Największy kredyt gotówkowy 2021

Darmowe porady finansowe Platinum Eye

Największy kredyt gotówkowy 2021 Największy kredyt gotówkowy 2021

Gdzie dostaniemy największy kredyt gotówkowy w 2021 roku?

Jak dostać największy kredyt gotówkowy? Gdzie dostanę największy kredyt gotówkowy? Który bank wybrać na kredyt? Na te i inne pytania odpowiem w dalszej części tego wpisu na naszym blogu z poradami finansowymi. Jako ekspert finansowy pracuję z misją przekazywania jak największej wartości dla naszych klientów i odbiorców poradnika. Z racji na to, że według naszych statystyk, 7/10 kredytów jest za wysokich, warto zapoznać się ze szczegółami poniżej.

Jak dostać największy kredyt gotówkowy?

Sporo klientów z którymi mamy kontakt sądzą, że otrzymanie kredytu graniczy z cudem. Największą zaletą takiego zobowiązania jest to, że można go wziąć na dowolny cel. Najważniejsze kryteria jakie trzeba spełnić są związane z Twoimi zarobkami. Większość współczynników bankowych polega na tym, że są w stanie pożyczyć Tobie wielokrotność Twojego wynagrodzenia. Każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie, stąd ciężko jednoznacznie ustalić kwotę dochodu. Osoby zarabiające poniżej średniej krajowej raczej nie mogą liczyć na wysokie kredyty (powyżej 100 000 zł.). Jeżeli masz okazję znaleźć „atrakcyjnego” współkredytobiorcę, który zwiększy Twoją zdolność, sytuacja w takim momencie diametralnie zmienia się na Waszą korzyść. Bank będzie sprawdzał historię kredytową w bazach BIK, ponieważ chcą mieć jak największą pewność, że pożyczają pieniądze wiarygodnemu kredytobiorcy. Na Twoją korzyść będzie działało to, że już spłacałeś kiedyś jakieś kredyty. Natomiast jeżeli jesteś w trakcie płatności, najrozsądniej byłoby połączyć stary kredyt z nowym (konsolidacja kredytów)

Dokumenty potrzebne do uzyskania kredytu gotówkowego

 • Dwa dokumenty ze zdjęciem
 • Zaświadczenie o dochodach
 • Wypełniony wniosek kredytowy
 • Ksera obecnych zobowiązań finansowych (harmonogram spłat/umowa kredytowa)

Kredyt gotówkowy jakie zarobki?

Obecnie sytuacja wynikająca z Epidemii jest zgoła odmienna. Banki weryfikują klientów bardziej dokładnie, ale w zamian za to w naszej ocenie, jest większa ilość decyzji pozytywnych. Odpowiadając na pytanie w nagłówku, to zależy. Od rodzaju umowy, ilości kredytobiorców, osób na utrzymaniu, kosztów miesięcznych, historii w BIK.. Każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie. Domyślam się, że spodziewałeś/aś się nieco konkretniejszej odpowiedzi. Jak wszystko się już uspokoi, obiecuję, że poprawię ten artykuł i podam konkretniejsze informację dotyczące zarobków, a zdolności kredytowej. Przy ocenie wniosku kredytowego banki wyliczają tzw. wskaźnik DTI (debt to income). To relacja zarobków do raty zobowiązania kredytowego

Do którego banku po największy kredyt gotówkowy?

Santander Bank Polska ma w swojej ofercie największy kredyt gotówkowy dla klienta detalicznego. Santander w ostatnich latach brał udział w jednej z największych konsolidacji banków w Polsce. 

Kredyt gotówkowy 250 000 zł

Pekao SA i Santander Bank Polska jako jedne z niewielu instytucji finansowych, wyszły z inicjatywą i współpracują z klientami, którzy potrzebują takiej kwoty kredytu. Atutem tych ofert jest to, że można je spłacić w 10 lat. Jest szansa na otrzymanie pieniędzy nawet w dniu składania wniosku, jeżeli okażesz się być idealnym klientem dla banku.

Kredyt gotówkowy 200 000 zł

Obecnie taki kredyt gotówkowy można otrzymać w kilku bankach. W grę wchodzą m.in. Santander Bank Polska, BNP Paribas, PKO BP, Pekao SA, Bank Pocztowy, ING, Alior Bank i T-mobile usługi bankowe (współpracują z Alior bankiem). Rzecz jasna trzeba spełnić odpowiednie warunki. Jest do wyboru kilka wariantów, zarówno z prowizją jak i bez. Bardzo ważną informacją dla Ciebie jest to abyś wziął pod uwagę całkowity koszt spłaty kredytu (RRSO), ponieważ różnica pomiędzy najlepszą, a najgorszą ofertą wynosi ok. 40 000 zł. Maksymalny okres kredytowania w tej sytuacji wynosi 120 miesięcy. 

