Który kredyt gotówkowy
jest najtańszy?

Darmowe porady finansowe Platinum Eye

Który kredyt gotówkowy jest najtańszy? Który kredyt gotówkowy jest najtańszy?

Który kredyt gotówkowy jest najtańszy w 2021 roku?

Przychodzi taki moment, że stajemy przed koniecznością skorzystania z oferty kredytu gotówkowego. Potrzebujemy pieniędzy na remont, sprzęt AGD, wakacje, czy też wyprawkę dla dzieci. Wielu z nas zaczyna zastanawiać się nad wyborem najkorzystniejszego kredytu gotówkowego, który zanadto nie obciąży naszych kieszeni.

Trudno jest samemu porównywać oferty banków. Dlatego powstała porównywarka platinumeye.pl. Nasza porównywarka finansowa pomoże Ci wybrać najlepszy kredyt gotówkowy. Istotne jest to, że oferty kredytów aktualizujemy na bieżąco i zawsze znajdziesz u nas informacje o najnowszej ofercie kredytów gotówkowych.

Przeczytaj również: Jak dostać najtańszy kredyt z najniższą ratą w 2021 roku?

Czy kredyt gotówkowy, pożyczka to dobre rozwiązanie?

Kredyt gotówkowy jest bardzo dobrym rozwiązaniem, jeżeli potrzebujesz szybko pieniędzy na wybrany przez Ciebie cel. To, co musisz zrobić to wybrać najkorzystniejszą ofertę, a my z chęcią Ci w tym pomożemy. Zanim podejmiesz decyzję i wybierzesz kredyt, porównaj oferty banków i zapoznaj się z kosztami kredytu. W tym celu możesz skorzystać z naszej porównywarki i kalkulatora. Koniecznie sprawdź, czy będzie Cię stać na spłatę comiesięcznych rat. Musisz pamiętać o tym, że masz też inne wydatki i opłaty. Weź taki kredyt, którego spłata Cię nie obciąży ponad miarę. Nasz kalkulator pomoże Ci dobrać kwotę kredytu i wysokość miesięcznych rat.

Jak wybrać najtańszy kredyt gotówkowy?

Okres powakacyjny to czas żniw dla banków i intensywnej reklamy kredytów. Szukając odpowiedniego kredytu gotówkowego, możemy pogubić się w gąszczu ofert i promocji. Warto wtedy pamiętać o kilku rzeczach, ponieważ o koszcie kredytu gotówkowego nie decyduje samo oprocentowanie nominalne. Kredyt z najniższym oprocentowaniem nominalnym niekoniecznie oznacza, że jest to najtańszy kredyt gotówkowy.

Zachęceni reklamą, wybieramy kredyt, który może być dla nas po prostu niekorzystny. Żeby ocenić, czy dany kredyt jest tani, należy przede wszystkim sprawdzić RRSO kredytu gotówkowego. RRSO, czyli rzeczywista roczna stopa procentowa mówi nam, jaki jest naprawdę koszt kredytu. Pamiętajmy, że koszt kredytu, to nie tylko odsetki, ale również dodatkowe opłaty, które ten koszt zwiększają. Oznacza to, że kredyt z niskim oprocentowaniem, wcale nie musi być najtańszy. Najtańszy kredyt gotówkowy to ten, który ma najniższe RRSO.

Dodatkowe opłaty, które wpływają na koszt kredytu gotówkowego

Przed podpisaniem umowy o kredyt gotówkowy, warto sprawdzić wszystkie koszty. Koszt kredytu gotówkowego mogą wzrosnąć przez naliczenie:

  • prowizji za rozpatrzenie wniosku,
  • prowizji za udzielenie kredytu,
  • kosztów ubezpieczenia,
  • kosztów monitów, jeśli spóźnisz się z ratą.

Zanim podpiszemy umowę, zawsze warto zapoznać się z Regulaminem i Tabelą Opłat i Prowizji.

Ubezpieczenie kredytu gotówkowego – czy warto?

