Ekspert kredytowy Trzebnica Doradca Kredytowy - Pośrednik - Platinum Eye

Darmowe porady finansowe Platinum Eye

Ekspert kredytowy Trzebnica Doradca Kredytowy - Pośrednik - Platinum Eye Ekspert kredytowy Trzebnica Doradca Kredytowy - Pośrednik - Platinum Eye

Ekspert kredytowy z Trzebnicy – profesjonalna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego

Średnia cena mieszkania w Trzebnicy jest niższa niż np. w stolicy Dolnego Śląska. Jednak jest to wciąż bardzo wysoka kwota, oscylująca w okolicach 350 000 zł. Najprawdopodobniej będziesz musiał skorzystać z kredytu hipotecznego, jeśli chcesz nabyć mieszkanie, czy inną nieruchomość w Trzebnicy. Nasza rada brzmi: nie szukaj kredytu na własną rękę. Jest to bardzo trudny produkt finansowy i zobowiązanie na długie lata. Skorzystaj z darmowego wsparcia eksperta kredytowego, który ma zarówno odpowiednią wiedzę, jak i doświadczenie, pomoże Ci znaleźć najkorzystniejszy kredyt na rynku. Sprawi, że pozyskanie kredytu hipotecznego będzie dużo mniej stresujące. Wyjaśnimy Ci, kim jest ekspert finansowy i dlaczego warto z nim współpracować.

Przeczytaj również: Ile trzeba zarabiać, żeby dostać kredyt hipoteczny w 2021 roku?

Doradca kredytowy Trzebnica a ekspert kredytowy - poznaj różnice

Poznaj różnice. Są dwie podstawowe różnice między ekspertem a doradcą kredytowym. Pierwsza jest taka, że ekspert kredytowy pobiera wynagrodzenie od banku, a doradca kredytowy bezpośrednio od klienta. W 2017 r. weszła w życie ustawa o kredycie hipotecznym, która jasno mówi o tym, kto może zostać doradcą kredytowym oraz w jaki sposób może pobierać wynagrodzenie. Dodatkowo doradca kredytowy to zawód regulowany. Oznacza to, że jeśli chcesz zostać doradcą kredytowym, musisz zdać egzamin przed Komisją Nadzoru Finansowego i otrzymać licencję.

Ekspert kredytowy nie musi zdawać takiego egzaminu. Nie oznacza jednak to, że jego wiedza jest na niższym poziomie. Wprost przeciwnie. Ekspert finansowy ma taką samą wiedzę, co doradca kredytowy i jest osobą bardzo kompetentną.

Ekspert kredytowy a doradca kredytowy. Podsumowanie.

 • Doradca kredytowy zgodnie z ustawą o kredycie hipotecznym z 2017 r. jest zawodem regulowanym. Oznacza to, że przyszły doradca musi zdać egzamin i otrzymać licencję. Jego działalność jest niezależna od banków i innych instytucji finansowych. Swoje wynagrodzenie pobiera bezpośrednio od klienta.
 • Ekspert kredytowy – ekspert nie pobierze wynagrodzenia od Ciebie. Całość prowizji pokrywa bank. Na Twoje życzenie ekspert finansowy udzieli Ci informacji, w jakim przedziale znajduje się jego wynagrodzenie. Wasza współpraca powinna opierać się na przejrzystych zasadach.
 • Wiedza doświadczonego eksperta kredytowego jest na tym samym poziomie, co wiedza doradcy kredytowego.

Ważne! Nie używa się już nazwy „doradca”. Ustawa o kredycie hipotecznym z 2017 r. zabrania używania tej nazwy w stosunku do osób, które pobierają wynagrodzenie od banków.

