Ekspert kredytowy Zielona Góra Doradca Kredytowy - Pośrednik - Platinum Eye

Darmowe porady finansowe Platinum Eye

Ekspert kredytowy Zielona Góra Doradca Kredytowy - Pośrednik - Platinum Eye	Ekspert kredytowy Zielona Góra Doradca Kredytowy - Pośrednik - Platinum Eye

Eksperci finansowi z Zielonej Góry – pomoc w kredytowaniu nieruchomości

Kto by nie chciał mieszkać w Zielonej Górze? Miasto od lat jest na czele rankingów najlepszych miejsc do zamieszkania w Polsce. Możesz tam kupić dom lub mieszkanie. Pieniądze nie powinny być przeszkodą, ponieważ możesz skorzystać z kredytu hipotecznego. Pomoże Ci w tym ekspert finansowy z Zielonej Góry. Odradzamy poszukiwania kredytu hipotecznego na własną rękę. Żeby wybrać najlepszą dla siebie ofertę, skorzystaj ze wsparcia eksperta hipotecznego. Ma on wszelką niezbędną wiedzę i narzędzia, żeby wśród wysypu ofert wybrać tę najkorzystniejszą dla Ciebie. Pamiętaj, że kredyt hipoteczny to trudny produkt, a umowa kredytu jest bardzo skomplikowana. W artykule przedstawimy Ci zalety skorzystania z pomocy eksperta kredytowego z Zielonej Góry.

Przeczytaj również: Wszystko, co musisz wiedzieć o zdolności kredytowej w 2021 roku

Doradca kredytowy Zielona Góra a ekspert kredytowy - różnice

W 2017 r. weszła w życie ustawa o kredycie hipotecznym. Zmieniła ona zasady funkcjonowania pośredników kredytowych oraz sposób ich wynagradzania. Pośrednik finansowy stał się zawodem regulowanym. Żeby nim zostać należy, zdać egzamin przed Komisją Nadzoru Finansowego i otrzymać licencję. Potrzebna jest do tego obszerna wiedza z dziedziny bankowości i finansów. Ekspert kredytowy wg tej ustawy może pobierać wynagrodzenie wyłącznie od banku. Są to zasady, które są jasne zarówno dla pośredników, jak i ich klientów.

Podsumowując:

 • Ekspert kredytowy - w odróżnieniu od osoby tytułujące się jako doradca kredytowy - jest wynagradzany przez banki.
 • Zawsze możesz zapytać eksperta, w jakich widełkach jest jego wynagrodzenie.

Obecnie nie używa się nazwy doradca. Ustawa o kredycie hipotecznym zabrania używania tej nazwy. Wynika to z tego, że ekspert pobiera swoją zapłatę od banków.

Przeczytaj również: Ile trzeba zarabiać, żeby dostać kredyt hipoteczny w 2021 roku?

Eksperci finansowi Zielona Góra Platinum Eye - współpracuj z najlepszymi 

 • 15 lat doświadczenia - pomagamy Klientom w realizacji ich planów i marzeń
 • 0zł - bez prowizji - Ty nic nie płacisz, to banki ponoszą koszty
 • Porównanie wielu ofert w jednym miejscu - zaoszczędzony czas i pieniądze
 • Do 50 % mniejsza rata przy współpracy z ekspertem

Szybka decyzja - Minimum formalności - Bezpłatne usługi - Zostaw kontakt lub zadzwoń >

Ekspert kredytowy z Zielonej Góry – skorzystaj z jego pomocy i znajdź najlepsze dla siebie rozwiązanie

Nasze finanse bez wątpienia powinniśmy powierzać specjalistom, zwłaszcza gdy chcemy skorzystać z takiego produktu finansowego, jakim jest kredyt hipoteczny. Jeżeli nie masz wiedzy z zakresu finansów, możesz wybrać niekorzystną ofertę lub ponieść koszty, które tak naprawdę nie są potrzebne. Już sama struktura kredytu hipotecznego jest skomplikowana, podobnie umowa, która zawiera w sobie dużo finansowego i prawniczego żargonu. Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, dlatego zanim podejmiesz tak ważną decyzję, skorzystaj z pomocy eksperta finansowego z Zielonej Góry.

Pamiętaj o tym, że:

 • Koszt kredytu hipotecznego to nie tylko odsetki, ale również prowizja czy ubezpieczenie kredytu.

Przeczytaj również: Koszty kredytu i koszty okołokredytowe - wszystko, co musisz wiedzieć!

 • Każdy bank inaczej podchodzi do kredytów hipotecznych i różnicuje ofertę wg wybranych przez siebie kryteriów.
 • Na rynku wciąż pojawiają się nowe promocje, nowe przepisy dotyczące kredytów, dochodzi też do zmian stóp procentowych i nie jesteś w stanie za nimi nadążyć.

Dlatego, jeśli chcesz wybrać najlepszą ofertę – znajdź eksperta kredytowego w Zielonej Górze.

