Szybki kredyt dla firmy

Kredyty obrotowy dla firm

Wysokie kwoty finansowania - mikrofirmy, małe firmy, średnie firmy.

Zapytaj eksperta o szczegóły lub nie czekaj i zadzwoń
(+48) 509 868 826 dni robocze w godzinach 8:00-16:00

Dlaczego kredyt firmowy Platinum Eye? Korzyści dla Ciebie

Analiza rynku

Nie musisz już biegać po bankach i porównywać ofert. W jednym miejscu porównasz ofertę czołowych banków w Polsce, wskażemy Ci najlepszy kredyt dopasowany do możliwości Twojej firmy. Czy wiesz, że 7 na 10 kredytów jest zawyżonych?!

Oszczędność pieniędzy

Współpraca z ekspertem finansowym nic nie kosztuje. Za naszą pracę zapłaci bank, w którym wspólnie wynegocjujemy najlepszą ofertę. Dlaczego? Nasze rozwiązanie zmniejsza koszty obsługi kredytu po stronie banku. Wykorzystujemy sprawdzone, wypracowane przez lata strategie negocjacyjne.

Wygoda

Dzięki temu, że nasi eksperci są mobilni to Ty decydujesz, kiedy i gdzie porozmawiamy o finansach. Zagwarantujemy Ci łatwe i szybkie dopełnienie wszelkich formalności. Oszczędność czasu i wygoda.

Wynegocjuj z ekspertem najtańszy kredyt firmowy

Porównując oferty najlepszych banków w Polsce

Takie warunki uzyskasz tylko dzięki Platinum Eye

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Zapytaj eksperta

Bezpłatne sprawdzenie zdolności kredytowej

Sprawdź zdolność

Sukcesy z Platinum Eye?

nr 1 w Polsce w
Kredytach gotówkowych

2016, 2017, 2018
Expander

700 000 000 zł
uruchomionych kredytów

dzięki doświadczeniu ekspertów

130 000 000 zł
zaoszczędzili klienci

dzięki negocjacjom ekspertów

Ponad 35 000
zadowolonych klientów 

obsłużonych przez ekspertów

Jak działamy:

Zobacz co najczęściej wybierają inni:

Kredyt i leasing dla firm

Porównamy i wynegocjujemy najlepsze oferty.

Zapytaj eksperta

Pakiet zniżek na ubezpieczenia

do 50% na samochód,
do 40% na dom i mieszkanie
do 30% w Twojej firmie!

Zapytaj eksperta

Ubezpieczenie grupowe i PPK

Zadbaj o ludzi, zwiększ
zakres i obniż cenę.

Zapytaj eksperta

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami

Zamów rozmowę oddzwonimy!

Zamów eksperta

Jeśli wolisz...Zadzwoń do nas

(+48) 509 868 826 dni robocze w godzinach 8:00-16:00

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Co to jest kredyt obrotowy dla firmy?

Kredyt obrotowy dla firm jak działa?

Kredyt obrotowy dla firm gdzie najlepiej uzyskać?

Eksperci finansowi - Porady - Platinum eye

Kredyty obrotowy dla firm - porady ekspertów finansowych

Kredyt obrotowy dla firm - na czym polega?

Kredyt obrotowy dla firm to propozycja banków dla tych firm i przedsiębiorstw, które szukają sposobów na finansowanie bieżącej działalności. Większość banków oferuje produkt finansowy, jakim jest kredyt obrotowy dla firm. Coraz częściej instytucje finansowe proponują również kredyt obrotowy dla nowych firm. Kredyt obrotowy dla firm to bardzo dobry sposób na zapewnienie płynności finansowej firmy. Jest to dobre rozwiązania, gdy przykładowo masz zamrożone środki, a mija termin płatności Twoich należności.

Przyznane przez bank środki są dostępne dla Ciebie w każdej chwili. Możesz z nich korzystać do kwoty przyznanego limitu. W zależności od Twoich potrzeb możesz podjąć całą kwotę jednorazowo bądź korzystać z niższych sum.

Środki z kredytu obrotowego możesz przeznaczyć na dowolne, bieżące wydatki związane z Twoją firmą. Może to być zakup sprzętu i maszyn, środków niezbędnych do produkcji, wypłaty dla pracowników, wyposażenie biura, działania marketingowe itd.

Szczególnie poszukiwany przez przedsiębiorców, którzy zaczynają własną działalność, jest kredyt obrotowy dla nowych firm. Jest to zrozumiałe, ponieważ początki działalności są zawsze trudne i wiele nowych firm ma problemy z płynnością finansową. Na szczęście coraz więcej banków otwiera się na współpracę z nowymi firmami, proponując przykładowo kredyt inwestycyjny lub kredyt obrotowy dla nowych firm.

Bez wątpienia kredyt obrotowy dla firm to bardzo pożyteczne narzędzie, które pozwala wielu firmom na funkcjonowanie bez problemów z płynnością.

Kredyt obrotowy dla firm – różne formy

Kredyt obrotowy dla firm może być udzielony na kilka sposobów:

 • W postaci odnawialnych lub nieodnawialnych linii kredytowych,
 • Środki mogą być dostępne w ramach konta firmowego lub na odrębnych rachunkach kredytowych

Kredyt obrotowy dla firm na rachunku bieżącym

Kredyt obrotowy dla firm jest przyznawany najczęściej na 12 miesięcy, z możliwością przedłużenia o kolejny rok. Niektóre banki proponują dłuższy termin, nawet do 36 miesięcy. Sam kredyt występuje w dwóch podstawowych formach.

