Ekspert kredytowy Leszno Doradca Kredytowy - Pośrednik - Platinum Eye

Darmowe porady finansowe Platinum Eye

Ekspert kredytowy Leszno Doradca Kredytowy - Pośrednik - Platinum Eye Ekspert kredytowy Leszno Doradca Kredytowy - Pośrednik - Platinum Eye

Kredyt hipoteczny a wsparcie eksperta kredytowego z Leszna

Procedury bankowe, wyśrubowane wymagania dotyczące zdolności kredytowej i biurokracja mogą odstraszać potencjalnych klientów, którzy chcą zakupić nieruchomość w Lesznie i posiłkować się kredytem hipotecznym. Masz wątpliwości, którą ofertę wybrać i który kredyt hipoteczny będzie dla Ciebie najkorzystniejszy? W takiej sytuacji warto skorzystać z fachowej pomocy eksperta finansowego z Leszna. Pamiętaj, że zakup nieruchomości to wydatek rzędu 250 000 – 450 000 zł. Nawet w mniejszym mieście, jakim jest Leszno, ceny mieszkań mogą przyprawić o zawrót głowy. Biorąc pod uwagę wydatki związane z nabyciem nieruchomości, doradzamy skorzystanie z pomocy eksperta finansowego. Ekspert kredytowy nie tylko pomoże Ci znaleźć najkorzystniejszy kredyt hipoteczny, ale również pomoże Ci przejść przez wszystkie procedury bankowe.

Zapoznaj się z całym artykułem i dowiedz się, jakie korzyści niesie współpraca z ekspertem kredytowym.

Przeczytaj również: Ile trzeba zarabiać, żeby dostać kredyt hipoteczny w 2021 roku?

Doradca kredytowy Leszno a ekspert kredytowy - na czym polega różnica 

Krótko opowiemy o tym, jakie są różnice między zawodem eksperta kredytowego a zawodem doradcy kredytowego. Pierwsza różnica polega na tym, że doradca kredytowy to zawód regulowany. Ustawa o kredycie hipotecznym z 2017 r. usankcjonowała zasady funkcjonowania doradców kredytowych. Od momentu wejścia ustawy w życie, każdy przyszły doradca kredytowy musi zdać egzamin przed Komisją Nadzoru Finansowego i otrzymać licencję. Oznacza to, że doradca kredytowy to zawód regulowany. Ustawa stanowi również o zasadach wynagradzania doradców kredytowych. Na podstawie zapisów w Ustawie, doradcy kredytowi pobierają swoje wynagrodzenie bezpośrednio od klienta.

Ekspert kredytowy nie musi zdawać egzaminów i nie ma obowiązku posiadania licencji. Swoje wynagrodzenie otrzymuje od banku. Wynagrodzenie eksperta nie może być wliczone w koszt kredytu.

Są również podobieństwa między tymi dwoma zawodami jak duża wiedza, profesjonalizm i dbanie o finanse swoich klientów.

Ekspert kredytowy i doradca kredytowy – charakterystyka zawodu.

1. Doradca kredytowy:

 • jest to zawód regulowany,
 • każdy doradca musi zdać egzamin przed KNF i mieć licencję,
 • pobiera wynagrodzenie bezpośrednio od klienta,
 • ma dużą wiedzę i kompetencję.

2. Ekspert kredytowy:

 • jego pomoc jest bezpłatna, ponieważ prowizję pobiera od banku,
 • nie musi zdawać egzaminu i mieć licencji,
 • ma dużą wiedzę i jest profesjonalistą.

Ważne! Ustawa o kredycie hipotecznym z 2017 r. zabrania używania nazwy „doradca” w stosunku do osób, które pobierają wynagrodzenie od banków.

