Zdobądź finansowanie
na Twój wymarzony samochód

Kredyt samochodowy

Sprawdzimy dla Ciebie ofertę najlepszych banków i przedstawimy najtańsze oferty!

Zapytaj eksperta o szczegóły lub nie czekaj i zadzwoń
(+48) 509 868 826 dni robocze w godzinach 8:00-16:00

Dlaczego kredyt samochodowy z Platinum Eye? Korzyści dla Ciebie

Analiza rynku

Nie musisz już biegać i marnować czasu na porównywanie ofert bankowych. W jednym miejscu przeanalizujemy ofertę najlepszych banków, wskażemy Ci kredyt dopasowany do Twoich możliwości. Czy wiesz, że 7 na 10 kredytów jest zawyżonych?

Oszczędność pieniędzy

Pomoc naszych ekspetów nic nie kosztują, jest darmowa. Za naszą pracę zapłaci bank. Dlaczego? Nasze rozwiązanie zmniejsza koszty obsługi kredytu po stronie banku. Dodatkowo wynegocjujemy Ci najlepsze warunki kredytu. Wykorzystujemy sprawdzone, wypracowane przez lata strategie negocjacyjne.

Wygoda

Nasi eksperci finansowi są mobilni. Zagwarantujemy Ci łatwe i szybkie dopełnienie wszelkich formalności. Porozmawiamy o kredycie gdziekolwiek chcesz i kiedykolwiek chcesz - oszczędność czasu i wygoda.

Wynegocjuj z ekspertem najtańszy kredyt samochodowy

Porównując oferty najlepszych banków w Polsce

Jakiej kwoty potrzebujesz?
Na jaki okres rozłożyć spłatę?

Oto 4 najlepsze oferty kredytów samochodowych

Najniższa rata wynosi-,-- zł

Wyniki wyszukiwania

Nie zwlekaj!
Uzyskaj najkorzystniejszy kredyt z ekspertami Platinum Eye!

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Zapytaj eksperta

Bezpłatne sprawdzenie zdolności kredytowej

Sprawdź zdolność

Jak wygląda proces otrzymania kredytu z Platinum Eye?

Zrobimy wszystko, aby ten proces był szybki i łatwy

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami

Zamów rozmowę oddzwonimy!

Zamów eksperta

Jeśli wolisz...Zadzwoń do nas

(+48) 509 868 826 dni robocze w godzinach 8:00-16:00

Sukcesy Platinum Eye

nr 1 w Polsce w
Kredytach gotówkowych

2016, 2017, 2018
Expander

700 000 000 zł
uruchomionych kredytów

dzięki doświadczeniu ekspertów

130 000 000 zł
zaoszczędzili klienci

dzięki negocjacjom ekspertów

Ponad 35 000
zadowolonych klientów 

obsłużonych przez ekspertów

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Czy współpraca z ekspertem kredytowym jest darmowa?

Tak, współpraca z ekspertem kredytowym Platinum Eye jest darmowa. Za naszą pracę zapłaci bank. Dlaczego? Nasze rozwiązanie zmniejsza koszty obsługi kredytu po stronie banku. Dodatkowo wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki kredytu. Wykorzystujemy sprawdzone, wypracowane przez lata strategie negocjacyjne.

RRSO co to jest?

RRSO jest to rzeczywista roczna stopa oprocentowania. Wskaźnik mający charakteryzować kredyt - jest to wyrażony w procentach całkowity koszt kredytu uwzględniający wszystkie koszty (odsetki, prowizje i inne opłaty), które konsument jest zobowiązany zapłacić za kredyt, jak również zmianę wartości pieniądza w czasie Co składa się na RRSO? Oprocentowanie nominalne, prowizja dla banku, ubezpieczenie kredytu.

Eksperci finansowi - Porady - Platinum eye

Kredyt samochodowy - porady ekspertów finansowych

Kalkulator kredytu samochodowego

Jeżeli chcesz sprawdzić wstępnie jaka jest najlepsza oferta na kredyt samochodowy możesz skorzystać z naszego kalkulatora. Natomiast jeżeli zależy Ci na najtańszej opcji wynegocjuj z ekspertem najtańszy kredyt samochodowy. Pomoc naszych ekspertów nic nie kosztują, jest darmowa. Za naszą pracę zapłaci bank. Dlaczego? Nasze rozwiązanie zmniejsza koszty obsługi kredytu po stronie banku. Dodatkowo wynegocjujemy Ci najlepsze warunki kredytu. Wykorzystujemy sprawdzone, wypracowane przez lata strategie negocjacyjne. Na co zwrócić uwagę podczas wyboru najlepszej oferty? Porównaj RRSO, oprocentowanie, kwotę do spłaty, a przede wszystkim sprawdź, czy rata kredytu nie będzie ciążyła Twoim finansom osobistym.

