Ekspert kredytowy Warszawa Doradca Kredytowy - Pośrednik - Platinum Eye

Darmowe porady finansowe Platinum Eye

Ekspert kredytowy Warszawa Doradca Kredytowy - Pośrednik - Platinum Eye Ekspert kredytowy Warszawa Doradca Kredytowy - Pośrednik - Platinum Eye

Ekspert kredytowy z Warszawy – znajdź najlepszy kredyt hipoteczny

Mieszkanie w stolicy to marzenie niejednej osoby. Warszawa to nie tylko stolica, ale również centrum biznesowe i kulturalne naszego kraju. Oczywiście mieszkanie, czy dom w Warszawie nie należą do najtańszych, a cena za mkw jest dużo wyższa niż w innych miastach. Dlatego jeśli nie masz gotówki i szukasz kredytu hipotecznego, powinieneś nastawić się na to, że powinieneś mieć wysoką zdolność kredytową i spory wkład własny. Kredyt hipoteczny na mieszkanie w Warszawie będzie bez wątpienia opiewał na wysokie kwoty i będzie miał wysoką miesięczną ratę. Warto w tym wypadku skorzystać z pomocy eksperta kredytowego z Warszawy. Kredyt hipoteczny na wysoką kwotę powinien być możliwie jak najniżej oprocentowany i mieć niskie koszty okołokredytowe. Ciężko jest samemu znaleźć taki kredyt. Zabiera to dużo czasu i wymaga odpowiedniej wiedzy. Kredyt hipoteczny, który na pozór wydaje się tani, bo ma niskie oprocentowanie, może w ostatecznym rozrachunku okazać się niekorzystny.

Ekspert kredytowy Platinum Eye z Warszawy ma niezbędną wiedzę, doświadczenie i narzędzia, które pozwolą w szybkim czasie znaleźć oferty kredytu hipotecznego najlepsze dla Ciebie. Ekspert kredytowy pomoże Ci również przejść przez wszystkie procedury bankowe, które przy kredycie hipotecznym są dość skomplikowane. Zachęcamy Cię do kontaktu i współpracy z ekspertem kredytowym. Wspólnie znajdziecie najtańszy kredyt hipoteczny. Dzięki temu zaoszczędzisz nawet kilkadziesiąt tysięcy zł na odsetkach. Zakup nieruchomości to poważne przedsięwzięcie, dlatego warto zaufać profesjonalistom. Wyjaśnimy Ci, na czym polega praca eksperta kredytowego z Warszawy i jak wygląda współpraca eksperta z klientami.

Przeczytaj również: Ile trzeba zarabiać, żeby dostać kredyt hipoteczny w 2021 roku?

Ekspert kredytowy z Warszawy a doradca kredytowy z Warszawy

Ekspert kredytowy z Warszawy to osoba o wielu talentach, która musi stawić czoło wielu zadaniom. Jednak zanim opiszemy Ci, na czym te zadania polegają, spróbujemy wyjaśnić, jaka jest różnica między ekspertem kredytowym z Warszawy a doradcą kredytowym z Warszawy. Jest to ważne, ponieważ wielu klientów uważa, że to ten sam zawód i używają nazwy zamiennie. Pomiędzy tymi zawodami istnieją jednak dość spore różnice. Przede wszystkim doradca kredytowy to zawód regulowany, a charakter tego zawodu, jego obowiązki są ujęte w Ustawie o kredycie hipotecznym, która weszła w życie w 2017 r. Ustawa ta była odpowiedzią na nowe wymogi i regulacje unijne. Podstawowe zadanie doradcy kredytowego z Warszawy to zarządzanie majątkiem klienta i dbanie o bezpieczeństwo finansowe środków, którymi dysponuje klient. Doradca kredytowy z Warszawy to wysokiej klasy profesjonalista, który potrafi się wsłuchać w potrzeby swoich klientów i trafnie ocenić ich sytuację finansową.

Ważne! Doradca kredytowy z Warszawy może działać tylko i wyłącznie po uzyskaniu zgody Komisji Nadzoru Finansowego, jego obowiązkiem jest opłacanie składek członkowskich i wykupienie ubezpieczenia OC.