Eksperci finansowi Leszno Platinum Eye - współpracuj z najlepszymi 

 • 15 lat doświadczenia - pomagamy Klientom w realizacji ich planów i marzeń
 • 0zł - bez prowizji - Ty nic nie płacisz, to banki ponoszą koszty
 • Porównanie wielu ofert w jednym miejscu - zaoszczędzony czas i pieniądze
 • Do 50 % mniejsza rata przy współpracy z ekspertem

Szybka decyzja - Minimum formalności - Bezpłatne usługi - Zostaw kontakt lub zadzwoń >

Ekspert finansowy z Leszna – gwarancja profesjonalizmu i zaangażowania

Ekspert kredytowy ma za zadania dbać o interesy klienta i rekomendować najlepsze rozwiązania finansowe. Dlatego ekspertem kredytowym może być tylko osoba, która ma ponadprzeciętną wiedzę dotyczącą rynku finansowego, bankowości i produktów finansowych. Ekspert kredytowy ma szerokie kompetencje, a jego wiedza obejmuje wiele dziedzin. Niejeden ekspert kredytowy jest również bardzo dobrze zaznajomiony z przepisami prawa. Tylko wtedy może liczyć na kolejne zlecenia. Na swojego eksperta kredytowego z Leszna możesz liczyć nie na etapie poszukiwania kredytu, kompletowania dokumentów, ale również po uruchomieniu kredytu.

Profesjonalny ekspert kredytowy powinien:

 1. Dbać o finanse klienta.
 2. Mieć szeroką wiedzę z dziedziny finansów, bankowości, produktów finansowych, prawa itd. Multidyscyplinarna wiedza to podstawa zawodu eksperta kredytowego.
 3. Mieć umiejętność identyfikowania potrzeb swoich klientów i wyszukiwać dla nich najlepsze oferty kredytów gotówkowych, kredytów hipotecznych i produktów oszczędnościowych.
 4. Znać procedury bankowe i politykę kredytową poszczególnych banków.
 5. Umieć prawidłowo zbadać zdolność kredytową swoich klientów.
 6. Umiejętnie negocjować warunki kredytu.
 7. Udzielić pomocy w skompletowaniu i wypełnieniu dokumentów.

Przeczytaj również: Wszystko, co musisz wiedzieć o zdolności kredytowej w 2021 roku

Ekspert kredytowy musi sprostać wielu trudnym zadaniom. Kiedy korzystasz z usług eksperta kredytowego, możesz mieć pewność, że nie tylko znajdzie dla Ciebie najlepsze i najtańsze oferty kredytów hipotecznych, ale również sprawnie przeprowadzi Cię przez procedury bankowe. Co więcej, ekspert kredytowy nie pobierze od Ciebie żadnej opłaty. Dlatego rekomendujemy współpracę z ekspertem kredytowym na każdym etapie pozyskiwania kredytu hipotecznego. Kredyt powinien być dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Jeżeli zależy Ci na znalezieniu najtańszego kredytu hipotecznego, który nie obciąży Twojego budżetu, skorzystaj z pomocy eksperta finansowego.

5 powodów, dla których warto współpracować z ekspertem finansowym

 1. Oszczędzasz na kosztach kredytu.
  Jak większość klientów zapewne podpiszesz umowę kredytu hipotecznego na 20 – 30 lat. Im wyższa miesięczna rata, tym więcej odsetek zapłacisz przez ten czas. Dlatego warto skorzystać z pomocy eksperta kredytowego, który pomoże Ci znaleźć najtańszy kredyt hipoteczny. Jeśli wybierzesz nieodpowiedni kredyt hipoteczny, możesz nadpłacić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych odsetek. Warto zatem skorzystać z pomocy specjalisty kredytowego i wybrać najtańszy kredyt hipoteczny.
 2. Prawidłowo ocenisz ofertę banku i koszty kredytu.
  Reklama kredytu hipotecznego, która prezentuje niskie oprocentowanie, może wprowadzić Cię w błąd. Na koszt kredytu składa się bowiem nie tylko oprocentowanie. O koszcie kredytu decydują również takie elementy jak prowizja, czy obowiązkowe ubezpieczenie. Profesjonalny ekspert kredytowy będzie w stanie ocenić, jaki jest prawdziwy koszt kredytu i czy warto z oferty skorzystać, czy też nie.
 3. Wybierzesz najlepszy bank i najlepszą ofertę kredytu hipotecznego.
  Wiele osób myśli, że ich bank zaproponuje im najlepszą ofertę. Niestety nie zawsze tak się dzieje. Oferta naszego banku niekoniecznie musi być dla nas korzystna. Ekspert kredytowy z Leszna prześwietli oferty wielu banków i podpowie, który z nich ma dla Ciebie najlepszą ofertę. Niektóre banki chcą przyciągnąć nowych klientów, dlatego proponują im lepsze warunki.
 4. Jesteś na bieżąco ze wszystkimi ofertami na rynku.
  Rynek finansowy jest bardzo dynamiczny. Co rusz pojawiają się nowe promocje i możliwości. Ekspert kredytowy jest na bieżąco ze wszystkimi ofertami i promocjami, a także zmianami w prawie, które mogą mieć wpływ na Twój kredyt hipoteczny. Na podstawie jego rekomendacji możecie na bieżąco podejmować działania w celu optymalizacji Twoich kosztów.
 5. Komfort psychiczny i oszczędność czasu.
  Ekspert finansowy zadba o Twoje finanse i znajdzie dla Ciebie najlepsze oferty kredytów hipotecznych. Nie musisz obawiać się, że wybierzesz niekorzystne dla siebie rozwiązania finansowe. Wszystko załatwisz w jednym miejscu i nie będziesz tracił czasu na wielokrotne odwiedziny w placówkach bankowych.

