Ekspert kredytowy Lubin Doradca Kredytowy - Pośrednik - Platinum Eye

Darmowe porady finansowe Platinum Eye

Ekspert kredytowy Lubin Doradca Kredytowy - Pośrednik - Platinum Eye Ekspert kredytowy Lubin Doradca Kredytowy - Pośrednik - Platinum Eye

Ekspert kredytowy z Lubina – profesjonalne wsparcie w pozyskaniu kredytu hipotecznego

Lubin to miasto leżące w województwie dolnośląskim, związane z przemysłem wydobywczym i siedziba spółki KGHM SA. Jest oddalone od Wrocławia o ponad 100 km. Mimo że jest to dość duża odległość od stolicy Dolnego Śląska, nie można powiedzieć, że mieszkania w Lubinie są dużo tańsze niż we Wrocławiu. Ciężko znaleźć mieszkanie w cenie poniżej 250 000, a zdarzają się mieszkania w cenach 400 000 – 500 000 zł. Decydując się na zakup mieszkania w Lubinie, najprawdopodobniej będziesz musiał skorzystać z kredytu hipotecznego. Wsparciem dla Ciebie będzie fachowa pomoc eksperta kredytowego z Lubina. Odradzamy Ci poszukiwania kredytu hipotecznego na własną rękę. Ekspert hipoteczny nie tylko pomoże znaleźć Ci najlepszy kredyt hipoteczny, ale dzięki niemu szybciej i sprawniej przejdziesz przez wszystkie procedury bankowe. Przedstawimy Ci wszystkie zalety wynikające ze współpracy z ekspertem kredytowym.

Przeczytaj również: Ile trzeba zarabiać, żeby dostać kredyt hipoteczny w 2021 roku?

Doradca kredytowy Lubin a ekspert kredytowy – podobieństwa i różnice

Większość z nas tak naprawdę nie wie, że ekspert kredytowy a doradca kredytowy to dwa różne zawody. Różnice pomiędzy tymi dwoma zawodami są jednak zasadnicze. Ustawa o kredycie hipotecznym z 2017 r. jasno określiła zasady funkcjonowania doradców kredytowych. Z momentem wejścia ustawy w życie doradca kredytowy stał się zawodem regulowanym z obowiązkiem posiadania licencji. Jeśli chcesz zdobyć licencję doradcy kredytowego, musisz najpierw zdać egzamin przed Komisją Nadzoru Finansowego. Ustawa o kredycie hipotecznym reguluje również kwestię wynagrodzenia dla doradców kredytowych. Doradcy pobierają swoje wynagrodzenie bezpośrednio od klienta. Z kolei ekspert kredytowy nie ma obowiązku zdawania egzaminu przed KNF. Prowizję za uruchomiony kredyt otrzymuje od banku.

Ekspert kredytowy nie musi zdawać egzaminów i nie pobiera wynagrodzenia od klienta, tylko od banku. Bez wątpienia jest to atut, który zachęca do skorzystania z usług eksperta finansowego. Jako klient otrzymujesz bezpłatną i fachową pomoc. Jest natomiast coś, co łączy eksperta kredytowego i doradcę kredytowego. Są to duża wiedza, kompetencje i profesjonalizm.

Doradca kredytowy Lubin a ekspert kredytowy - podsumowanie

Doradca kredytowy:

 • należy do zawodów regulowanych,
 • konieczność pozyskania licencji i zdawania egzaminu przed Komisją Nadzoru Finansowego,
 • pobiera wynagrodzenie od klienta,
 • ma dużą wiedzę i kompetencję.

Ekspert kredytowy:

 • pobiera wynagrodzenie od banku,
 • nie musi zdawać egzaminu,
 • świadczy profesjonalne usługi, które nic Cię nie kosztują
 • podobnie jak doradca kredytowy ma dużą wiedzę i jest profesjonalistą.

Ważne! Nie używa się już nazwy „doradca”. Ustawa o kredycie hipotecznym z 2017 r. zabrania używania tej nazwy w stosunku do osób, które pobierają wynagrodzenie od banków.