Zanim udasz się do banku sam, zrób dokładny audyt swoich finansów. Warto popracować nad terminowością spłaty i poukładać dobrze swoje finanse. Tego typu wolumeny kredytów wymagają specjalnej obsługi. Nie sztuką jest dostać, sztuką jest wynegocjować jak najtaniej. 

Kredyt gotówkowy 150 000 zł

Mbank, Citi Handlowy, Alior Bank, Santander Bank Polska, BNP Paribas, T-mobile usługi bankowe oferują możliwość udzielenia pożyczki gotówkowej na kwotę 150 tyś zł. Oferty różnią się od siebie okresem, w Citi Handlowym możemy otrzymać kredyt na maksymalnie 96 miesięcy. W pozostałych instytucjach bankowych jest możliwość negocjowania okresu nawet do 12 lat. 

Kredyt gotówkowy 100 000 zł

Naszą uwagę przykuła oferta w ING bank oferuje pożyczkę na kwotę 100 000 zł bez prowizji. Niemniej jednak ofert bankowych na tę kwotę jest zdecydowanie najwięcej, porównując do poprzednich. Sytuacja w bankowości jest na tyle dynamiczna, że to co piszemy dzisiaj, nie koniecznie będzie aktualne kolejnego dnia. Dlatego oferujemy Tobie konsultacje online. Możesz spotkać się z nami bez wychodzenia z domu. Sprawdzimy zdalnie oferty najlepszych banków i ustalimy wspólnie co będzie dla Ciebie najlepsze. 

Kredyt gotówkowy 100 000 zł ile trzeba oddać?

Wszystko w dużej mierze zależy od okresu na jaki chcesz pożyczyć taką kwotę. Biorąc pod uwagę maksymalny, czyli 120 miesięcy, to do oddania jest między 50 000 zł, aż do 100 000 zł odsetek. Z czego wynika tak duża różnica? Wszystko zależy od tego jak dobrze przygotowany jesteś do składania wniosków i z kim będziesz je procesował. Kluczowe jest wybranie nie tylko odpowiedniego eksperta kredytowego, ale też bankiera, który będzie współodpowiedzialnym za proces. Im krótszy okres wybierzesz, tym automatycznie czeka Ciebie mniej do spłaty. Natomiast jeżeli zdecydujesz się na kredyt z 10-cio letnim okresem spłaty, masz możliwość pozbycia się go w każdym momencie. Twoim zadaniem będzie oddanie bankowi tylko i wyłącznie kapitału, który pożyczyłeś/aś. 

Jak bezpiecznie pożyczyć tak dużą kwotę?

Pożyczyć taką kwotę to jedno, natomiast zrobienie tego z głową to drugie. Zastanów się czy aby na pewno jest ci potrzebny tak wysoka rata kredytu. Jeżeli ma to być, któryś kredyt z rzędu zastanów się czy przypadkiem kolejne zobowiązanie nie zaciśnie „pętli” w Twoich finansach osobistych. Poniżej przygotowałem dla Ciebie zbiór kilku istotnych rad zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję:

 1. Oceń swoje możliwości finansowe
 2. Zabezpiecz kredyt dobrym ubezpieczeniem, które chroni Ciebie a nie bank
 3. Porównaj wszystkie możliwe oferty na rynku i wybierz najlepszą
 4. Negocjuj ofertę z bankiem
 5. Przeczytaj umowę kredytową zanim ją podpiszesz
 6. Dowiedz się jak wyglądają wakacje kredytowe
 7. Sprawdź dokładnie wszystkie koszta
 8. Wybierz odpowiedniego eksperta i bankiera

Nawet jeżeli zastosujesz się do wszystkich rad powyżej, nie gwarantuje Ci to w 100% bezpieczeństwa i ochrony przed negatywnymi skutkami tak dużego zobowiązania. W szczególności w tych czasach gdzie panuję Coronawirus, wielu klientów ma problemy z płatnościami. Dlatego wart skonsultować się z nami zanim podejmiesz tak ważną decyzję.

Przeczytaj również pozostałe nasze publikacje: 

to nie wszystko! Tutaj znajdziesz więcej >>>

 

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy gotowi do pomocy codziennie, wybierz najdogoniejszą formę kontaktu i zaufaj naszym ekspertom

Masz pytanie? Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zamów bezpłatny kontakt! Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zobacz także:

Zostaw swój
numer telefonu

Nasz ekspert oddzwoni
w wybranym przez Ciebie czasie

Zamów
bezpłatny kontakt

Ekspert oddzwoni do Ciebie z najlepszą ofertą

Połączenie jest zabezpieczone certyfikatem SSL
 • 0 zł - Nasza usługa nic Cię nie kosztuje

 • Negocjacje oferty w 4 bankach jednocześnie

 • Do 50 % mniejsza rata przy współpracy z ekspertem