Przeczytaj również: Koszty kredytu i koszty okołokredytowe - wszystko, co musisz wiedzieć!

Eksperci Platinum Eye to wiele możliwości - współpracujemy z kilkunastoma dużymi bankami w Polsce. Dzięki czemu prezentujemy wiele możliwości finansowania. Możesz zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych, na swoim kredycie! Porozmawiaj z ekspertem, umów się na spotkanie >

Ekspert kredytowy z Leszna załatwi kredyt hipoteczny szybko i sprawnie

Możesz uprościć sobie drogę do kredytu hipotecznego i co za tym idzie do wymarzonego M4. Współpracując z ekspertem finansowym, masz dostęp do fachowej i bezpłatnej pomocy. Dzięki niemu znalezienie taniego kredytu hipotecznego może być prostsze, niż myślisz. Zapoznaj się z zaletami współpracy z ekspertem kredytowym.

 1. Oszczędzasz czas i pieniądze. Razem z ekspertem finansowym załatwisz wszystko w jednym miejscu, zaczynając od analizy ofert po wysłanie wniosków o kredyt hipoteczny.
 2. Ekspert kredytowy zbada Twoją zdolność kredytową, sprawdzi Twoje możliwości finansowe i wybada Twoje potrzeby. Na podstawie przygotowanej analizy, ekspert kredytowy zaproponuje najlepsze dla Ciebie oferty kredytów hipotecznych.
 3. Pamiętaj, że możesz wysłać więcej niż jeden wniosek o kredyt hipoteczny. Ekspert kredytowy wyśle je wszystkie za jednym razem. Od tej pory bank będzie kontaktował się z ekspertem finansowym i będzie negocjował warunki kredytu hipotecznego w Twoim imieniu.
 4. Ekspert kredytowy pomoże Ci skompletować i uzupełnić wniosek oraz wszystkie niezbędne dokumenty. Dzięki temu Twoje wnioski i dokumenty będą wypełnione prawidłowo i będą zawierać wszystkie niezbędne informacje. Jest to pierwszy krok do sukcesu!

Minimum formalności z ekspertami Platinum Eye - Pomagamy w załatwieniu formalności związanych z kredytem, dzięki czemu oszczędzasz czas i energię, którą możesz poświęcić na codzienne przyjemności. Umów się na spotkanie z ekspertem finansowym >

Ważne! Ekspert finansowy to zawód, który musi cieszyć się pełnym zaufaniem swoich klientów. Ekspert finansowy powinien dbać o interes klienta i o etykę zawodową. Jest to zawód niezależny od instytucji finansowych i od narzucanych z góry planów sprzedażowych. Ekspert kredytowy to osoba o dużej wiedzy i kompetencjach. Jego zadanie to wyszukiwanie dla Ciebie najlepszych i najtańszych ofert kredytu hipotecznego. Jak każdy profesjonalista musi być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami pojawiającymi się na rynku.

Wniosek o kredyt hipoteczny i załączniki – skompletuj i wypełnij razem z pośrednikiem kredytowym z Leszna

Nieprawidłowo wypełnione wnioski o kredyt hipoteczny są odrzucane przez banki i nie mogą być dalej procedowane. Również, gdy nie dostarczysz wszystkich dokumentów, bank nie będzie rozpatrywał Twojego wniosku i cała procedura może się niepotrzebnie wydłużyć. Jeśli nie jesteś pewien, jak wypełnić wniosek, poproś o wsparcie eksperta kredytowego. Ekspert kredytowy pomoże Ci:

 • przygotować listę potrzebnych dokumentów i je skompletować,
 • prawidłowo wypełnić wniosek o kredyt hipoteczny i wszystkie niezbędne załączniki,
 • przejść przez całą procedurę kredytu hipotecznego.

