Zdobądź finansowanie
na Twój wymarzony samochód

Kredyt samochodowy

Sprawdzimy dla Ciebie ofertę najlepszych banków i przedstawimy najtańsze oferty!

Zapytaj eksperta o szczegóły lub nie czekaj i zadzwoń
(+48) 509 868 826 dni robocze w godzinach 8:00-16:00

Dlaczego kredyt samochodowy z Platinum Eye? Korzyści dla Ciebie

Analiza rynku

Nie musisz już biegać i marnować czasu na porównywanie ofert bankowych. W jednym miejscu przeanalizujemy ofertę najlepszych banków, wskażemy Ci kredyt dopasowany do Twoich możliwości. Czy wiesz, że 7 na 10 kredytów jest zawyżonych?

Oszczędność pieniędzy

Pomoc naszych ekspetów nic nie kosztują, jest darmowa. Za naszą pracę zapłaci bank. Dlaczego? Nasze rozwiązanie zmniejsza koszty obsługi kredytu po stronie banku. Dodatkowo wynegocjujemy Ci najlepsze warunki kredytu. Wykorzystujemy sprawdzone, wypracowane przez lata strategie negocjacyjne.

Wygoda

Nasi eksperci finansowi są mobilni. Zagwarantujemy Ci łatwe i szybkie dopełnienie wszelkich formalności. Porozmawiamy o kredycie gdziekolwiek chcesz i kiedykolwiek chcesz - oszczędność czasu i wygoda.

Wynegocjuj z ekspertem najtańszy kredyt samochodowy

Porównując oferty najlepszych banków w Polsce

Jakiej kwoty potrzebujesz?
Na jaki okres rozłożyć spłatę?

Oto 4 najlepsze oferty kredytów samochodowych

Najniższa rata wynosi-,-- zł

Wyniki wyszukiwania

Nie zwlekaj!
Uzyskaj najkorzystniejszy kredyt z ekspertami Platinum Eye!

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Zapytaj eksperta

Bezpłatne sprawdzenie zdolności kredytowej

Sprawdź zdolność

Jak wygląda proces otrzymania kredytu z Platinum Eye?

Zrobimy wszystko, aby ten proces był szybki i łatwy

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami

Zamów rozmowę oddzwonimy!

Zamów eksperta

Jeśli wolisz...Zadzwoń do nas

(+48) 509 868 826 dni robocze w godzinach 8:00-16:00

Sukcesy Platinum Eye

nr 1 w Polsce w
Kredytach gotówkowych

2016, 2017, 2018
Expander

700 000 000 zł
uruchomionych kredytów

dzięki doświadczeniu ekspertów

130 000 000 zł
zaoszczędzili klienci

dzięki negocjacjom ekspertów

Ponad 35 000
zadowolonych klientów 

obsłużonych przez ekspertów

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Kredyt na samochód czy kredyt gotówkowy - co wybrac?

Kredyt na samochód jest celowy i musisz spełnić warunki narzucone przez bank, żeby go otrzymać. Kredyt gotówkowy możesz przeznaczyć na dowolny cel. Kupujesz pojazd, jaki chcesz i od razu masz środki na sfinansowanie zakupu. Każda z opcji ma swoje wady i zalety. Kredyt samochodowy wymaga dostarczenia dużej ilości dokumentów, możesz go otrzymać tylko na określone pojazdy z limitem wieku. Jego niewątpliwa zaleta to niskie oprocentowanie. Wynika to z tego, że samochód stanowi zabezpieczenie kredytu, gdy nie będziesz w stanie go dłużej spłacać. Kredyt gotówkowy nie wymaga aż tylu formalności, bank podejmie decyzję szybko i przeleje pieniądze na Twoje konto. Niestety kredyt gotówkowy ma wyższe oprocentowanie niż kredyt samochodowy i pod tym względem może być mniej opłacalnym rozwiązaniem.

Jak dostać kredyt na samochód?

