Ekspert kredytowy Świdnica Doradca Kredytowy - Pośrednik - Platinum Eye

Darmowe porady finansowe Platinum Eye

Ekspert kredytowy Świdnica Doradca Kredytowy - Pośrednik - Platinum Eye Ekspert kredytowy Świdnica Doradca Kredytowy - Pośrednik - Platinum Eye

Najlepszy kredyt hipoteczny - tylko ze wsparciem eksperta kredytowego ze Świdnicy

Praktycznie cały Dolny Śląsk jest miejscem bardzo dobrym do zamieszkania. Przede wszystkim łatwo jest o dobrą pracę, masz na co dzień dostęp do wielu atrakcji, czy też wydarzeń kulturalnych. Imponuje liczba zabytków i miejsc do zwiedzania, a także bliskość granicy. Jednym z miast Dolnego Śląska, które są przyjazne do zamieszkania, jest Świdnica, małe i urokliwe miasto w pobliżu Wrocławia. Jeśli lubisz klimat mniejszego miasta, warto zastanowić się nad zamieszkaniem właśnie w Świdnicy. Zakup mieszkania będzie się najpewniej wiązał z zaciągnięciem kredytu mieszkaniowego. W takim wypadku warto skontaktować się z ekspertem kredytowym ze Świdnicy. Ekspert kredytowy pomoże Ci znaleźć najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę kredytu hipotecznego.

Przeczytaj również: Ile trzeba zarabiać, żeby dostać kredyt hipoteczny w 2021 roku?

Doradca kredytowy Świdnica a ekspert kredytowy - kim są i czym się różnią 

Znajdziemy różnice, jak i podobieństwa między ekspertem kredytowym a doradcą kredytowym. Dotyczą one wynagrodzenia i funkcjonowania tych dwóch zawodów związanych z finansami. Od 2017 r. doradca kredytowy stał się zawodem regulowanym. Ustawa o kredycie hipotecznym usankcjonowała konieczność uzyskania licencji przez doradcę kredytowego. Dlatego, zanim zostaniesz doradcą kredytowym, musisz zdać egzamin przed Komisją Nadzoru Finansowego. Doradca kredytowy pobiera wynagrodzenie bezpośrednio od klienta, natomiast ekspert kredytowy otrzymuje wynagrodzenie od banku. Warto podkreślić, że choć ekspert kredytowy nie musi zdawać egzaminu, jego wiedza i kompetencje nie odbiegają od wiedzy i kompetencji doradcy kredytowego. Zazwyczaj zarówno ekspert, jak i doradca kredytowy mają wiedzę o finansach na tym samym, wysokim poziomie.

Ekspert kredytowy a doradca kredytowy - podsumowanie:

Doradca kredytowy – jeśli chcesz zostać doradcą kredytowym, musisz zdać egzamin przed Komisją Nadzoru Finansowego. Wymóg ten został zapisany w ustawie o kredycie hipotecznym. Od tego czasu zawód doradcy kredytowego stał się zawodem regulowanym i niezależnym. Doradca kredytowy pobiera wynagrodzenie od klienta.

Ekspert kredytowy – istotna informacja jest taka, że ekspert kredytowy nie pobierze wynagrodzenia od Ciebie. Prowizję dla eksperta bierze na siebie bank. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o zarobkach swojego eksperta, możesz go zapytać, w jakich widełkach mieści się jego wynagrodzenie. Wasza współpraca powinna opierać się na przejrzystych zasadach i wzajemnym zaufaniu.

Wiedza doświadczonego eksperta kredytowego niczym nie odbiega od wiedzy doradcy kredytowego.

Ważne! Nie używa się już nazwy „doradca”. Ustawa o kredycie hipotecznym z 2017 r. zabrania używania tej nazwy w stosunku do osób, które pobierają wynagrodzenie od banków.

Eksperci finansowi Świdnica Platinum Eye - współpracuj z najlepszymi 

 • 15 lat doświadczenia - pomagamy Klientom w realizacji ich planów i marzeń
 • 0zł - bez prowizji - Ty nic nie płacisz, to banki ponoszą koszty
 • Porównanie wielu ofert w jednym miejscu - zaoszczędzony czas i pieniądze
 • Do 50 % mniejsza rata przy współpracy z ekspertem

Szybka decyzja - Minimum formalności - Bezpłatne usługi - Zostaw kontakt lub zadzwoń >

Ekspert Finansowy ze Świdnicy zadba o Twoje interesy

Ekspert finansowy to zawód, który musi cieszyć się dużym zaufaniem swoich klientów. Dzięki temu może liczyć na rekomendacje i kolejne zlecenia. Jakie są przykładowe zadania eksperta finansowego?