Eksperci Platinum Eye to wiele możliwości - współpracujemy z kilkunastoma dużymi bankami w Polsce. Dzięki czemu prezentujemy wiele możliwości finansowania. Możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście tysięcy złotych na swoim kredycie! Zapraszamy do kontaktu >

Doradca finansowy Zielona Góra 

Poszukiwania najlepszego kredytu hipotecznego to bieganie od placówki do placówki, rozmowy z wieloma doradcami bankowymi i strata czasu. Dodatkowo doradcy w placówkach bankowych mają przede wszystkim na względzie interes swojego pracodawcy i będą za wszelką cenę chcieli sprzedać Ci swój produkt. Niekoniecznie musi być on dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Mają przecież plany sprzedażowe do wykonania. Dlatego lepiej skorzystać ze wsparcia eksperta hipotecznego z Zielonej Góry.

 1. Korzystając z usług eksperta kredytowego z Zielonej Góry, oszczędzasz swój cenny czas i pieniądze. U eksperta kredytowego poznasz wszystkie oferty w jednym miejscu. Możecie je razem przejrzeć i przeanalizować.
 2. Razem z ekspertem hipotecznym możecie wybrać kilka ofert, tym samym zwiększając swoje szanse na najkorzystniejsze warunki kredytu, a pośrednik zajmie się całą procedurą i kontaktem z bankami.
 3. Wnioski i dokumenty do kredytu są dość trudne do wypełnienia samemu. Z pomocą eksperta hipotecznego pójdzie to łatwo i sprawnie.

Minimum formalności z ekspertami Platinum Eye - Pomagamy w załatwieniu formalności związanych z kredytem, dzięki czemu oszczędzasz czas i energię, którą możesz poświęcić na codzienne przyjemności. Umów się na spotkanie z ekspertem finansowym >

Ważne! Ekspert finansowy to niezależny od banków zawód. Jeżeli chce pozyskiwać klientów i kredyty dla nich, musi być godny zaufania i dbać głównie o interes swojego klienta. O ile doradca bankowy będzie chciał przede wszystkim sprzedać Ci swój produkt, to ekspert bankowy wskaże Ci tylko te oferty, które będą dla Ciebie najlepsze i najkorzystniejsze. Ekspert kredytowy ma niezbędną wiedzę i kompetencje, co rzutuje na maksymalizację korzyści dla Ciebie. Dodatkowo na bieżąco monitoruje zmiany na rynku nieruchomości i kredytów hipotecznych. Dzięki temu możecie szybko reagować na wszystkie zmiany.

Dokumenty i ich organizacja - ekspert hipoteczny z Zielonej Góry pomoże Ci skompletować wniosek

Sam wniosek to nie wszystko. Musisz do niego skompletować wszystkie niezbędne dokumenty. Jakie one będą, zależy do rodzaju nieruchomości, a także od tego, czy kupujesz ją na rynku pierwotnym, czy wtórnym. Podsumowując: to znaczenie, czy kupujesz lokal mieszkaniowy, czy komercyjny i naj jakim rynku. Bank do każdej opcji zażąda innych dokumentów. Pośrednik finansowy z Zielonej Góry nie tylko podpowie Ci, jakie dokumenty zebrać, ale również pomoże C je wypełnić oraz ustali stan prawny nieruchomości. Bez tej informacji bank nie udzieli Ci kredytu hipotecznego. Skorzystaj z usług profesjonalnego eksperta hipotecznego, a wszystko pójdzie szybko i sprawnie.

Dokumenty i ich organizacja - ekspert hipoteczny z Zielonej Góry pomoże Ci skompletować wniosek

Sam wniosek to nie wszystko. Musisz do niego skompletować wszystkie niezbędne dokumenty. Jakie konkretnie? - to zależy do rodzaju nieruchomości, a także od tego, czy kupujesz ją na rynku pierwotnym, czy wtórnym. Podsumowując: ma to znaczenie, czy kupujesz lokal mieszkaniowy, czy komercyjny i na jakim rynku. Bank do każdej opcji zażąda innych dokumentów. Pośrednik finansowy z Zielonej Góry nie tylko podpowie Ci, jakie dokumenty zebrać, ale również pomoże Ci je wypełnić oraz ustali stan prawny nieruchomości. Bez tej informacji bank nie udzieli Ci kredytu hipotecznego. Skorzystaj z usług profesjonalnego eksperta hipotecznego, a wszystko pójdzie szybko i sprawnie.

Przeczytaj również: Kupno domu na kredyt w 7 prostych krokach

Umowa przedwstępna – ekspert kredytowy z Zielonej Góry pomoże Ci ominąć wszystkie „pułapki”

Ekspert hipoteczny jest od tego, żeby zadbać o Twój interes i Twoje finanse. Zakup nieruchomości i kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata. Są to duże pieniądze. Zarówno bank, jak i deweloper będą chcieli zarobić, jak najwięcej, nawet Twoim kosztem. Wykorzystaj doświadczenie i wiedzę eksperta kredytowego i razem przeanalizujcie umowę przedwstępną i umowę kredytu hipotecznego. Specjalista kredytowy bez problemu znajdzie od razu wszystkie triki i pułapki zastosowane przez banki i dewelopera. Ekspert finansowy ma chronić Twoje pieniądze i zapewnić Ci poczucie bezpieczeństwa finansowego.