Kredyty samochodowe to kredyty celowe. Ubiegając się o kredyt samochodowy, musisz podać konkretny cel. Co więcej, gdy bank przyzna Ci kredyt, musisz wiedzieć, że nie przeleje pieniędzy na Twoje konto tylko bezpośrednio na konto sprzedającego.Jak w przypadku większości ofert kredytowych będziesz zobowiązany do przygotowania i przedstawienia w banku sporej liczby dokumentów. Nie oznacza to oczywiście, że procedura będzie rozciągnięta w czasie, jak w przypadku kredytu hipotecznego. Obecnie banki mają odpowiednie zasoby i metody, żeby weryfikować i sprawdzać przyszłych kredytobiorców. Dzięki temu możesz liczyć na to, że bank szybko podejmie decyzję i bez problemu kupisz wybrany przez Ciebie pojazd.

Na co zwrócić uwagę, wybierając kredyt samochodowy?

Zanim podpiszesz umowę sprawdź wszystkie warunki jak zabezpieczenie kredytu i jego koszt, liczba rat, koszt ubezpieczenia. Przeanalizuj umowę dokładnie i zastanów się, czy stać Cię na comiesięczne raty. Sprawdź, czy bank oferuje wakacje kredytowe i czy musisz założyć konto w banku, który kredytuje Twój samochód. Z kredytem powinieneś czuć się bezpiecznie i komfortowo. Unikaj zbyt wysokich kosztów i wybierz bank, który nie będzie oczekiwał zbyt wielu formalności. Jeżeli masz problem z wyborem oferty i analizą dostępnych ofert kredytów samochodowych skontaktuj się z ekspertem finansowym Platinum Eye.

Jaki kredyt na samochód?

Znaleźć najlepszy kredyt samochodowy to zadanie, które stoi przed Tobą. Możesz również poprosić o wsparcie eksperta kredytowego lub skorzystać z narzędzia kredyty samochodowe kalkulator. Kredyt samochodowy kalkulator to obok rankingów i porównywarek kredytów samochodowych najpopularniejsze narzędzie służące do wyboru najlepszych rozwiązań kredytowych. Obecnie banki oferują trzy rodzaje kredytów samochodowych.

Czy współpraca z ekspertem kredytowym jest darmowa?

Tak, współpraca z ekspertem kredytowym Platinum Eye jest darmowa. Za naszą pracę zapłaci bank. Dlaczego? Nasze rozwiązanie zmniejsza koszty obsługi kredytu po stronie banku. Dodatkowo wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki kredytu. Wykorzystujemy sprawdzone, wypracowane przez lata strategie negocjacyjne.

Eksperci finansowi - Porady - Platinum eye

Kredyt samochodowy - porady ekspertów finansowych

Co to jest kredyt samochodowy? Jak wybrać najlepszy kredyt samochodowy?

W poniższym artykule eksperci kredytowi z Platinum Eye wyjaśnią Ci, co kryje się za definicją kredytu samochodowego, jak znaleźć najtańszy kredyt samochodowy i jak korzystać z takich narzędzi, jak:

 • kredyt samochodowy kalkulator,
 • ranking kredytów samochodowych,
 • porównywarka kredytów samochodowych.

Mamy nadzieję, że dzięki temu poradnikowi znajdziesz najlepszy kredyt samochodowy dla siebie.

Co to jest kredyt samochodowy?

Kredyt samochodowy jest bardzo popularnym produktem. Spora część klientów kupuje samochód, korzystając z takiej formy finansowania. Tani kredyt samochodowy cieszy się dużym powodzeniem, bo możesz liczyć na korzystne oprocentowanie i elastyczny program spłat. Wybierając najtańszy kredyt samochodowy, możesz zaoszczędzić sporą kwotę. Zacznijmy od wyjaśnienia definicji kredytu samochodowego. Kredyt samochody jest to zobowiązanie finansowe, które jest udzielane przez bank na zakup pojazdu silnikowego. Kredyt samochodowy jest kredytem celowym, czyli jest przeznaczony dla klientów, którzy chcą w ten sposób sfinansować zakup wybranego pojazdu.