 1. Dbałość o interesy klienta i jego bezpieczeństwo finansowe.
 2. Doskonała znajomość produktów finansowych.
 3. Pomoc w znalezieniu najlepszej oferty kredytów gotówkowych i kredytów hipotecznych.
 4. Znajomość prawa bankowego i procedur bankowych.
 5. Umiejętność oceny Twojej zdolności finansowej.
 6. Negocjowanie w Twoim imieniu warunków umowy kredytu.
 7. Pomoc w skompletowaniu i wypełnieniu dokumentów.

Przeczytaj również: Wszystko, co musisz wiedzieć o zdolności kredytowej w 2021 roku

Ekspert finansowy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu pomoże Ci znaleźć najlepszy kredyt hipoteczny, który nie obciąży zanadto Twojego budżetu. Kredyt powinien być „szyty” na miarę Twoich możliwości i potrzeb. Odradzamy poszukiwania kredytu hipotecznego na własną rękę. Są ku temu ważne powody.

 • Umowa kredytu hipotecznego to zobowiązanie, które będziemy spłacać przez wiele lat. Dlatego powinniśmy wybrać kredyt, którego koszt będzie, jak najniższy. Jeśli wybierzesz drogi kredyt, możesz nadpłacić nawet kilkadziesiąt tysięcy odsetek.
 • Wybierając kredyt, często kierujemy się wysokością oprocentowania. Jest to błąd, ponieważ na koszt kredytu składają się również inne koszty, tj. prowizja, czy ubezpieczenie.

Przeczytaj również: Koszty kredytu i koszty okołokredytowe - wszystko, co musisz wiedzieć!

 • Pamiętaj, że każdy bank ma w swoim portfolio inną ofertę, która jest zróżnicowana pod kątem określonego klienta. Część banków oferuje lepsze warunki nowym klientom, a część nagradza za lojalność. Niekoniecznie bank, w którym masz konto, zaoferuje Ci najlepsze warunki.
 • Oferta banków jest wrażliwa na to, co dzieje się w gospodarce i może ulegać częstym zmianom. Zależy ona m.in. od sytuacji gospodarczej, wskaźników makroekonomicznych, stóp procentowych, czy cen na rynku nieruchomości. Ekspert kredytowy ma odpowiednie rozeznanie, jeśli chodzi o oferty bankowe i zawsze pomoże Ci znaleźć najlepsze rozwiązania.

Eksperci Platinum Eye to wiele możliwości - współpracujemy z kilkunastoma dużymi bankami w Polsce. Dzięki czemu prezentujemy wiele możliwości finansowania. Możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście tysięcy złotych, na swoim kredycie! Porozmawiaj z ekspertem, umów się na spotkanie >

Ekspert kredytowy ze Świdnicy – gwarancja skuteczności

Znalezienie odpowiedniego dla siebie i do tego taniego kredytu hipotecznego zabiera dużo czasu. Musimy albo pogodzić się z myślą, że będziemy biegać od placówki do placówki, albo po prostu skorzystamy z pomocy eksperta kredytowego ze Świdnicy. Współpraca z pośrednikiem kredytowym niesie za sobą same korzyści. Są one następujące:

 1. Oszczędność czasu i pieniędzy. Wszystko załatwisz w jednym miejscu.
 2. Ekspert kredytowy pomoże Ci znaleźć najlepszą dla Ciebie ofertę. Twój interes jest dla niego najważniejszy.
 3. Razem możecie przeanalizować kilka, a nawet kilkanaście ofert banków w jednym miejscu i w tym samym czasie.
 4. Masz możliwość złożenia u swojego eksperta nawet kilku wniosków o kredyt hipoteczny. Ekspert kredytowy wyśle je w Twoim imieniu do banku. Od tej pory bank będzie kontaktował się bezpośrednio z ekspertem kredytowym.
 5. Masz problem z wnioskiem lub dokumentami? Ekspert kredytowy pomoże Ci skompletować i uzupełnić wniosek oraz wszystkie niezbędne załączniki.

Przeczytaj! Ekspert finansowy to gwarancja profesjonalizmu i kompetencji. W przeciwieństwie do doradcy bankowego nie obowiązują go żadne plany sprzedażowe. Ekspert finansowy to niezależna profesja. Jest osobą godną zaufania, której możesz powierzyć swoje finanse. Specjalista finansowy zadba o Twoje finanse, zarekomenduje Ci najlepsze oferty, a także na bieżąco będzie Cię informował o najnowszych ofertach i promocjach na rynku.