Przeczytaj również: Fakty i mity na temat kredytu hipotecznego - poznaj 15 największych

Ekspert hipoteczny Zielona Góra – zawsze do dyspozycji

Chyba jesteś świadomy tego, że z kredytem wiążesz się na dłużej, ale czy wiesz, że w trakcie umowy możesz dokonywać zmian, m.in takich jak:

 • konsolidacje kredytu,
 • wcześniejsza spłata lub nadpłata kredytu,
 • skrócenie lub wydłużenie umowy,
 • przeniesienie kredytu do inne instytucji bankowej.

Prawdopodobnie będziesz dążyć do zmniejszenia kosztów lub jak najszybciej spłaty kredytu. W tej sytuacji pomoc eksperta kredytowego będzie nieoceniona. Zwłaszcza, że kredyt hipoteczny to trudny i skomplikowany produkt finansowy.

Przeczytaj również: Wcześniejsza spłata kredytu hipotecznego

Ekspert Platinum Eye to gwarancja stałego kontaktu po uruchomieniu kredytu. Gdy będziesz chciał wydłużyć lub skrócić okres spały, skonsolidować kredyty, czy też przenieść kredyt do innego banku w celu obniżenia kosztów skontaktuj się z ekspertem >

Umowa kredytu hipotecznego - doradcy kredytowego z Zielonej Góry pomoże Ci ją zrozumieć

Umowa jest spisana w sposób niezrozumiały dla osób, które nie są finansistami lub prawnikami. Może być trudna do zrozumienia dla większości z nas. Ekspert finansowy pomoże Ci zrozumieć wszystkie zawiłości i przedstawi w jasny sposób, jakie są Twoje prawa i obowiązki. Musisz również poznać wszystkie koszty związane z kredytem hipotecznym.

Eksperta kredytowego z Zielonej Góry - wynagrodzenie

Być może obawiasz się skorzystać z usług pośrednika finansowego, bo uważasz, że będziesz musiał mu wypłacić prowizję. Nic bardziej mylnego. Ekspert finansowy otrzymuje wynagrodzenie wyłącznie od banków. Jeśli kredyt zostanie przyznany i uruchomiony, ekspert otrzyma swoją prowizję od banku. Nie jest ona ukryta w kosztach kredytu. Wszystkie koszty muszą Ci być jasno zaprezentowane. Taka umowa między bankiem a ekspertem jest korzystna dla obu stron. Eksperci kredytowi dostarczają do banku połowę klientów kredytów hipotecznych. Dodatkowo wnioski przygotowane z pomocą eksperta hipotecznego są zazwyczaj wysokiej jakości.

0 zł - Spotkanie z ekspertem kredytowym Platinum Eye jest całkowicie darmowe. Koszty pokrywają banki, z którymi współpracujemy. Umów się na bezpłatne spotkanie >

Jak znaleźć profesjonalnego doradcę kredytowego w Zielonej Górze

Przede wszystkim szukaj informacji o ekspertach finansowych wśród znajomych i rodziny. Bezpośrednie rekomendacje to najpewniejsze źródło informacji o profesjonalnych i godnych zaufania specjalistach. Blogi i fora Internetowe to kolejne dobre źródło. Warto opinie o specjalistach znaleźć również na FB. Wystarczy wpisać frazę ”ekspert kredytowy Zielona Góra”. Pośrednicy mogą być też polecani przez agencje nieruchomości i deweloperów, ale skorzystaj z tej opcji w ostateczności.

Eksperci kredytowi z Platinum Eye - Zielona Góra

Zachęcamy osoby, które poszukują kredytu hipotecznego do kontaktu i skorzystania z usług ekspertów finansowych z Platinum Eye. Służymy swoją wiedzą i doświadczeniem. Gwarantujemy pełen profesjonalizm. Zawsze staramy się znaleźć dla klientów najlepsze rozwiązania, dzięki którym zaoszczędzą swój czas i pieniądze.

Masz więcej pytania? Bezpłatnie udzielimy Ci fachowej porady. Każdego miesiąca pomagamy uzyskać kredyty hipoteczne na kwotę kilkunastu milionów złotych. Zapraszamy do kontaktu lub do naszej placówki plac Bohaterów 4, 65-050 Zielona Góra.

Przeczytaj również pozostałe nasze publikacje: 

to nie wszystko! Tutaj znajdziesz więcej >>>

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy gotowi do pomocy codziennie, wybierz najdogoniejszą formę kontaktu i zaufaj naszym ekspertom

Masz pytanie? Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zamów bezpłatny kontakt! Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zobacz także:

Zostaw swój
numer telefonu

Nasz ekspert oddzwoni
w wybranym przez Ciebie czasie

Zamów
bezpłatny kontakt

Ekspert oddzwoni do Ciebie z najlepszą ofertą

Połączenie jest zabezpieczone certyfikatem SSL
 • 0 zł - Nasza usługa nic Cię nie kosztuje

 • Negocjacje oferty w 4 bankach jednocześnie

 • Do 50 % mniejsza rata przy współpracy z ekspertem