Zmień bank na tańszy

Refinansowanie kredytu z Platinum Eye

Obniż wysokość dotychczasowej ratyZaoszczędź nawet do 72 tys. zł na odsetkach i odzyskaj koszty!

Zapytaj eksperta o szczegóły lub nie czekaj i zadzwoń
(+48) 509 868 826 dni robocze w godzinach 8:00-16:00

Dlaczego refinansowanie kredytu z Platinum Eye? Korzyści dla Ciebie

Minimalizacja spłaty

W jednym miejscu porównamy ofertę 21 banków. Kredyt refinansowy pozwoli Ci zamienić Twój dotychczasowy kredyt na tańszy w innym banku. Czy wiesz, że 7 na 10 kredytów jest zawyżonych?!

Oszczędność pieniędzy

Współpraca z ekspertem finansowym jest darmowa. Za naszą pracę zapłaci bank. Dlaczego? Nasze rozwiązanie zmniejsza koszty obsługi kredytu po stronie banku. Dodatkowo pomożemy Ci wynegocjujemy lepsze warunki kredytu. Wykorzystujemy sprawdzone, wypracowane przez lata strategie negocjacyjne.

Wygoda

Dzięki temu, że nasi eksperci są mobilni to Ty decydujesz, kiedy i gdzie porozmawiamy o finansach. Zagwarantujemy Ci łatwe i szybkie dopełnienie wszelkich formalności. Oszczędność czasu i wygoda.

Wynegocjuj z ekspertem najtańszy kredyt refinansowany

Porównując oferty najlepszych banków w Polsce

Jakiej kwoty potrzebujesz?
Na jaki okres rozłożyć spłatę?

Oto 3 najlepsze oferty kredytów refinansowanych

Najniższa rata wynosi-,-- zł

Wyniki wyszukiwania

Nie zwlekaj!
Uzyskaj najkorzystniejszy kredyt z ekspertami Platinum Eye!

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Zapytaj eksperta

Bezpłatne sprawdzenie zdolności kredytowej

Sprawdź zdolność

Jak wygląda proces otrzymania kredytu z Platinum Eye?

Zrobimy wszystko, aby ten proces był szybki i łatwy

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami

Zamów rozmowę oddzwonimy!

Zamów eksperta

Jeśli wolisz...Zadzwoń do nas

(+48) 509 868 826 dni robocze w godzinach 8:00-16:00

Sukcesy Platinum Eye

nr 1 w Polsce w
Kredytach gotówkowych

2016, 2017, 2018
Expander

700 000 000 zł
uruchomionych kredytów

dzięki doświadczeniu ekspertów

130 000 000 zł
zaoszczędzili klienci

dzięki negocjacjom ekspertów

Ponad 35 000
zadowolonych klientów 

obsłużonych przez ekspertów

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Czy współpraca z ekspertem kredytowym jest darmowa?

Tak, współpraca z ekspertem kredytowym Platinum Eye jest darmowa. Za naszą pracę zapłaci bank. Dlaczego? Nasze rozwiązanie zmniejsza koszty obsługi kredytu po stronie banku. Dodatkowo wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki kredytu. Wykorzystujemy sprawdzone, wypracowane przez lata strategie negocjacyjne.

RRSO co to jest?

RRSO jest to rzeczywista roczna stopa oprocentowania. Wskaźnik mający charakteryzować kredyt - jest to wyrażony w procentach całkowity koszt kredytu uwzględniający wszystkie koszty (odsetki, prowizje i inne opłaty), które konsument jest zobowiązany zapłacić za kredyt, jak również zmianę wartości pieniądza w czasie Co składa się na RRSO? Oprocentowanie nominalne, prowizja dla banku, ubezpieczenie kredytu.

Kredyt refinansowy co to jest?

Kredyt refinansowy to rozwiązanie finansowe, które umożliwia Tobie przeniesienie Twojego zobowiązania z banku a do banku b na korzystniejszych warunkach. Taka możliwość pozwala Tobie zredukować koszta kredytu, wynegocjować niższą ratę lub wydłużyć okres kredytowania. Jest to w pełni legalne i możliwe. Kluczowe jest to aby sprawdzić ranking kredytów gotówkowych i ranking kredytów hipotecznych, ponieważ przy obu rodzajach zobowiązań masz możliwość zamiany banku na lepszy. Twoje możliwości są uzależnione od zobowiązania jakie obecnie posiadasz, historii kredytowej w BIK oraz obecnych dochodów. Więcej szczegółów otrzymasz podczas bezpłatnych konsultacji z ekspertem Platinum Eye.

