Ekspert kredytowy Opole Doradca Kredytowy - Pośrednik - Platinum Eye

Darmowe porady finansowe Platinum Eye

Ekspert kredytowy Opole Doradca Kredytowy - Pośrednik - Platinum Eye Ekspert kredytowy Opole Doradca Kredytowy - Pośrednik - Platinum Eye

Kupno nieruchomości w Opolu - pomoc eksperta kredytowego przy pozyskaniu kredytu hipotecznego

Ceny mieszkań w Opolu bardzo wzrosły, a w samym mieście od kilku lat obserwujemy boom inwestycyjny. Żeby kupić mieszkania lub dom w Opolu najprawdopodobniej będziesz musiał skorzystać z kredytu hipotecznego. Część z nas obawia się korzystać z takiego rozwiązania, bo jest to zobowiązanie na długie lata. Warto w takiej sytuacji skorzystać z pomocy eksperta finansowego z Opola. Nie tylko wytłumaczy Ci, na czym polega ten produkt, ale również razem z Tobą znajdzie najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. Ekspert kredytowy to osoba o dużej wiedzy, która dokona wszelkich starań, aby proces pozyskiwania kredytu był dla Ciebie jak najprostszy i jak najmniej stresujący. Poznaj zatem zalety współpracy z ekspertem kredytowym z Opola.

Przeczytaj również: Ile trzeba zarabiać, żeby dostać kredyt hipoteczny w 2021 roku?

Doradca kredytowy Opole a ekspert kredytowy - jakie są różnice

Wyjaśniamy Zawód eksperta kredytowego i doradcy kredytowego łączy zapewne duża wiedza i kompetencje. Zasadnicza różnica polega na sposobie pobierania wynagrodzenia. Doradca kredytowy pobiera wynagrodzenie bezpośrednio od klienta, a ekspert kredytowy od banków.

Ustawa o kredycie hipotecznym z 2017 r. jasno określa, kto może zostać doradcą kredytowym. Otóż doradcą może zostać osoba, która zda przed Komisją Nadzoru Finansowego egzamin i otrzyma licencję. Oznacza to, że zawód doradcy kredytowego jest zawodem regulowanym.

Ekspert finansowy pobiera natomiast wynagrodzenie od banków. Dzięki temu nie musisz ponosić żadnych dodatkowych kosztów związanych z kredytem. Ekspert kredytowy ma obowiązek na Twoją prośbę przedstawić Ci, z jakimi bankami współpracuje.

Zasady współpracy są jasne i przejrzyste, polegają na wzajemnym zaufaniu. Zmiany wprowadzone ustawą są korzystne zarówno dla ekspertów, jak i klientów.

Podsumujmy różnice i podobieństwa:

 • Doradca kredytowy, jest to zawód regulowany. Oznacza to, że przyszły doradca musi zdać egzamin i otrzymać licencję. Jego działalność jest niezależna od banków i innych instytucji finansowych. Swoje wynagrodzenie pobiera bezpośrednio od klienta.
 • Ekspert kredytowy - ekspert finansowy swoje wynagrodzenie otrzymuje od banku. Na Twoje życzenie powinien poinformować Cię, w jakim przedziale znajduje się jego wynagrodzenie.
 • Wiedza doświadczonego eksperta kredytowego niczym nie odbiega od wiedzy doradcy kredytowego.

Pamiętaj! Nie używa się już nazwy „doradca”. Ustawa o kredycie hipotecznym z 2017 r. zabrania używania tej nazwy w stosunku do osób, które pobierają wynagrodzenie od banków.

Przeczytaj również: Wszystko, co musisz wiedzieć o zdolności kredytowej w 2021 roku

Eksperci finansowi Opole Platinum Eye - współpracuj z najlepszymi 

 • 15 lat doświadczenia - pomagamy Klientom w realizacji ich planów i marzeń
 • 0zł - bez prowizji - Ty nic nie płacisz, to banki ponoszą koszty
 • Porównanie wielu ofert w jednym miejscu - zaoszczędzony czas i pieniądze
 • Do 50 % mniejsza rata przy współpracy z ekspertem

Szybka decyzja - Minimum formalności - Bezpłatne usługi - Zostaw kontakt lub zadzwoń >

Ekspert kredytowy z Opola – skuteczne działanie i najlepsze rozwiązania

Twój komfort psychiczny zależy m.in. od stabilnej sytuacji finansowej. Dlatego ważne jest to, żeby kredyt hipoteczny obciążył Cię w jak najmniejszym stopniu. Nie każdy z nas ma na tyle kompleksową wiedzę dot. produktów finansowych, żeby wybrać dla siebie najkorzystniejszą opcję. W tej sytuacji skonsultuj się z ekspertem kredytowym, którego zadaniem jest dostarczanie klientom najlepszych rozwiązań. Powierz swoje finanse specjalistom, a będziesz spał spokojnie. Dlaczego warto:

 • Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata. Jeśli wybierzesz niekorzystną ofertę, możesz nadpłacić nawet kilkadziesiąt tysięcy odsetek.
 • Na koszt kredytu hipotecznego składa się wiele składników: prowizja, marża, ubezpieczenie. Pozornie niskie oprocentowanie nie oznacza, że wybierasz najtańszy kredyt.

