Ekspert kredytowy Dzierżoniów Doradca Kredytowy - Pośrednik - Platinum Eye

Darmowe porady finansowe Platinum Eye

Ekspert kredytowy Dzierżoniów Doradca Kredytowy - Pośrednik - Platinum Eye Ekspert kredytowy Dzierżoniów Doradca Kredytowy - Pośrednik - Platinum Eye

Sfinansuj swoje mieszkanie z ekspertem kredytowym z Dzierżoniowa

Dzierżoniów to małe miasteczko leżące u podnóża Gór Sowich i Masywu Ślęży. Jest miastem przyjaznym do zamieszkania, a dojazd do Wrocławia zajmuje około godziny jazdy samochodem. Jeśli planujesz kupić mieszkanie i zamieszkać w Dzierżoniowie, skorzystaj z fachowej pomocy eksperta kredytowego z Dzierżoniowa. Choć mieszkania są tańsze niż np. we Wrocławiu, zapewne będziesz musiał skorzystać z kredytu hipotecznego. Pomoc specjalisty od kredytów hipotecznych jest bardzo ważna. Ekspert kredytowy pomoże Ci znaleźć najkorzystniejszą ofertę kredytu hipotecznego i przejść przez wszystkie procedury bankowe. Zapoznaj się z korzyściami, jakie wynikają ze współpracy z ekspertem kredytowym.

Przeczytaj również: Ile trzeba zarabiać, żeby dostać kredyt hipoteczny w 2021 roku?

Doradca kredytowy Dzierżoniów a ekspert kredytowy - czym się różnią 

Ustawa o kredycie hipotecznym z 2017 r. ustanowiła zasady funkcjonowania zawodu doradcy kredytowego. Od tego czasu, jeśli chcesz zostać doradcą kredytowym, musisz zdać egzamin przed Komisją Nadzoru Finansowego i otrzymać licencję. Oznacza to, że zawód doradcy kredytowego stał się zawodem regulowanym. Kolejna ważna rzecz dotyczy wynagrodzenia doradcy kredytowego, które jest pobierane bezpośrednio od klienta.

Ekspert kredytowy nie musi zdawać egzaminów i nie pobiera wynagrodzenia od klienta, tylko od banku. Jest to dobra wiadomość dla Ciebie, ponieważ możesz bez żadnych opłat skorzystać z fachowej pomocy. Ekspert kredytowy podobnie jak doradca kredytowy ma dużą wiedzę i kompetencje.

Ekspert kredytowy a doradca kredytowy. Podsumujmy różnice.

 • Doradca kredytowy – należy do zawodów regulowanych. Każda osoba, która chce zostać doradcą kredytowym, musi zdać egzamin przed Komisją Nadzoru Finansowego i otrzymać licencję. Wymóg ten został zapisany w ustawie o kredycie hipotecznym z 2017 r. Doradca kredytowy pobiera wynagrodzenie bezpośrednio od klienta.
 • Ekspert kredytowy – ekspert kredytowy pobiera wynagrodzenie od banku. Zasięgając opinii eksperta kredytowego, nie ponosisz dodatkowych kosztów. Prowizja eksperta kredytowego nie jest w żaden sposób ukryta w kosztach kredytu hipotecznego. Ekspert kredytowy na Twoje życzenie poinformuje Cię, w jakich widełkach mieści się jego wynagrodzenie. Przejrzyste zasady i wzajemne zaufanie to podstawa waszej współpracy.
 • Wiedza doświadczonego eksperta kredytowego jest na tym samym poziomie, co wiedza doradcy kredytowego.

Ważne! Nie używa się już nazwy „doradca”. Ustawa o kredycie hipotecznym z 2017 r. zabrania używania tej nazwy w stosunku do osób, które pobierają wynagrodzenie od banków

Eksperci finansowi Dzierżoniów Platinum Eye - współpracuj z najlepszymi 

 • 15 lat doświadczenia - pomagamy Klientom w realizacji ich planów i marzeń
 • 0zł - bez prowizji - Ty nic nie płacisz, to banki ponoszą koszty
 • Porównanie wielu ofert w jednym miejscu - zaoszczędzony czas i pieniądze
 • Do 50 % mniejsza rata przy współpracy z ekspertem

Szybka decyzja - Minimum formalności - Bezpłatne usługi - Zostaw kontakt lub zadzwoń >

Zadania eksperta kredytowego z Dzierżoniowa

Jak już pisaliśmy wyżej, ekspert kredytowy to osoba, która ma dużą wiedzę i kompetencje. Nieprzeciętna wiedza z zakresu finansów, bankowości i prawa jest niezbędna do wykonywania tego zawodu. Ekspert finansowy to zawód, który musi cieszyć się dużym zaufaniem swoich klientów. Tylko w takim wypadku może liczyć na kolejne zlecenia. Ekspert kredytowy ma bardzo dużo obowiązków. Oto, niektóre z nich:

 1. Dbałość o interesy klienta i jego bezpieczeństwo finansowe.
 2. Doskonała znajomość produktów finansowych.
 3. Pomoc w znalezieniu najlepszej oferty kredytów gotówkowych i kredytów hipotecznych.
 4. Znajomość prawa bankowego i procedur bankowych.
 5. Umiejętność oceny Twojej zdolności finansowej.
 6. Negocjowanie w Twoim imieniu warunków umowy kredytu.
 7. Pomoc w skompletowaniu i wypełnieniu dokumentów.