Przeczytaj również: Wszystko, co musisz wiedzieć o zdolności kredytowej w 2021 roku

Eksperci finansowi Trzebnica Platinum Eye - współpracuj z najlepszymi 

 • 15 lat doświadczenia - pomagamy Klientom w realizacji ich planów i marzeń
 • 0zł - bez prowizji - Ty nic nie płacisz, to banki ponoszą koszty
 • Porównanie wielu ofert w jednym miejscu - zaoszczędzony czas i pieniądze
 • Do 50 % mniejsza rata przy współpracy z ekspertem

Szybka decyzja - Minimum formalności - Bezpłatne usługi - Zostaw kontakt lub zadzwoń >

Ekspert kredytowy z Trzebnicy – skuteczne działania z korzyścią dla Ciebie

Zadaniem eksperta finansowego jest dbanie o Twój komfort i bezpieczeństwo finansowe. Kredyt hipoteczny, który wspólnie wybierzecie, powinien być jak najtańszy i nie obciążać nadmiernie Twojej kieszeni. Ekspert finansowy pomoże Ci wybrać kredyt hipoteczny, który będzie adekwatny do Twoich potrzeb i możliwości.

Pamiętaj o tym, że jeżeli nie masz dostatecznej wiedzy na temat bankowości i finansów sprawę finansów najlepiej powierzyć specjalistom. Dlaczego to takie ważne?

 • Umowę kredytu hipotecznego podpisujemy na kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat. Jest to zobowiązanie na lata i poważne obciążenie naszego budżetu. W przypadku, gdy wybierzesz nieodpowiednią dla siebie ofertę, możesz nadpłacić nawet kilkadziesiąt tysięcy odsetek.

 • Koszt kredytu to marża, odsetki, prowizje, ubezpieczenie. Nie daj się nabrać na niskie oprocentowanie. Inne koszty, niewidoczne na pierwszy rzut oka, mają duży wpływ na to, ile kredyt będzie nas kosztował.

Przeczytaj również: Koszty kredytu i koszty okołokredytowe - wszystko, co musisz wiedzieć!

 • Każdy bank ma inną ofertę i inną politykę kredytową. Niekoniecznie bank, w którym masz konto, zaoferuje Ci najlepsze warunki.
 • Sytuacja na rynku kredytów zmienia się bardzo dynamicznie i zależy od wielu czynników, m.in. od sytuacji gospodarczej, wskaźników makroekonomicznych, stóp procentowych, czy cen na rynku nieruchomości.

Ekspert kredytowy ma odpowiednią wiedzę, żeby się w tym wszystkim odnaleźć i wskazać oferty, które są dla Ciebie najkorzystniejsze.

Eksperci Platinum Eye to wiele możliwości - współpracujemy z kilkunastoma dużymi bankami w Polsce. Dzięki czemu prezentujemy wiele możliwości finansowania. Możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście tysięcy złotych na swoim kredycie! Zapraszamy do kontaktu >

Dzięki ekspertowi kredytowemu z Trzebnicy załatwisz kredyt hipoteczny szybko i sprawnie

Jesteś zabiegany i wciąż brakuje Ci czasu? Jak w takim wypadku wybrać najkorzystniejszy kredyt hipoteczny? Najlepsza opcja to pomoc eksperta kredytowego z Trzebnicy. Dzięki jego wsparciu zaoszczędzisz czas i pieniądze. Poniżej wymieniamy najważniejsze korzyści wynikające ze współpracy z pośrednikiem kredytowym.

 1. Ekspert kredytowy to osoba, której możesz zaufać, ponieważ interes klienta jest u niego zawsze na pierwszym miejscu. Doradca bankowy dba w pierwszej kolejności o realizowanie planów sprzedażowych.
 2. Nie tracisz czasu na bieganie po placówkach. W jednym miejscu masz możliwość przeanalizowania ofert wspólnie z ekspertem.
 3. Możesz złożyć nawet kilka wniosków o kredyt hipoteczny u swojego eksperta kredytowego. On zajmie się resztą, ponieważ po złożeniu wniosków bank będzie się kontaktował bezpośrednio z pośrednikiem finansowym.
 4. Ekspert kredytowy pomoże Ci w skompletowaniu listy dokumentów i uzupełnieniu wniosku.

Przeczytaj! Ekspert finansowy to profesjonalista o dużej wiedzy z dziedziny finansów. Jest niezależny i nie obowiązują go żadne plany sprzedażowe. Możesz mu zaufać, bo ma przede wszystkim na uwadze dobro swojego klienta. Jego rola znacznie wykracza poza prezentację oferty i wysłanie wniosku. Dzięki ekspertowi kredytowemu jesteś na bieżąco z najnowszymi promocjami i ofertami na rynku.

