Ekspert kredytowy Częstochowa Doradca Kredytowy - Pośrednik - Platinum Eye

Darmowe porady finansowe Platinum Eye

Ekspert kredytowy Częstochowa Doradca Kredytowy - Pośrednik - Platinum Eye Ekspert kredytowy Częstochowa Doradca Kredytowy - Pośrednik - Platinum Eye

Ekspert kredytowy z Częstochowy a najlepszy kredyt hipoteczny

Na wstępie chcemy Cię uprzedzić, że trudno znaleźć samemu najlepszy i najtańszy kredyt hipoteczny. Do tego potrzebna jest ekspercka wiedza z dziedziny finansów, bankowości, a nawet prawa. Kupując mieszkanie na kredyt w Częstochowie, warto skorzystać z pomocy eksperta finansowego z Częstochowy. Jest to najprostsza droga do znalezienia najlepszego dla Ciebie kredytu hipotecznego. Zakup mieszkania lub domu to wydatek rzędu kilkuset tysięcy i większość nabywców nieruchomości musi skorzystać z kredytu hipotecznego. Biorąc pod uwagę kwoty i to, że kredyt hipoteczny będziesz spłacać przez wiele lat, warto rozejrzeć się za najtańszą opcją. Jednak, co to znaczy, że kredyt hipoteczny jest tani bądź najtańszy? I jakimi informacjami się kierować, żeby taki kredyt znaleźć? Na te wszystkie pytania odpowie Ci doświadczony ekspert hipoteczny, który ma odpowiednią wiedzę i doświadczenie i nie tylko pomoże Ci znaleźć najkorzystniejszą ofertę, ale również pomoże Ci przebrnąć przez procedury bankowe, które mogą przyprawić o zawrót głowy niejednego klienta. Zapewne zastanawiasz się, dlaczego to jest takie ważne i czy rzeczywiście warto poświęcić czas na szukanie najlepszego kredytu? Odpowiadamy Ci, że warto. Wybierając najtańszy kredyt hipoteczny, możesz przez cały okres spłaty zaoszczędzić od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Cię do współpracy z ekspertem kredytowym i wyjaśniliśmy, dlaczego nie warto szukać kredytu hipotecznego na własną rękę.

Zapoznaj się z całym artykułem i dowiedz się, jakie korzyści niesie współpraca z ekspertem kredytowym.

Przeczytaj również: Ile trzeba zarabiać, żeby dostać kredyt hipoteczny w 2021 roku?

Doradca kredytowy Częstochowa a ekspert kredytowy - poznaj różnice 

Ekspert kredytowy i doradca kredytowy to nie to samo. U wielu klientów wzbudza to konsternację, ponieważ nazwa doradca kredytowy była długi czas w powszechnym użyciu. Dlatego chcemy Ci wyjaśnić, na czym polega różnica między jednym a drugim zawodem. W odpowiedzi na wytyczne unijne, w 2017 r. weszła w życie Ustawa o kredycie hipotecznym, która uporządkowała kwestie związane z doradztwem kredytowym. Od tej pory doradca kredytowy stał się zawodem regulowanym. Do głównych zadań doradcy finansowego należy zarządzanie majątkiem klienta w celu jego racjonalnego wykorzystania i inwestowania, a także pomoc w utrzymaniu płynności finansowej. Żeby sprostać tym trudnym zadaniom, doradca kredytowy musi wykazać się ponadprzeciętną wiedzą z zakresu finansów, profesjonalizmem i trzeźwą oceną sytuacji. Doradca finansowy powinien dokonać prawidłowej analizy sytuacji majątkowej klienta i wsłuchać się w jego potrzeby i na tej podstawie zaprezentować rozwiązania finansowe.

Zgodnie z wymogami prawa doradcy finansowi mają obowiązek otrzymać zgodę na działalność od Komisji Nadzoru Finansowego, opłacać składkę członkowską i mieć wykupione ubezpieczenie OC. Profesjonalny doradca finansowy ma certyfikat Europejskiej Federacji Doradców Finansowych Polska, €FFP Polska lub Fundacji na rzecz Standardów Doradztwa Finansowego, EFPA Polska. Certyfikat bez wątpienia uwiarygadnia doradcę kredytowego, ale jego brak nie oznacza, że doradca nie ma odpowiedniej wiedzy.