Przeczytaj również: Kupno domu na kredyt w 7 prostych krokach

​​​​​Rodzaj dokumentów, które musisz dostarczyć, zależy od rodzaju nieruchomości, rodzaju rynku (pierwotny, wtórny), czy też polityki banku. Zanim wyślesz wniosek, musisz ustalić stan prawny nieruchomości. Może to zrobić ekspert kredytowy w Twoim imieniu. Podsumowując: banki przyjmują tylko prawidłowo wypełnione dokumenty. Dlatego rola eksperta kredytowego jest tak bardzo istotna, a doświadczony i kompetentny ekspert finansowy będzie działał szybko i sprawnie.

Ekspert kredytowy z Leszna sprawdzi Twoją umowę przedwstępną

Do każdej umowy, którą podpisujesz, powinieneś podchodzić z najwyższą ostrożnością. Zwłaszcza gdy chodzi o tak ważną decyzję życiową, jak zakup nieruchomości i gdy w grę wchodzą duże pieniądze. Nie zakładaj dobrej woli drugiej strony, ponieważ rynek jest bezwzględny i każdy chce zarobić jak najwięcej. Umowę przedwstępną powinieneś przeczytać bardzo dokładnie i przekazać ją do przeanalizowania swojemu ekspertowi kredytowemu z Leszna. Zna on wszystkie triki i bez wątpienia wskaże Ci wszystkie zapisy, które mogą być dla Ciebie niekorzystne. Razem możecie negocjować warunki umowy przedwstępnej.

Przeczytaj również: Fakty i mity na temat kredytu hipotecznego - poznaj 15 największych

Umowy o kredyt hipoteczny a wsparcie eksperta kredytowego z Leszna

Kolejną ważną umową, którą będziesz musiał podpisać, jest umowa o kredyt hipoteczny. Jest to długi i skomplikowany dokument, napisany językiem, który może być dla nas niezrozumiały. Dlatego umowę kredytu hipotecznego powinien również przeczytać i sprawdzić ekspert kredytowy. Specjalista kredytowy wyjaśni Ci, jakie są Twoje prawa i obowiązki, jakie są koszty kredytu i na jakich zasadach będzie się odbywać Twoja współpraca z bankiem. Ekspert kredytowy z Leszna podpowie Ci również, które elementy umowy możesz negocjować. Odradzamy podpisanie umowy, zanim nie sprawdzi jej ekspert finansowy. Zadbasz w ten sposób o swoje bezpieczeństwo finansowe. Elementy umowy o kredyt hipoteczny, które powinieneś znać:

 • Wysokość oprocentowania i rodzaj oprocentowania (stałe, zmienne) kredytu hipotecznego.
 • Sposób zabezpieczenia kredytu i ustanowienia hipoteki.
 • Uprawnienia banku związane z kontrolą wykorzystania kredytu.
 • Terminy i sposób postawienia do dyspozycji kredytobiorcy środków pieniężnych.
 • Wysokość prowizji i innych opłat związanych z kredytem.
 • Zmiany w umowie i podstawy do jej rozwiązania.
 • Harmonogram spłat.

Współpraca z ekspertem kredytowym z Leszna po uruchomieniu kredytu

Kredyt hipoteczny może być dużym obciążeniem dla budżetu domowego. Możesz dojść do wniosku, że warto obniżyć koszty i refinansować kredyt, a nawet przenieść go do innego banku. Mimo że kredyt hipoteczny został już uruchomiony, wciąż możesz liczyć na swojego eksperta kredytowego z Leszna. Zarówno on, jak i Ty możecie wyjść z inicjatywą i podjąć próbę zmniejszenia kosztów kredytu hipotecznego. Sytuacja na rynku zmienia się dość często i mogą pojawić się lepsze oferty.

W jaki sposób można zmniejszyć koszty kredytu hipotecznego:

 • Poprzez wydłużenie lub skrócenie okresu spłaty kredytu hipotecznego.
 • Poprzez konsolidację swoich zobowiązań kredytowych.
 • Możesz też dokonać wcześniejszej lub częściowej spłaty kredytu.
 • Możesz przenieść kredyt hipoteczny do innego banku i go refinansować.