Bez wątpienia ubezpieczenie znacząco podnosi koszt kredytu. Do nas należy decyzja, czy z oferty ubezpieczenia warto skorzystać. Na pewno jest to dobre rozwiązanie w przypadku utraty pracy, czy choroby. Jeżeli mielibyśmy problem ze spłatą rat w przypadku utraty pracy, warto rozważyć taką możliwość.

Elastyczny kredyt gotówkowy - wcześniejsza spłata, opłaty

O tym, czy kredyt jest korzystny, decydują nie tylko bezpośrednie koszty kredytu gotówkowego. Zanim podpiszemy umowę, sprawdźmy, czy istnieje możliwość wakacji kredytowych, które pozwolą nam odetchnąć w trudniejszym okresie.

Dla osób, które rozważają możliwość wcześniejszej spłaty, istotne będzie, czy wcześniejsza spłata wiąże się z dodatkowymi opłatami. Pamiętaj, że w ciągu 14 dni masz możliwość odstąpienia od umowy kredytu bez dodatkowych opłat.

Jeżeli zależy nam na zminimalizowaniu kosztów kredytu, zapytajmy o raty malejące. Im więcej kapitału spłacimy na początku, tym niższe będą koszty kredytu.

Przeczytaj również: Wcześniejsza spłata kredytu gotówkowego

Porównywarka finansowa – korzyść dla Ciebie i Twojego portfela

Porównywarka finansowa platinumeye.pl powstała z myślą o osobach, które poszukują najtańszych i najkorzystniejszych ofert finansowych.

Dlaczego warto korzystać z naszej porównywarki?

  • w jednym miejscu sprawdzisz oferty wszystkich banków. Oszczędzisz dzięki temu swój czas, bo nie będziesz musiał sprawdzać oferty każdego z banku osobno na ich stronach internetowych.
  • z łatwością porównasz oferty i znajdziesz najtańszy kredyt gotówkowy. Dzięki specjalnie dobranym parametrom, a także przejrzystemu i czytelnemu układowi, zawsze znajdziesz ofertę najkorzystniejszą dla siebie.
  • porównywarka platinumeye.pl jest na bieżąco aktualizowana przez zespół specjalistów. Dzięki nam zawsze będziesz poinformowany na czas o najnowszych promocjach bankowych.

Porównaj ofertę 21 banków – kalkulator gotówkowy

Kalkulator gotówkowy platinumeye.pl – policz koszty kredytu

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy prosty w obsłudze kalkulator kosztów kredytu. Wystarczy, że wpiszesz kwotę kredytu, okres spłaty i oprocentowanie, a od razu pojawią się orientacyjne koszty. Bez problemu sprawdzisz wysokość raty w zależności od przyjętych parametrów. Kalkulator jest szybkim i prostym narzędziem do obliczania kosztów kredytu i z pewnością pomoże Ci podjąć najlepszą decyzję.

SPRAWDŹ! Kalkulator kredytu hipotecznego – wybierz najtańszy kredyt

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z ekspertami z Platinum Eye. Bezpłatnie udzielimy Ci fachowej porady. Każdego miesiąca pomagamy, uzyskać kredyty hipoteczne na kwotę kilkunastu milionów złotych. Zapraszamy do kontaktu!

Przeczytaj również pozostałe nasze publikacje: 

to nie wszystko! Tutaj znajdziesz więcej >>>

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy gotowi do pomocy codziennie, wybierz najdogoniejszą formę kontaktu i zaufaj naszym ekspertom

Masz pytanie? Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zamów bezpłatny kontakt! Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zobacz także:

Zostaw swój
numer telefonu

Nasz ekspert oddzwoni
w wybranym przez Ciebie czasie

Zamów
bezpłatny kontakt

Ekspert oddzwoni do Ciebie z najlepszą ofertą

Połączenie jest zabezpieczone certyfikatem SSL
  • 0 zł - Nasza usługa nic Cię nie kosztuje

  • Negocjacje oferty w 4 bankach jednocześnie

  • Do 50 % mniejsza rata przy współpracy z ekspertem