Kredyt gotówkowy, doradca kredytowy – Wrocław

Darmowe porady finansowe Platinum Eye

Kredyty gotówkowe – Wrocław

Wrocław to piękne miasto, które stwarza wiele możliwości. Coraz więcej osób chce tutaj mieszkać, pracować i zakładać rodzinę. Kupujemy mieszkania i chcemy zapewnić sobie i swoim bliskim godny byt i jak najlepsze warunki do życia. Wiąże się to oczywiście z wydatkami, na które nie zawsze możemy sobie pozwolić. Dlatego chętnie sięgamy po kredyty gotówkowe. Wrocław to bardzo dobre miejsce, jeżeli chodzi o usługi finansowe.

We Wrocławiu łatwo o kredyt gotówkowy, ze względu na dużą liczbę placówek bankowych. Z łatwością też znajdziesz dobrych doradców kredytowych we Wrocławiu i będziesz mógł za darmo skorzystać z ich pomocy.

Przeczytaj również: 10 rzeczy, które obniżą Twoją zdolność kredytową!

Kredyt gotówkowy – czy warto?

W środowisku niskich stóp procentowych warto obecnie zdecydować się na kredyt gotówkowy. Do tego dochodzi atrakcyjna oferta banków, którym zależy na pozyskaniu klienta. Wysokość kredytu zależy od tego, jakie mamy zarobki. Im są wyższe, tym lepszą mamy zdolność kredytową. Nasza zdolność kredytowa będzie zależeć także od naszej wiarygodności, statusu zawodowego, czy naszych wydatków. Dlatego, zanim zdecydujemy się na kredyt gotówkowy, pamiętajmy o naszych obciążeniach i innych zobowiązaniach finansowych.

Podpisując umowę kredytową, zobowiązujemy się płacić co miesiąc ratę w określonej wysokości. Oczywiście zawsze warto sięgać po kredyt gotówkowy z niskim oprocentowaniem i możliwie najniższym RSSO. Pamiętajmy, że niskie oprocentowanie, nie zawsze oznacza, że kredyt gotówkowy jest tani. O tym mówi nam wskaźnik RSSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa), który zawiera wszystkie opłaty związane z kredytem. Jeżeli chcemy szybko sprawdzić, który kredyt jest najtańszy, skorzystajmy z porównywarek finansowych i kalkulatora on-line dla kredytów gotówkowych. Bardzo czytelny i prosty w obsłudze kalkulator on-line znajdziesz na naszej stronie www.platinumeye.pl. Dzięki niemu szybko znajdziesz kredyt gotówkowy z najniższym RSSO.

Na co zwrócić uwagę w ofercie kredytu gotówkowego?

Przede wszystkim sprawdzamy wszystkie opłaty związane z kredytem. Są to nie tylko odsetki, ale również opłaty za rozpatrzenie wniosku, czy prowizja za udzielenie kredytu. Istotne jest również to, czy istnieje możliwość wcześniejszej spłaty kredytu gotówkowego bez żadnych opłat, albo czy możliwe są wakacje kredytowe. Na rynku możesz znaleźć oferty taniego kredytu gotówkowego z elastycznymi warunkami. Zdarzają się też oferty kredytów gotówkowych bez prowizji. Przykładowo Alior Bank nie pobierał prowizji, jeżeli skorzystało się z oferty kredytu gotówkowego on-line.

Który bank wybrać?

We Wrocławiu znajdziemy placówki ponad 20 banków. Wszystkie z nich oferują kredyty gotówkowe dla klientów indywidualnych. Ciekawą ofertę kredytu gotówkowego znajdziesz w ING Banku, Santander Banku, czy Credit Agricole. Kredyt gotówkowy Alior Banku, czy PKOBP to również ciekawa opcja. Nest Bank proponuje produkty dla Ciebie i rodziny, w tym kredyty gotówkowe dostępne w placówce i w wersji on-line. Zapraszamy do naszej porównywarki kredytów, która znajduje się na naszej stronie www.platinumeye.pl. Przykładowo RSSO kredytu gotówkowego on-line w Alior Banku wynosi 9,92%, w Santanderze 11,84%, a PKO BP oferuje kredyt gotówkowy z RSSO 12,98%. Ja widać, różnice w oprocentowaniu wynoszą nawet 1% - 2%.

SPRAWDŹ ZA DARMO!oferta kredytowa 21 banków

Kredyt gotówkowy, czy pożyczka gotówkowa?

Pożyczki gotówkowe udzielane są przez prywatne firmy, których nie obowiązuje prawo bankowe. Starając się o taką pożyczkę, otrzymamy ją szybko, przechodząc przez prosty system weryfikacji. Jeżeli zależy nam na czasie i wystarczy nam niewielka kwota, to wtedy możemy pomyśleć o tzw. chwilówce. Jednak taka opcja ma też swoje wady. Są to przede wszystkim wysokie koszty, jakie musimy ponieść. RSSO chwilówek może wynieść nawet kilkaset procent. Firmy pożyczkowe udzielają pożyczek na krótki okres, np. do 30 dni i na niewielkie kwoty.

Większość firm pożyczkowych przeniosła się do Internetu. Część z nich, chcąc przyciągnąć klientów, zdecydowała się na zaoferowanie pierwszej pożyczki za darmo. Jeżeli oddamy pożyczkę w ciągu 30 dni, nie zapłacimy żadnych odsetek. Pożyczka gotówkowa może być dobrym rozwiązaniem dla osób, które pilnie potrzebują gotówki. Korzystając z oferty banku, będziemy czekać na decyzję dłużej, ale za to kredyt gotówkowy jest tańszy i może być udzielony na wyższe kwoty, a raty mogą być rozłożone na kilka lat. Zarówno z chwilówek, jak i z kredytów korzystajmy z głową, tak żeby nie wpaść w spiralę zadłużenia.

Doradcy kredytowi – Wrocław

Zawsze warto zaoszczędzić swój czas i skorzystać z pomocy darmowego doradcy kredytowego we Wrocławiu. Zachęcamy do skorzystania z porad niezależnych doradców kredytowych Platinum Eye. Nasi doradcy finansowi zaprezentują Ci oferty kilkunastu banków we Wrocławiu, zapoznają Cię z najnowszymi promocjami banków i pomogą wybrać najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę.

Poznasz oferty wielu banków w jednym miejscu, a także otrzymasz fachową i całkowicie darmową poradę doradcy kredytowego. Nasza rola nie ogranicza się tylko do prezentacji oferty. Razem z Tobą przeanalizujemy umowę i będziemy negocjować warunki Twojego kredytu gotówkowego. Zależy nam, żebyś płacił, jak najniższą ratę, która nie obciąży Twojego budżetu.

Przeczytaj również: Kupno mieszkanie od dewelopera. Sprawdź jak zrobić to bezpiecznie!

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Zmów bezpłatny kontakt!

Skontaktuj się z ekspertem

Zobacz także:

Zostaw swój
numer telefonu

Nasz ekspert oddzwoni
w wybranym przez Ciebie czasie

Zamów
bezpłatny kontakt

Ekspert oddzwoni do Ciebie z najlepszą ofertą

Połączenie jest zabezpieczone certyfikatem SSL
  • 0 zł - Nasza usługa nic Cię nie kosztuje

  • Negocjacje oferty w 4 bankach jednocześnie

  • Do 50 % mniejsza rata przy współpracy z ekspertem