Przeczytaj również: Wszystko, co musisz wiedzieć o zdolności kredytowej w 2021 roku

Biorąc pod uwagę to, że ekspert kredytowy ma duże kompetencje i jego zadaniem jest udzielanie bezpłatnego wsparcia swoim klientom, warto skorzystać z takiej formy pomocy. Ekspert finansowy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu pomoże Ci znaleźć najlepszy kredyt hipoteczny, który nie obciąży Twojej kieszeni. Kredyt powinien być dostosowany do Twoich możliwości i potrzeb. Przede wszystkim nie staraj się szukać kredytu hipotecznego na własną rękę. Są ku temu istotne przesłanki:

 • Umowa kredytu hipotecznego to zobowiązanie na wiele lat. Im dłuższy kredyt, tym wyższe będą jego koszty dla Ciebie. Dlatego warto wybrać kredyt z jak najniższymi kosztami i opłatami. Jeśli wybierzesz drogi kredyt, możesz nadpłacić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych odsetek.
 • Pamiętaj, że koszt kredytu to nie tylko oprocentowanie. Do kosztów należy zaliczyć również prowizję, obowiązkowe ubezpieczenie i inne koszty dodatkowe. Samo oprocentowanie może wprowadzać w błąd i sugerować, że kredyt jest tani.

Przeczytaj również: Koszty kredytu i koszty okołokredytowe - wszystko, co musisz wiedzieć!

 • Nasza pierwsza myśl jest taka, żeby udać się po kredyt hipoteczny do banku, w którym mamy konto. Może się jednak okazać, że oferta naszego banku nie jest dla nas korzystna. Każdy bank ma inną politykę kredytową. Niektóre banki chcą przyciągnąć nowego klienta, a niektórym zależy na obecnych klientach.
 • Oferta banków ulega częstym zmianom. Związane jest to zmianami w prawie, sytuacją gospodarczą, rekomendacjami nadzorcy finansowego. W tej sytuacji warto polegać na ekspercie kredytowym, który jest na bieżąco ze wszystkimi zmianami i promocjami.

Eksperci Platinum Eye to wiele możliwości - współpracujemy z kilkunastoma dużymi bankami w Polsce. Dzięki czemu prezentujemy wiele możliwości finansowania. Możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście tysięcy złotych, na swoim kredycie! Porozmawiaj z ekspertem, umów się na spotkanie >

Razem z ekspertem kredytowym z Dzierżoniowa załatwisz kredyt szybko i skutecznie

Znalezienie odpowiedniego dla siebie i taniego kredytu hipotecznego może być prostsze, niż myślisz. Wystarczy, że skorzystasz z pomocy eksperta kredytowego z Dzierżoniowa, a ominie Cię wątpliwa przyjemność biegania od placówki do placówki. Zaoszczędzisz swój czas i pieniądze. Współpraca z pośrednikiem finansowym niesie za sobą same korzyści. Są one następujące:

 1. Wszystko załatwisz w jednym miejscu, zaczynając od przeanalizowania ofert po złożenie wniosku.
 2. Razem z ekspertem kredytowym znajdziecie wspólnie najlepsze oferty kredytów hipotecznych.
 3. Masz możliwość złożenia u swojego eksperta nawet kilku wniosków o kredyt hipoteczny. Ekspert kredytowy wyśle je w Twoim imieniu do banku. Od tej pory bank będzie kontaktował się bezpośrednio z ekspertem kredytowym.
 4. Ekspert kredytowy pomoże Ci skompletować i uzupełnić wniosek oraz wszystkie niezbędne załączniki. Prawidłowo wypełniony wniosek to pierwszy krok do sukcesu.

Przeczytaj! Ekspert finansowy to osoba o dużej wiedzy, kompetentna i skuteczna. Interes klienta jest zawsze dla niego na pierwszym miejscu. Ekspert finansowy to gwarancja profesjonalizmu. Ekspert finansowy jest niezależny od instytucji finansowych i nie obowiązują go żadne plany sprzedażowe. Specjalista finansowy zadba o Twoje finanse, zarekomenduje Ci najlepsze oferty, a także na bieżąco będzie Cię informował o najnowszych ofertach i promocjach na rynku.