Większość profesjonalnych doradców kredytowych chcąc podnieść swoje kompetencje i być wiarygodnym w oczach swoich klientów, stara się o certyfikat Europejskiej Federacji Doradców Finansowych Polska, €FFP Polska lub Fundacji na rzecz Standardów Doradztwa Finansowego, EFPA Polska. Jednak to, że doradca kredytowy nie ma takiej certyfikacji, nie oznacza, że nie ma odpowiednich kompetencji. Certyfikat jednak może być pomocny, gdy doradca kredytowy stara się o nowych klientów.

Przejdźmy do wynagrodzenia doradcy kredytowego z Warszawy. Jest to kwestia, która wymaga dokładnego wyjaśnienia, ponieważ część doradców otrzymuje wynagrodzenie od klientów, a część od banków. Jak to wygląda:

 • Doradca niezależny, czyli taki, który nie współpracuje z konkretną instytucją finansową, otrzymuje wynagrodzenie od swojego klienta. Doradca niezależny może współpracować z wieloma instytucjami kredytowymi.
 • Doradca współpracujący z konkretną instytucją finansową. Tacy doradcy są wynagradzani przez bank, z którym mają podpisaną umowę współpracy. Opiszmy teraz, jak pracuje ekspert kredytowy z Warszawy. Ekspert kredytowy z Warszawy działa na prostszych zasadach. Ekspert kredytowy pracuje jako pośrednik kredytowy lub agent pośrednika kredytowego. Obowiązkiem eksperta kredytowego jest podejście do egzaminów wewnętrznych organizowanych przez pracodawcę. Celem takiego egzaminu jest weryfikacja aktualnego poziomu wiedzy. Ekspert kredytowy może kontynuować współpracę ze swoimi klientami tylko wtedy, gdy zda egzamin. Szkolenia wewnętrzne są okresowe i muszą być przeprowadzane, co jakiś czas.

Podsumowując: Ekspert kredytowy to prostsze zasady działania i mniej uciążliwe formalności. Jednak jest coś, co łączy zawód eksperta kredytowego i doradcy kredytowego. Jest to duża wiedza z zakresu finansów i innych dziedzin, a także obowiązek działania w jak najlepszym interesie klienta.

Ważne! Ustawa o kredycie hipotecznym z 2017 r. zabrania używania nazwy „doradca kredytowy” w stosunku do osób, które pobierają wynagrodzenie od banków.

Eksperci finansowi Warszawa Platinum Eye - współpracuj z najlepszymi 

 • 15 lat doświadczenia - pomagamy Klientom w realizacji ich planów i marzeń
 • 0 zł - bez prowizji - Ty nic nie płacisz, to banki ponoszą koszty
 • Porównanie wielu ofert w jednym miejscu - zaoszczędzony czas i pieniądze
 • Do 50 % mniejsza rata przy współpracy z ekspertem

Nasze usługi, są bezpłatne. Nie zwlekaj, zostaw kontakt lub zadzwoń >

Ekspert kredytowy z Warszawy - opis działań

Zadania eksperta kredytowego z Warszawy są trudne i wymagające. Jest też ich dość sporo. Najważniejsze z nich to działanie w najlepszym interesie klienta i wyszukiwanie dla niego najkorzystniejszych rozwiązań finansowych. Nie jest łatwo sprostać wszystkim wymaganiom. Ekspert kredytowy z Warszawy powinien mieć bardzo dużą wiedzę z zakresu finansów, bankowości, prawa, czy też rynku nieruchomości. Musi wyróżniać się multidyscyplinarną wiedzą, rozwijać się, uczestniczyć w szkoleniach branżowych. Jest to koniecznie, żeby działać profesjonalnie i doradzać klientowi w kwestiach finansowych. Tylko ekspert kredytowy z odpowiednią wiedzą, doświadczeniem i podejściem, zadba odpowiednio o Twoje bezpieczeństwo finansowe. Profesjonalny ekspert kredytowy z Warszawy, który cieszy się zaufaniem klientów, może liczyć na kolejne zlecenia i zdobycie nowych klientów. Zadania eksperta kredytowego wymagają wiedzy i tzw. kompetencji miękkich. Spróbujmy je podsumować:

 1. Szczególna dbałość o interes i bezpieczeństwo finansowe klienta. Podpowiadanie skutecznych i sprawdzonych rozwiązań finansowych.
 2. Uczestnictwo w szkoleniach, podchodzenie do egzaminów wewnętrznych w celu doskonalenia wiedzy i podnoszenia kwalifikacji. Bieżąca analiza sytuacji rynkowej.
 3. Profesjonalna analiza sytuacji finansowej i zawodowej klienta. Przeprowadzanie rozmów dotyczących potrzeb klienta.
 4. Wyszukiwanie dla klientów najlepszych ofert kredytów gotówkowych, kredytów hipotecznych i produktów oszczędnościowych.
 5. Badanie zdolności kredytowej klientów z wykorzystaniem dostępnych narzędzi technik. Dostosowanie ofert do możliwości finansowych klienta.
 6. Nawiązywanie udanej współpracy z bankami i innymi instytucjami finansowymi. Zapoznanie się z procedurami obowiązującymi w poszczególnych bankach.
 7. Negocjowanie umów w imieniu klienta w celu osiągnięcia maksymalnych korzyści.
 8. Profesjonalna i rzeczowa pomoc w skompletowaniu i wypełnieniu dokumentów niezbędnych do otrzymania kredytu hipotecznego.

Jest to tylko część zadań eksperta kredytowego z Warszawy. Profesjonalny ekspert kredytowy radzi sobie z nimi bardzo dobrze, dzięki czemu może spełnić oczekiwania każdego klienta. Współpracując z ekspertem kredytowym z Warszawy, możesz liczyć na najlepsze oferty, czy też najtańsze oferty kredytów hipotecznych. Ważne jest to, że pomoc eksperta kredytowego jest bezpłatna.

Dlaczego warto współpracować z ekspertem kredytowym z Warszawy - poznaj powody

Jest bardzo dużo powodów, dla których warto współpracować z ekspertem kredytowym z Warszawy. Jest to współpraca oparta na wzajemnych korzyściach. Najważniejsze z nich to:

 1. Najtańsze i najkorzystniejsze kredyty hipoteczne znajdziesz razem z ekspertem kredytowym. Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na wiele lat, dlatego klienci szukają najtańszych rozwiązań. Ekspert kredytowy z Warszawy ma odpowiednią wiedzę o rynku i narzędzia, które pozwolą na znalezienie najkorzystniejszego kredytu hipotecznego. A może zależy Ci na minimum formalności i na czasie? Również w tym wypadku możesz liczyć na eksperta kredytowego z Warszawy.
 2. Poznasz wszystkie koszty kredytu. Dzięki ekspertowi kredytowemu z Warszawy dowiesz się, jakie są rzeczywiste koszty kredytu hipotecznego. Pamiętaj, że kredyt hipoteczny to nie tylko oprocentowanie. Elementów, które wpływają na koszty, jest dużo więcej. Jest to np. prowizja za rozpatrzenie wniosku, czy konieczność wykupu ubezpieczenia. O koszcie kredytu dużo Ci powie RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa, która zawiera w sobie informacje o wszystkich kosztach, wyrażone w procentach. Im niższe RRSO tym lepiej.
 3. Reagowanie na zmiany rynkowe. Ekspert kredytowy z Warszawy jest na bieżąco z sytuacją na rynku finansowym, czy też na rynku nieruchomości. Ekspert kredytowy śledzi również zmiany w przepisach. Dzięki temu może Ci podpowiadać najlepsze na daną chwilę rozwiązania finansowe. Pozwala to na optymalizację Twoich kosztów i Twoich zysków z inwestycji.
 4. Komfort i oszczędność czasu. Kiedy decydujesz się na współpracę z ekspertem kredytowym z Warszawy, oszczędzasz swój czas i w komfortowych warunkach możesz prześledzić wszystkie oferty za jednym razem. Nie musisz chodzić od placówki do placówki i stać w kolejkach.
 5. Współpraca z ekspertem kredytowym z Warszawy po uruchomieniu kredytu. Również po uruchomieniu kredytu możesz liczyć na swojego eksperta kredytowego z Warszawy i zrestrukturyzować lub przenieść kredyt hipoteczny, jeśli to będzie korzystne dla Ciebie.

