Ekspert kredytowy Gorzów Wielkopolski Doradca Kredytowy - Pośrednik - Platinum Eye

Darmowe porady finansowe Platinum Eye

Ekspert kredytowy Gorzów Wielkopolski Doradca Kredytowy - Pośrednik - Platinum Eye Ekspert kredytowy Gorzów Wielkopolski Doradca Kredytowy - Pośrednik - Platinum Eye

Najlepszy kredyt hipoteczny – tylko z ekspertem kredytowym z Gorzowa Wielkopolskiego

W niniejszym artykule chcemy się podzielić z Tobą informacjami na temat ekspertów kredytowych z Gorzowa Wielkopolskiego. Podpowiemy, dlaczego warto skorzystać z usług eksperta kredytowego z Gorzowa Wielkopolskiego, a także wyjaśnimy różnice między ekspertem kredytowym a doradcą kredytowym. Jedno jest pewne – jeśli planujesz kupić mieszkanie lub inną nieruchomość, skorzystaj z pomocy profesjonalisty. Jak większość nabywców nieruchomości zapewne zamierzasz skorzystać z kredytu hipotecznego. I tutaj zaczyna się rola eksperta kredytowego, który pomoże znaleźć Ci najkorzystniejszą ofertę kredytu hipotecznego, wypełnić wniosek i przejść przez procedury bankowe. Poznaj korzyści wynikające ze współpracy z ekspertem kredytowym.

Przeczytaj również: Ile trzeba zarabiać, żeby dostać kredyt hipoteczny w 2021 roku?

Doradca kredytowy z Gorzowa Wielkopolskiego a Ekspert Kredytowy - podobieństwa i różnice

Ustawa o kredycie hipotecznym z 2017 r. ustanowiła zasady funkcjonowania zawodu doradcy kredytowego. Podstawą do powstania zapisów ustawy były rekomendacje Unii Europejskiej. Doradca kredytowy od tej pory stał się zawodem regulowanym. Doradcy finansowi to wszechstronnie wykształceni profesjonaliści zajmujący się przekazywaniem wiedzy związanej z zarządzaniem majątkiem. Zadaniem doradcy finansowego jest analiza sytuacji finansowej klienta i jego potrzeb. Na tej podstawie doradca finansowy udziela rekomendacji, które mają za zadanie optymalne wykorzystanie środków finansowych klienta i utrzymanie płynności finansowej.

Doradcy finansowi mają obowiązek otrzymać zgodę na działalność od Komisji Nadzoru Finansowego, opłacać składkę członkowską i mieć wykupione ubezpieczenie OC. Doradca finansowy zazwyczaj posiada certyfikat Europejskiej Federacji Doradców Finansowych Polska, €FFP Polska lub Fundacji na rzecz Standardów Doradztwa Finansowego, EFPA Polska. Certyfikat uwiarygadnia doradcę kredytowego, chociaż nie każdy go posiada.

Doradca może być niezależny lub współpracujący z konkretną instytucją finansową. Doradca niezależny nie współpracuje z żadnym konkretnym bankiem lub współpracuje z wieloma z nich. Doradca niezależny, który nie ma umów z żadną instytucją finansową, pobiera wynagrodzenie od klienta. W innym wypadku prowizję doradcy kredytowego wypłaca bank.

Ekspert kredytowy nie jest zawodem regulowanym i nie potrzebuje certyfikacji. Ekspert kredytowy może działać jako pośrednik kredytowy lub jako agent pośrednika kredytowego. Pośrednik kredytowy, jak i eksperci finansowi, którzy stanowią personel pośrednika kredytowego, mają obowiązek przejść szkolenie i zdać egzamin wewnętrzny. Dopiero wtedy mogą działać na rynku jako eksperci finansowi i prowadzić określone działania. Szkolenia wewnętrzne są okresowe i muszą być przeprowadzane, co jakiś czas.

Eksperta kredytowego i doradcę kredytowego łączy profesjonalizm, etyka zawodowa i duża wiedza z zakresu finansów i prawa.

Jaka jest rola eksperta kredytowego z Gorzowa Wielkopolskiego?

Ekspert kredytowy z Gorzowa Wielkopolskiego ma szeroki zakres zadań i obowiązków, wybiegający daleko poza znalezienie i prezentację oferty. Do zadań eksperta kredytowego zaliczamy m.in.

