Kredyt gotówkowy Wrocław Najlepsze Oferty - Jak dostać - Platinum Eye

Darmowe porady finansowe Platinum Eye

 Kredyt gotówkowy Wrocław Najlepsze Oferty - Jak dostać - Platinum Eye  Kredyt gotówkowy Wrocław Najlepsze Oferty - Jak dostać - Platinum Eye

Kredyty gotówkowe Wrocław

Wrocław to piękne miasto, które stwarza wiele możliwości. Coraz więcej osób chce tutaj mieszkać, pracować i zakładać rodzinę. Kupujemy mieszkania i chcemy zapewnić sobie i swoim bliskim godny byt i jak najlepsze warunki do życia. Wiąże się to oczywiście z wydatkami, na które nie zawsze możemy sobie pozwolić. Dlatego chętnie sięgamy po kredyty gotówkowe. Wrocław to bardzo dobre miejsce, jeżeli chodzi o usługi finansowe.

We Wrocławiu łatwo o kredyt gotówkowy, ze względu na dużą liczbę placówek bankowych. Z łatwością też znajdziesz dobrych doradców kredytowych we Wrocławiu i będziesz mógł za darmo skorzystać z ich pomocy.

Przeczytaj również: 10 rzeczy, które obniżą Twoją zdolność kredytową!

Kredyt gotówkowy Wrocław – czy warto?

W środowisku niskich stóp procentowych warto obecnie zdecydować się na kredyt gotówkowy. Do tego dochodzi atrakcyjna oferta banków, którym zależy na pozyskaniu klienta. Wysokość kredytu zależy od tego, jakie mamy zarobki. Im są wyższe, tym lepszą mamy zdolność kredytową. Nasza zdolność kredytowa będzie zależeć także od naszej wiarygodności, statusu zawodowego, czy naszych wydatków. Dlatego, zanim zdecydujemy się na kredyt gotówkowy, pamiętajmy o naszych obciążeniach i innych zobowiązaniach finansowych.

Przeczytaj również: Wszystko, co musisz wiedzieć o zdolności kredytowej w 2021 roku

Podpisując umowę kredytową, zobowiązujemy się płacić co miesiąc ratę w określonej wysokości. Oczywiście zawsze warto sięgać po kredyt gotówkowy z niskim oprocentowaniem i możliwie najniższym RRSO. Pamiętajmy, że niskie oprocentowanie, nie zawsze oznacza, że kredyt gotówkowy jest tani. O tym mówi nam wskaźnik RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa), który zawiera wszystkie opłaty związane z kredytem. Jeżeli chcemy szybko sprawdzić, który kredyt jest najtańszy, skorzystajmy z porównywarek finansowych i kalkulatora on-line dla kredytów gotówkowych. Bardzo czytelny i prosty w obsłudze kalkulator on-line znajdziesz na naszej stronie www.platinumeye.pl. Dzięki niemu szybko znajdziesz kredyt gotówkowy z najniższym RRSO.

Oferta kredytu gotówkowego Wrocław - na co zwrócić uwagę?

Przede wszystkim sprawdzamy wszystkie opłaty związane z kredytem. Są to nie tylko odsetki, ale również opłaty za rozpatrzenie wniosku, czy prowizja za udzielenie kredytu. Istotne jest również to, czy istnieje możliwość wcześniejszej spłaty kredytu gotówkowego bez żadnych opłat, albo czy możliwe są wakacje kredytowe. Na rynku możesz znaleźć oferty taniego kredytu gotówkowego z elastycznymi warunkami.

Zdarzają się też oferty kredytów gotówkowych bez prowizji. Przykładowo Alior Bank Wrocław nie pobierał prowizji, jeżeli skorzystało się z oferty kredytu gotówkowego on-line Wrocław.

Przeczytaj również: Koszty kredytu i koszty okołokredytowe - wszystko, co musisz wiedzieć!