Dla kogo kredyt samochodowy?

O kredyt samochodowy mogą w zasadzie ubiegać się wszystkie osoby pełnoletnie. Oczywiście każdy bank stawia swoje warunki. Przede wszystkim trzeba mieć zdolność kredytową oraz dobrą historię kredytową. Ciężko będzie o kredyt samochodowy, gdy Twoja historia w BIK jest negatywna, bo zalegałeś z opłatami. Z jednej strony banki oferują kredyty samochodowe z atrakcyjnym oprocentowaniem, z drugiej strony chcą się maksymalnie zabezpieczyć. Bank robi to na dwa sposoby. Po pierwsze, gdy starasz się o kredyt samochodowy, bank bardzo dokładnie prześwietli Twoją historię kredytową w Biurze Informacji Kredytowej. Jesteś zobowiązany do dostarczenia zaświadczenia o stałym zatrudnieniu i wysokości miesięcznych dochodów. Na tej podstawie bank zbada Twoją zdolność kredytową. Dlatego, gdy już wiesz, że będzie Ci potrzebny kredyt na samochód, zadbaj, by Twoja historia kredytowa była bez zarzutu. Po drugie bank zawsze ustanawia zabezpieczenie na kredytowanym pojeździe i nabywa prawa do cesji ubezpieczenia AC, które jest obowiązkowe, gdy korzystasz z kredytu bankowego. Bank może ustanowić zabezpieczenie kredytu samochodowego w postaci przewłaszczenia, zastawu rejestrowego lub może zatrzymać kartę pojazdu.

Jak można wykorzystać przyznany kredyt samochodowy?

Bank przyzna Ci kredyt samochodowy na zakup następujących pojazdów silnikowych:

 • Samochód osobowy (nowy oraz używany),
 • Samochód ciężarowy (z salonu lub z drugiej ręki),
 • Nowy lub używany motocykl czy quad,
 • Używana lub nowa motorówka oraz statek,
 • Motorower lub skuter (nowy oraz używany). Warto tutaj wspomnieć o bardzo ważnej rzeczy.

Kredyty samochodowe są dostępne na zakup ww. pojazdów, jednak banki ustalają maksymalny wiek wybranego pojazdu, który nie może przekroczyć 8-10 lat od daty produkcji. Oczywiście dotyczy to samochodów, które kupujesz z drugiej ręki. Jest też wyjątek. Korzystając z kredytu, możesz kupić samochód zabytkowy, który ma więcej niż 25 lat i w 75% zgadza się z oryginałem.

Jakie formalności mnie czekają, gdy chcę starać się o kredyt samochodowy?

Kredyty samochodowe to kredyty celowe. Ubiegając się o kredyt samochodowy, musisz podać konkretny cel. Co więcej, gdy bank przyzna Ci kredyt, musisz wiedzieć, że nie przeleje pieniędzy na Twoje konto tylko bezpośrednio na konto sprzedającego.

Jak w przypadku większości ofert kredytowych będziesz zobowiązany do przygotowania i przedstawienia w banku sporej liczby dokumentów. Nie oznacza to oczywiście, że procedura będzie rozciągnięta w czasie, jak w przypadku kredytu hipotecznego. Obecnie banki mają odpowiednie zasoby i metody, żeby weryfikować i sprawdzać przyszłych kredytobiorców. Dzięki temu możesz liczyć na to, że bank szybko podejmie decyzję i bez problemu kupisz wybrany przez Ciebie pojazd. Jakie zatem dokumenty będą Ci potrzebne, żeby bank pozytywnie rozpatrzył Twój wniosek o kredyt samochodowy?

 • Dowód osobisty oraz drugi dokument potwierdzający tożsamość (może to być prawo jazdy lub paszport).
 • Zaświadczenie o stałym zatrudnieniu oraz dochodach (zaświadczenie od pracodawcy, dokumenty świadczące o prowadzeniu działalności gospodarczej, decyzja o przyznaniu emerytury lub renty).
 • Dokumenty kupowanego przez Ciebie pojazdu: kopia dowodu rejestracyjnego, zaświadczenie o tym, że pojazd nie jest w rejestrze zastawów, umowa kupna samochodu oraz numer konta sprzedającego pojazd.