 • Stanie na straży interesów swoich klientów. Ekspert kredytowy pomaga wybrać klientom racjonalne i najlepsze dla nich rozwiązania finansowe.
 • Doskonała znajomość produktów finansowych i całego rynku finansowego.
 • Skuteczne wyszukiwanie i rekomendowanie najlepszych ofert kredytów gotówkowych i kredytów hipotecznych.
 • Znajomość prawa bankowego i procedur bankowych. Przeprowadzenie klienta przez procedury bankowe.

 • Umiejętność oceny zdolności finansowej klientów, a także analiza ich potrzeb i możliwości.
 • Negocjowanie warunków umowy kredytu gotówkowego lub hipotecznego.
 • Pomoc w wypełnieniu wniosku i w skompletowaniu dokumentów.

Przeczytaj również: Wszystko, co musisz wiedzieć o zdolności kredytowej w 2021 roku

Ekspert kredytowy musi być profesjonalny, kompetentny i skuteczny. Do tego potrzebna jest duża wiedza z zakresu finansów, bankowości i prawa, a także doświadczenie zdobywane przez lata. Dużą rolę w tym zawodzie odgrywa etyka zawodowa i zaufanie klientów. Tylko w takim wypadku ekspert kredytowy może liczyć na kolejne zlecenia.

Zachęcamy do skorzystania z usług eksperta kredytowego z Gorzowa Wielkopolskiego. Otrzymasz fachową pomoc i wsparcie. Ekspert kredytowy pomoże znaleźć Ci najlepszą ofertę kredytu hipotecznego. Pomoc eksperta jest bezpłatna. Odradzamy poszukiwania kredytu hipotecznego na własną rękę. Wyjaśniamy dlaczego:

 • Umowa kredytu jest najczęściej umową zawieraną na wiele lat i na wysokie kwoty, często przekraczające 300 000 – 400 000 zł. Im dłuższy kredyt i im wyższa kwota kredytu, tym większe koszty dla Ciebie. Dlatego warto przy pomocy eksperta kredytowego z Gorzowa Wielkopolskiego wybrać najlepszy kredyt hipoteczny. Jeśli dokonasz złego wyboru, możesz nadpłacić nawet kilkadziesiąt tysięcy. Za taką kwotę możesz np. kupić samochód.
 • Podstawowy błąd przy poszukiwaniu kredytu hipotecznego, to założenie, że koszt kredytu to oprocentowanie. Tymczasem do kosztów zaliczamy również prowizję, ubezpieczenie, czy dodatkowe produkty finansowe, które nabywamy wraz z kredytem. Samo oprocentowanie może wprowadzać w błąd i sugerować, że kredyt jest tani.
 • W pierwszej kolejności udajemy się do naszego banku po ofertę kredytu hipotecznego lub polegamy na rekomendacjach znajomych. Może się okazać, że nasze przywiązanie do danej instytucji finansowej niekoniecznie jest dla nas korzystne, a rekomendacje lepiej uzyskać od profesjonalisty.
 • Rynek finansowy jest bardzo dynamiczny i wrażliwy na wszelkie zmiany. Dlatego przed podjęciem decyzji, szukaj wsparcia u eksperta kredytowego, który jest na bieżąco ze wszystkimi zmianami i promocjami.

Przeczytaj również: Koszty kredytu i koszty okołokredytowe - wszystko, co musisz wiedzieć!

Eksperci Platinum Eye to wiele możliwości - współpracujemy z kilkunastoma dużymi bankami w Polsce. Dzięki czemu prezentujemy wiele możliwości finansowania. Możesz zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych, na swoim kredycie! Porozmawiaj z ekspertem, umów się na spotkanie >

Ekspert hipoteczny z Gorzowa Wielkopolskiego – prosta droga do kredytu hipotecznego

Chcesz znaleźć najlepszy kredyt hipoteczny i załatwić wszystko szybko i skutecznie? Skontaktuj się z ekspertem kredytowym z Gorzowa Wielkopolskiego. Dzięki współpracy z ekspertem finansowym nie tylko znajdziesz najtańszy kredyt hipoteczny, ale ominie Cię długotrwała i często bezowocna wędrówka po placówkach bankowych. Współpraca z pośrednikiem finansowym niesie za sobą same korzyści. Są one następujące:

 1. Oszczędzasz swój czas i pieniądze, a powierzając znalezienie kredytu hipotecznego profesjonaliście, zyskujesz komfort psychiczny.
 2. Nie musisz tracić czasu na bieganie po placówkach i stanie w kolejkach do doradców. Wszystko załatwisz w jednym miejscu. Razem z ekspertem znajdziecie najlepszą ofertę kredytu hipotecznego i złożycie wnioski w wybranych bankach.
 3. Pamiętaj, że możesz wysłać nawet kilka wniosków o kredyt hipoteczny. Zrób to jednak z głową. Im więcej wniosków, tym niższa zdolność kredytowa. U eksperta kredytowego możesz wysłać kilka wniosków za jednym razem. Ekspert kredytowy wyśle je w Twoim imieniu do banku i będzie prowadził rozmowy w Twoim imieniu.
 4. Prawidłowo wypełniony wniosek to klucz do sukcesu. Tylko wtedy bank rozpocznie z Tobą rozmowy o kredycie. Ekspert kredytowy podpowie Ci, jak uzupełnić informacje we wniosku, a także pomoże skompletować wszystkie załączniki.

Minimum formalności z ekspertami Platinum Eye - Pomagamy w załatwieniu formalności związanych z kredytem, dzięki czemu oszczędzasz czas i energię, którą możesz poświęcić na codzienne przyjemności. Umów się na spotkanie z ekspertem finansowym >

Ważne! Ekspert kredytowy to osoba o ponadprzeciętnej wiedzy, profesjonalna i kompetentna. Swoje doświadczenie zdobywa, pracując na rzecz swoich klientów i przechodząc szkolenia zawodowe. Współpracując z ekspertem finansowym, możesz mieć pewność, że jesteś w najlepszych rękach. Ekspert kredytowy nie jest zależny od żadnej konkretnej instytucji finansowej. Ekspert kredytowy będzie dbał o Twoje finanse, rekomendując najlepsze rozwiązania kredytowe. Interes i potrzeby klienta są dla eksperta zawsze na pierwszym miejscu.

Wniosek o kredyt hipoteczny a wsparcie eksperta kredytowego z Gorzowa Wielkopolskiego

Wniosek o kredyt hipoteczny to skomplikowany dokument, którego wypełnienie sprawia niejednemu klientowi kłopot. Podobnie wygląda cała procedura bankowa, przy staraniu się o kredyt hipoteczny. Nie musisz tego wszystkiego robić sam i na własną rękę. Tym bardziej że możesz popełnić błędy i bank odrzuci Twój wniosek. Skorzystaj z pomocy eksperta kredytowego, który pomoże Ci prawidłowo wypełnić wniosek i skompletować dokumentację adekwatną do Twojej sytuacji zawodowej i życiowej. Podsumowując, ekspert kredytowy pomoże Ci:

 • przygotować listę potrzebnych dokumentów i je skompletować,
 • prawidłowo wypełnić wniosek o kredyt hipoteczny i wszystkie niezbędne załączniki,
 • przejść przez całą procedurę kredytu hipotecznego.

 

Ważne! Rodzaj dokumentów, które musisz załączyć do wniosku, zależy nie tylko od Twojej sytuacji życiowej i zawodowej, ale również od rodzaju nieruchomości. Inne dokumenty musisz dostarczyć, gdy kupujesz nieruchomość mieszkaniową i jeszcze inne, gdy kupujesz nieruchomość komercyjną. Rodzaj dokumentów zależy też od rodzaju rynku, na którym kupujesz mieszkanie (pierwotny lub wtórny).

Niezbędna dla banku jest również informacja o stanie prawnym nieruchomości. W tym wypadku możesz w pełni polegać na ekspercie kredytowym z Gorzowa Wielkopolskiego, który skontaktuje się w Twoim imieniu z deweloperem, agencją lub właścicielem nieruchomości. Doświadczony i kompetentny ekspert finansowy będzie działał szybko i sprawnie. Dzięki niemu wykonasz pierwszy krok w kierunku otrzymania kredytu hipotecznego i zakupu własnego mieszkania.