Wniosek o kredyt hipoteczny i niezbędne załączniki skompletuj i wypełnij razem ze swoim ekspertem kredytowym ze Świdnicy

Wypełnianie skomplikowanych wniosków i kompletowanie dokumentów to zmora każdego kredytobiorcy. Kiedy korzystamy z kredytu hipotecznego, procedura jest jeszcze bardziej uciążliwa. Nie musisz jednak wypełniać i kompletować dokumentów sam. Ekspert kredytowy ze Świdnicy nie tylko podpowie Ci, jakie dokumenty są niezbędne do procedowania kredytu, ale również pomoże Ci je wypełnić. Bank przyjmie tylko i wyłącznie prawidłowe wypełnione dokumenty. Tym bardziej pomoc eksperta kredytowego jest nieoceniona.

Ważne! To, jakie dokumenty musisz dostarczyć, zależy po pierwsze od rodzaju nieruchomości (mieszkaniowa, komercyjna), po drugie od rodzaju rynku (pierwotny, wtórny), a także od polityki banku.

Konieczne jest również ustalenie stanu prawnego nieruchomości. Jest to warunek bezwzględny każdego banku. Ekspert finansowy sprawdzi stan nieruchomości w Twoim imieniu, kontaktując się z deweloperem, agencją lub właścicielem nieruchomości. Doświadczony i kompetentny ekspert finansowy będzie działał szybko i sprawnie.

Przeczytaj również: Kupno domu na kredyt w 7 prostych krokach

Minimum formalności z ekspertami Platinum Eye - Pomagamy w załatwieniu formalności związanych z kredytem, dzięki czemu oszczędzasz czas i energię, którą możesz poświęcić na codzienne przyjemności. Umów się na spotkanie z ekspertem finansowym >

Umowa przedwstępna – z pomocą eksperta kredytowego ze Świdnicy ominiesz wszystkie pułapki

Każdą ważną umowę powinno dać się innej osobie do sprawdzenia na „drugą rękę”. Jest to bardzo dobry zwyczaj. Wtedy łatwiej znaleźć wszystkie błędy, niedopatrzenia i zapisy, które mogą zadziałać na naszą niekorzyść. Podobnie powinniśmy postąpić w przypadku umowy przedwstępnej. Zanim ją podpiszesz, przeczytaj wszystko dokładnie, a następnie przekaż swojemu ekspertowi finansowemu do sprawdzenia. Jeśli znajdziecie niekorzystne dla Ciebie zapisy, negocjujcie umowę. W grę wchodzą duże pieniądze i bez wątpienia deweloper będzie dbał głównie o to, żeby jak najwięcej zarobić nawet kosztem elementarnej uczciwości. Dlatego bądź bardzo ostrożny i skorzystaj ze wsparcia eksperta kredytowego.

Przeczytaj również: Fakty i mity na temat kredytu hipotecznego - poznaj 15 największych

Eksperci finansowi ze Świdnicy - polegaj nawet po uruchomieniu kredytu

Współpraca z ekspertem kredytowym nie kończy się po podpisaniu i uruchomieniu umowy kredytu hipotecznego. Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na długi czas, więc już z góry możemy założyć, że wcześniej czy później będziemy chcieli dokonać zmian, które zmniejszą nasze koszty lub uwolnią nas od kredytu. Jeżeli będziesz chciał zoptymalizować swoje koszty, zwróć się przede wszystkim do swojego eksperta kredytowego. Optymalizacja kosztów może polegać na:

 • wydłużeniu lub skróceniu okresu spłaty kredytu hipotecznego;
 • skonsolidowaniu swoich zobowiązań lub refinansowaniu;
 • wcześniejszej lub częściowej spłacie kredytu.

Przeczytaj również: Wcześniejsza spłata kredytu hipotecznego

Praktycznie przez cały okres kredytowania, ekspert kredytowy będzie służył Ci radą i pomocą. Razem wypracujecie najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązania finansowe i obniżycie koszty kredytów. Jeżeli nie wiesz, w jaki sposób poprawić kondycję swojego budżetu, koniecznie skontaktuj się ze swoim ekspertem kredytowym. Zadaniem eksperta kredytowego jest dbanie o Twoje interesy, nawet jeśli kredyt hipoteczny został już dawno uruchomiony.