I tu przechodzimy do zasadniczej kwestii, a mianowicie do kwestii wynagrodzenia dla doradcy kredytowego. Rozróżniamy doradców niezależnych lub współpracujących z konkretną instytucją finansową. Doradca niezależny nie współpracuje z żadnym konkretnym bankiem lub współpracuje z wieloma z nich. Nie ma podpisanych umów z bankami, a swoje wynagrodzenie pobiera od klienta. Doradca finansowy, który współpracuje z konkretną instytucją finansową, otrzymuje wynagrodzenie od tej instytucji.

Ekspert kredytowy natomiast działa jako pośrednik kredytowy lub agent pośrednika kredytowego. Do wykonywania swojej pracy nie potrzebuje certyfikatów, ale musi przejść szkolenie, które zapewnia pracodawca i zdać wewnętrzny egzamin. Dopiero wtedy może działać na rynku jako ekspert finansowy, działać na rzecz swoich klientów i współpracować z bankami. Szkolenia wewnętrzne są okresowe i muszą być przeprowadzane, co jakiś czas.

Eksperta kredytowego i doradcę kredytowego łączy profesjonalizm, etyka zawodowa i duża wiedza z zakresu finansów i prawa. Ważne! Ustawa o kredycie hipotecznym z 2017 r. zabrania używania nazwy „doradca kredytowy” w stosunku do osób, które pobierają wynagrodzenie od banków.

Eksperci finansowi Częstochowa Platinum Eye - współpracuj z najlepszymi 

 • 15 lat doświadczenia - pomagamy Klientom w realizacji ich planów i marzeń
 • 0 zł - bez prowizji - Ty nic nie płacisz, to banki ponoszą koszty
 • Porównanie wielu ofert w jednym miejscu - zaoszczędzony czas i pieniądze
 • Do 50 % mniejsza rata przy współpracy z ekspertem

Nasze usługi, są bezpłatne. Nie zwlekaj, zostaw kontakt lub zadzwoń >

Zadania eksperta kredytowego z Częstochowy

Główne zadanie eksperta kredytowego z Częstochowy to dbanie o finanse swoich klientów i wyszukiwanie dla nich najlepszych rozwiązań finansowych. Oznacza to, że ekspert kredytowy musi wykazać się multidyscyplinarną wiedzą, mi.in. z zakresu finansów, bankowości i prawa. Kompetencje eksperta finansowego z Częstochowy są bardzo duże, a jego wiedza obejmuje wiele dziedzin. Jest to bardzo ważne, ponieważ ekspertowi kredytowemu powierzamy nasze bezpieczeństwo finansowe.

Tylko ekspert o dużej wiedzy i cieszący się zaufaniem klientów może liczyć na kolejne zlecenia. Pamiętaj, że rola eksperta finansowego wykracza poza znalezienie oferty i możesz na niego liczyć również po uruchomieniu kredytu hipotecznego.

Zadania profesjonalnego eksperta kredytowego z Częstochowy:

 1. Dbanie o bezpieczeństwo finansowe swoich klientów.
 2. Podnoszenie swoich kwalifikacji i korzystanie ze szkoleń branżowych.
 3. Analizowanie i identyfikowanie potrzeb swoich klientów, a także wyszukiwanie dla nich najlepszych ofert kredytów gotówkowych, kredytów hipotecznych i produktów oszczędnościowych.
 4. Badanie zdolności finansowej klienta w celu prezentacji adekwatnych ofert.
 5. Współpraca z bankami i innymi instytucjami finansowymi, znajomość procedur bankowych.
 6. Negocjowanie umów w imieniu klienta w celu osiągnięcia maksymalnych korzyści.
 7. Pomaganie swoim klientom w skompletowaniu i wypełnieniu dokumentów.

Praca eksperta kredytowy jest trudna i wymagająca. Wymaga dużej wiedzy, profesjonalizmu i nierzadko poświęcenia. Kiedy korzystasz z usług eksperta kredytowego, możesz mieć pewność, że znajdzie dla Ciebie najlepsze i najtańsze oferty kredytów hipotecznych. Bardzo ważna informacja jest taka, że pomoc eksperta kredytowego jest bezpłatna. Dlatego rekomendujemy współpracę z ekspertem kredytowym na każdym etapie pozyskiwania kredytu hipotecznego. Dzięki temu wspólnie znajdziecie kredyt hipoteczny, który będzie dla Ciebie korzystny. Ekspert finansowy pomoże Ci również przejść przez procedury bankowy, wyjaśni Ci elementy umowy kredytowej i będzie ją negocjował w Twoim imieniu.