Eksperci Platinum Eye to wiele możliwości - współpracujemy z kilkunastoma dużymi bankami w Polsce. Dzięki czemu prezentujemy wiele możliwości finansowania. Możesz zaoszczędzić kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych, na swoim kredycie! Porozmawiaj z ekspertem, umów się na spotkanie >

Przeczytaj również: Wszystko, co musisz wiedzieć o zdolności kredytowej w 2021 roku

Współpraca z ekspertem kredytowym z Warszawy - krok po kroku

Pierwsza zasada współpracy z ekspertem kredytowym z Warszawy to wzajemne zaufanie. Klient musi być pewien, że pośrednik finansowy z Warszawy, którego wybierze, będzie działał w jego najlepszym interesie. Ważne jest również to, że dzięki ekspertowi kredytowemu przejdziesz przez procedury bankowy szybko i sprawnie. Wyjaśnimy, jak wygląda droga do kredytu przy współpracy z ekspertem.

 1. W pierwszym kroku ekspert kredytowy z Warszawy musi zbadać Twoją zdolność kredytową. Ekspert kredytowy zapyta o stan Twoich finansów i o Twoje cele finansowe. Dzięki temu dowiecie się, na jaki kredyt hipoteczny Cię stać i który z nich będzie dla Ciebie najkorzystniejszy.
 2. Nie musisz skupiać się na jednym banku. Możecie wspólnie wybrać kilka najlepszych ofert, a wtedy ekspert kredytowy wyśle w Twoim imieniu kilka wniosków do wybranych banków. Od tej pory to ekspert będzie rozmawiał z bankiem i prowadził negocjacje, żeby ostatecznie wybrać ofertę najkorzystniejszą.
 3. Po wyborze oferty, czas na wypełnienie wniosków i skompletowanie dokumentów. Ekspert kredytowy z Warszawy pomoże Ci przebrnąć przez dość skomplikowany wniosek bankowy. Pamiętaj, że banki przyjmują tylko prawidłowo wypełnione wnioski. Jeśli od razu dostarczysz wniosek bez błędów, to cała procedura kredytu będzie trwała krócej.

Przeczytaj również: Koszty kredytu i koszty okołokredytowe - wszystko, co musisz wiedzieć!

Wnioski i dokumentacja – nieoceniona pomoc eksperta kredytowego z Warszawy

Dokumenty, które musisz dostarczyć do banku, są zależne od rodzaju nieruchomości, którą kupujesz. Inne dokumenty są potrzebne w przypadku nieruchomości mieszkaniowej, a inne w przypadku nieruchomości komercyjnej. Dokumentacja różni się również w zależności od rodzaju rynku, na którym chcesz kupić nieruchomość (pierwotny, wtórny). Dlatego pomoc eksperta kredytowego z Warszawy jest taka ważna. Dzięki niemu szybko skompletujesz wymagane dokumenty i przyspieszysz procedurę bankową.

Minimum formalności z ekspertami Platinum Eye - Pomagamy w załatwieniu formalności związanych z kredytem, dzięki czemu oszczędzasz czas i energię, którą możesz poświęcić na codzienne przyjemności. Umów się na spotkanie z ekspertem finansowym >

Wnioski i dokumentacja – nieoceniona pomoc eksperta kredytowego z Warszawy

Dokumenty, które musisz dostarczyć do banku, są zależne od rodzaju nieruchomości, którą kupujesz. Inne dokumenty są potrzebne w przypadku nieruchomości mieszkaniowej, a inne w przypadku nieruchomości komercyjnej. Dokumentacja różni się również w zależności od rodzaju rynku, na którym chcesz kupić nieruchomość (pierwotny, wtórny). Dlatego pomoc eksperta kredytowego z Warszawy jest taka ważna. Dzięki niemu szybko skompletujesz wymagane dokumenty i przyspieszysz procedurę bankową.

