Ekspert kredytowy Poznań Doradca Kredytowy - Pośrednik - Platinum Eye

Darmowe porady finansowe Platinum Eye

Ekspert kredytowy Poznań Doradca Kredytowy - Pośrednik - Platinum Eye Ekspert kredytowy Poznań Doradca Kredytowy - Pośrednik - Platinum Eye

Ekspert kredytowy Poznań – współpraca przy kredycie hipotecznym

Przygoda z kredytem hipotecznym nie należy do najłatwiejszych i najprzyjemniejszych. Pierwsze trudności możesz napotkać, gdy chcesz znaleźć najlepszy dla siebie kredyt hipoteczny. Jak już wydaje Ci się, że znalazłeś kredyt hipoteczny, który spełnia Twoje oczekiwania, wtedy zaczynasz grzęznąć w gąszczu procedur i formalności. Jest oczywiście sposób na to, żeby poszukiwania kredytu hipotecznego i podpisywanie umowy, były łatwiejsze i przyjemniejsze. Wystarczy rozpocząć współpracę z ekspertem kredytowym z Poznania. Ekspert kredytowy z Poznania ma odpowiednią wiedzę i doświadczenie i pomoże znaleźć Ci najkorzystniejszy dla Ciebie kredyt hipoteczny, a także przejść przez wszystkie procedury bankowe. Zachęcamy do skorzystania z takiego rozwiązania, ponieważ dzięki wsparciu eksperta kredytowego zaoszczędzisz swój czas i pieniądze. Kupując mieszkanie w Poznaniu, musisz liczyć się z wydatkiem kilkuset tysięcy złotych i skorzystaniem z kredytu hipotecznego, który będziesz spłacał przez najbliższe 20-30 lat. Z pomocą eksperta kredytowego znajdziesz najtańszy kredy hipoteczny, a Twoja oszczędność na odsetkach wyniesie od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Dlatego podpowiadamy, że nie warto ryzykować i powierzyć znalezienie kredytu hipotecznego profesjonaliście. W końcu zakup mieszkania, czy też domu, to jedna z najważniejszych decyzji w życiu. W artykule wyjaśnimy Ci dokładnie jakie korzyści wynikają ze współpracy z ekspertem kredytowym z Poznania. Jedno jest pewne – nie warto szukać kredytu hipotecznego na własną rękę.

Przeczytaj również: Ile trzeba zarabiać, żeby dostać kredyt hipoteczny w 2021 roku?

Ekspert kredytowy Poznań a doradca kredytowy z Poznań – czym się różnią

Wielu klientów uważa, że ekspert kredytowy i doradca kredytowy to ten sam zawód, a nazwa występuje zamiennie. Większość zapewne nie słyszała o tym, że pomiędzy ekspertem kredytowym z Poznania a doradcą kredytowym z Poznania, są dosyć spore różnice. Warto wyjaśnić, kto to jest ekspert kredytowy i doradca kredytowy. Kwestie związane z zawodem doradcy finansowego uregulowała Ustawa o kredycie hipotecznym z 2017 r. Sama ustawa powstała w odpowiedzi na wytyczne unijne, które dotyczyły m.in. doradców finansowych. Kiedy ustawa weszła w życie, doradca kredytowy stał się zawodem regulowanym. Zadania doradcy kredytowego są dokładnie określone i polegają głównie na sprawnym zarządzaniu majątkiem klienta, podpowiadaniu racjonalnych rozwiązań inwestycyjnych, a także na dbaniu o bezpieczeństwo środków finansowych klienta. Są to bardzo trudne i odpowiedzialne zadania, dlatego doradca finansowy musi wykazać się znakomitą wiedzą z dziedziny finansów, umiejętnością racjonalnej oceny, profesjonalizmem i etyką zawodową. Doradca finansowy powinien dokonać prawidłowej analizy sytuacji majątkowej klienta i wsłuchać się w jego potrzeby i na tej podstawie zaprezentować rozwiązania finansowe.

Każdy doradca finansowy ma obowiązek otrzymać zgodę na działalność od Komisji Nadzoru Finansowego, opłacać składkę członkowską i mieć wykupione ubezpieczenie OC. Większość profesjonalnych doradców kredytowych sięga po certyfikaty Europejskiej Federacji Doradców Finansowych Polska, €FFP Polska lub Fundacji na rzecz Standardów Doradztwa Finansowego, EFPA Polska. Nie każdy doradca korzysta z certyfikacji, co oczywiście nie oznacza, że nie ma odpowiednich kompetencji. Certyfikat jednak bez wątpienia uwiarygadnia doradcę kredytowego.