Kredyt samochodowy czy leasing?

Jaki kredyt dla przedsiębiorcy. Jakie dokumenty będą potrzebne? Zaświadczenie o niezaleganiu w urzędzie skarbowym, dokumenty finansowe Twojej firmy oraz wypis z CEiDG lub KRS. Jeżeli chodzi o sam leasing jest formą najmu. Masz prawo do korzystania z samochodu, jednak na czas trwania umowy, prawowitym właścicielem pojazdu jest firma leasingowa. Procedura otrzymania leasingu jest szybsza i prostsza. Jeżeli chodzi o zakup auta używanego, większe pole do popisu masz, jeżeli zdecydujesz się na finansowanie za pomocą kredytu. Możesz pozwolić sobie na zakup starszego samochodu. Jeżeli w grę wchodzi auto powyżej 15 lat, lepiej będzie skorzystać z kredytu gotówkowego na dowolny cel. Główna różnica między kredytem samochodowym a leasingiem polega na tym, że w przypadku tego drugiego rozwiązania wymagany jest wkład własny, który może wynieść od 1 proc. wartości samochodu. Jeżeli chcesz dokonać odpowiedniego wyboru zaoszczędzić pieniądze oraz przede wszystkim czas skorzystaj z pomocy eksperta Platinum Eye. Przygotujemy dla Ciebie najtańszy kredyt samochodowy oraz najtańszy leasing.

Ranking kredytów samochodowych

Jeżeli chcesz skorzystać z rankingu, który jest dopasowany specjalnie dla Ciebie, najlepiej jest złożyć zapytanie do eksperta. Co jest największym problemem rankingów internetowych? Są one przygotowane pod „klienta idealnego”. Bardzo często okazuje się, że uzyskanie takiego kredytu na własną rękę jest niemalże niemożliwe. Ranking ma na celu przyciągnięcia klienta do danej instytucji, ekspert ma na celu wynegocjowanie najlepszej oferty w danej instytucji. Potrzebujesz najtańszy kredyt samochodowy? Skorzystaj z pomocy eksperta Platinum Eye, który przygotuje za Ciebie wszystkie formalności i podczas szybkiej konsultacji telefonicznej przedstawi Ci szereg możliwości na finansowanie Twojego wymarzonego auta.

Kredyt samochodowy czy gotówkowy?

Kredyt samochodowy to dobre rozwiązanie dla klientów, którzy mają w planach sfinansować zakup pojazdu za pośrednictwem banku. Instytucja ta pozwala na skorzystanie z dobrych warunków kredytowania. Jest jedno „ale”. Zabezpieczeniem spłaty dla banku będzie Twój nowo zakupiony samochód. Jeżeli zdecydujesz się na finansowanie kredytem gotówkowym, jest to metoda o wiele prostsza w procedurze. Bank nie wymaga żadnych zabezpieczeń, a kredyt można przeznaczyć na dowolny cel. Możesz nawet pokryć ubezpieczenie auta ze środków, które otrzymasz z danej instytucji finansowej. Kredyt samochodowy nie jest tylko na samochód, można nim finansować m.in.: quady, traktory, przyczepy, maszyny budowlane, skutery, motory. Zarówno kredyt gotówkowy jak i samochodowy można przeznaczyć na kupno nowego lub używanego samochodu. Jeżeli chcesz sprawdzić najkorzystniejszą ofertę wypełnij krótki formularz kontaktowy, a ekspert Platinum Eye dobierze dla Ciebie najtańszy kredyt samochodowy.

Kredyt samochodowy plusy i minusy

Kredyt samochodowy ma swoje wady i zalety. Jedną z korzyści jest, stosunkowo niskie oprocentowanie porównując oczywiście do kredytu gotówkowego, spory wybór ofert różnych banków i instytucji finansowych, a co za tym idzie korzystne warunki kredytowania. Rozwiązanie to ma również minusy. Kredyt samochodowy jest trudno dostępny – wymaga wielu formalności, zabezpieczeń i do tego wszystkiego kredytodawca staje się współwłaścicielem samochodu.

Zamów
bezpłatny kontakt

Ekspert oddzwoni do Ciebie z najlepszą ofertą

Połączenie jest zabezpieczone certyfikatem SSL
  • 0 zł - Nasza usługa nic Cię nie kosztuje

  • Negocjacje oferty w 4 bankach jednocześnie

  • Do 50 % mniejsza rata przy współpracy z ekspertem