Ekspert Platinum Eye to gwarancja stałego kontaktu po uruchomieniu kredytu. Gdy będziesz chciał wydłużyć lub skrócić okres spłaty, skonsolidować kredyty, czy też przenieść kredyt do innego banku w celu obniżenia kosztów skontaktuj się z ekspertem >

Umowa kredytu hipotecznego – z ekspertem kredytowym ze Świdnicy podpiszesz ją bez obaw

Umowa kredytu hipotecznego spędza Ci sen z powiek? To nic dziwnego, większość klientów banków ma dokładnie te same odczucia. Umowa kredytu hipotecznego jest trudna do zrozumienia i zawiła. Dlatego powinien ją przeczytać profesjonalista. Skorzystaj z pomocy eksperta finansowego, który wytłumaczy Ci wszystkie niezrozumiałe zapisy w umowie. Ekspert kredytowy ma dużą wiedzę i rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości, a nawet zachęci do negocjacji umowy. W końcu chodzi o Twoje pieniądze i Twoje bezpieczeństwo finansowe. Co powinieneś wiedzieć przede wszystkim?

 • Jakie są Twoje prawa i obowiązki.
 • Jaki jest całkowity koszt kredytu.
 • Kiedy bank może wypowiedzieć umowę i jakie są tego konsekwencje.

Jak wygląda wynagrodzenie dla eksperta finansowego ze Świdnicy

Jak wspominaliśmy powyżej, ekspert pobiera prowizję tylko i wyłącznie od banku. Jest to dla Ciebie bardzo dobra wiadomość. Korzystasz z pomocy specjalisty i nie ponosisz w związku z tym dodatkowych kosztów. Pomoc eksperta kredytowego niesie za sobą same korzyści. Może wydać Ci się to dziwne, że bank chce płacić ekspertom kredytowym, jednak gdy przyjrzymy się temu bliżej, to ten układ ma również sens dla banków. Po pierwsze eksperci kredytowi dostarczają do banku co najmniej połowę klientów. Po drugie są to klienci z wysoką zdolnością kredytową, a ich dokumenty i wnioski są prawidłowo wypełnione.

0 zł - Spotkanie z ekspertem kredytowym Platinum Eye jest całkowicie bezpłatne. Koszty pokrywają banki, z którymi współpracujemy. Umów się na bezpłatne spotkanie >

Doradca finansowy Świdnica - jak znajdę najlepszego 

Rekomendacje to bez wątpienia najlepsze i najpewniejsze źródło informacji. Popytaj znajomych i rodzinę, czy korzystali z usług eksperta kredytowego. Możesz również poszukać eksperta kredytowego w Internecie. Wpisz frazę „ekspert kredytowy Świdnica”, a ukaże Ci się wiele wyników wyszukiwania. Przeglądaj również blogi branżowe, a nawet Facebooka. Możesz znaleźć tam wiele cennych porad i informacji dotyczących profesjonalnych pośredników finansowych ze Świdnicy. Kupując mieszkanie od dewelopera bądź za pośrednictwem agencji, możesz spytać o eksperta kredytowego. Nie jest to najlepsze źródło informacji, ale możesz skorzystać również z niego.

Eksperci kredytowi z Platinum Eye Świdnica

Zachęcamy osoby, które poszukują kredytu hipotecznego do kontaktu i skorzystania z usług ekspertów finansowych z Platinum Eye. Służymy swoją wiedzą i doświadczeniem. Gwarantujemy pełen profesjonalizm. Zawsze staramy się znaleźć dla klientów najlepsze rozwiązania, dzięki którym zaoszczędzą swój czas i pieniądze.

Masz więcej pytań? Bezpłatnie udzielimy Ci fachowej porady. Każdego miesiąca pomagamy uzyskać kredyty hipoteczne na kwotę kilkunastu milionów złotych. Zapraszamy do kontaktu!

Przeczytaj również pozostałe nasze publikacje: 

to nie wszystko! Tutaj znajdziesz więcej >>>

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy gotowi do pomocy codziennie, wybierz najdogoniejszą formę kontaktu i zaufaj naszym ekspertom

Masz pytanie? Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zamów bezpłatny kontakt! Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zobacz także:

Zostaw swój
numer telefonu

Nasz ekspert oddzwoni
w wybranym przez Ciebie czasie

Zamów
bezpłatny kontakt

Ekspert oddzwoni do Ciebie z najlepszą ofertą

Połączenie jest zabezpieczone certyfikatem SSL
 • 0 zł - Nasza usługa nic Cię nie kosztuje

 • Negocjacje oferty w 4 bankach jednocześnie

 • Do 50 % mniejsza rata przy współpracy z ekspertem