Jak skompletować i wypełnić załączniki do wniosku o kredyt hipoteczny – spytaj eksperta kredytowego z Trzebnicy

Żeby wniosek został zaakceptowany przez bank, musi być prawidłowo wypełniony. Musisz również załączyć do niego wymagany komplet dokumentów. Bez spełnienia tego warunku, możesz zapomnieć o kredycie. Ekspert kredytowy z Trzebnicy pomoże Ci zebrać i uzupełnić wszystkie dokumenty, które musisz załączyć do wniosku. Zależą one od rodzaju nieruchomości (mieszkaniowa, komercyjna), rodzaju rynku (pierwotny, wtórny), czy też od polityki banku.

Bardzo ważne jest również ustalenie stanu prawnego nieruchomości. Jest to wymóg każdego banku. Nie musisz tego robić sam. Ekspert finansowy sprawdzi stan nieruchomości w Twoim imieniu, kontaktując się z deweloperem, agencją lub właścicielem nieruchomości. Pamiętaj, że doświadczony i kompetentny ekspert finansowy działa szybko i sprawnie.

Przeczytaj również: Kupno domu na kredyt w 7 prostych krokach

Minimum formalności z ekspertami Platinum Eye - Pomagamy w załatwieniu formalności związanych z kredytem, dzięki czemu oszczędzasz czas i energię, którą możesz poświęcić na codzienne przyjemności. Umów się na spotkanie z ekspertem finansowym >

Umowa przedwstępna – kolejne zadanie dla eksperta kredytowego z Trzebnicy

Zanim podpiszesz umowę przedwstępną, przeczytaj ją dokładnie i przekaż swojemu ekspertowi finansowemu do sprawdzenia. Znajdźcie zapisy, które mogą być dla Ciebie niekorzystne. Gdy w grę wchodzą duże pieniądze, nie każdy zachowuje się etycznie. Możesz założyć, że deweloper będzie dbał tylko i wyłącznie o swój interes. Dlatego bądź bardzo ostrożny i polegaj na wsparciu eksperta kredytowego.

Przeczytaj również: Fakty i mity na temat kredytu hipotecznego - poznaj 15 największych

Jak wygląda współpraca z ekspertem kredytowym z Trzebnicy po uruchomieniu kredytu

Kredyt hipoteczny bierzemy na wiele lat. Możesz założyć, że w tym czasie będziesz chciał dokonać zmian lub zoptymalizować swoje koszty. Pamiętaj, że ekspert kredytowy wciąż będzie do Twojej dyspozycji. Warto zwrócić się do niego, gdy:

 • chcesz wydłużyć lub skrócić okres spłaty kredytu hipotecznego,
 • chcesz skonsolidować swoje zobowiązania lub przenieść je do innego banku,
 • chcesz dokonać wcześniejszej spłaty lub częściowo spłacić kredyt.

Ekspert kredytowy będzie Ci służył pomocą również w trakcie trwania kredytu. Razem możecie wypracowywać najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązania finansowe. Ekspert finansowy podpowie Ci, w jaki sposób przejść przez procedury bankowe i uzyskać niższe koszty. Chcesz zoptymalizować koszty? Skontaktuj się koniecznie ze swoim ekspertem kredytowym. Jego główne zadanie to dbanie o Twoje interesy, dlatego skorzystaj z jego wsparcia. Zadaniem eksperta kredytowego jest dbanie o Twoje interesy, nawet jeśli kredyt hipoteczny został już dawno uruchomiony.