Umową przedwstępna i umowa o kredyt hipoteczny - ważne informacje

Umowę przedwstępną i umowę o kredyt hipoteczny bezwzględnie należy skonsultować z prawnikiem lub ekspertem kredytowym z Warszawy. Poznaj dokładnie swoje prawa i obowiązki, jakie wynikają z umowy, zanim ją podpiszesz. Jest to szczególnie ważne w przypadku umowy przedwstępnej, ponieważ druga strona kieruje się tylko i wyłącznie swoim interesem. W umowie przedwstępnej mogą być zawarte zapisy niekorzystne dla Ciebie. Doradca kredytowy podpowie Ci, które zapisy powinny zostać zmienione i będzie negocjował w Twoim imieniu.

Umowa o kredyt hipoteczny przygotowywana przez dział prawny banku, powinna być zgodna z obowiązującymi przepisami prawa. Banki to instytucje zaufania publicznego. Niezależnie umowa o kredyt hipoteczny jest długa i trudna do zrozumienia. Bez wątpienia będziesz potrzebował wsparcia ze strony eksperta kredytowego z Warszawy, który pomoże w interpretacji zapisów. Elementy umowy o kredyt hipoteczny, które bezwzględnie powinieneś znać:

 • Wysokość oprocentowania i rodzaj oprocentowania (stałe, zmienne) kredytu hipotecznego. W przypadku, gdy bank oferuje stałe oprocentowanie, dowiedz się na jak długo.
 • Co wpływa na zmianę raty.
 • Koszty kredytu hipotecznego i jego RSSO.
 • Sposób zabezpieczenia kredytu i ustanowienia hipoteki.
 • Uprawnienia banku związane z kontrolą wykorzystania kredytu.
 • Terminy i sposób postawienia do dyspozycji kredytobiorcy środków pieniężnych.
 • Wysokość prowizji i innych opłat związanych z kredytem.
 • Zmiany w umowie i podstawy do jej rozwiązania.
 • Możliwość wcześniejszej spłaty kredytu.
 • Harmonogram spłat.

Przeczytaj również: Fakty i mity na temat kredytu hipotecznego - poznaj 15 największych

Współpraca z ekspertem kredytowym z Warszawy po uruchomieniu kredytu

Ze swoim kredytem hipotecznym nie musisz być związany do końca umowy. Jeżeli pojawią się korzystniejsze oferty lub sytuacja na rynku się zmieni, możesz pomyśleć o zmniejszeniu swoich kosztów. Sam proces nie jest prosty, ale możesz skorzystać ze wsparcia eksperta kredytowego z Warszawy i podreperować swój domowy budżet. Możesz sporo zaoszczędzić, a pieniądze przeznaczyć na inne cele. Z inicjatywą zmiany lub restrukturyzacji możesz wyjść Ty, a także ekspert kredytowy z Warszawy, z którym podjąłeś współpracę. Ekspert kredytowy podpowie Ci, w jaki sposób zmniejszyć koszty i miesięczną ratę.

Sposobów na zmniejszenie kosztów kredytu hipotecznego jest co najmniej kilka:

 • Wydłużenie lub skrócenie okresu spłaty kredytu hipotecznego. Wydłużenie spowoduje, że będziesz płacił niższą ratę, ale ostateczne koszty mogą okazać się wyższe.
 • Konsolidację zobowiązań kredytowych. Możesz skonsolidować kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy i np. kartę kredytową.
 • Wcześniejsza lub częściowa spłaty kredytu (uwaga na prowizję za wcześniejszą spłatę).
 • Przeniesienie kredytu hipotecznego do innego banku i refinansowanie.

Ekspert kredytowy z Warszawy jest na bieżąco ze wszystkimi ofertami na rynku, czy też zmianami w prawie. Dzięki temu zawsze może wyjść z inicjatywą przeniesienia lub restrukturyzacji Twojego kredytu na lepszych warunkach. Twoje finanse są bez wątpienia pod dobrą opieką!