Jakie kredyty samochodowe oferują banki?

Znaleźć najlepszy kredyt samochodowy to zadanie, które stoi przed Tobą. Możesz również poprosić o wsparcie eksperta kredytowego lub skorzystać z narzędzia kredyty samochodowe kalkulator. Kredyt samochodowy kalkulator to obok rankingów i porównywarek kredytów samochodowych najpopularniejsze narzędzie służące do wyboru najlepszych rozwiązań kredytowych. Obecnie banki oferują trzy rodzaje kredytów samochodowych:

 • Kredyt standardowy, który jest najpopularniejszy. Wybierając ten kredyt, spłacasz go w równych ratach kapitałowo – odsetkowych.
 • Kredyt jednoratowy – taki kredyt jesteś zobowiązany spłacić w dwóch ratach. Pierwsza z rat musi być nie mniejsza niż połowa kredytu, drugą możesz zapłacić nawet po kilku latach.
 • Kredyt balonowy. Jest to kredyt, który umożliwia wymianę auta na nowe po uzgodnionym czasie. Jako kredytobiorca będziesz zobowiązany do wniesienia wkładu własnego lub i regulować raty przez 24 do 60 miesięcy. Ostatnia rata wynosi nawet połowę wartości samochodu, ale masz możliwość nie spłacać tej raty i zdecydować się na nowy samochód.

Jak widzisz, nie jest łatwo wybrać najtańszy kredyt hipoteczny. Możesz skorzystać z narzędzia, jakim jest kredyt samochodowy kalkulator. Kalkulator kredytu samochodowego to proste w obsłudze i pożyteczne narzędzie, które pozwoli Ci znaleźć tani kredyt samochodowy.

Kredyt na samochód używany – warunki

Kredyty samochodowe są dostępne na zakup samochodów nowych i używanych. Kredyt samochodowy na pojazd używany jest jednak udzielany na innych warunkach. Pojazd nie może być zbyt stary, ponieważ wg banku nie stanowi dobrego zabezpieczenia kredytu. Oczywiście wszystko zależy od indywidualnej wyceny, jednak banki często odrzucają wnioski o kredyt dla starszych samochodów. Ciężko będzie otrzymać kredyt na pojazd np. dziesięcioletni. Sama transakcja zakupu starszego samochodu jest również nieopłacalna, ze względu na konieczność wykupienia polisy AC.

Pamiętaj też, że im starsze auto, tym krótszy będzie okres kredytowania. Przy dziesięcioletnim samochodzie maksymalny okres kredytowania to 36 miesięcy. Często bank stawia warunek, że w momencie spłaty ostatniej raty, auto nie może być starsze, niż wymagana liczba lat.

Rozwiązaniem może być kredyt gotówkowy, który możesz zaciągnąć na dowolny cel.

Należy jednak podkreślić, że na korzystniejsze warunki, niższe oprocentowanie i opłaty mogą liczyć klienci, którzy kupują auto z salonu. Nowy samochód jest bez wątpienia lepszym zabezpieczeniem niż pojazd używany.

Kredyt na samochód czy kredyt gotówkowy – co wybrać?

Kredyt na samochód jest celowy i musisz spełnić warunki narzucone przez bank, żeby go otrzymać. Kredyt gotówkowy możesz przeznaczyć na dowolny cel. Kupujesz pojazd, jaki chcesz i od razu masz środki na sfinansowanie zakupu. Każda z opcji ma swoje wady i zalety. Kredyt samochodowy wymaga dostarczenia dużej ilości dokumentów, możesz go otrzymać tylko na określone pojazdy z limitem wieku. Jego niewątpliwa zaleta to niskie oprocentowanie. Wynika to z tego, że samochód stanowi zabezpieczenie kredytu, gdy nie będziesz w stanie go dłużej spłacać. Kredyt gotówkowy nie wymaga aż tylu formalności, bank podejmie decyzję szybko i przeleje pieniądze na Twoje konto. Niestety kredyt gotówkowy ma wyższe oprocentowanie niż kredyt samochodowy i pod tym względem może być mniej opłacalnym rozwiązaniem.