Kredyt refinansowy - kto może z niego skorzystać?

Kredyt refinansowy to rozwiązanie oferowane przez poszczególne banki w Polsce. Może z niego skorzystać każdy kto przejdzie prawidłowo przez wszystkie procedury kredytowe. Przede wszystkim będzie badana zdolność kredytowa, analizowana obecna sytuacja finansowa, dochody, parametry obecnych zobowiązań oraz historia w BIK. Jeżeli chcesz sprawdzić czy możesz zamienić swój kredyt na tańszy sprawdź to z ekspertem Platinum Eye.

Refinansowanie kredytu hipotecznego

Refinansowanie kredytu hipotecznego jest jednym ze sposobów na obniżenie wysokości dotychczasowej raty. Kredyt refinansowy skierowany jest do osób, które zaciągnęły i są w trakcie spłaty kredytu hipotecznego. Rozwiązanie to opiera się na zamianie bieżącego zobowiązania na kredyt o korzystniejszych warunkach spłaty. W skrócie polega to na tym, że nowy bank spłaca zobowiązanie widniejące w banku w którym dotychczas były płacone raty. Ta procedura jest w pełni legalna, a co najważniejsze bardzo opłacalna. Aby nie dać się zaskoczyć i uniknąć niepotrzebnych kosztów, warto także zwrócić uwagę na prowizję za wcześniejszą spłatę, ofertę nowego kredytu i wszystkie nowe opłaty około kredytowe. Nie chcesz przepłacać to najlepiej jest to zrobić z ekspertem hipotecznym Platinum Eye.

Refinansowanie kredytu gotówkowego

Refinansowanie kredytu gotówkowego to bardzo popularny zabieg stosowany przez nowe banki na rynku finansowym. Jest to procedura podobna do zmiany operatora telefonów komórkowych. Ekspert analizuje warunki obecnie spłacanego kredytu i weryfikuje go z obecnymi realiami rynków finansowych. Sprawdzamy o ile można zmniejszyć raty i pozbyć się zbędnych kosztów. Następnie jest rozpoczynana nowa procedura kredytowa w nowym banku. Weryfikowana jest historia w BIK, zdolność kredytowa i obecne dochody. Potrzebujesz upewnić się czy można Twój kredyt zamienić na tańszy? Skorzystaj z rozwiązań firmy Platinum Eye.

Kredyt refinansowy kalkulator

Kredyt refinansowy jest możliwy do uzyskania pod warunkiem, że zostaną spełnione wszystkie wytyczne banku podczas nowej procedury kredytowej. Kalkulator służy do sprawdzenia przypuszczalnej oferty jakiej możesz się spodziewać po współpracy z ekspertem Platinum Eye. Dlaczego przypuszczalnej? Ogromny wpływ na ofertę ostateczną mają dane, które są zawarte w systemach bankowych oraz Biurze Informacji Kredytowej. Dodatkowy wpływ mają na to Twoje obecne zobowiązania i forma umowy z pracodawcą lub działalności gospodarczej. Żaden kalkulator nie poda gotowego rozwiązania bez kompletu danych. Przewagą Platinum Eye jest to, że za tymi narzędziami online stoją eksperci z wieloletnim doświadczeniem, którzy są w stanie przeprocesować klienta od a do z, tak aby dostał jak najniższą ofertę. Tani kredyt z Platinum Eye to najlepsze rozwiązanie na rynku. Sprawdź.

Darmowe porady finansowe Platinum Eye

Kredyt refinansowany - dla kogo jest?

Czy opłaca się refinansować kredyt?

Refinansowanie kredytu – na co zwracać uwagę?

Refinansowanie kredytu hipotecznego

Refinansowanie kredytu gotówkowego

Refinansowanie kredytu kalkulator

Zamów
bezpłatny kontakt

Ekspert oddzwoni do Ciebie z najlepszą ofertą

Połączenie jest zabezpieczone certyfikatem SSL
  • 0 zł - Nasza usługa nic Cię nie kosztuje

  • Negocjacje oferty w 4 bankach jednocześnie

  • Do 50 % mniejsza rata przy współpracy z ekspertem