Który bank wybrać? - kredyt gotówkowy Wrocław

We Wrocławiu znajdziemy placówki ponad 20 banków. Wszystkie z nich oferują kredyty gotówkowe dla klientów indywidualnych. Ciekawą ofertę kredytu gotówkowego znajdziesz w ING Banku, Santander Banku, czy Credit Agricole. Kredyt gotówkowy Alior Banku, czy PKOBP to również ciekawa opcja. Nest Bank proponuje produkty dla Ciebie i rodziny, w tym kredyty gotówkowe dostępne w placówce i w wersji on-line. Zapraszamy do naszej porównywarki kredytów, która znajduje się na naszej stronie www.platinumeye.pl. Przykładowo RRSO kredytu gotówkowego on-line w Alior Banku wynosi 9,92%, w Santanderze 11,84%, a PKO BP oferuje kredyt gotówkowy z RRSO 12,98%. Ja widać, różnice w oprocentowaniu wynoszą nawet 1% - 2%.

Eksperci Platinum Eye to wiele możliwości - współpracujemy z kilkunastoma dużymi bankami w Polsce. Dzięki czemu prezentujemy wiele możliwości finansowania, a ostateczna decyzja zawsze należy do Ciebie! Zapraszamy do kontaktu >

Kredyt gotówkowy, czy pożyczka gotówkowa - Wrocław? 

Pożyczki gotówkowe udzielane są przez prywatne firmy, których nie obowiązuje prawo bankowe. Starając się o taką pożyczkę, otrzymamy ją szybko, przechodząc przez prosty system weryfikacji. Jeżeli zależy nam na czasie i wystarczy nam niewielka kwota, to wtedy możemy pomyśleć o tzw. chwilówce. Jednak taka opcja ma też swoje wady. Są to przede wszystkim wysokie koszty, jakie musimy ponieść. RRSO chwilówek może wynieść nawet kilkaset procent. Firmy pożyczkowe udzielają pożyczek na krótki okres, np. do 30 dni i na niewielkie kwoty.

Większość firm pożyczkowych przeniosła się do Internetu. Część z nich, chcąc przyciągnąć klientów, zdecydowała się na zaoferowanie pierwszej pożyczki za darmo. Jeżeli oddamy pożyczkę w ciągu 30 dni, nie zapłacimy żadnych odsetek. Pożyczka gotówkowa może być dobrym rozwiązaniem dla osób, które pilnie potrzebują gotówki. Korzystając z oferty banku, będziemy czekać na decyzję dłużej, ale za to kredyt gotówkowy jest tańszy i może być udzielony na wyższe kwoty, a raty mogą być rozłożone na kilka lat. Zarówno z chwilówek, jak i z kredytów korzystajmy z głową, tak żeby nie wpaść w spiralę zadłużenia.

Doradcy kredytowi Wrocław

Zawsze warto zaoszczędzić swój czas i skorzystać z pomocy eksperta kredytowego we Wrocławiu za darmo. Zachęcamy do skorzystania z porad niezależnych doradców kredytowych Platinum Eye. Nasi doradcy finansowi zaprezentują Ci oferty kilkunastu banków we Wrocławiu, zapoznają Cię z najnowszymi promocjami banków i pomogą wybrać najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę.

Poznasz oferty wielu banków w jednym miejscu, a także otrzymasz fachową i całkowicie darmową poradę doradcy kredytowego we Wrocławiu. Nasza rola nie ogranicza się tylko do prezentacji oferty. Razem z Tobą przeanalizujemy umowę i będziemy negocjować warunki Twojego kredytu gotówkowego. Zależy nam, żebyś płacił, jak najniższą ratę, która nie obciąży Twojego budżetu.

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z ekspertami z Platinum Eye. Bezpłatnie udzielimy Ci fachowej porady. Zapraszamy do kontaktu! oraz do naszej placówki Platinum Eye - oko na Twoje finanse - Wyścigowa 63, 53-011 Wrocław.

Przeczytaj również pozostałe nasze publikacje: 

to nie wszystko! Tutaj znajdziesz więcej >>>

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy gotowi do pomocy codziennie, wybierz najdogoniejszą formę kontaktu i zaufaj naszym ekspertom

Masz pytanie? Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zamów bezpłatny kontakt! Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zobacz także:

Zostaw swój
numer telefonu

Nasz ekspert oddzwoni
w wybranym przez Ciebie czasie

Zamów
bezpłatny kontakt

Ekspert oddzwoni do Ciebie z najlepszą ofertą

Połączenie jest zabezpieczone certyfikatem SSL
  • 0 zł - Nasza usługa nic Cię nie kosztuje

  • Negocjacje oferty w 4 bankach jednocześnie

  • Do 50 % mniejsza rata przy współpracy z ekspertem