Raty malejące, czy raty równe dla kredytu samochodowego?

Pierwsze kroki to wybór pojazdu, który chcesz kupić i wybór źródła finansowania. Jeśli zdecydujesz się na kredyt samochodowy, staniesz przed wyborem rat równych lub malejących, które będziesz spłacać, co miesiąc.

 • Raty malejące. Są korzystne, jeżeli chodzi o całkowity koszt kredytu. Im szybciej spłacasz kapitał, tym odsetki są niższe z miesiąca na miesiąc. Jest to propozycja warta rozważenia, jednak w tym wypadku bank będzie wymagał od Ciebie większej zdolności kredytowej, tak żebyś nie miał problemu ze spłacaniem wysokich rat na samym początku. Jest to oferta dla osób, które mają atrakcyjne zarobki. Koszty będą niższe również w przypadku spłaty kredytu przed terminem.
 • Raty równe. Jak sama nazwa wskazuje, przez cały okres trwania kredytu będziesz co miesiąc płacić taką samą ratę. Jest to opcja dla osób o niższej zdolności kredytowej i osób, które ze względu na zarobki nie mogą sobie pozwolić na wyższe raty, jak to ma miejsce w pierwszym okresie dla kredytów z ratami malejącymi.

To, jaką ratę będziesz płacić, możesz sprawdzić z pomocą narzędzia kalkulator kredytów samochodowych.

Kredyt samochodowy kalkulator

Kalkulator kredytów samochodowych są to proste i intuicyjne narzędzia, dzięki którym możesz szybko i za jednym razem sprawdzić oferty kredytów samochodowych oferowanych przez różne banki. Jak działa kalkulator kredytu samochodowego? Kalkulator kredytu samochodowego „kolekcjonuje” informacje o ofertach kredytów samochodowych banków, które współpracują z danym serwisem. Jak używać narzędzia kalkulator kredytów samochodowych? W pierwszym kroku wpisujesz dane dotyczące kredytu samochodowego, np. kwotę kredytu, czy oprocentowanie, a kalkulator kredytów samochodowych generuje Ci wyniki w postaci ofert różnych banków. Na podstawie tego, co zaprezentuje kalkulator kredyt samochodowy, dowiesz się który bank ma najatrakcyjniejszą ofertę. Dzięki temu możesz znaleźć tani kredyt samochodowy. Co prezentuje kredyt samochodowy kalkulator? Są to takie parametry, jak oprocentowanie kredytu, RRSO, czyli Rzeczywista Stopa Procentowa, prowizja, wysokość raty, jaką musisz płacić co miesiąc oraz rzeczywista kwota do spłaty. Kalkulator kredyt samochodowy służy do tego, żeby szybko pokazać, w którym banku znajdziesz najlepszy kredyt samochodowy dla siebie. Od razu pojawią się wszystkie parametry, które pozwolą ocenić Ci atrakcyjność oferty. Kredyty samochodowe kalkulator umieszcza oferty bankowe w odpowiedniej kolejności, zaczynając od najniższych wartości.

Kalkulator kredytów samochodowych należy umiejętnie analizować i interpretować poszczególne parametry. Korzystając z narzędzia kredyt samochodowy kalkulator, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na RRSO. Rzeczywista Stopa Procentowa uwzględnia wszystkie koszty kredytu samochodowego, tj. oprocentowanie, prowizję, czy też ubezpieczenie. Dlatego jest to parametr, który mówi nam więcej o kosztach kredytu niż oprocentowanie.