Przeczytaj również: Wcześniejsza spłata kredytu hipotecznego

Wynagrodzenie eksperta kredytowego z Warszawy

Zapewne zadajesz sobie to pytania od samego początku. Współpraca z ekspertem kredytowym z Warszawy wygląda bardzo korzystnie, ale ile będzie mnie to kosztować? Mamy dla Ciebie bardzo dobrą informację. Pomoc eksperta kredytowego z Warszawy jest bezpłatna i nie ponosisz w związku z nią żadnych kosztów. Korzyść dla Ciebie jest zatem podwójna. Nie tylko otrzymujesz fachową pomoc profesjonalisty, ale jest ona także bezpłatna. W takim razie, w jaki sposób może się to opłacać pośrednikowi finansowemu? Eksperci kredytowi otrzymują wynagrodzenie od banków. Wynagrodzenie to nie może być ukryte w kosztach kredytu. Dla banku jest to bardzo opłacalne, ponieważ eksperci kredytowi dostarczają bankom co najmniej połowę klientów kredytowych. Dodatkowo są to klienci, którzy mają zdolność kredytową i dostarczają prawidłowo wypełnione wnioski. Masz wątpliwości? Ekspert kredytowy z Warszawy odpowie na Twoje pytania i wskaże, w jakich widełkach mieści się jego wynagrodzenie.

0 zł - Spotkanie z ekspertem kredytowym Platinum Eye jest całkowicie bezpłatne. Koszty pokrywają banki, z którymi współpracujemy. Umów się na bezpłatne spotkanie >

Profesjonalny ekspert kredytowy z Warszawy – jak go znaleźć

Są trzy główne źródła informacji o ekspertach kredytowych:

 1. Rekomendacje znajomych lub rodziny. Najbardziej wiarygodne źródło informacji. Dowiedz się, kto z rodziny lub przyjaciół korzystał z pomocy eksperta kredytowego z Warszawy i jak oceniają jego skuteczność.
 2. Internet. Eksperta kredytowego znajdziesz również za pośrednictwem Internetu, fan page na Facebook, czy też blogów branżowych. Znajdziesz tam wiele cennych informacji dotyczących pracy ekspertów finansowych. Wpisując do wyszukiwarki frazę „ekspert kredytowy Warszawa”, możesz liczyć na dużo wyników.
 3. Deweloper lub agencja nieruchomości. Kupując mieszkanie od dewelopera bądź za pośrednictwem agencji, również możesz spytać o eksperta kredytowego, ale skorzystaj z tego źródła, gdy inne zawiodą.

Ekspert kredytowy Warszawa – podsumowanie informacji

 • Ekspert kredytowy to zawód oparty na dużym zaufaniu klientów.
 • Ekspert kredytowy musi działać etycznie, zgodnie z przepisami prawa i w interesie swoich klientów.
 • Ekspert kredytowy to osoba o dużej wiedzy i kompetencjach.
 • Główne zadanie eksperta finansowego to dbanie o Twoje interesy i wyszukiwanie najlepszych ofert finansowych.

Eksperci kredytowi z Platinum Eye Warszawa

Zachęcamy osoby, które poszukują kredytu hipotecznego do kontaktu i skorzystania z usług ekspertów finansowych z Platinum Eye. Służymy swoją wiedzą i doświadczeniem. Gwarantujemy pełen profesjonalizm. Zawsze staramy się znaleźć dla klientów najlepsze rozwiązania, dzięki którym zaoszczędzą swój czas i pieniądze. Masz więcej pytania? Bezpłatnie udzielimy Ci fachowej porady. Każdego miesiąca pomagamy uzyskać kredyty hipoteczne na kwotę kilkunastu milionów złotych. Zapraszamy do kontaktu!

Przeczytaj również pozostałe nasze publikacje: 

to nie wszystko! Tutaj znajdziesz więcej >>>

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy gotowi do pomocy codziennie, wybierz najdogoniejszą formę kontaktu i zaufaj naszym ekspertom

Masz pytanie? Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zamów bezpłatny kontakt! Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zobacz także:

Zostaw swój
numer telefonu

Nasz ekspert oddzwoni
w wybranym przez Ciebie czasie

Zamów
bezpłatny kontakt

Ekspert oddzwoni do Ciebie z najlepszą ofertą

Połączenie jest zabezpieczone certyfikatem SSL
 • 0 zł - Nasza usługa nic Cię nie kosztuje

 • Negocjacje oferty w 4 bankach jednocześnie

 • Do 50 % mniejsza rata przy współpracy z ekspertem