Umowa przedwstępna – dlaczego warto skorzystać z pomocy eksperta kredytowego z Gorzowa Wielkopolskiego

Czasami za brak ostrożności i zbytnie zaufanie innym osobom, możesz sporo zapłacić. Dlatego doradzamy Ci, żebyś do każdej umowy podchodził z najwyższą starannością, a zwłaszcza do umowy przedwstępnej nabycia nieruchomości. Zakup nieruchomości wiąże się z dużymi pieniędzmi, a wtedy uczciwość i etyka mogą zejść na drugi plan. Umowę przedwstępną przeczytaj, co najmniej dwa razy, a następnie poproś o przeczytanie umowy swojego eksperta kredytowego z Gorzowa Wielkopolskiego. Ekspert finansowy od razu znajdzie wszystkie błędy, a także wszystkie triki, jakie stosują deweloperzy, żeby zarobić, jak najwięcej. Razem negocjujcie zapisy, które są dla Ciebie niekorzystne i mogą spowodować starty finansowe.

Przeczytaj również: Fakty i mity na temat kredytu hipotecznego - poznaj 15 największych

Umowy o kredyt hipoteczny – sprawdź ją razem z ekspertem finansowym

Podobnie sprawa się ma w przypadku umowy o kredyt hipoteczny. Jest ona trudna, skomplikowana i napisana niezrozumiałym językiem. Dlatego bardzo ważna, a nawet konieczna jest konsultacja z ekspertem kredytowym z Gorzowa Wielkopolskiego. Pamiętaj, że umowa kredytu hipotecznego nakłada na Ciebie określone obowiązki, które musisz znać i zrozumieć. W umowie znajdują się również informacje o koszcie kredytu hipotecznego i zasady Twojej współpracy z bankiem. Jeśli nie jesteś finansistą lub prawnikiem, skorzystaj z pomocy eksperta kredytowego, który pomoże Ci zrozumieć zapisy umowy, powie Ci, jakie koszty wiążą się z umową i które zapisy możesz negocjować. Jest to bardzo ważne, ponieważ chodzi o Twoje pieniądze. Możesz dużo zyskać, korzystając z pomocy eksperta finansowego. Co powinieneś wiedzieć przede wszystkim?

 • Jakie są całkowite koszty kredytu hipotecznego, wysokość i rodzaj oprocentowania, wysokość prowizji i koszt ubezpieczenia.
 • Jakie zabezpieczenie kredytu hipotecznego jest wymagane przez bank.
 • W jaki sposób bank kontroluje wykorzystanie kredytu.
 • W jakim terminie bank jest zobowiązany pozostawić środki z kredytu do dyspozycji kredytobiorcy.
 • Jak można dokonać zmiany w umowie lub ją rozwiązać.
 • Jakie są powody wypowiedzenia umowy przez kredytodawcę.
 • Czy kredytobiorca ma możliwość wcześniejszej spłaty kredytu i na jakich zasadach.

Na eksperta kredytowego Z Gorzowa Wielkopolskiego możesz liczyć nawet po uruchomieniu kredytu

Współpraca z ekspertem kredytowym jest korzystna również dlatego, że nie kończy się po uruchomieniu kredytu. Zarówno Ty, jak i ekspert kredytowy możecie wyjść z inicjatywą zmian w umowie kredytu hipotecznego, a nawet przeniesienia kredytu do innego banku. Kredyt hipoteczny bierzesz na kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat, więc wcześniej, czy później, będziesz dążył do zmniejszenia kosztów. Koszty kredytu hipotecznego można zmniejszyć w następujący sposób:

 • Wydłużenie spłaty kredytu hipotecznego – w ten sposób Twoja miesięczna rata będzie dużo niższa.
 • Skrócenie okresu kredytowania – koszt odsetek będzie znacząco mniejszy.
 • Możesz skonsolidować swoje zobowiązania i płacić jedną mniejszą ratę.
 • Możesz refinansować kredyt, co wiąże się czasami z przeniesieniem kredytu do innego banku, w celu zmniejszenia kosztów lub raty.
 • Możesz dokonać wcześniejszej lub częściowej spłaty kredytu i oszczędzić na odsetkach.