Przeczytaj również: Koszty kredytu i koszty okołokredytowe - wszystko, co musisz wiedzieć!

 • Każdy bank ma inną ofertę i różnicuje ją wg rodzaju klienta, np. klient nowy, klient obecny. Analiza wszystkich ofert na własną rękę zabierze Ci mnóstwo czasu. 
 • Na rynku kredytów hipotecznych sytuacja jest bardzo dynamiczna. Zaufaj ekspertowi kredytowemu, który jest zawsze na bieżąco.

Chcesz wybrać najlepszą ofertę – znajdź eksperta kredytowego w Opolu.

Eksperci Platinum Eye to wiele możliwości - współpracujemy z kilkunastoma dużymi bankami w Polsce. Dzięki czemu prezentujemy wiele możliwości finansowania. Możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście tysięcy złotych na swoim kredycie. Zapraszamy do kontaktu >

Eksperci finansowi Opole – załatwisz kredyt hipoteczny szybciej i sprawniej

Skorzystanie z pomocy eksperta kredytowego z Opola to bez wątpienia najlepsza opcja. Szukanie kredytu hipotecznego na własną rękę wiąże się albo z bieganiem po placówkach bankowych, albo skorzystaniem z pierwszej lepszej oferty, która niekoniecznie będzie dla Ciebie dobra. Musisz wziąć też pod uwagę to, że doradca w banku dba przede wszystkim o realizację swoich planów sprzedażowych i interes banku. Poznaj najważniejsze korzyści ze współpracy z ekspertem finansowym z Opola.

 1. Możliwość zapoznania się z ofertami wielu banków w jednym miejscu. Nie tracisz już czasu na niepotrzebne dojazdy i bieganie od banku do banku.
 2. Możesz złożyć kilka wniosków w jednym miejscu. Wystarczy, że wspólnie wybierzecie najkorzystniejsze oferty, a resztą zajmie się pośrednik finansowy. Po złożeniu wniosków bank będzie się kontaktował bezpośrednio z nim.
 3. Ekspert kredytowy pomoże Ci również w uzupełnieniu wniosku i przygotuje listę załączników.

Przeczytaj! Ekspert finansowy to profesjonalista o dużej wiedzy z dziedziny finansów. Jest niezależny i nie obowiązują go żadne plany sprzedażowe. Możesz mu zaufać, bo ma przede wszystkim na uwadze dobro swojego klienta. Jego rola nie kończy się na wysłaniu wniosku, czy na pomocy w pozyskaniu kredytu. Ekspert kredytowy na bieżąco obserwuje to, co dzieje się na rynku - dzięki temu może Ci podsuwać nowe i korzystniejsze dla Ciebie rozwiązania.

Dokumenty do wniosku o kredyt hipoteczny – skompletuj i wypełnij razem z ekspertem kredytowym z Opola

Prawidłowo wypełniony wniosek do kredytu hipotecznego i komplet dokumentów, to pierwszy krok do sukcesu. To, jakie dokumenty musisz złożyć, zależy od rodzaju nieruchomości, jaką kupujesz i polityki banku. Ekspert kredytowy z Opola pomoże Ci wypełnić wniosek i wskaże dokumenty, jakie dodatkowo musisz złożyć. Będą się one różnić w zależności od:

 • rodzaju nieruchomości (lokal komercyjny, nieruchomość mieszkaniowa),
 • rodzaju rynku (pierwotny czy wtórny),
 • wymagań danego banku. To, co będzie konieczne do złożenia wniosku, to również ustalenie stanu prawnego nieruchomości.

Ekspert finansowy sprawdzi to w Twoim imieniu, kontaktując się z deweloperem, agencją lub właścicielem nieruchomości. Doświadczony ekspert finansowy działa szybko i sprawnie.

Przeczytaj również: Kupno domu na kredyt w 7 prostych krokach

Minimum formalności z ekspertami Platinum Eye - Pomagamy w załatwieniu formalności związanych z kredytem, dzięki czemu oszczędzasz czas i energię, którą możesz poświęcić na codzienne przyjemności. Umów się na spotkanie z ekspertem finansowym >

Umowa przedwstępna – przeanalizuj ją razem z ekspertem kredytowym z Opola 

W umowie przedwstępnej nieruchomości mogą znajdować się przepisy niekorzystne dla Ciebie. Dlatego powinien ją przeczytać i przeanalizować ekspert kredytowy. W grę wchodzą duże pieniądze i niekoniecznie deweloper musi postępować etycznie. Zadbaj o swoje interesy i nie podpisuj umowy przed uzyskaniem fachowej porady. W takich sytuacjach musisz być bardzo ostrożny. Możesz zaufać ekspertowi finansowemu, ponieważ jego zadaniem jest dbanie o Twój interes.