Eksperci finansowi Lubin Platinum Eye - współpracuj z najlepszymi 

 • 15 lat doświadczenia - pomagamy Klientom w realizacji ich planów i marzeń
 • 0zł - bez prowizji - Ty nic nie płacisz, to banki ponoszą koszty
 • Porównanie wielu ofert w jednym miejscu - zaoszczędzony czas i pieniądze
 • Do 50 % mniejsza rata przy współpracy z ekspertem

Szybka decyzja - Minimum formalności - Bezpłatne usługi - Zostaw kontakt lub zadzwoń >

Ekspert finansowy z Lubina - jakie są zadania i kompetencje 

Ekspert kredytowy to osoba, która ma ponadprzeciętną wiedzę o rynku finansowym, bankowości i produktach finansowych. Niejeden ekspert kredytowy jest również dobrze zaznajomiony z przepisami prawa. Wiedza eksperta kredytowego jest bardzo szeroka i obejmuje wiele dziedzin. Ekspert kredytowy posiada cechy, które determinują profesjonalne i etyczne postępowanie. Tylko ekspert kredytowy, który ciesz się dużym zaufaniem klientów i ma dobrą opinię może liczyć na kolejne zlecenia. Rola eksperta wykracza daleko poza pomoc w znalezieniu oferty i wysłanie wniosku. Oto zadania eksperta kredytowego:

 • Dbanie o interesy klientów i zapewnienie im komfortu finansowego.
 • Ciągła aktualizacja wiedzy z dziedziny finansów, bankowości, produktów finansowych, prawa itd.
 • Umiejętność wyszukiwania najlepszych ofert kredytów gotówkowych, kredytów hipotecznych i produktów oszczędnościowych.

 • Znajomość procedur bankowych.
 • Umiejętność oceny zdolności kredytowej swoich klientów.
 • Kontaktowanie się z bankiem w Twoim imieniu i negocjowanie warunków kredytu.
 • Pomoc w skompletowaniu i wypełnieniu dokumentów.

Przeczytaj również: Wszystko, co musisz wiedzieć o zdolności kredytowej w 2021 roku

Jak widzisz ekspert kredytowy, ma bardzo duże kompetencje i wiedzę, która pozwoli na znajdowanie i rekomendowanie najlepszych na rynku ofert kredytu hipotecznego. Co więcej, ekspert kredytowy nie pobierze od Ciebie żadnej opłaty. Jeżeli zależy Ci na znalezieniu najtańszego kredytu hipotecznego, który nie obciąży Twojego budżetu, skorzystaj z jego pomocy. Kredyt powinien być dostosowany do Twoich możliwości i potrzeb. Przestrzegamy przed szukaniem kredytu hipotecznego na własną rękę. Dowiedz się dlaczego.

 • Umowę kredytu hipotecznego podpisuje się zazwyczaj na 20-30 lat. Co miesiąc musisz płacić ratę, a im dłuższy kredyt, tym wyższe koszty dla Ciebie. Co to oznacza? Jeśli wybierzesz nieodpowiedni kredyt hipoteczny, możesz nadpłacić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych odsetek. Warto zatem skorzystać z pomocy specjalisty kredytowego i wybrać najtańszy kredyt hipoteczny.
 • Oferta banków może wprowadzać w błąd. Prezentowane z dumą niskie oprocentowanie kredytu wcale nie oznacza, że właśnie ta oferta będzie najtańsza. Koszt kredytu to nie tylko oprocentowanie. Na koszt kredytu składają się również inne elementy, tj. prowizja, obowiązkowe ubezpieczenie i inne koszty dodatkowe. Niskie oprocentowanie nie oznacza, że kredyt jest tani.

Przeczytaj również: Koszty kredytu i koszty okołokredytowe - wszystko, co musisz wiedzieć!

 • Zapewne pierwsze kroki skierujesz do banku, w którym masz konto. Jednak czy banki zawsze nagradzają za lojalność? Niestety nie zawsze. Oferta banku, z którego usług korzystamy nawet wiele lat, niekoniecznie musi być dla nas korzystna. Razem z ekspertem kredytowym poszukajcie ofert kredytów hipotecznych dla nowych klientów. Niektóre banki chcą przyciągnąć nowego klienta i proponują bardzo korzystne warunki kredytu hipotecznego.
 • Rynek finansowy jest bardzo dynamiczny i ulega zmianom pod wpływem danych makroekonomicznych, czy też zmian w prawie. Ekspert kredytowy musi być na bieżąco ze wszystkimi zmianami i dostosowywać do nich swoje działania i rekomendacje.