Przeczytaj również: Wszystko, co musisz wiedzieć o zdolności kredytowej w 2021 roku

5 powodów, dla których warto współpracować z ekspertem kredytowym

 1. Oszczędność na kosztach kredytu. Jeżeli z pomocą eksperta kredytowego wybierzecie tani kredyt hipoteczny, to oszczędności na odsetkach mogą wynieść kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt tysięcy zł.
 2. Dowiesz się, jakie elementy wchodzą w skład kosztów kredytu. Kredyt hipoteczny to nie tylko oprocentowanie. O koszcie całkowitym kredytu decyduje również prowizja, opłaty za rozpatrzenie wniosku, ubezpieczenie kredytu itd. Profesjonalny ekspert kredytowy podpowie Ci, jaki jest prawdziwy koszt kredytu i czy warto z oferty skorzystać, czy też szukać innej.
 3. Dzięki ekspertowi finansowemu możesz zoptymalizować swoje finanse. Ekspert kredytowy na bieżąco śledzi rynek i przepisy prawa i na tej podstawie przekazuje swoim klientom rekomendacje, które mają na celu optymalizację Twoich kosztów i inwestycji.
 4. Komfort psychiczny i oszczędność czasu. Wszystkie kwestie związane z kredytem hipotecznym załatwisz w jednym miejscu i nie będziesz tracił czasu na wielokrotne odwiedziny w placówkach bankowych. Resztę załatwi za Ciebie ekspert kredytowy.
 5. Na ekspercie kredytowym z Częstochowy możesz polegać również po uruchomieniu kredytu. Wasza współpraca nie kończy się na uruchomieniu kredytu. Ekspert kredytowy również później będzie do Twojej dyspozycji i będzie Ci pomagał podejmować kolejne decyzje finansowe.

Przeczytaj również: Koszty kredytu i koszty okołokredytowe - wszystko, co musisz wiedzieć!

Eksperci Platinum Eye to wiele możliwości - współpracujemy z kilkunastoma dużymi bankami w Polsce. Dzięki czemu prezentujemy wiele możliwości finansowania. Możesz zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych, na swoim kredycie! Porozmawiaj z ekspertem, umów się na spotkanie >

Pośrednik kredytowy Częstochowa – szybka droga do kredytu hipotecznego

Droga do kredytu hipotecznego może być prosta. Wystarczy, że skorzystasz z pomocy eksperta kredytowego. Nie tylko szybko znajdziesz tani kredyt, ale również spokojnie i pewnie przejdziesz przez procedury bankowe. Droga do własnego M4 może być prosta i przyjemna.

Poznaj wszystkie zalety współpracy z ekspertem kredytowym.

 1. Oszczędność czasu i pieniędzy. Wszystko załatwisz w jednym miejscu, znajdziesz odpowiedni kredyt i wyślesz wniosek do banku.
 2. Ekspert kredytowy zbada Twoją zdolność kredytową, przeanalizuje Twoje finanse i zapyta o Twoje potrzeby. Wszystko po to, żeby znaleźć najbardziej odpowiedni dla Ciebie kredyt hipoteczny.
 3. Razem z ekspertem kredytowym możecie wysłać więcej niż jeden wniosek kredytowy i to za jednym razem. Ekspert kredytowy weźmie na siebie negocjacje i rozmowy z bankiem.
 4. Wspólnie skompletujecie i wypełnicie wszystkie dokumenty. Dzięki temu Twoje wnioski i dokumenty będą wypełnione prawidłowo i będą zawierać wszystkie niezbędne informacje.

Ważne!

 • Ekspert kredytowy to zawód oparty na dużym zaufaniu klientów.
 • Ekspert kredytowy musi działać etycznie, zgodnie z przepisami prawa i w interesie swoich klientów.
 • Ekspert kredytowy to osoba o dużej wiedzy i kompetencjach.
 • Główne zadanie eksperta finansowego to dbanie o Twoje interesy i wyszukiwanie najlepszych ofert finansowych.

Minimum formalności z ekspertami Platinum Eye - Pomagamy w załatwieniu formalności związanych z kredytem, dzięki czemu oszczędzasz czas i energię, którą możesz poświęcić na codzienne przyjemności. Umów się na spotkanie z ekspertem finansowym >

Ekspert kredytowy z Częstochowy pomoże Ci wypełnić wniosek i skompletować dokumenty

Bank rozpatruje tylko i wyłącznie prawidłowo wypełnione wnioski. Jeśli nie chcesz przedłużać całej procedury i nie jesteś pewien, jak wypełnić wniosek i jakie dokumenty dostarczyć do banku, skorzystaj z porady eksperta kredytowego.