Pośrednik kredytowy z Dzierżoniowa pomoże Ci wypełnić wniosek i skompletować wszystkie dokumenty

Jeśli nie przepadasz za wypełnianiem skomplikowanych wniosków i organizowaniem dokumentów, możemy Cię pocieszyć, że nie jesteś sam. Procedura pozyskiwania kredytu hipotecznego jest skomplikowana i może być dla wielu osób poważną barierą. Dużą rolę odgrywają w tym wypadku eksperci kredytowi. Specjalista kredytowy pomoże Ci:

 • przygotować listę potrzebnych dokumentów i je skompletować,
 • prawidłowo wypełnić wniosek o kredyt hipoteczny i wszystkie niezbędne załączniki,
 • przejść przez całą procedurę kredytu hipotecznego.

Przeczytaj również: Kupno domu na kredyt w 7 prostych krokach

Pamiętaj o tym, że bank przyjmie wyłącznie prawidłowo wypełnione dokumenty. Pomoc eksperta kredytowego jest nieoceniona i niezbędna.

Ważne! Rodzaj dokumentów, które musisz dostarczyć do banku, zależy od rodzaju nieruchomości (mieszkaniowa, komercyjna) i od rodzaju rynku, na którym kupujesz mieszkanie (pierwotny, wtórny). Każdy bank podchodzi do tej sprawy inaczej.

Starając się o kredyt hipoteczny, musisz ustalić stan prawny nieruchomości, którą zamierzasz nabyć. Ekspert finansowy sprawdzi stan nieruchomości w Twoim imieniu, kontaktując się z deweloperem, agencją lub właścicielem nieruchomości. Doświadczony i kompetentny ekspert finansowy będzie działał szybko i sprawnie.

Minimum formalności z ekspertami Platinum Eye - Pomagamy w załatwieniu formalności związanych z kredytem, dzięki czemu oszczędzasz czas i energię, którą możesz poświęcić na codzienne przyjemności. Umów się na spotkanie z ekspertem finansowym >

Ekspert kredytowy z Dzierżoniowa sprawdzi Twoją umowę przedwstępną

Do każdej umowy musisz podchodzić z największą ostrożnością. Przy zakupie nieruchomości, kiedy w grę wchodzą duże pieniądze, powinieneś założyć, że druga strona umowy kieruje się przede wszystkim swoim interesem. Nie każdy uczestnik rynku zachowuje się etycznie. Umowę przedwstępną powinieneś dokładnie przeczytać, a następnie przekazać ekspertowi kredytowemu. Ekspert finansowy pomoże Ci znaleźć wszystkie błędy, niedopatrzenia i zapisy, które mogą zadziałać na Twoją niekorzyść. Jeśli znajdziecie niekorzystne dla Ciebie zapisy, koniecznie negocjuj umowę.

Przeczytaj również: Fakty i mity na temat kredytu hipotecznego - poznaj 15 największych

Współpraca z ekspertem kredytowym z Dzierżoniowa w trakcie trwania kredytu

Na eksperta kredytowego możesz liczyć nawet po uruchomieniu kredytu. Kredyt bierzesz na wiele lat, więc jest bardzo prawdopodobne, że będziesz chciał wcześniej, czy później dokonać zmian i zmniejszyć swoje koszty. Z taką inicjatywą może również wyjść ekspert kredytowy, który na bieżąco obserwuje sytuację na rynku. W jaki sposób możesz zmniejszyć swoje koszty?

 • Możesz wydłużyć lub skrócić okres spłaty kredytu hipotecznego.
 • Możesz skonsolidować swoje zobowiązania lub starać się o refinansowanie kredytu hipotecznego.
 • Możesz dokonać wcześniejszej lub częściowej spłaty kredytu.
 • Możesz przenieść kredyt hipoteczny do innego banku.

Przeczytaj również: Wcześniejsza spłata kredytu hipotecznego

Przez cały okres kredytowania ekspert kredytowy będzie do Twojej dyspozycji. Razem wypracujecie najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązania finansowe i obniżycie koszty kredytów. Jeśli chcesz poprawić kondycję swojego budżetu, koniecznie skontaktuj się ze swoim ekspertem kredytowym. Zadaniem eksperta kredytowego jest dbanie o Twoje interesy, nawet jeśli kredyt hipoteczny został już dawno uruchomiony.