Kredyt obrotowy dla firm na rachunku bieżącym jest przyznawany w ramach posiadanego konta firmowego. Jako przedsiębiorca masz przyznany określony limit zadłużenia i możemy z niego korzystać, gdy zabraknie nam środków na bieżącą działalność. Każdy wypłata zmniejsza wysokość limitu, a każda wpłata zmniejsza saldo zadłużenia. Wypłacając pieniądze, nie musimy za każdym razem tłumaczyć się przed bankiem, na co chcemy wykorzystać przyznane środki. Kredyt obrotowy dla firm na rachunku bieżącym spłacasz jednorazowo w określonym dniu spłaty, a co miesiąc jesteś zobowiązany do uregulowania kwoty minimalnej. Odsetki są naliczane od wykorzystanej kwoty.

Kredyt obrotowy dla firm na rachunku kredytowym

Kiedy starasz się o kredyt obrotowy dla firm na rachunku kredytowym, to bank poprosi Cię o przedstawienie biznesplanu z uwzględnieniem celu pożyczki. Oznacza to, że nie możesz przeznaczyć przyznanych środków na inny cel niż zaprezentowany w biznesplanie. Przykładowo: chcesz zakupić meble do wyposażenia biura i sprzęt komputerowy dla pracowników, to tego musisz się trzymać. Jeżeli wydasz pieniądze na cel niezgodny z biznesplanem, bank nie tylko zażąda od Ciebie zwrotu środków, ale może również nałożyć na Ciebie karę pieniężną. Środki przyznane w ramach kredytu obrotowego dla firm na rachunku kredytowym, mogą być wypłacone jednorazowo lub w transzach. Kredyt spłacasz w ratach kapitałowo – odsetkowych.

Kredyt obrotowy dla firm – koszty

Główny koszt kredytu obrotowego dla firm to oczywiście odsetki. Jednak to nie są jedyne koszty, z którymi musisz się liczyć. Dodatkowo, jeśli starasz się o kredyt obrotowy dla nowych firm, koszty ze względu na ryzyko, jakie ponosi bank, mogą być większe. Do kosztów związanych z kredytem obrotowym zaliczamy m.in.:

 • prowizję za przyznanie kredytu,
 • prowizję za rozpatrzenie wniosku,
 • prowizję od niewykorzystanego limitu,
 • prowizję za podwyższenie kwoty limitu w trakcie trwania umowy.

Jeśli Twój limit nie wynosi więcej niż kilkanaście tysięcy złotych, bank najpewniej nie będzie wymagał zabezpieczenia. Na pewno zabezpieczenia pojawią się przy wyższych kwotach. Może się to oczywiście wiązać z dodatkowymi kosztami.

Kredyt obrotowy dla firm – jak wybrać najkorzystniejszą ofertę

To czy bank udostępni Ci środki ramach kredytu obrotowego dla firm, zależy od wielu czynników. Najtrudniej będzie nowym firmom, które starają się o kredyt obrotowy dla nowych firm. Bank przy podejmowaniu decyzji sprawdzi sprawozdania finansowe firmy, staż firmy, oceni perspektywy biznesu, zwłaszcza gdy chodzi o kredyt obrotowy dla nowych firm.

Jako przedsiębiorca ponosisz wiele kosztów, dlatego warto znaleźć najlepszy i najkorzystniejszy kredyt obrotowy dla firm. Jest to istotne w szczególności, gdy rozpoczynasz działalność i interesuje Cię kredyt obrotowy dla nowych firm. Im niższe koszty kredytu, tym korzystniej dla Ciebie. Oczywiście istotne będą również inne zalety kredytu takie jak formalności, czy dodatkowe wymagania, np. w zakresie zabezpieczeń.

Proponujemy w takim wypadku skontaktować się z doświadczonym ekspertem kredytowym i przeanalizować oferty, jak największej liczby instytucji finansowych. Ekspert kredytowy na podstawie informacji o Twojej firmie i Twoich potrzebach pomoże Ci znaleźć najtańszy i najkorzystniejszy kredyt obrotowy dla firm. Podpowie Ci również, które banki oferują kredyt obrotowy dla nowych firm. Pomoc eksperta finansowego jest bezpłatna, a Ty zyskujesz pewność, że wybrałeś to, co najlepsze dla swojej firmy.

Przykładowe oferty banków dla produktu kredyt obrotowy dla firm:

Alior Bank kredyt obrotowy z gwarancją BGK

 • Prowizja od 0,50%,
 • Okres kredytowania do 120 miesięcy,
 • Maksymalna kwota 3 000 000 zł,
 • Gwarancja BGK zabezpiecza do 80% kwoty kredytu,
 • Na dowolny cel,
 • Potrzebny PIT za minimum 10 ostatnich miesięcy.

Nest Bank BIZnest limit w koncie

 • Prowizja 0%,
 • Okres kredytowania do 36 miesięcy,
 • Maksymalna kwota 250 000 zł.

PKO BP kredyt obrotowy MSP

 • Prowizja 1,00%,
 • Okres kredytowania 12-36 miesięcy,
 • Maksymalna kwota 1 000 000 zł.

W celu wyboru najlepszego kredytu zachęcamy do kontaktu z profesjonalnymi ekspertami kredytowymi z Platinum Eye.

Zamów
bezpłatny kontakt

Ekspert oddzwoni do Ciebie z najlepszą ofertą

Połączenie jest zabezpieczone certyfikatem SSL
 • 0 zł - Nasza usługa nic Cię nie kosztuje

 • Negocjacje oferty w 4 bankach jednocześnie

 • Do 50 % mniejsza rata przy współpracy z ekspertem