Bardzo ważną kwestią jest wynagrodzenie doradcy kredytowego. Doradca niezależny, czyli taki, który nie współpracuje z konkretną instytucją finansową, otrzymuje wynagrodzenie od swojego klienta. Doradca niezależny może współpracować z wieloma instytucjami kredytowymi. Druga grupa to doradcy współpracujący z konkretną instytucją finansową. Tacy doradcy są wynagradzani przez bank, z którym mają podpisaną umowę współpracy.

Ekspert kredytowy pracuje na całkiem innych zasadach, albo jako pośrednik kredytowy albo agent pośrednika kredytowego. Ekspert kredytowy jest zobowiązany przechodzić okresowe szkolenia organizowane przez pracodawcę i zdawać egzamin wewnętrzny. Do wykonywania swojej pracy nie potrzebuje certyfikatów, ale musi przejść szkolenie, które zapewnia pracodawca i zdać wewnętrzny egzamin. Dopiero wtedy może działać na rynku jako ekspert finansowy, działać na rzecz swoich klientów i współpracować z bankami. Szkolenia wewnętrzne są okresowe i muszą być przeprowadzane, co jakiś czas.

Warto jednak podkreślić to, co łączy eksperta kredytowego i doradcę kredytowego. Są to profesjonalizm, ponadprzeciętna wiedza z zakresu finansów i prawa, etyka zawodowa oraz dbałość o interesy klienta.

Ważne! Ustawa o kredycie hipotecznym z 2017 r. zabrania używania nazwy „doradca kredytowy” w stosunku do osób, które pobierają wynagrodzenie od banków.

Eksperci finansowi Poznań Platinum Eye - współpracuj z najlepszymi 

 • 15 lat doświadczenia - pomagamy Klientom w realizacji ich planów i marzeń
 • 0 zł - bez prowizji - Ty nic nie płacisz, to banki ponoszą koszty
 • Porównanie wielu ofert w jednym miejscu - zaoszczędzony czas i pieniądze
 • Do 50 % mniejsza rata przy współpracy z ekspertem

Nasze usługi, są bezpłatne. Nie zwlekaj, zostaw kontakt lub zadzwoń >

Czym dokładnie zajmuje się eksperta kredytowy z Poznania

Podstawowe zadanie eksperta kredytowego z Poznania to dbanie o bezpieczeństwo finansowe swoich klientów i pomoc w wyszukiwaniu najkorzystniejszych rozwiązań finansowych. Wykonywanie tak trudnych zadań wymaga odpowiedniej wiedzy z zakresu finansów, bankowości i prawa.

Oprócz tego ekspert kredytowy musi wykazać się doświadczeniem i odpowiedzialnością. Tak wysokie kompetencje są niezbędne, ponieważ powierzamy ekspertowi kredytowemu nasze bezpieczeństwo finansowe. Tylko ekspert kredytowy z Poznania, który profesjonalnie podchodził do swojej pracy i dbał o interesy klientów, może liczyć na zaufanie i kolejne zlecenia.

Podsumujmy zatem zadania profesjonalnego eksperta kredytowego z Poznania:

 1. Dbanie o bezpieczeństwo finansowe swoich klientów. Interes klienta zawsze powinien być na pierwszym miejscu.
 2. Ciągłe dokształcanie się, korzystanie z niezbędnych szkoleń w celu podnoszenia kwalifikacji i lepszej obsługi swoich klientów.
 3. Dokładne analizowanie i bezbłędne identyfikowanie potrzeb swoich klientów, a także wyszukiwanie dla nich najlepszych ofert kredytów gotówkowych, kredytów hipotecznych i produktów oszczędnościowych.
 4. Umiejętność badania zdolności finansowej klienta z wykorzystaniem dostępnych narzędzi, w celu prezentacji najkorzystniejszych dla klienta ofert.
 5. Udana współpraca z bankami i innymi instytucjami finansowymi i dokładna znajomość procedur bankowych.
 6. Negocjowanie umów w imieniu klienta w celu osiągnięcia maksymalnych korzyści.
 7. Profesjonalna i rzeczowa w skompletowaniu i wypełnieniu dokumentów niezbędnych do otrzymania kredytu hipotecznego.