Eksperci Platinum Eye to wiele możliwości - współpracujemy z kilkunastoma dużymi bankami w Polsce. Dzięki czemu prezentujemy wiele możliwości finansowania. Możesz zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych na swoim kredycie! Porozmawiaj z ekspertem, umów się na spotkanie >

Współpraca z pośrednikiem kredytowym z Lubina – najprostsza droga do kredytu hipotecznego

Marzysz o swoim mieszkaniu, ale przeraża Cię proces poszukiwania kredytu hipotecznego? A może masz obawy, że nie dasz rady spłacać takiego kredytu? Mamy remedium na Twoje wątpliwości, a jest nim współpraca z ekspertem kredytowym. Znalezienie taniego kredytu hipotecznego może być bardzo proste. Nie tylko bezpłatnie skorzystasz z wiedzy i pomocy eksperta kredytowego, ale również zaoszczędzisz swój czas i pieniądze. Dlaczego warto zwrócić się do eksperta kredytowego? Poznaj zalety współpracy:

 • Nie tracisz czasu na bezowocne bieganie od placówki do placówki. Wszystko załatwicie razem z ekspertem w jednym miejscu. Od przeanalizowania ofert po wysłanie wniosków.
 • Ekspert kredytowy sprawdzi Twoją sytuację i możliwości finansowe i na tej podstawie zaproponuje Ci najlepsze i najtańsze kredyty hipoteczne.

Przeczytaj również: Kupno domu na kredyt w 7 prostych krokach

 • Możesz za jednym razem złożyć kilka wniosków o kredyt hipoteczny. Ekspert kredytowy wyśle je i będzie w Twoim imieniu prowadził rozmowy z bankiem.
 • Prawidłowo wypełniony wniosek i komplet dokumentów to klucz do sukcesu. Ekspert kredytowy pomoże Ci skompletować i uzupełnić wniosek oraz wszystkie niezbędne dokumenty.

Przeczytaj! Ekspert finansowy to zawód, który cieszy się dużym zaufaniem klientów. Eksperci finansowi to osoby o dużej wiedzy i kompetencjach. W przeciwieństwie do doradców w banku jest niezależny od instytucji finansowych, a interes klienta jest zawsze na pierwszym miejscu. Ekspert finansowy to profesjonalista, który jest na bieżąco ze wszystkimi ofertami na rynku. Jego zadanie to wyszukiwanie dla Ciebie najlepszych ofert kredytów hipotecznych na rynku.

Jak wypełnić wniosek i skompletować wszystkie dokumenty? Poproś o pomoc swojego eksperta kredytowego z Lubina.

Wypełnianie wniosku, kompletowanie dokumentów i polowanie na wszystkie potrzebne zaświadczenia, to ta część procedury bankowej, która najbardziej przeraża wszystkich klientów. Nie musisz tego robić sam. Bardzo duże wsparcie otrzymasz od eksperta finansowego, który zna procedury bankowe i wie, jak prawidłowo wypełnić wniosek. Specjalista kredytowy pomoże Ci:

 • przygotować listę potrzebnych dokumentów i je skompletować,
 • prawidłowo wypełnić wniosek o kredyt hipoteczny i wszystkie niezbędne załączniki,
 • przejść przez całą procedurę kredytu hipotecznego.

Jest to o tyle istotne, że już na tym etapie bank może odrzucić Twój wniosek, jeśli będzie nieprawidłowo wypełniony lub nie dostarczysz wszystkich dokumentów. Pamiętaj o tym, że bank przyjmie tylko i wyłącznie prawidłowo wypełnione dokumenty. Dlatego rola eksperta kredytowego jest tak bardzo istotna.

Ważne! To, jakie dokumenty będziesz musiał dostarczyć, zależy od wielu czynników:

 • od polityki banku,
 • od rodzaju nieruchomości - mieszkaniowa, komercyjna,
 • od rodzaju rynku - wtórny czy pierwotny.