Przeczytaj również: Fakty i mity na temat kredytu hipotecznego - poznaj 15 największych

Ekspert hipoteczny Opole – współpraca po uruchomieniu kredytu

Ekspert finansowy będzie do Twojej dyspozycji również po uruchomieniu kredytu. Twoja przygoda z kredytem być może nie zakończy się po jego otrzymaniu. Może się zdarzyć, że będziesz chciał zoptymalizować koszty i połączyć swoje kredyty lub przejść do innego banku. Ekspert kredytowy będzie Ci w stanie udzielić wszelkiej pomocy i znaleźć nowe rozwiązania. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu podpowie Ci, w jaki sposób przejść przez procedury bankowe i uzyskać niższe koszty.

Podsumowując:

 • Chcesz wydłużyć lub skrócić okres spłaty kredytu hipotecznego?
 • Chcesz skonsolidować swoje zobowiązania lub przenieść je do innego banku?

Skontaktuj się ze swoim ekspertem kredytowym i skorzystaj z jego wsparcia. Zadaniem eksperta kredytowego jest dbanie o Twoje interesy, nawet jeśli kredyt hipoteczny został już dawno uruchomiony.

Przeczytaj również: Wcześniejsza spłata kredytu hipotecznego

Ekspert Platinum Eye to gwarancja stałego kontaktu po uruchomieniu kredytu. Gdy będziesz chciał wydłużyć lub skrócić okres spały, skonsolidować kredyty, czy też przenieść kredyt do innego banku w celu obniżenia kosztów, skontaktuj się z ekspertem >

Umowa kredytu hipotecznego – skorzystaj z doświadczenia eksperta kredytowego z Opola

Umowa kredytu hipotecznego może przyprawić nas o ból głowy. Dla wielu z nas jest po prostu niezrozumiała. Chodzi jednak o Twoje pieniądze dlatego, zanim ją podpiszesz, powinieneś wyjaśnić jej zapisy z ekspertem kredytowym. To, co powinieneś wiedzieć przede wszystkim to:

 • twoje prawa i obowiązki,
 • całkowity koszt kredytu i elementy, które na ten koszt wpływają,
 • powody i konsekwencje wypowiedzenia umowy kredytu hipotecznego.

Kto płaci wynagrodzenie ekspertowi finansowemu z Opola?

Ekspert finansowy jest wynagradzany przez bank już po uruchomieniu kredytu. Jest to istotna informacja, bo już wiesz, że nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. Co więcej, koszt eksperta kredytowego w żaden sposób nie jest ujęty w koszcie kredytu. Mimo to, ten układ jest dla banku bardzo korzystny, ponieważ eksperci kredytowi dostarczają mu co najmniej połowę klientów i prawidłowo wypełnione wnioski.

0 zł - Spotkanie z ekspertem kredytowym Platinum Eye jest całkowicie darmowe. Koszty pokrywają banki, z którymi współpracujemy. Umów się na bezpłatne spotkanie >

Doradca finansowy Opole - w jaki sposób znaleźć profesjonalną pomoc

Z pewnością nie będzie to problem. Przede wszystkim zacznij od rekomendacji. Spytaj o eksperta kredytowego swoją rodzinę i przyjaciół. Innym, bardzo użytecznym źródłem są różne fora, blogi i grupy internetowe. Znajdziesz tam wiele rekomendacji i cennych informacji. Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarkę „Ekspert kredytowy Opole”. Możesz również skorzystać z poleceń dewelopera lub agencji nieruchomości, ale z tej opcji skorzystaj na samym końcu.

Eksperci kredytowi z Platinum Eye Opole

Zachęcamy osoby, które poszukują kredytu hipotecznego do kontaktu i skorzystania z usług ekspertów finansowych z Platinum Eye. Służymy swoją wiedzą i doświadczeniem. Gwarantujemy pełen profesjonalizm. Zawsze staramy się znaleźć dla klientów najlepsze rozwiązania, dzięki którym zaoszczędzą swój czas i pieniądze.

Masz więcej pytań? Bezpłatnie udzielimy Ci fachowej porady. Każdego miesiąca pomagamy uzyskać kredyty hipoteczne na kwotę kilkunastu milionów złotych. Zapraszamy do kontaktu lub do naszej placówki ul. Jana Łangowskiego 4a, 45-031 Opole.

Przeczytaj również pozostałe nasze publikacje: 

to nie wszystko! Tutaj znajdziesz więcej >>>

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy gotowi do pomocy codziennie, wybierz najdogoniejszą formę kontaktu i zaufaj naszym ekspertom

Masz pytanie? Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zamów bezpłatny kontakt! Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zobacz także:

Zostaw swój
numer telefonu

Nasz ekspert oddzwoni
w wybranym przez Ciebie czasie

Zamów
bezpłatny kontakt

Ekspert oddzwoni do Ciebie z najlepszą ofertą

Połączenie jest zabezpieczone certyfikatem SSL
 • 0 zł - Nasza usługa nic Cię nie kosztuje

 • Negocjacje oferty w 4 bankach jednocześnie

 • Do 50 % mniejsza rata przy współpracy z ekspertem