Jak zdążyłeś zapewne zauważyć, eksperta kredytowego jest niezwykle wymagająca. Praca z jednym klientem i nad jednym wnioskiem kredytowym może zająć bardzo dużo czasu, tak aby zakończyła się pełnym sukcesem. Pewne jest to, że dzięki współpracy z ekspertem kredytowym znajdziesz najlepszy i najtańszy kredyt hipoteczny. Dodatkowo pomoc eksperta kredytowego jest bezpłatna.

Przeczytaj również: Wszystko, co musisz wiedzieć o zdolności kredytowej w 2021 roku

Najważniejsze powody, dla których warto współpracować z ekspertem kredytowym z Poznania

 1. Pomoc w znalezieniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego. Z pomocą eksperta kredytowego z Poznania wybierzesz najtańszy kredyt hipoteczny i zaoszczędzisz nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Możecie też znaleźć bank, który wymaga mniej dokumentów i potrzebuje mniej czasu na decyzję.
 2. Poznasz wszystkie koszty kredytu. Kredyt hipoteczny to nie tylko oprocentowanie, ale również prowizja, opłaty za rozpatrzenie wniosku, ubezpieczenie itd. Ekspert kredytowy na Twoją prośbę sprawdzi wszystkie koszty kredytu hipotecznego oferowanego w danym banku. Będziesz wiedział, czy warto skorzystać z danej oferty, czy też nie.
 3. Optymalizacja finansów dzięki ekspertowi kredytowemu z Poznania. Ekspert kredytowy na bieżąco śledzi rynek i przepisy prawa i na tej podstawie proponuje swoim klientom nowe rozwiązania, które mają na celu optymalizację Twoich kosztów i inwestycji.
 4. Komfort psychiczny i oszczędność czasu. W jednym miejscu przeanalizujesz oferty banków i wybierzesz tę najlepszą. Nie musisz tracić czasu na bieganie po placówkach. Ekspert kredytowy pomoże Ci też z formalnościami.
 5. Współpraca z ekspertem kredytowym z Poznania również po uruchomieniu kredytu. Również po uruchomieniu kredytu możesz liczyć na swojego eksperta kredytowego z Poznania, który pomoże Ci w podejmowaniu najkorzystniejszych decyzji finansowych.

Przeczytaj również: Koszty kredytu i koszty okołokredytowe - wszystko, co musisz wiedzieć!

Eksperci Platinum Eye to wiele możliwości - współpracujemy z kilkunastoma dużymi bankami w Polsce. Dzięki czemu prezentujemy wiele możliwości finansowania. Możesz zaoszczędzić kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych, na swoim kredycie! Porozmawiaj z ekspertem, umów się na spotkanie >

Ekspert kredytowy z Poznania – kredyt hipoteczny załatwisz szybko i sprawnie

Kredyt hipoteczny z pomocą eksperta kredytowego z Poznania załatwisz szybko i sprawnie. Nie musi to być droga przez mękę. Wystarczy, że skorzystasz z pomocy profesjonalisty. Jak wygląda współpraca z ekspertem kredytowym z Poznania?.

 1. Na początku ekspert kredytowy zbada Twoją zdolność kredytową, przeanalizuje Twoje finansowe możliwości i zapyta o Twoje cele finansowe. Dzięki temu szybko znajdziecie najodpowiedniejszy kredyt hipoteczny.
 2. Ekspertem kredytowy wyśle w Twoim imieniu wniosek lub wnioski kredytowe do wybranych banków. Ekspert kredytowy będzie również negocjował Twoją umowę i prowadził rozmowy z bankiem.
 3. Z pomocą eksperta skompletujesz i wypełnisz wszystkie dokumenty. Prawidłowo wypełniony wniosek i dokumenty, to pierwszy krok do sukcesu.

Ważne! Kiedy szukasz odpowiedniego eksperta kredytowego, musisz wiedzieć, że:

 • Ekspert kredytowy to zawód oparty na dużym zaufaniu klientów.
 • Ekspert kredytowy musi działać etycznie, zgodnie z przepisami prawa i w interesie swoich klientów.
 • Ekspert kredytowy to osoba o dużej wiedzy i kompetencjach.
 • Główne zadanie eksperta finansowego to dbanie o Twoje interesy i wyszukiwanie najlepszych ofert finansowych.

