolidacyjnego. Ogranicza ją bowiem jedynie wartość zabezpieczenia hipotecznego (banki pożyczają nawet do 90%). Choć w tym przypadku banki swobodniej podchodzą do zdolności kredytowej wnioskodawcy, hipoteczny kredyt konsolidacyjny jest trudniejszy do uzyskania: wnioski rozpatrywane są przez około miesiąc, a oprócz podstawowych dokumentów wymagana jest również dokumentacja związana z nieruchomością stanowiącą zabezpieczenie. Dodatkowo różne oferty stawiają przed kredytobiorcami inne wymogi dotyczące nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie kredytu (np. minimalną powierzchnię użytkową).

Darmowe porady finansowe Platinum Eye

Kredyt konsolidacyjny online

Kredyt konsolidacyjny to nic skomplikowanego inaczej mówiąc jest to zobowiązanie zaciągnięte na spłatę innych zadłużeń. Co to tak na prawdę oznacza? Banki oferują kredyty konsolidacyjne dla osób zadłużonych, czyli takich, którzy mają problemy ze spłatą innych zobowiązań.

Czy warto korzystać z kredytu konsolidacyjnego? Aby się tego dowiedzieć trzeba przenalizować jego wady i zalety. Kredyt konsolidacyjny to "połączenie" wszystkich swoich zobowiązań w jedno, ze wspólnym oprocentowaniem. Najczęściej wygląda to tak, że bank dobiera tak warunki umowy, aby pożyczka konsolidacyjna miała niższą ratę, niż suma dotychczasowych rat.

Kredyt konsolidacyjny kalkulator

Kalkualotr konsolidacyjny online został przygotowany przez ekspertów kredytowych Platinum Eye wyświetla oferty z: 

 • kredyt konsolidacyjny PKO Bank Polski
 • kredyt konsolidacyjny mBank
 • kredyt konsolidacyjny ING Bank Śląski
 • kredyt konsolidacyjny Millenium Bank
 • kredyt konsolidacyjny Alior Bank
 • kredyt konsolidacyjny Santander Bank Polska
 • kredyt konsolidacyjny Bank Pekao SA
 • kredyt konsolidacyjny Bank BNP Paribas

Kalkulator dokona za Ciebie obliczeń i wyświetli, jaka oferta kredytu konsolidacyjnego byłaby najlepsza w Twojej sytuacji.

Ranking kredytów konsolidacyjnych

Ranking kredytów konsolidacyjnych przygotowanych przez ekspertów kredytowych Platinum Eye to jeden z najlepszych sposobów na wyszukanie najtańszego kredytu konsolidacyjnego online. Przygotowane porównanie kredytów konsolidacyjnych pokazuje tylko najtańsze i sprawdzone oferty z najlepszych banków w Polsce. Ranking kredytów online to nie jedyna możliwość zapoznania się z ofertą jakie mają banki, możesz również umówić się na darmowe spotkanie z naszym ekspertem.

Zalety kredytu konsolidacyjnego

Korzyści jakie niesie za sobą konsolidacja kredytu to m.in.:

 • niższa miesięczna rata kredytu, która poprawi na pewno twoją kondycję finansową,
 • wydłużenie okresu kredytowania, zapłacisz wtedy niższą ratę. Musisz wiedzieć, że wydłużenie okresu kredytowania wiąże się z większymi kosztami kredytu,
 • podczas przenoszenie swojego zobowiązania do innego banku, możesz rozpocząć negocjacje kredytu i uzyskać korzystniejsze warunki,
 • zmiana daty spłaty miesięcznych rat,
 • konsolidacja kredytu to też możliwość dobrania dodatkowej gotówki. Kwota jaką będziesz mógł dobrać jest uzależniona od Twojej zdolności kredytowej.

Kredyt konsolidacyjny - warunki otrzymania

Kredyt konsolidacyjny - jaki bank?

Porównywarka kredytów konsolidacyjnych

Chcesz sprawdzić ratę Twojego przyszłego kredytu konsolidacyjnego? Eksperci Platinum Eye przygotowali kalkulator przyszłego kredytobiorcy. To doskonały narzędzie dzięki, któremu znajdziesz tani i sprawdzony kredyt konsolidacyjny. Sprawdzisz wysokość przyszłych, dowiesz się jaka będzie wysokość oprocentowania, czy RRSO wybranej przez Ciebie oferty.

Kredyt konsolidacyjny ekspert finansowy - darmowa porada

Masz wątpliwości? Nie wszystko jest dla Ciebie zrozumiałe? Skorzystaj z darmowej porady eksperta kredytowego Platinum Eye. Na Twoje pytania odpowiedzą doradcy kredytowi z kilkunastoletnim doświadczeniem. Sprawdzimy Twoją zdolność kredytową. Wybierzemy najkorzystniejszy kredyt konsolidacyjny. Zajmiemy się formalnościami. Przyspieszymy proces decyzyjny. Wynegocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Zapraszamy do kontaktu napisz lub zadzwoń.

Zamów
bezpłatny kontakt

Ekspert oddzwoni do Ciebie z najlepszą ofertą

Połączenie jest zabezpieczone certyfikatem SSL
 • 0 zł - Nasza usługa nic Cię nie kosztuje

 • Negocjacje oferty w 4 bankach jednocześnie

 • Do 50 % mniejsza rata przy współpracy z ekspertem