Ważne! Rodzaj dokumentów wymaganych przez bank, zależy od rodzaju nieruchomości (mieszkalna, komercyjna, dom, mieszkanie, lokal) i od rodzaju rynku, na którym chcesz kupić nieruchomość (pierwotny, wtórny). Rola eksperta kredytowego jest na tym etapie nieoceniona. Dzięki jego pomocy możesz uniknąć odrzucenia wniosku. Ekspert kredytowy pomoże Ci:

 • przygotować listę potrzebnych dokumentów i je skompletować,
 • prawidłowo wypełnić wniosek o kredyt hipoteczny i wszystkie niezbędne załączniki,
 • przejść przez całą procedurę kredytu hipotecznego.

Dzięki doświadczeniu eksperta kredytowego wszystko pójdzie o wiele łatwiej i szybciej.

Umowa przedwstępna i umowa o kredyt hipoteczny a pomoc ze strony eksperta kredytowego z Częstochowy

Do każdej umowy, którą podpisujesz, powinieneś podchodzić z najwyższą ostrożnością. Zwłaszcza gdy chodzi o tak ważną decyzję życiową, jak zakup nieruchomości.

 1. Umowa przedwstępna. Zaufanie to dobra rzecz, jednak gdy w grę wchodzą duże pieniądze, zalecamy ostrożność. Niestety druga strona transakcji może nie docenić naszej dobrej woli i przemycić w umowie przedwstępnej zapisy, które mogą być dla nas niekorzystne. Wszystko po to, żeby zarobić jak najwięcej. Umowę przedwstępną przeczytaj bardzo dokładnie, a następnie przekaż ją do sprawdzenia swojemu ekspertowi kredytowemu z Częstochowy. Doświadczony ekspert kredytowy od razu znajdzie zapisy w umowie, które należy sunąć bądź negocjować.
 2. Umowa o kredyt hipoteczny. Umowa o kredyt hipoteczny jest to długi dokument, napisany trudnym językiem i zawierający nomenklaturę niezrozumiałą dla osób, które nie pracują w finansach, bądź nie są prawnikami. Koniecznie skonsultuj umowę z ekspertem kredytowym. Dowiedz się, jakie są Twoje prawa i obowiązki, jakie są koszty kredytu i jak będzie się kształtować rata kredytu. Nie podpisuj umowy, zanim nie upewnisz się, że rozumiesz wszystkie jej zapisy.

Przeczytaj również: Fakty i mity na temat kredytu hipotecznego - poznaj 15 największych

Elementy umowy o kredyt hipoteczny, które powinieneś znać:

 • Wysokość oprocentowania i rodzaj oprocentowania (stałe, zmienne) kredytu hipotecznego.
 • Koszty kredytu hipotecznego i jego RRSO.
 • Sposób zabezpieczenia kredytu i ustanowienia hipoteki.
 • Uprawnienia banku związane z kontrolą wykorzystania kredytu.
 • Terminy i sposób postawienia do dyspozycji kredytobiorcy środków pieniężnych.
 • Wysokość prowizji i innych opłat związanych z kredytem.
 • Zmiany w umowie i podstawy do jej rozwiązania.
 • Możliwość wcześniejszej spłaty kredytu.
 • Harmonogram spłat.

Długoterminowa współpraca z ekspertem kredytowym z Częstochowy

Kredyt hipoteczny to nie cyrograf i zawsze możesz negocjować jego warunki nawet po jego uruchomieniu, zrestrukturyzować kredyt, bądź przenieść do innego banku. Warto zadbać o swój domowy budżet i zminimalizować koszty kredytu. Zawsze możesz polegać na swoim ekspercie finansowym, który będzie dla Ciebie wsparciem, nawet po uruchomieniu kredytu. Obydwoje możecie wyjść z inicjatywą i podjąć próbę zmniejszenia kosztów kredytu hipotecznego. Sytuacja na rynku zmienia się dość często i mogą pojawić się lepsze oferty.

Podpowiadamy, jak można zmniejszyć koszty kredytu hipotecznego:

 • Poprzez wydłużenie lub skrócenie okresu spłaty kredytu hipotecznego.
 • Poprzez konsolidację swoich zobowiązań kredytowych.
 • Możesz też dokonać wcześniejszej lub częściowej spłaty kredytu.
 • Możesz przenieść kredyt hipoteczny do innego banku i go refinansować.