Pośrednik kredytowy Poznań - wnioski i dokumentacja – skorzystaj ze wsparcia eksperta 

Jak już wiesz bank rozpatrzy tylko prawidłowo wypełnione wnioski. Dlatego nie działaj sam i poproś o pomoc eksperta kredytowego z Poznania. Unikniesz niepotrzebnego stresu i skrócisz procedurę rozpatrywania wniosku.

Musisz wiedzieć, że w zależności od rodzaju nieruchomości, którą kupujesz, musisz dostarczyć zupełnie inne dokumenty. Rodzaj dokumentów wymaganych przez bank zależy od rodzaju nieruchomości (mieszkalna, komercyjna, dom, mieszkanie, lokal) i od rodzaju rynku, na którym chcesz kupić nieruchomość (pierwotny, wtórny). Tym bardziej pomoc eksperta kredytowego będzie niezbędna, ponieważ przygotuje dla Ciebie listę potrzebnych dokumentów i pomoże Ci je wypełnić. Dzięki temu cała procedura bankowa pójdzie o wiele szybciej i łatwiej.

Minimum formalności z ekspertami Platinum Eye - Pomagamy w załatwieniu formalności związanych z kredytem, dzięki czemu oszczędzasz czas i energię, którą możesz poświęcić na codzienne przyjemności. Umów się na spotkanie z ekspertem finansowym >

Najważniejsze aspekty związane z umową przedwstępną i umową o kredyt hipoteczny

Umowę powinieneś podpisać dopiero wtedy, gdy zrozumiesz wszystkie jej zapisy i będziesz wiedział, jakie są twoje prawa i obowiązki.

 1. Umowa przedwstępna. Pamiętaj, że druga strona umowy będzie dbała przede wszystkim o swój interes i niekoniecznie wszystkie proponowane zapisy mogą być dla Ciebie korzystne. Każdy w końcu chce zarobić, jak najwięcej. Odradzamy podpisywanie umowy bez dokładnego przeczytania i konsultacji z ekspertem kredytowym. W tak ważnej sprawie samo zaufanie nie wystarczy. Doświadczony ekspert kredytowy z Poznania nie tylko wskaże Ci zapisy, które mogą być dla Ciebie niekorzystne, ale również podpowie, które z nich można negocjować.
 2. Umowa o kredyt hipoteczny. Umowa o kredyt hipoteczny to bardzo trudny, długi i zawiły dokument. Tutaj pomoc profesjonalisty jest konieczna. Przed podpisaniem umowy musisz wiedzieć, jakie są Twoje prawa i obowiązki, jakie są koszty kredytu i jak będzie się kształtować rata kredytu. Nie podpisuj umowy, zanim nie upewnisz się, że rozumiesz wszystkie jej zapisy.

Elementy umowy o kredyt hipoteczny, które powinieneś znać:

 • Wysokość oprocentowania i rodzaj oprocentowania (stałe, zmienne) kredytu hipotecznego.
 • Koszty kredytu hipotecznego i jego RRSO.
 • Sposób zabezpieczenia kredytu i ustanowienia hipoteki.
 • Uprawnienia banku związane z kontrolą wykorzystania kredytu.
 • Terminy i sposób postawienia do dyspozycji kredytobiorcy środków pieniężnych.
 • Wysokość prowizji i innych opłat związanych z kredytem.
 • Zmiany w umowie i podstawy do jej rozwiązania.
 • Możliwość wcześniejszej spłaty kredytu.
 • Harmonogram spłat. 

Przeczytaj również: Fakty i mity na temat kredytu hipotecznego - poznaj 15 największych

Współpraca z ekspertem kredytowym z Poznania po uruchomieniu kredytu

Kredyt hipoteczny zawsze możesz przenieść lub zrestrukturyzować. Warto dbać o swoje domowy budżet i wybierać najlepsze rozwiązania finansowe. Zaoszczędzone środki możesz przeznaczyć na coś innego. Jeśli myślisz o przeniesieniu kredytu lub jego restrukturyzacji, skontaktuj się ze swoim ekspertem kredytowym z Poznania. Będzie dla Ciebie dużym wsparciem i podpowie, jak zmniejszyć koszty kredytu. W końcu na rynku mogą pojawić się lepsze oferty.

Sposoby na zmniejszenie kosztów kredytu hipotecznego:

 • Wydłużenie lub skrócenie okresu spłaty kredytu hipotecznego.
 • Konsolidację zobowiązań kredytowych.
 • Wcześniejsza lub częściowa spłaty kredytu (uwaga na prowizję za wcześniejszą spłatę).
 • Przeniesienie kredytu hipotecznego do innego banku i refinansowanie.