To od czego musisz zacząć - ustalenie stanu prawnego nieruchomości. Bez tej informacji nie będziesz mógł rozpocząć rozmów z bankiem. Ekspert finansowy może to zrobić za Ciebie. Kontaktując się z deweloperem, czy właścicielem nieruchomości, ustali jej stan prawny. Doświadczony i kompetentny ekspert finansowy będzie działał szybko i sprawnie.

Minimum formalności z ekspertami Platinum Eye - Pomagamy w załatwieniu formalności związanych z kredytem, dzięki czemu oszczędzasz czas i energię, którą możesz poświęcić na codzienne przyjemności. Umów się na spotkanie z ekspertem finansowym >

Umowa przedwstępna – ważny dokument, który musi sprawdzić Twój ekspert kredytowy z Lubina

Zakup nieruchomości to ważna życiowa decyzja. Dlatego do wszystkich umów musisz podchodzić z największą ostrożnością i mieć ograniczone zaufanie do drugiej strony. Gdy chodzi o duże pieniądze, każdy będzie chciał zadbać przede wszystkim o swój interes i zarobić, jak najwięcej. Umowę przedwstępną powinieneś dokładnie przeczytać przynajmniej dwa razy z ołówkiem w ręku. Następnie powinien przeczytać ją Twój ekspert kredytowy, który od razu znajdzie wszystkie niekorzystne dla Ciebie zapisy. W takim przypadku poproś o zmianę zapisów i negocjuj umowę.

Przeczytaj również: Fakty i mity na temat kredytu hipotecznego - poznaj 15 największych

Ekspert kredytowy z Lubina – możesz na niego liczyć nawet po uruchomieniu kredytu

Wieloletni kredyt hipoteczny to duże obciążenie. Zawsze jednak możesz kredyt refinansować lub przenieść go do innego banku. Ekspert kredytowy bez wątpienia będzie służył Ci cały czas pomocą, nawet wtedy, gdy już otrzymasz kredyt, a on swoją prowizję. Biorąc pod uwagę dynamikę zmian na rynku, być może przytrafią się okazje i możliwości, dzięki którym będziesz mógł zmniejszyć koszty swojego kredytu hipotecznego. Z inicjatywą możesz wyjść Ty lub ekspert hipoteczny. Jak można zmniejszyć koszty kredytu hipotecznego:

 • poprzez wydłużenie lub skrócenie okresu spłaty kredytu hipotecznego,
 • poprzez konsolidację swoich zobowiązań kredytowych,
 • dokonując wcześniejszej lub częściowej spłaty kredytu,
 • przenosząc kredyt hipoteczny do innego banku i go refinansując.

Przeczytaj również: Wcześniejsza spłata kredytu hipotecznego

Na pewno dużym komfortem dla Ciebie będzie świadomość, że przez cały czas możesz liczyć na swojego eksperta kredytowego z Lubina. Wasza współpraca może zaowocować korzystnymi dla Ciebie rozwiązaniami finansowymi i znacznym obniżeniem kosztów obsługi Twoich kredytów. Jeśli uważasz, że przepłacasz, skontaktuj się ze swoim ekspertem kredytowym. Ekspert kredytowy podpowie Ci nowe rozwiązania i pomoże przejść przez wszystkie procedury.

Ekspert Platinum Eye to gwarancja stałego kontaktu po uruchomieniu kredytu. Gdy będziesz chciał wydłużyć lub skrócić okres spały, skonsolidować kredyty, czy też przenieść kredyt do innego banku w celu obniżenia kosztów, skontaktuj się z ekspertem >

Umowa o kredyt hipoteczny – skonsultuj ją z ekspertem kredytowym z Lubina

Umowa kredytu hipotecznego to jeden z tych dokumentów, który musisz dokładnie sprawdzić i skonsultować z profesjonalnym ekspertem finansowym. Pamiętaj, że umowa o kredyt hipoteczny nakłada na Ciebie konkretne zobowiązania. Dlatego tak ważne jest, żebyś zrozumiał wszystkie jej zapisy. Ekspert kredytowy z Lubina wytłumaczy Ci Twoje prawa i obowiązki wynikające z umowy i na jakich zasadach będzie się odbywać Twoja współpraca z bankiem. Podpowie Ci również, które elementy umowy możesz negocjować. Nie podpisuj umowy, zanim nie sprawdzi jej ekspert finansowy. Zadbasz w ten sposób o swoje bezpieczeństwo finansowe. Elementy umowy o kredyt hipoteczny, które powinieneś znać:

 • Wysokość oprocentowania i rodzaj oprocentowania (stałe, zmienne) kredytu hipotecznego.
 • Sposób zabezpieczenie kredytu, w tym ustanowienie hipoteki.
 • Uprawnienia banku związane z kontrolą wykorzystania kredytu.
 • Terminy i sposób postawienia do dyspozycji kredytobiorcy środków pieniężnych.
 • Wysokość prowizji i innych opłat związanych z kredytem.
 • Zmiany w umowie i podstawy do jej rozwiązania.
 • Harmonogram spłat.

Zarobki eksperta kredytowego z Lubina – co powinieneś wiedzieć?

Jak już wspominaliśmy wyżej, ekspert kredytowy otrzymuje wynagrodzenie od banku. Jest to jeszcze jeden powód, dla którego warto współpracować z ekspertem finansowym z Lubina. Jest to układ, który jest dla Ciebie bardzo korzystny. Otrzymujesz fachową pomoc, wsparcie i nie musisz ponosić żadnych kosztów. Oczywiście ekspert kredytowy nie pracuje za darmo. Całość jego wynagrodzenia bierze na siebie bank. Może Cię to dziwić, ale również banki korzystają na współpracy z ekspertem kredytowym. Musisz wiedzieć, że eksperci kredytowi dostarczają bankom co najmniej połowę klientów kredytowych. Dodatkowo są to klienci, którzy mają zdolność kredytową. Co więcej, dzięki ekspertom kredytowym wnioski o kredyt hipoteczny dostarczane do banku są najwyższej jakości.

0 zł - Spotkanie z ekspertem kredytowym Platinum Eye jest całkowicie bezpłatne. Koszty pokrywają banki, z którymi współpracujemy. Umów się na bezpłatne spotkanie >

Doradca finansowy Lubin - jak znajdę profesjonalnego eksperta

Najpewniejsze są oczywiście rekomendacje rodziny i znajomych. Spytaj członków swojej rodziny i znajomych, czy kiedykolwiek korzystali z usług eksperta kredytowego z Lubina i czy mogą Ci przekazać kontakt. Możesz również znaleźć eksperta kredytowego przez Internet. Przejrzyj blogi branżowe, fora branżowe, a nawet grupy na Facebooku. Wpisując do wyszukiwarki frazę „ekspert kredytowy Lubin”, możesz liczyć na dużo podpowiedzi. Kupując mieszkanie od dewelopera bądź za pośrednictwem agencji, również możesz spytać o eksperta kredytowego, choć polecamy to źródło w ostateczności.

Eksperci finansowi z Platinum Eye Lubin

Zachęcamy osoby, które poszukują kredytu hipotecznego do kontaktu i skorzystania z usług ekspertów finansowych z Platinum Eye. Służymy swoją wiedzą i doświadczeniem. Gwarantujemy pełen profesjonalizm. Zawsze staramy się znaleźć dla klientów najlepsze rozwiązania, dzięki którym zaoszczędzą swój czas i pieniądze.

Masz więcej pytań? Bezpłatnie udzielimy Ci fachowej porady. Każdego miesiąca pomagamy uzyskać kredyty hipoteczne na kwotę kilkunastu milionów złotych. Zapraszamy do kontaktu!

Przeczytaj również pozostałe nasze publikacje: 

to nie wszystko! Tutaj znajdziesz więcej >>>

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy gotowi do pomocy codziennie, wybierz najdogoniejszą formę kontaktu i zaufaj naszym ekspertom

Masz pytanie? Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zamów bezpłatny kontakt! Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zobacz także:

Zostaw swój
numer telefonu

Nasz ekspert oddzwoni
w wybranym przez Ciebie czasie

Zamów
bezpłatny kontakt

Ekspert oddzwoni do Ciebie z najlepszą ofertą

Połączenie jest zabezpieczone certyfikatem SSL
 • 0 zł - Nasza usługa nic Cię nie kosztuje

 • Negocjacje oferty w 4 bankach jednocześnie

 • Do 50 % mniejsza rata przy współpracy z ekspertem