Ekspert kredytowy jest na bieżąco ze wszystkimi ofertami na rynku, a także zmianami w prawie, dzięki którym możesz poprawić swoje położenie. Ekspert kredytowy z Częstochowy podpowie Ci, jak wykorzystać obniżkę stóp procentowych, albo jak przenieść, czy zrestrukturyzować kredyt. Zawsze możesz liczyć na eksperta kredytowego z Częstochowy i zaufać jego wiedzy. Twoje bezpieczeństwo finansowe jest w dobrych rękach!

Przeczytaj również: Wcześniejsza spłata kredytu hipotecznego

Jak wygląda wynagrodzenie eksperta kredytowego z Częstochowy

Mamy dla Ciebie bardzo dobrą informację. Ty, jako klient nie ponosisz żadnych kosztów związanych ze współpracą z ekspertem kredytowym. Jak w takim razie zarabia ekspert kredytowy? Na podstawie umowy z bankiem, ekspert kredytowy otrzymuje prowizję od banku za każdy uruchomiony kredyt. Ten model współpracy jest bardzo korzystny dla Ciebie. Otrzymujesz fachową pomoc i to bezpłatnie. Koszt eksperta kredytowego nie jest i nie może być również ukryty w kosztach kredytu. Na Twoje życzenie ekspert kredytowy poinformuje Cię, w jakich widełkach mieści się jego wynagrodzenie. Zastanawiasz się, czy jest to opłacalne dla banku. Współpraca z ekspertem kredytowym jest również korzystna dla kredytodawcy. Eksperci kredytowi dostarczają bankom co najmniej połowę klientów kredytowych. Dodatkowo są to klienci, którzy mają zdolność kredytową i wysyłają prawidłowo wypełnione wnioski.

0 zł - Spotkanie z ekspertem kredytowym Platinum Eye jest całkowicie bezpłatne. Koszty pokrywają banki, z którymi współpracujemy. Umów się na bezpłatne spotkanie >

Doradca finansowy Częstochowa - jak znaleźć profesjonalnego?

Rekomendacje znajomych, czy przyjaciół są zwykle najbardziej wiarygodne i dobrze spełniają swoją funkcję. Popytaj wśród rodziny i przyjaciół, czy korzystali z usług eksperta kredytowego z Częstochowy i poproś o kontakt. Eksperta kredytowego znajdziesz również za pośrednictwem Internetu, Facebooka, czy też blogów branżowych. Znajdziesz tam wiele cennych informacji. Wpisując do wyszukiwarki frazę „ekspert kredytowy Częstochowa”, możesz liczyć na dużo wyników. Kupując mieszkanie od dewelopera bądź za pośrednictwem agencji, również możesz spytać o eksperta kredytowego, ale skorzystaj z tego źródła w ostateczności.

Eksperci kredytowi z Platinum Eye Częstochowa

Zachęcamy osoby, które poszukują kredytu hipotecznego do kontaktu i skorzystania z usług ekspertów finansowych z Platinum Eye. Służymy swoją wiedzą i doświadczeniem. Gwarantujemy pełen profesjonalizm. Zawsze staramy się znaleźć dla klientów najlepsze rozwiązania, dzięki którym zaoszczędzą swój czas i pieniądze.

Masz więcej pytań? Bezpłatnie udzielimy Ci fachowej porady. Każdego miesiąca pomagamy uzyskać kredyty hipoteczne na kwotę kilkunastu milionów złotych. Zapraszamy do kontaktu!

Przeczytaj również pozostałe nasze publikacje: 

to nie wszystko! Tutaj znajdziesz więcej >>>

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy gotowi do pomocy codziennie, wybierz najdogoniejszą formę kontaktu i zaufaj naszym ekspertom

Masz pytanie? Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zamów bezpłatny kontakt! Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zobacz także:

Zostaw swój
numer telefonu

Nasz ekspert oddzwoni
w wybranym przez Ciebie czasie

Zamów
bezpłatny kontakt

Ekspert oddzwoni do Ciebie z najlepszą ofertą

Połączenie jest zabezpieczone certyfikatem SSL
 • 0 zł - Nasza usługa nic Cię nie kosztuje

 • Negocjacje oferty w 4 bankach jednocześnie

 • Do 50 % mniejsza rata przy współpracy z ekspertem