Ekspert kredytowy z Poznania jest zawsze na bieżąco ze wszystkimi promocjami na rynku, a także zmianami w prawie, dzięki którym możesz poprawić stan swoich finansów i podreperować domowy budżet. Ekspert kredytowy z Poznania ma za zadanie dbać o Twoje bezpieczeństwo finansowe i zawsze podpowie Ci, jak wykorzystać zmiany na rynku, np. obniżkę stóp procentowych, czy zmiany w prawie. Twoje bezpieczeństwo finansowe jest w dobrych rękach!

Przeczytaj również: Wcześniejsza spłata kredytu hipotecznego

Wynagrodzenie eksperta kredytowego z Poznania

Współpraca z ekspertem finansowym z Poznania jest nieodpłatna. Jako klient nie ponosisz żadnych kosztów związanych ze współpracą z ekspertem kredytowym. Jest to dla Ciebie bardzo dobra wiadomość, ponieważ otrzymujesz fachową pomoc i nic za nią nie płacisz. Jak w takim razie zarabia ekspert kredytowy? Na podstawie umowy z bankiem, ekspert kredytowy otrzymuje prowizję od banku za każdy uruchomiony kredyt. Istotne jest to, że koszt eksperta finansowego nie jest może być również ukryty w kosztach kredytu. Na Twoje życzenie ekspert kredytowy poinformuje Cię, w jakich widełkach mieści się jego wynagrodzenie. Współpraca z ekspertem kredytowym jest również korzystna dla banku. Eksperci kredytowi dostarczają bankom co najmniej połowę klientów kredytowych. Dodatkowo są to klienci, którzy mają zdolność kredytową i wysyłają prawidłowo wypełnione wnioski.

0 zł - Spotkanie z ekspertem kredytowym Platinum Eye jest całkowicie bezpłatne. Koszty pokrywają banki, z którymi współpracujemy. Umów się na bezpłatne spotkanie >

Doradca finansowy Poznań - jak znaleźć profesjonalistę

 1. Rekomendacje znajomych lub rodziny. Jest to metoda oparta na wiarygodnych źródłach informacji. Popytaj wśród rodziny i przyjaciół, czy korzystali z usług eksperta kredytowego z Poznania. Jeśli są zadowoleni z usług, poproś o kontakt.
 2. Internet. Eksperta kredytowego znajdziesz również za pośrednictwem Internetu, Facebooka, czy też blogów branżowych. Znajdziesz tam wiele cennych informacji. Wpisując do wyszukiwarki frazę „ekspert kredytowy Poznań”, możesz liczyć na dużo wyników.
 3. Deweloper lub agencja nieruchomości. Kupując mieszkanie od dewelopera bądź za pośrednictwem agencji, również możesz spytać o eksperta kredytowego, ale skorzystaj z tego źródła dopiero wtedy, gdy inne zawiodą.

Eksperci kredytowi Poznań Platinum Eye

Zachęcamy osoby, które poszukują kredytu hipotecznego do kontaktu i skorzystania z usług ekspertów finansowych z Platinum Eye. Służymy swoją wiedzą i doświadczeniem. Gwarantujemy pełen profesjonalizm. Zawsze staramy się znaleźć dla klientów najlepsze rozwiązania, dzięki którym zaoszczędzą swój czas i pieniądze.

Masz więcej pytań? Bezpłatnie udzielimy Ci fachowej porady. Każdego miesiąca pomagamy uzyskać kredyty hipoteczne na kwotę kilkunastu milionów złotych. Zapraszamy do kontaktu!

Przeczytaj również pozostałe nasze publikacje: 

to nie wszystko! Tutaj znajdziesz więcej >>>

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy gotowi do pomocy codziennie, wybierz najdogoniejszą formę kontaktu i zaufaj naszym ekspertom

Masz pytanie? Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zamów bezpłatny kontakt! Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zobacz także:

Zostaw swój
numer telefonu

Nasz ekspert oddzwoni
w wybranym przez Ciebie czasie

Zamów
bezpłatny kontakt

Ekspert oddzwoni do Ciebie z najlepszą ofertą

Połączenie jest zabezpieczone certyfikatem SSL
 • 0 zł - Nasza usługa nic Cię nie kosztuje

 • Negocjacje oferty w 4 bankach jednocześnie

 • Do 50 % mniejsza rata przy współpracy z ekspertem