Przeczytaj również: Wcześniejsza spłata kredytu hipotecznego

Dzięki współpracy z ekspertem kredytowym z Leszna możesz szybko zareagować, gdy pojawią się korzystne dla Ciebie okoliczności. Może to być obniżka stóp procentowych, czy też nowe promocje kredytów hipotecznych w bankach. Ekspert kredytowy z Leszna skontaktuje się z Tobą, gdy pojawi się możliwość obniżenia kosztów Twoich kredytów. Jeśli szukasz nowych i korzystnych rozwiązań, wiedz, że zawsze możesz liczyć na swojego eksperta kredytowego, który pomoże Ci przejść przez wszystkie procedury.

Zarobki eksperta kredytowego z Leszna

Ekspert kredytowy pobiera wynagrodzenie od banku za każdy uruchomiony kredyt. Jest to bardzo ważna informacja dla Ciebie, ponieważ nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a otrzymujesz fachową pomoc. Jest to jeszcze jedna zaleta współpracy z ekspertem kredytowym z Leszna. Całość wynagrodzenie bierze na siebie bank, a prowizja eksperta finansowego nie jest w żaden sposób ukryta w kosztach kredytu. Na Twoją prośbę ekspert kredytowy udzieli Ci informacji, w jakich widełkach mieści się jego wynagrodzenie. Banki również korzystają na współpracy z ekspertem kredytowym. Eksperci kredytowi dostarczają bankom co najmniej połowę klientów kredytowych. Dodatkowo są to klienci, którzy mają zdolność kredytową i wysyłają prawidłowo wypełnione wnioski.

0 zł - Spotkanie z ekspertem kredytowym Platinum Eye jest całkowicie bezpłatne. Koszty pokrywają banki, z którymi współpracujemy. Umów się na bezpłatne spotkanie >

Doradca finansowy Leszno - szybkie sposoby na znalezienie profesjonalisty

Pierwszy sposób to rekomendacje rodziny i znajomych, które są najbardziej wiarygodne. Jeśli ktokolwiek z Twojej rodziny lub znajomych korzystał z porad eksperta kredytowego z Leszna, poproś o kontakt. Eksperta kredytowego znajdziesz również za pośrednictwem Internetu, Facebooka, czy też blogów branżowych. Znajdziesz tam wiele cennych informacji. Wpisując do wyszukiwarki frazę „ekspert kredytowy Leszno”, możesz liczyć na dużo podpowiedzi. Kupując mieszkanie od dewelopera bądź za pośrednictwem agencji, również możesz spytać o eksperta kredytowego, choć nie zaliczamy tego źródła do najbardziej wiarygodnych.

Eksperci finansowi z Platinum Eye Leszno

Zachęcamy osoby, które poszukują kredytu hipotecznego do kontaktu i skorzystania z usług ekspertów finansowych z Platinum Eye. Służymy swoją wiedzą i doświadczeniem. Gwarantujemy pełen profesjonalizm. Zawsze staramy się znaleźć dla klientów najlepsze rozwiązania, dzięki którym zaoszczędzą swój czas i pieniądze.

Masz więcej pytań? Bezpłatnie udzielimy Ci fachowej porady. Każdego miesiąca pomagamy uzyskać kredyty hipoteczne na kwotę kilkunastu milionów złotych. Zapraszamy do kontaktu!

Przeczytaj również pozostałe nasze publikacje: 

to nie wszystko! Tutaj znajdziesz więcej >>>

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy gotowi do pomocy codziennie, wybierz najdogoniejszą formę kontaktu i zaufaj naszym ekspertom

Masz pytanie? Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zamów bezpłatny kontakt! Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zobacz także:

Zostaw swój
numer telefonu

Nasz ekspert oddzwoni
w wybranym przez Ciebie czasie

Zamów
bezpłatny kontakt

Ekspert oddzwoni do Ciebie z najlepszą ofertą

Połączenie jest zabezpieczone certyfikatem SSL
 • 0 zł - Nasza usługa nic Cię nie kosztuje

 • Negocjacje oferty w 4 bankach jednocześnie

 • Do 50 % mniejsza rata przy współpracy z ekspertem