Żebyś lepiej zrozumiał, co mamy na myśli, przeanalizujmy następującą sytuację. Korzystasz z narzędzia kredyty samochodowe kalkulator i widzisz, że oprocentowanie kredytu samochodowego w Banku A wynosi 5%, a w Banku B 6,5%. Na pierwszy rzut oka wybierzesz Bank A. Jednak kalkulator kredyt samochodowy pokazuje Ci jeszcze, że RRSO w Banku A wynosi 9,5%,a w Banku B 8%. Oznacza to, że oferta Banku B jest korzystniejsza.

Kredyty samochodowe kalkulator to bardzo użyteczne narzędzie, dzięki któremu w jednej chwili sprawdzisz i porównasz oferty kilkunastu banków.

Jak działa kalkulator kredytu samochodowego dla firm?

Kredyt samochodowy kalkulator dla firm działa na tej samej zasadzie, co kredyt samochodowy kalkulator dla osób fizycznych. Wpisując odpowiednie dane, możesz liczyć na prezentację, co najmniej kilkunastu najlepszych ofert. Starając się o kredyt samochodowy dla firm, musisz to od razu zaznaczyć w rozmowie z ekspertem z Platinum Eye, ponieważ oferta dla firm i rodzaj dokumentów, które musisz dostarczyć do banku, różnią się od tej dla osób fizycznych.

Podsumowanie kredyt samochodowy kalkulator.

Najprostszym sposobem na zweryfikowanie nawet kilku kredytów na samochód jest skorzystanie z kalkulatora kredytów samochodowych, który podobnie jak w przypadku kredytu gotówkowego pozwoli ci błyskawicznie porównać dostępne oferty, zarówno pod względem całkowitego kosztu, jak i innych warunków, towarzyszących zobowiązaniu finansowemu.

Porównywarka kredytów samochodowych

Kalkulator kredytów samochodowych to nie jedyne narzędzie, które służy do wyszukiwania najlepszych ofert. Do wyszukiwania tanich ofert kredytów samochodowych, służy również porównywarka kredytów samochodowych. Kredyt samochodowy kalkulator oraz porównywarka kredytów samochodowych w jasny i przejrzysty sposób wskażą Ci najlepszy kredyt samochodowy. Dodatkowo wszystkie oferty masz w jednym miejscu, nie musisz odwiedzać stron internetowych każdego banku, czy chodzić do placówek. Dzięki temu oszczędzasz swój czas i masz poczucie komfortu. Widząc wszystkie oferty w jednej porównywarce, możesz je spokojnie przeanalizować i wybrać te, które Ci najbardziej odpowiadają. Porównywarka kredytów samochodowych to proste i intuicyjne narzędzie. Wystarczy, że wpiszesz podstawowe dane dotyczące kredytu, a pokaże Ci się lista ofert. Co więcej, wszystkie informacje w porównywarkach są aktualizowane na bieżąco. Możesz dowiedzieć się, jaką oferta jest dla kredyt samochodowy Santander, Getin Bank, czy MBank.

Ranking kredytów samochodowych

Ranking kredytów samochodowych jest to kolejny sposób na to, żeby wybrać najtańszy kredyt hipoteczny. Jest to bardzo ważne, żeby wybrać ofertę tych banków, która będzie dla Ciebie najkorzystniejsza. W skali kilku lat możesz zaoszczędzić sporą kwotę na ratach kredytu. Ranking kredytów samochodowych pozwoli Ci bardzo szybko zweryfikować propozycję banków pod kątem Twoich potrzeb. Oferty banków różnią się od siebie, a ranking pomoże Ci wybrać ofertę, która będzie dla najodpowiedniejsza. Co przede wszystkim wziąć pod uwagę, żeby znaleźć najlepszy kredyt samochodowy? Szukając najlepszych ofert skup się przede wszystkim na RRSO oferty dla kredytu samochodowego. Samo oprocentowanie nominalne niewiele powie o całkowitych kosztach kredytu. RRSO zawiera w sobie informację nie tylko o oprocentowaniu, ale również o pozostałych kosztach kredytu samochodowego, tj. prowizja, opłata za udzielenie kredytu, czy rozpatrzenie wniosku, ubezpieczenie. Choć kredyty samochodowe są zazwyczaj nisko oprocentowane, to jednak mogą się między sobą różnić. Nie wszystkie oferty mogą być dla Ciebie korzystne.