Przeczytaj również: Wcześniejsza spłata kredytu hipotecznego

Ekspert Platinum Eye to gwarancja stałego kontaktu po uruchomieniu kredytu. Gdy będziesz chciał wydłużyć lub skrócić okres spały, skonsolidować kredyty, czy też przenieść kredyt do innego banku w celu obniżenia kosztów, skontaktuj się z ekspertem >

Umowa kredytu hipotecznego – wcale nie musi być koszmarem

Umowa kredytu hipotecznego jest trudna i zawiła. Dla osoby spoza świata finansów będzie po prostu niezrozumiała. Nie powinieneś jej podpisywać, zanim nie zrozumiesz wszystkich jej zapisów. Skorzystaj z pomocy eksperta finansowego. Ma on dużą wiedzę i rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości, a nawet zachęci do negocjacji umowy. W końcu chodzi o Twoje pieniądze i Twoje bezpieczeństwo finansowe. Najważniejsze zapisy dotyczą:

 • Twoich praw i obowiązków,
 • całkowitego kosztu kredytu, 
 • powodów i konsekwencji wypowiedzenia umowy kredytu hipotecznego.

Wynagrodzenie dla eksperta finansowego z Trzebnicy

Jak już wiesz, ekspert finansowy pobiera prowizję od banku. Ty nie ponosisz żadnych kosztów w związku z jego pomocą. Jest to układ bardzo dla Ciebie korzystny. Nie tylko otrzymujesz bardzo duże wsparcie ze strony profesjonalisty, ale tez nie musisz za nie płacić. Możesz sobie zadać pytanie, dlaczego bank płaci prowizję ekspertowi kredytowemu. Tym bardziej że koszt eksperta kredytowego w żaden sposób nie jest ujęty w koszcie kredytu. Otóż jest to dla banku bardzo korzystny układ, ponieważ eksperci kredytowi dostarczają do banków co najmniej połowę klientów i prawidłowo wypełnione wnioski.

0 zł - Spotkanie z ekspertem kredytowym Platinum Eye jest całkowicie bezpłatne. Koszty pokrywają banki, z którymi współpracujemy. Umów się na bezpłatne spotkanie >

Doradca finansowy Trzebnica - jak znaleźć najlepszego?

Jest to bardzo proste. Zacznij przede wszystkim od najpewniejszego źródła informacji, czyli od rekomendacji rodziny i znajomych. Drugi sposób to znalezienie eksperta kredytowego w Internecie. Wpisz frazę "ekspert kredytowy Trzebnica", przeszukaj blogi branżowe, a nawet Facebooka. Możesz znaleźć tam wiele cennych porad i informacji dotyczących profesjonalnych pośredników finansowych z Trzebnicy. Kupując mieszkanie od dewelopera bądź za pośrednictwem agencji, również możesz spytać o eksperta kredytowego. Choć to najmniej wiarygodne źródło informacji, ale możesz skorzystać również z niego.

Eksperci kredytowi z Platinum Eye Trzebnica

Zachęcamy osoby, które poszukują kredytu hipotecznego do kontaktu i skorzystania z usług ekspertów finansowych z Platinum Eye. Służymy swoją wiedzą i doświadczeniem. Gwarantujemy pełen profesjonalizm. Zawsze staramy się znaleźć dla klientów najlepsze rozwiązania, dzięki którym zaoszczędzą swój czas i pieniądze.

Masz więcej pytań? Bezpłatnie udzielimy Ci fachowej porady. Każdego miesiąca pomagamy, uzyskać kredyty hipoteczne na kwotę kilkunastu milionów złotych. Zapraszamy do kontaktu lub na spotkanie do naszego biura ul.Obrońców Pokoju 18B, 55-100 Trzebnica.

Przeczytaj również pozostałe nasze publikacje: 

to nie wszystko! Tutaj znajdziesz więcej >>>

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy gotowi do pomocy codziennie, wybierz najdogoniejszą formę kontaktu i zaufaj naszym ekspertom

Masz pytanie? Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zamów bezpłatny kontakt! Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zobacz także:

Zostaw swój
numer telefonu

Nasz ekspert oddzwoni
w wybranym przez Ciebie czasie

Zamów
bezpłatny kontakt

Ekspert oddzwoni do Ciebie z najlepszą ofertą

Połączenie jest zabezpieczone certyfikatem SSL
 • 0 zł - Nasza usługa nic Cię nie kosztuje

 • Negocjacje oferty w 4 bankach jednocześnie

 • Do 50 % mniejsza rata przy współpracy z ekspertem