Ekspert Platinum Eye to gwarancja stałego kontaktu po uruchomieniu kredytu. Gdy będziesz chciał wydłużyć lub skrócić okres spały, skonsolidować kredyty, czy też przenieść kredyt do innego banku w celu obniżenia kosztów. Skontaktuj się z ekspertem >

Sprawdź razem z ekspertem kredytowym zapisy umowy o kredyt hipoteczny

Umowa kredytu hipotecznego nakłada na Ciebie określone prawa i obowiązki. Zawiera również informacje o koszcie kredytu hipotecznego i zasadach współpracy. Zanim ją podpiszesz, skonsultuj jej zapisy z ekspertem kredytowym z Dzierżoniowa. Umowa kredytu hipotecznego jest bardzo trudnym dokumentem i może być niezrozumiała dla osób, które nie mają do czynienia na co dzień z finansami, czy też nie mają wykształcenia prawniczego. Ekspert kredytowy pomoże Ci zrozumieć zapisy zawarte w umowie kredytu, rozwieje Twoje wątpliwości, a także podpowie, które z nich możesz negocjować. W końcu chodzi o Twoje pieniądze i Twoje bezpieczeństwo finansowe. Co powinieneś wiedzieć przede wszystkim?

 • Jaka jest wysokość i rodzaj oprocentowania kredytu hipotecznego i warunki jego zmiany.
 • Jakie jest zabezpieczenie kredytu.
 • Jakie są uprawnienia banku związane z kontrolą wykorzystania kredytu.
 • Jakie są terminy i sposób postawienia do dyspozycji kredytobiorcy środków pieniężnych.
 • Jaka jest wysokość prowizji i innych opłat związanych z kredytem.
 • Jak można dokonać zmiany w umowie lub ją rozwiązać.

Ekspert finansowy z Dzierżoniów - w jaki sposób zarabia 

Ekspert kredytowy otrzymuje wynagrodzenie od banku za każdy uruchomiony kredyt. Jest to dla Ciebie doskonała wiadomość, ponieważ nie ponosisz kosztów związanych z pomocą eksperta kredytowego. Współpraca z ekspertem kredytowym oparta jest na samych korzyściach. Otrzymujesz bezpłatnie fachową pomoc w pozyskaniu kredytu hipotecznego, a także w trakcie jego trwania. Taki układ jest również bardzo opłacalny dla banków. Eksperci kredytowi dostarczają bankom co najmniej połowę klientów kredytowych. Są to klienci, którzy mają zbadaną wstępnie zdolność kredytową i zazwyczaj jest ona na wysokim poziomie. Ekspert kredytowy dba również o wysoką jakość wypełnionych wniosków i sprawdza je, zanim dotrą do banku.

0 zł - Spotkanie z ekspertem kredytowym Platinum Eye jest całkowicie bezpłatne. Koszty pokrywają banki, z którymi współpracujemy. Umów się na bezpłatne spotkanie >

Doradca Finansowy Dzierżoniów - jak znajdę profesjonalistę 

Są trzy główne źródła informacji o ekspertach kredytowych. Pierwsze i zarazem najpewniejsze źródło to polecenia znajomych i rodziny. Spytaj swoich znajomych lub członków rodziny, czy korzystali kiedykolwiek z usług eksperta kredytowego i czy mogą go zarekomendować. Drugie, bardzo dobre źródło informacji to Internet. Wpisz frazę „ekspert kredytowy Dzierżoniów”, a na pewno pojawi Ci się dużo wyników. Możesz również przejrzeć blogi branżowe lub popytać o eksperta kredytowego z Dzierżoniowa na różnych forach internetowych, czy na grupach na Facebooku. Kupując mieszkanie od dewelopera bądź za pośrednictwem agencji, również możesz spytać o eksperta kredytowego.

Eksperci kredytowi z Platinum Eye Dzierżoniów

Zachęcamy osoby, które poszukują kredytu hipotecznego do kontaktu i skorzystania z usług ekspertów finansowych z Platinum Eye. Służymy swoją wiedzą i doświadczeniem. Gwarantujemy pełen profesjonalizm. Zawsze staramy się znaleźć dla klientów najlepsze rozwiązania, dzięki którym zaoszczędzą swój czas i pieniądze.

Masz więcej pytań? Bezpłatnie udzielimy Ci fachowej porady. Każdego miesiąca pomagamy uzyskać kredyty hipoteczne na kwotę kilkunastu milionów złotych. Zapraszamy do kontaktu!

Przeczytaj również pozostałe nasze publikacje: 

to nie wszystko! Tutaj znajdziesz więcej >>>

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy gotowi do pomocy codziennie, wybierz najdogoniejszą formę kontaktu i zaufaj naszym ekspertom

Masz pytanie? Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zamów bezpłatny kontakt! Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zobacz także:

Zostaw swój
numer telefonu

Nasz ekspert oddzwoni
w wybranym przez Ciebie czasie

Zamów
bezpłatny kontakt

Ekspert oddzwoni do Ciebie z najlepszą ofertą

Połączenie jest zabezpieczone certyfikatem SSL
 • 0 zł - Nasza usługa nic Cię nie kosztuje

 • Negocjacje oferty w 4 bankach jednocześnie

 • Do 50 % mniejsza rata przy współpracy z ekspertem