Przeczytaj również: Wcześniejsza spłata kredytu hipotecznego

Ekspert kredytowy z Gorzowa Wielkopolskiego cały czas monitoruje sytuację na rynku i bez wątpienia podpowie Ci najlepsze rozwiązania. Jeśli zależy Ci na niższych kosztach, koniecznie skontaktuj się ze swoim ekspertem kredytowym. Zadaniem eksperta kredytowego jest dbanie o Twoje interesy, nawet jeśli kredyt hipoteczny został już dawno uruchomiony.

Pośrednik kredytowy Gorzów Wielkopolski - ile zarabia? 

Zapewne zastanawia Cię, czy poniesiesz koszty związane z pomocą pośrednika kredytowego. Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Nie poniesiesz żadnych kosztów w związku ze współpracą z ekspertem finansowym. Całość wynagrodzenia pośrednika kredytowego bierze na siebie bank, który wypłaca pośrednikowi prowizję za każdy uruchomiony kredyt. Jest to kolejna korzyść dla Ciebie, ponieważ nie tylko otrzymujesz fachową pomoc, ale również nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. Współpraca z pośrednikiem kredytowym oparta jest na samych korzyściach. Otrzymujesz bezpłatnie pomoc w pozyskaniu kredytu hipotecznego, a także w trakcie jego trwania. Nasuwa się pytanie, dlaczego banki chcą wypłacać prowizję ekspertom hipotecznym. Pośrednicy kredytowi dostarczają bankom co najmniej połowę klientów kredytowych. Są to klienci, którzy mają zbadaną wstępnie zdolność kredytową i zazwyczaj jest ona na wysokim poziomie. Pośrednik kredytowy dba również o wysoką jakość wypełnionych wniosków i sprawdza je, zanim dotrą do banku.

Doradca finansowy Gorzów Wielkopolski, jak go znajdę?

Profesjonalnego eksperta kredytowego z Gorzowa Wielkopolskiego szukaj wśród zadowolonych klientów. Spytaj członków rodziny i przyjaciół, czy korzystali z usług specjalisty ds. kredytu hipotecznego. Jeśli byli zadowoleni z obsługi, poproś o kontakt. Eksperta kredytowego z Gorzowa Wielkopolskiego znajdziesz również w Internecie. Skorzystaj z serwisów branżowych, forów tematycznych, czy Facebooka. Wpisz frazę „ekspert kredytowy Gorzów Wielkopolski”, a na pewno pojawi Ci się dużo wyników. Kupując mieszkanie od dewelopera bądź za pośrednictwem agencji, również możesz spytać o eksperta kredytowego. Jednak jest to najmniej wiarygodne źródło informacji.

0 zł - Spotkanie z ekspertem kredytowym Platinum Eye jest całkowicie bezpłatne. Koszty pokrywają banki, z którymi współpracujemy. Umów się na bezpłatne spotkanie >

Eksperci kredytowi z Platinum Eye Gorzów Wielkopolski

Zachęcamy osoby, które poszukują kredytu hipotecznego do kontaktu i skorzystania z usług ekspertów finansowych z Platinum Eye. Służymy swoją wiedzą i doświadczeniem. Gwarantujemy pełen profesjonalizm. Zawsze staramy się znaleźć dla klientów najlepsze rozwiązania, dzięki którym zaoszczędzą swój czas i pieniądze.

Masz więcej pytań? Bezpłatnie udzielimy Ci fachowej porady. Każdego miesiąca pomagamy uzyskać kredyty hipoteczne na kwotę kilkunastu milionów złotych. Zapraszamy do kontaktu!

Przeczytaj również pozostałe nasze publikacje: 

to nie wszystko! Tutaj znajdziesz więcej >>>

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy gotowi do pomocy codziennie, wybierz najdogoniejszą formę kontaktu i zaufaj naszym ekspertom

Masz pytanie? Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zamów bezpłatny kontakt! Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zobacz także:

Zostaw swój
numer telefonu

Nasz ekspert oddzwoni
w wybranym przez Ciebie czasie

Zamów
bezpłatny kontakt

Ekspert oddzwoni do Ciebie z najlepszą ofertą

Połączenie jest zabezpieczone certyfikatem SSL
 • 0 zł - Nasza usługa nic Cię nie kosztuje

 • Negocjacje oferty w 4 bankach jednocześnie

 • Do 50 % mniejsza rata przy współpracy z ekspertem