Ranking kredytów samochodowych zawiera informacje zarówno o oprocentowaniu nominalnym, jak i o RRSO. Ustaw filtr w taki sposób, żeby oferty pokazywały się od najniższej RRSO.

Porównanie ofert – który bank wybrać?

Kredyt samochodowy Santander, czy też kredyty samochodowe w MBanku lub Getin Banku to obecnie najpopularniejsze oferty. Korzystając z kalkulatora kredytów samochodowych lub porównywarek, możesz dowiedzieć się, że oferty tych banków należą obecnie do najkorzystniejszych.

Kalkulator kredyt samochodowy Santander należy do bardzo często sprawdzanych przez klientów. Kredyt samochodowy Santander dzieli się na 3 oferty:

 • Kredyt samochodowy na auto używane,
 • Kredyt samochodowy na auto nowe,
 • Kredyt samochodowy na motocykl, quad, motorower lub skuter.

Jest to rozbudowana oferta dostosowana dla różnych potrzeb.

Co natomiast mówi nam kalkulator kredyt samochodowy Getin Banku? Według kalkulatora kredyt samochodowy w Getin Banku jest atrakcyjnie oprocentowany. Decyzja może być wydana nawet w 2 godziny. Bank wymaga 110% zabezpieczenia.

Kredyty samochodowe kalkulator pokazuje m.in. najniższe wartości RRSO. Jedną z ofert z niskim RRSO jest kredyt samochodowy w MBanku. Maksymalny okres kredytowania to nawet 120 miesięcy. Możesz również liczyć na zniżkę na zakup OC/AC.

Kredyty samochodowe kalkulator to bardzo pożyteczne narzędzie. W jednej chwili poznasz kilkanaście ofert banków i wybierzesz te, które są dla Ciebie najkorzystniejsze. Dzięki temu masz wpływ na wybór kredytu samochodowego, który będzie dla Ciebie najlepszy. Nie tylko kupisz wymarzony pojazd, ale również będziesz pewien, że stać Cię na spłatę rat.

Na co zwrócić uwagę, gdy wybierasz kredyt samochodowy?

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że niskie oprocentowanie nie decyduje o atrakcyjności oferty. Wyboru powinieneś dokonać, gdy poznasz już wszystkie koszty związane z kredytem samochodowym. Całkowity koszt kredytu poznasz korzystając z takich narzędzi jak np. kalkulator kredyt samochodowy. Pożyteczny może być również ranking kredytów samochodowych lub porównywarka kredytów samochodowych. Kalkulator kredytu samochodowego możesz dowolnie filtrować, sprawdzając oprocentowanie nominalne lub RRSO.

Zanim podpiszesz umowę sprawdź wszystkie warunki jak zabezpieczenie kredytu i jego koszt, liczba rat, koszt ubezpieczenia. Przeanalizuj umowę dokładnie i zastanów się, czy stać Cię na comiesięczne raty. Sprawdź, czy bank oferuje wakacje kredytowe i czy musisz założyć konto w banku, który kredytuje Twój samochód. Z kredytem powinieneś czuć się bezpiecznie i komfortowo. Unikaj zbyt wysokich kosztów i wybierz bank, który nie będzie oczekiwał zbyt wielu formalności.

Jeżeli masz problem z wyborem oferty i analizą dostępnych ofert kredytów samochodowych skontaktuj się z ekspertem finansowym i skorzystaj z narzędzia kalkulator kredyt samochodowy, żeby dokonać pierwszej selekcji ofert.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami finansowymi z Platinum Eye.

Zamów
bezpłatny kontakt

Ekspert oddzwoni do Ciebie z najlepszą ofertą

Połączenie jest zabezpieczone certyfikatem SSL
 • 0 zł - Nasza usługa nic Cię nie kosztuje

 • Negocjacje oferty w 4 bankach jednocześnie

 • Do 50 % mniejsza rata przy współpracy z ekspertem